menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2016/2017

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Kool 4 1 2 3 267 300 287 280 1134
2. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 20 2 6 1 218 290 263 300 1071
3. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 6 24 3 14 259 212 287 232 990
4. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 5 15 1 27 260 237 289 197 983
5. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 13 7 24 5 230 259 208 271 968
6. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 12 3 5 31 230 274 266 193 963
7. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 30 15 18 231 195 232 221 879
8. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Gümnaasium 2 71 16 10 282 76 230 256 844
9. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 25 17 29 61 210 232 201 112 755
10. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Gümnaasium 3 152 50 4 271 5 143 273 692
11. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 40 48 42 25 156 139 168 203 666
12. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 23 88 25 35 215 54 207 183 659
13. Alari Raudsepp Nõo Põhikkool 18 38 8 - 224 173 261 - 658
14. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 71 25 21 51 96 207 211 137 651
15. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 17 6 - 54 227 261 - 135 623
16. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 58 65 37 33 119 103 187 188 597
17. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 93 54 33 39 59 125 196 175 555
18. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Gümnaasium 39 117 66 15 160 28 96 230 514
19. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 55 - 53 12 126 - 137 245 508
20. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 8 11 - - 258 250 - 508
21. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Gümnaasium 7 109 60 76 258 35 112 91 496
22. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Gümnaasium 95 29 80 46 59 197 75 153 484
23. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Gümnaasium 28 194 82 20 191 - 74 217 482
24. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 96 - 40 19 58 - 179 217 454
25. Aston Parol Nõo Põhikkool 74 165 23 57 94 - 209 130 433
26. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 - 20 40 43 - 213 172 428
27. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 53 46 55 108 136 143 136 13 428
28. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 60 32 77 98 116 187 82 42 427
29. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 112 66 79 28 41 95 81 197 414
30. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool - 43 9 - - 155 256 - 411
31. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 37 19 - - 171 227 - - 398
32. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 181 - 30 30 - - 200 194 394
33. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 8 113 61 - 249 32 111 - 392
34. Iris Sepping Muhu Põhikool 24 37 - - 211 174 - - 385
35. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 27 - 36 - 200 - 183 383
36. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 35 60 69 - 175 110 89 - 374
37. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Gümnaasium 30 155 71 71 184 4 85 98 371
38. Aron Esben Lementa Tartu Variku Kool 97 - 47 45 57 - 153 153 363
39. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Gümnaasium 91 154 45 56 66 4 156 132 358
40. Martti Miks Palupera Põhikool 15 62 - - 228 105 - - 333
41. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 54 163 67 62 129 - 93 108 330
42. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 163 122 27 68 - 25 204 100 329
43. Johannes Männik Nõo Põhikkool 52 86 57 - 141 57 124 - 322
44. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 9 208 85 - 246 - 69 - 315
45. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 204 64 24 - - 102 206 308
46. Rasmus Randala Nõo Põhikkool 44 - 46 - 152 - 153 - 305
47. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 28 155 65 - 200 - 104 304
48. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Gümnaasium 1 - - - 300 - - - 300
49. Sonja Sepping Muhu Põhikool 14 78 - - 229 67 - - 296
50. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 102 141 54 75 49 10 136 91 286
51. Siim Saarse  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 2 - - - 285 285
52. Villem Vackermann Laagri kool 99 108 36 - 55 35 189 - 279
53. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 26 76 - - 210 69 - - 279
54. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Gümnaasium 67 200 126 42 103 - 15 161 279
55. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool - - - 6 - - - 267 267
56. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 4 - - - 267 - 267
57. Aivar Allik Lõpe Kool - 70 142 34 - 81 1 184 266
58. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 4 - - - 266 - - 266
59. Oskar Saareall Tartu Kivilinna Kool - 5 - - - 266 - - 266
60. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Gümnaasium 56 181 145 49 120 - - 143 263
61. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 7 - - - 263 - 263
62. Erki Roosme  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 7 - - - 263 263
63. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 8 - - - 261 261
64. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool - - - 9 - - - 258 258
65. Emily Laurend Kolga Kool - - 94 23 - - 48 208 256
66. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium - 9 - - - 256 - - 256
67. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 10 - - - 256 - 256
68. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 72 47 141 105 95 139 1 19 254
69. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool - 10 - - - 252 - - 252
70. Jakob Luts Jüri Gümnaasium - 11 - - - 250 - - 250
71. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 108 217 28 - 46 - 202 - 248
72. Siim Saar Aruküla Põhikool 61 - 56 - 116 - 132 - 248
73. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - - - 11 - - - 248 248
74. Silver Ots Muhu Põhikool 32 77 - - 180 67 - - 247
75. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 85 153 78 78 73 5 82 86 246
76. Madis Saksakulm Muhu Põhikool 63 50 - - 112 134 - - 246
77. Richard Lambur Kose Gümnaasium 10 - - - 246 - - - 246
78. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikkool 123 140 136 29 31 11 5 197 244
79. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 12 - - - 243 - 243
80. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool - 12 - - - 242 - - 242
81. Andreas Kompus Aruküla Põhikool - 13 - - - 242 - - 242
82. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool - 14 - - - 241 - - 241
83. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool - - 13 - - - 240 - 240
84. Anni Nurmberg Muhu Põhikool 82 40 - - 75 164 - - 239
85. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool - - - 13 - - - 239 239
86. Markus Valgerist Nõo Põhikkool 22 124 - - 217 20 - - 237
87. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 - 76 - 153 - 83 - 236
88. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 16 - - - 233 - - 233
89. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool - - 14 - - - 232 - 232
90. Karl Kompus Aruküla Põhikool - 18 - - - 227 - - 227
91. Alari Altjõe Kose Gümnaasium 16 - - - 227 - - - 227
92. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 20 - - - 225 - - 225
93. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool - - - 16 - - - 224 224
94. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 17 - - - 221 221
95. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 21 - - - 220 - - 220
96. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool - 22 - - - 220 - - 220
97. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium - 23 - - - 220 - - 220
98. Marten Leok Aruküla Põhikool 131 210 32 - 22 - 197 - 219
99. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 17 - - - 219 - 219
100. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 19 - - - 219 - - - 219
101. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool 135 - 58 84 21 - 124 73 218
102. Henri Vaga Tartu Variku Kool 21 - - - 217 - - - 217
103. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool - - 18 - - - 217 - 217
104. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 19 - - - 216 - 216
105. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool - - - 21 - - - 215 215
