menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2016/2017

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 12 9 3 2 234 254 276 285 1049
2. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 3 8 23 5 276 257 213 270 1016
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 46 20 2 8 164 216 279 256 915
4. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 7 15 41 270 260 233 143 906
5. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 27 37 1 13 197 171 290 241 899
6. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 8 16 37 14 256 224 181 237 898
7. Markus Veia Aruküla Põhikool 21 24 36 7 209 211 184 263 867
8. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 10 75 8 4 240 93 252 271 856
9. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 23 4 12 53 204 277 245 125 851
10. Denis Petrov Tartu Variku Kool 79 12 57 11 69 241 134 249 693
11. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 92 11 19 175 56 245 217 693
12. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 18 25 40 78 214 211 174 84 683
13. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 77 9 30 150 89 251 192 682
14. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 14 11 - 21 223 246 - 207 676
15. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 36 5 106 28 177 267 36 193 673
16. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 67 3 - 10 102 279 - 252 633
17. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 219 18 6 38 - 220 263 147 630
18. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 48 10 30 - 161 254 203 - 618
19. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 29 35 58 56 189 175 131 120 615
20. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 59 72 48 17 123 100 156 222 601
21. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 9 81 109 16 251 85 34 225 595
22. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 65 36 93 9 108 173 55 255 591
23. Rando Lukk Luunja Keskkool 64 83 53 18 112 81 146 222 561
24. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 118 - 26 1 32 - 209 300 541
25. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 6 - - 267 265 - - 532
26. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 47 56 83 34 163 128 68 171 530
27. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 119 107 7 33 31 38 258 176 503
28. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 14 74 26 - 226 79 195 500
29. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 34 21 61 - 179 215 105 - 499
30. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 99 108 28 24 48 38 206 200 492
31. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 69 65 31 79 94 107 201 82 484
32. Doris Pajumäe Peetri Lasteaed-Põhikool 11 73 81 83 238 96 71 77 482
33. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 17 113 17 - 220 32 230 - 482
34. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Gümnaasium 1 80 104 94 292 86 38 62 478
35. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 24 - 5 - 204 - 269 - 473
36. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 110 87 55 15 36 70 137 227 470
37. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 98 20 - 181 48 223 - 452
38. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 98 102 79 3 49 42 72 279 442
39. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 - 13 - 188 - 240 - 428
40. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 88 45 41 103 58 157 171 40 426
41. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 53 94 21 - 146 51 221 - 418
42. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 122 - 42 20 30 - 168 213 411
43. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 86 69 103 22 60 106 40 204 410
44. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 13 - 45 - 225 - 164 - 389
45. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 125 16 44 - 18 231 138 387
46. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 101 97 68 23 45 48 90 203 386
47. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 45 111 38 - 167 34 180 - 381
48. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 78 19 70 - 72 218 88 - 378
49. Kenri Koort Kambja Põhikool 22 38 - - 208 170 - - 378
50. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 54 13 - - 143 233 - - 376
51. Miko Pärn Muhu Põhikool 41 27 - - 171 199 - - 370
52. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 26 - 51 - 201 - 153 - 354
53. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 106 71 52 92 42 100 146 65 353
54. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 72 89 75 54 81 66 77 124 348
55. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 81 - 22 91 67 - 213 66 346
56. Joonas Palu Kambja Põhikool 40 40 - - 172 167 - - 339
57. Andero Öövel Peetri Lasteaed-Põhikool 25 - 134 51 204 - 4 127 335
58. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 51 31 - - 154 179 - - 333
59. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 43 42 - - 169 162 - - 331
60. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 57 106 129 42 133 39 9 142 323
61. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 80 151 56 57 69 - 135 119 323
62. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 31 54 - - 188 132 - - 320
63. Uku Tominga Surju Põhikool 130 63 80 67 25 114 71 103 313
64. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 74 - 97 32 77 - 47 181 305
65. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 114 128 54 60 33 14 138 113 298
66. Karro Soosaar Kambja Põhikool 28 70 - - 195 101 - - 296
67. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 117 109 46 89 32 38 157 67 294
68. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
69. Grete Olde Tallinna Reaalkool - 1 - - - 287 - - 287
70. Margareth Olde Tallinna Reaalkool - 2 - - - 287 - - 287
71. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 60 - 43 - 120 - 166 - 286
72. Lauri Raudsepp Nõo Põhikkool 132 43 67 - 21 161 92 - 274
73. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 4 - - - 272 - - - 272
74. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 4 - - - 272 - 272
75. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 39 74 - - 175 93 - - 268
76. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 6 - - - 267 267
77. Kristjan Link Surju Põhikool 83 76 89 100 65 93 62 44 264
78. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 113 64 137 58 33 110 - 118 261
79. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7 - - - 257 - - - 257
80. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 135 121 60 65 15 21 112 108 256
81. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 15 129 119 - 221 13 21 - 255
82. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - 10 - - - 250 - 250
83. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium 62 57 - - 119 126 - - 245
84. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 12 - - - 245 245
85. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 91 - 35 - 57 - 184 - 241
86. Alex Nurmberg Muhu Põhikool 66 51 - - 102 138 - - 240
87. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 71 133 77 86 83 8 73 69 233
88. Markus Loopere Aruküla Põhikool 149 136 19 - 3 5 225 - 233
89. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 215 - 14 - - - 233 - 233
90. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 94 34 - - 55 177 - - 232
91. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 58 67 - - 125 107 - - 232
92. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool - - 18 - - - 230 - 230
93. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 183 - 65 47 - - 94 134 228
94. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 236 141 49 85 