106. Karl Aksel Männik Nõo Põhikkool 65 157 62 - 103 2 108 - 213
107. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Gümnaasium 185 223 106 38 - - 33 178 211
108. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium - - 22 - - - 211 - 211
109. Triinu Pall Tartu Variku Kool - - - 22 - - - 208 208
110. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium - - 26 - - - 207 - 207
111. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 149 212 31 - 7 - 198 - 205
112. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 26 - - - 204 - - 204
113. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 162 70 - 115 - 87 - 202
114. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 49 87 - - 147 54 - - 201
115. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 73 61 - - 94 106 - - 200
116. Kirke Kask Nõo Põhikkool - - - 26 - - - 200 200
117. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 115 - - 44 38 - - 155 193
118. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 27 - - - 193 - - - 193
119. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 143 - 38 - 11 - 181 - 192
120. Kaili Loorand Jüri Gümnaasium - 31 - - - 192 - - 192
121. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 136 39 - - 20 172 - - 192
122. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Gümnaasium 203 199 115 41 - - 25 166 191
123. Laura Maria Rohi Kolga Kool 176 - - 32 - - - 191 191
124. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 59 73 - - 117 73 - - 190
125. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool - - 34 - - - 190 - 190
126. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 35 - - - 189 - 189
127. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 29 166 - - 185 - - - 185
128. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium - 33 - - - 183 - - 183
129. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - 34 - - - 183 - - 183
130. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 35 - - - 181 - - 181
131. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 31 - - - 181 - - - 181
132. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool - - 39 - - - 181 - 181
133. Bretlin Brant Kuressaare Gümnaasium - - - 37 - - - 180 180
134. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 33 - - - 179 - - - 179
135. Kertu Karba Tartu Erakool - 36 - - - 178 - - 178
136. Kevin Jõgeda Kose Gümnaasium 34 - - - 176 - - - 176
137. Heleriin Kuus Valga Põhikool 155 - 102 52 2 - 37 136 175
138. Sander Kask Luunja Keskkool - - 41 - - - 175 - 175
139. Arko Pajo Rapla Vesiroosi Gümnaasium 36 - - - 174 - - - 174
140. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - 92 153 58 - 53 - 120 173
141. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 68 - 89 - 103 - 66 - 169
142. Ly Kure Tartu Variku Kool 47 - 119 - 148 - 20 - 168
143. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 38 - - - 165 - - - 165
144. Valeria Stretškova Narva Vanalinna Riigikool 239 - 43 - - - 165 - 165
145. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 104 195 111 77 48 - 28 87 163
146. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 41 - - - 162 - - 162
147. Lilian Veselko Narva Vanalinna Riigikool - - - 43 - - - 160 160
148. Mikk Sameli Tallinna Kesklinna Põhikool - 42 - - - 160 - - 160
149. Maarius Tass Jakob Westholmi Gümnaasium - - 44 - - - 159 - 159
150. Rodion Belyaev Narva Vanalinna Riigikool - 119 - 55 - 26 - 132 158
151. Owe Pagil Jüri Gümnaasium - 44 - - - 155 - - 155
152. Emma-Maria Kirsimäe Viljandi Jakobsoni Kool 41 - - - 155 - - - 155
153. Raimond Laiv Pärnu Vanalinna Põhikool - 45 - - - 154 - - 154
154. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Gümnaasium 78 131 95 - 86 18 48 - 152
155. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 - - - 152 - - - 152
156. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 45 - - - 151 - - - 151
157. Milena Saan Narva Vanalinna Riigikool - - - 47 - - - 150 150
158. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool - - 48 - - - 149 - 149
159. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Gümnaasium 46 - - - 149 - - - 149
160. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool - - 49 - - - 148 - 148
161. Alina Volkova Sillamäe Eesti Põhikool 48 - - - 148 - - - 148
162. Kreete Põdra Lõpe Kool - 56 154 101 - 118 - 29 147
163. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 50 - - - 146 - - - 146
164. Aljona Furmanchuk Narva Vanalinna Riigikool - - - 48 - - - 146 146
165. Gregor Tammik Rapla Vesiroosi Gümnaasium 51 - - - 143 - - - 143
166. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium - - 51 - - - 143 - 143
167. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 66 103 - - 103 39 - - 142
168. Paul Johann Meri Tallinna Heleni Kool - - 52 - - - 139 - 139
169. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool - - - 50 - - - 139 139
170. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 197 - 72 94 - - 85 53 138
171. Anette Kuusk Kuressaare Gümnaasium - - 157 53 - - - 136 136
172. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 49 - - - 134 - - 134
173. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium - 51 - - - 133 - - 133
174. Carina Kohv Pärnu Rääma Põhikool 179 168 91 85 - - 63 69 132
175. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 52 - - - 131 - - 131
176. Hermet Toonikus Lõpe Kool - 55 - 111 - 120 - 10 130
177. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium - 53 - - - 129 - - 129
178. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 83 89 - - 74 54 - - 128
179. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 152 128 - 67 4 19 - 103 126
180. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 57 - - - 120 - - - 120
181. Grete Kask Nõo Põhikkool - - - 59 - - - 119 119
182. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 57 - - - 116 - - 116
183. Artjom Bedjuhhov Narva Vanalinna Riigikool - 58 - - - 115 - - 115
184. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium - - 59 - - - 115 - 115
185. Carola-Elisabeth Anter Tallinna 32. Keskkool - 143 - 64 - 9 - 105 114
186. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 59 - - - 113 - - 113
187. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - - - 60 - - - 113 113
188. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool - - - 63 - - - 106 106
189. Ander Varuškin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 63 - - - 105 - - 105
190. Greteliis Rein Luunja Keskkool 159 - 63 - - - 104 - 104
191. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - - - 66 - - - 104 104
192. Kaisa Loorand Jüri Gümnaasium - 64 - - - 104 - - 104
193. Ossi Nieminen Kose Gümnaasium 64 - - - 104 - - - 104
194. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 164 171 139 72 - - 2 98 100
195. Markus Laanemaa Kuressaare Gümnaasium - - 65 - - - 100 - 100
196. Aleksandra Kalde Lõpe Kool - - 150 69 - - - 100 100
197. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 69 - - - 100 - - - 100
198. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 121 - 87 - 33 - 66 - 99
199. Patrik Vilbiks Kose Gümnaasium 70 - - - 99 - - - 99
200. Nikita Smirnov Narva Vanalinna Riigikool - - - 70 - - - 99 99
201. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 73 - - - 96 96
202. Daniil Netsel Narva Vanalinna Riigikool - - - 74 - - - 95 95
203. Doris Aasa Jüri Gümnaasium - 67 - - - 95 - - 95
204. Meelis Kriiva Kambja Põhikool - 68 - - - 94 - - 94
205. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 158 - 103 93 1 - 35 56 92
206. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium - - 68 - - - 92 - 92
207. Liis Marii Rool Tallinna Prantsuse Lütseum 75 - - - 90 - - - 90
208. Cordelia Violet Paap Tartu Kivilinna Kool 191 - 128 81 - - 11 78 89
209. Andres Kull Palupera Põhikool 122 84 - - 31 57 - - 88
210. Polina Daško Narva Vanalinna Riigikool 76 - - - 88 - - - 88
211. Kent Clark Valge Kuusalu Keskkool 234 - 98 97 - - 43 44 87
212. Timofey Vassilenko Narva Vanalinna Riigikool 77 - - - 86 - - - 86
213. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 69 - - - 86 - - 86
214. Liya Rogolevskaja Viljandi Jakobsoni Kool 79 - - - 85 - - - 85
215. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 80 - - - 85 - - - 85
216. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 140 - 84 - 15 - 69 - 84
217. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 73 - - - 84 - 84
218. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium - - 74 - - - 84 - 84
219. Kristo Kolks Saue Gümnaasium - - 75 - - - 84 - 84
220. Annabel Trees Nõo Põhikkool 168 - 116 91 - - 24 59 83
221. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 125 156 - 95 29 3 - 50 82
222. Amelina Gandšu Narva Vanalinna Riigikool - - - 79 - - - 82 82
223. Robert Uustalu Tartu Kivilinna Kool 81 - - - 81 - - - 81
224. Sander Urbla Nõo Põhikkool 113 125 120 - 41 20 19 - 80
225. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 187 106 99 - - 37 42 - 79
226. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 139 - 90 - 16 - 63 - 79
227. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool - - - 80 - - - 79 79
228. Markus Heiter Surju Põhikool 117 100 - - 36 43 - - 79
229. Mia Sinella Mitt Tallinna Pääsküla Gümnaasium - - - 82 - - - 77 77
230. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool - - - 83 - - - 77 77
231. Mirtel Tombak Tartu Variku Kool 89 - 134 - 69 - 6 - 75
232. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool - - 81 - - - 75 - 75
233. Jürgen Tampere Tallinna Reaalkool - 72 - - - 75 - - 75
234. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Gümnaasium 84 - - - 74 - - - 74
235. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool - - 83 - - - 74 - 74
236. Jakob Kalberg Põltsamaa Ühisgümnaasium - 74 - - - 72 - - 72
237. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool - 75 - - - 70 - - 70
238. Laureen Kiisk Tallinna Ühisgümnaasium 86 - - - 70 - - - 70
239. Robin Hansen Tallinna Ühisgümnaasium 87 - - - 69 - - - 69
240. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 88 - - - 69 - - - 69
241. Emma Lotta Vikk Tamsalu Gümnaasium - - - 86 - - - 69 69
242. Sandor Saul Tallinna Nõmme Põhikool - - 86 - - - 68 - 68
243. Indrek Jaaska Kuressaare Gümnaasium 90 - - - 67 - - - 67
244. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 79 - - - 67 - - 67
245. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikkool - - - 87 - - - 67 67
246. Mihkel Kivaste Laagri kool - - 88 - - - 66 - 66
247. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool - 80 - - - 66 - - 66
248. Ergo Boisen Kose Gümnaasium 92 - - - 65 - - - 65
249. Kermo Ratut Lõpe Kool - - - 88 - - - 65 65
250. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool - 81 - - - 64 - - 64
251. Anette Kalde Lõpe Kool - 111 - 100 - 34 - 30 64
252. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium 227 - - 89 - - - 64 64
253. Kaspar Koit Rapla Ühisgümnaasium - 82 - - - 63 - - 63
254. Ustinia Orlova Narva Vanalinna Riigikool - 176 - 90 - - - 62 62
255. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool - 83 - - - 62 - - 62
256. Dominic Aasmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 92 - - - 61 - 61
257. Robin Laurend Kolga Kool 94 - - - 59 - - - 59
258. Evelina Kudrjavtseva Narva Vanalinna Riigikool - - - 92 - - - 58 58
259. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 85 - - - 57 - - 57
260. Kenneth Mäe Saue Gümnaasium - - 93 - - - 57 - 57
261. Oskar Härmaste Rapla Vesiroosi Gümnaasium 98 - - - 56 - - - 56
262. Henri Jõgiso Kose Gümnaasium 100 - - - 55 - - - 55
263. Andreas Trink Pärnu Mai kool - 90 - - - 54 - - 54
264. Sander Valk Viljandi Jakobsoni Kool 101 - - - 54 - - - 54
265. Miko Puk Kambja Põhikool - 91 - - - 53 - - 53
266. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 127 207 113 - 25 - 27 - 52
267. Mikk Maurer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 93 - - - 50 - - 50
268. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 228 94 - - - 50 - - 50
269. Brianne Saareleht Tallinna Pääsküla Gümnaasium - - - 96 - - - 50 50
270. Mirell Pagil Jüri Gümnaasium - 95 - - - 49 - - 49
271. Uku Rudolf Veski Jüri Gümnaasium - 96 - - - 49 - - 49
272. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 103 - - - 49 - - - 49
273. Eliise Siimon Viljandi Jakobsoni Kool 105 - - - 48 - - - 48
274. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - 97 - - - 48 - - 48
275. Arabella Mainla Tartu Variku Kool 114 - 131 - 40 - 7 - 47
276. Gaabriel Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool 106 180 - - 47 - - - 47
277. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 107 191 - - 47 - - - 47
278. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium - - 96 - - - 47 - 47
279. Sandra Villemson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 98 - - - 46 - - 46
280. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 109 - - - 45 - - - 45
281. Sten Valm Lõpe Kool - 99 - - - 45 - - 45
282. Beryl Kokka Saue Gümnaasium - - 97 - - - 45 - 45
283. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium - 118 124 - - 27 16 - 43
284. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 111 - - - 42 - - - 42
285. Renno Toome Saue Gümnaasium - - 100 - - - 42 - 42
286. Milana Homjakova Narva Vanalinna Riigikool - 101 - - - 40 - - 40
287. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - 101 - - - 40 - 40
288. Alari Allik Lõpe Kool - 102 - - - 39 - - 39
289. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 120 - 109 - 26 - 12 38
290. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool - 104 - - - 38 - - 38
291. Karel Zirk Jüri Gümnaasium - 105 - - - 38 - - 38
292. Mark Mevon Henry Väli Kuressaare Gümnaasium 124 148 - - 30 7 - - 37
293. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 116 - - - 36 - - - 36
294. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool - 107 - - - 36 - - 36
295. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium - 129 122 - - 19 17 - 36
296. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 161 110 - - - 35 - - 35
297. Lisette Moks Kolga Kool 118 - - - 35 - - - 35
298. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 119 - - - 35 - - - 35
299. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 104 - - - 35 - 35
300. Miko Pukk Kuressaare Gümnaasium 120 216 - - 34 - - - 34
301. Ats Raud Saue Gümnaasium - - 105 - - - 34 - 34
302. Anel Volmer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 112 - - - 33 - - 33
303. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool - - 107 - - - 33 - 33
304. Jan Mihhailov Narva Vanalinna Riigikool - - - 99 - - - 33 33
305. Gert Koppelmann Laagri kool 224 - 108 - - - 32 - 32
306. Stefan Kalamets Tallinna Nõmme Põhikool - - 109 - - - 31 - 31
307. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 115 - - - 31 - - 31
308. Rasmus Reose Rapla Ühisgümnaasium - 114 - - - 31 - - 31
309. Frenk Valov Valga Põhikool 145 170 - 104 10 - - 20 30
310. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - 110 - - - 30 - 30
311. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 116 - - - 29 - - 29
312. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikkool 173 169 143 102 - - - 28 28
313. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 112 - - - 27 - 27
314. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium - 206 114 - - - 26 - 26
315. Martin Vesselov Narva Vanalinna Riigikool - 121 - - - 26 - - 26
316. Melissa Lokk Luunja Keskkool 126 - - - 26 - - - 26
317. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool - 123 - - - 25 - - 25
318. Kai Kommel Muhu Põhikool 128 - - - 25 - - - 25
319. Indrek Männik Luunja Keskkool - - 117 - - - 24 - 24
320. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool 129 - - - 24 - - - 24
321. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool 130 - - - 24 - - - 24
322. Grethel Grünthal Kolga Kool - - 118 - - - 23 - 23
323. Jegor Aleinikov Narva Vanalinna Riigikool - - - 103 - - - 23 23
324. Rafael Zeinalov Narva Vanalinna Riigikool 132 - - - 21 - - - 21
325. Marissa Kaarin Kaasik Kahtla Lasteaed-Põhikool 133 - - - 21 - - - 21
326. Nora Kivimägi Tallinna 32. Keskkool 134 - - - 21 - - - 21
327. Rannar Laup Rapla Ühisgümnaasium 241 126 156 - - 20 - - 20
328. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium - 127 - - - 20 - - 20
329. Kaspar Kontson Tallinna 32. Keskkool 137 193 - - 19 - - - 19
330. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - 130 - - - 19 - - 19
331. Kaisa Jaanus Saue Gümnaasium - - 121 - - - 19 - 19
332. Liis Juhansoo Surju Põhikool - 132 - - - 18 - - 18
333. Henry Eerik Kuressaare Gümnaasium 138 - - - 18 - - - 18
334. Anastassia Maksakova Narva Vanalinna Riigikool - 133 - - - 17 - - 17
335. Heily Mäeker Kuressaare Gümnaasium - - 152 106 - - - 17 17
336. Louis Jesse Albert Kolga Kool - 134 - - - 17 - - 17
337. Freeta Dikker Saue Gümnaasium - - 123 - - - 17 - 17
338. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool - 135 161 - - 16 - - 16
339. Isabel Lehtla Põltsamaa Ühisgümnaasium - 136 - - - 16 - - 16
340. Gregor Ander Mäe Saue Gümnaasium - - 125 - - - 16 - 16
341. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 153 - 129 - 4 - 11 - 15
342. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 137 - - - 15 - - 15
343. Gertrud Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 107 - - - 15 15
344. Kasper Eke Raju Kuressaare Gümnaasium 141 184 - - 14 - - - 14
345. Kaur Kristjan Mäemets Kuressaare Gümnaasium - 138 - - - 14 - - 14
346. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium 142 197 - - 13 - - - 13
347. Emma Kivikas Tartu Kivilinna Kool 202 - 149 110 - - - 12 12
348. Annabel Jõgi Tartu Kivilinna Kool 232 - 127 - - - 12 - 12
349. Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 139 - - - 12 - - 12
350. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 144 192 - - 10 - - - 10
351. Riko Väster Põltsamaa Ühisgümnaasium - 142 - - - 10 - - 10
352. Gerlin A Luik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 144 - - - 9 - - 9
353. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium - 145 - - - 9 - - 9
354. Nikita Pöörman Narva Vanalinna Riigikool - 146 - - - 9 - - 9
355. Kert Robert Rannamets Rapla Vesiroosi Gümnaasium 146 - - - 9 - - - 9
356. Kertu Eepold Kolga Kool 147 172 - - 8 - - - 8
357. Tauro Tõnuri Jüri Gümnaasium - 147 - - - 8 - - 8
358. Rain Ilves Laagri kool 231 - 130 - - - 8 - 8
359. Lauri Lehesaar Nõo Põhikkool 186 179 133 - - - 7 - 7
360. Jaan Suurhans Laagri kool 235 - 132 - - - 7 - 7
361. Lev Rojak Narva Vanalinna Riigikool - 149 - - - 7 - - 7
362. Kermo Krindal Kose Gümnaasium 148 - - - 7 - - - 7
363. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool - 150 - - - 6 - - 6
364. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 151 - - - 6 - - 6
365. Ketlin Mutso Luunja Keskkool 150 - - - 6 - - - 6
366. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium 198 - 137 - - - 5 - 5
367. Lisanda Kulp Tartu Variku Kool - - 135 - - - 5 - 5
368. Vladimir Saveljev Narva Vanalinna Riigikool 151 - - - 5 - - - 5
369. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 157 - 138 - 1 - 3 - 4
370. Elisabeth Emmi Tamberg Tallinna Ühisgümnaasium 154 - - - 3 - - - 3
371. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 177 - 140 - - - 2 - 2
372. Regita Metsamart Viljandi Jakobsoni Kool 156 - - - 2 - - - 2
373. Birgit Moks Kolga Kool 180 - 147 - - - - - 0
374. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 167 164 - - - - - - 0
375. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool 169 173 - - - - - - 0
376. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 188 159 - - - - - - 0
377. Laura Lill Tartu Kivilinna Kool 201 - 146 - - - - - 0
378. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 183 188 - - - - - - 0
379. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 213 189 - - - - - - 0
380. Rasmus Uhle Kuressaare Gümnaasium - - 144 - - - - - 0
381. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 148 - - - - - 0
382. Robin M. Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium - 158 - - - - - - 0
383. Romel Savi Luunja Keskkool 160 - - - - - - - 0
384. Oliver Lõbus Kuressaare Gümnaasium 217 178 - - - - - - 0
385. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium - 160 - - - - - - 0
386. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 161 - - - - - - 0
387. Marcel Vili Luunja Keskkool 162 - - - - - - - 0
388. Romet Koodres Luunja Keskkool 165 - - - - - - - 0
389. Britta-Liis Vogt Narva Vanalinna Riigikool 166 - - - - - - - 0
390. Aleksandr Korolko Narva Vanalinna Riigikool - 167 - - - - - - 0
391. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 170 - - - - - - - 0
392. Kert Gebruk Kolga Kool 171 - - - - - - - 0
393. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 172 - - - - - - - 0
394. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 208 203 - - - - - - 0
395. Varvara Kuznetsova Narva Vanalinna Riigikool 174 - - - - - - - 0
396. Olivia Pirk Narva Vanalinna Riigikool 175 - - - - - - - 0
397. Ekke Kivikas Tartu Kivilinna Kool 200 - 162 - - - - - 0
398. Kädi Ülle Kolga Kool 178 - - - - - - - 0
399. Platon Boiko Narva Vanalinna Riigikool 214 202 - - - - - - 0
400. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool - 174 - - - - - - 0
401. Alisa Kriina Narva Vanalinna Riigikool - 175 - - - - - - 0
402. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 182 - - - - - - - 0
403. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium 218 198 - - - - - - 0
404. Sofia Rutiku Kolga Kool 184 - - - - - - - 0
405. Reimo Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - 177 - - - - - - 0
406. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 205 221 - - - - - - 0
407. Juhan Ivask Nõo Põhikkool 189 - - - - - - - 0
408. Henrik Leppik Tartu Kivilinna Kool 190 - - - - - - - 0
409. Gert Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 192 - - - - - - - 0
410. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool - 182 - - - - - - 0
411. Tauri Raid Tartu Variku Kool 193 - - - - - - - 0
412. Regiina Rudisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium - 183 - - - - - - 0
413. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium 194 - - - - - - - 0
414. Laura Brita Otsus Põltsamaa Ühisgümnaasium - 185 - - - - - - 0
415. Hendrik Veisner Tartu Variku Kool 195 - - - - - - - 0
416. Karl Joosep Stroom Põltsamaa Ühisgümnaasium - 186 - - - - - - 0
417. Geidi Aadussoo Kuressaare Gümnaasium 196 - - - - - - - 0
418. Liisa L. Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - 187 - - - - - - 0
419. Timo Juhkam Põltsamaa Ühisgümnaasium - 190 - - - - - - 0
420. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 229 205 - - - - - - 0
421. Sven Saarmann Valga Põhikool 199 - - - - - - - 0
422. Sofia Pelšs Jakob Westholmi Gümnaasium - - 151 - - - - - 0
423. Selena Targama Põltsamaa Ühisgümnaasium - 196 - - - - - - 0
424. Lillith Kamsakann Tallinna Ühisgümnaasium 204 - - - - - - - 0
425. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 206 - - - - - - - 0
426. Robin Rekker Luunja Keskkool - 201 - - - - - - 0
427. Günther Aaron Saarejõe Luunja Keskkool 207 - - - - - - - 0
428. Sten Oskar Tamm Luunja Keskkool 209 - - - - - - - 0
429. Fredi Paiste Kuressaare Gümnaasium 210 - - - - - - - 0
430. Rihard Veerpalu Tallinna Ühisgümnaasium 211 - - - - - - - 0
431. Jan Marten Fedorov Kuressaare Gümnaasium 212 - - - - - - - 0
432. Melissa Lokk Luunja Keskkool 215 - - - - - - - 0
433. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 216 - - - - - - - 0
434. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 158 - - - - - 0
435. Marten Õunapuu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 159 - - - - - 0
436. Elo Thibert Jakob Westholmi Gümnaasium - - 160 - - - - - 0
437. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 219 - - - - - - - 0
438. Trevon Ellamaa Jüri Gümnaasium - 209 - - - - - - 0
439. Margret Männiste Luunja Keskkool 220 - - - - - - - 0
440. Karl Vimberg Jüri Gümnaasium - 211 - - - - - - 0
441. Miko Allik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 213 - - - - - - 0
442. Stever Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 214 - - - - - - 0
443. Carl-Ardon Heidmets Tallinna 32. Keskkool 221 - - - - - - - 0
444. Kati Tõnts Põltsamaa Ühisgümnaasium - 215 - - - - - - 0
445. Jargo Juhanson Luunja Keskkool 222 - - - - - - - 0
446. Anna Mäll Tallinna 32. Keskkool - 218 - - - - - - 0
447. Kenneth Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 219 - - - - - - 0
448. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikkool 223 - - - - - - - 0
449. Kristofer Kevväi Nõo Põhikkool 225 - - - - - - - 0
450. Ursula Nurk Luunja Keskkool 226 - - - - - - - 0
451. Mattis Tampere Tallinna Reaalkool - 220 - - - - - - 0
452. Erik Simson Narva Vanalinna Riigikool - 222 - - - - - - 0
453. Hanna Maarja Salumets Luunja Keskkool 230 - - - - - - - 0
454. Kelit Kesa Põltsamaa Ühisgümnaasium - 224 - - - - - - 0
455. Evar Saul Kuusalu Keskkool 233 - - - - - - - 0
456. Markus Järve Luunja Keskkool 236 - - - - - - - 0
457. Taivar Mägi Luunja Keskkool 237 - - - - - - - 0
458. Karoliina Kotsar Tartu Variku Kool 238 - - - - - - - 0
459. Harlis Luks Kuressaare Gümnaasium 240 - - - - - - - 0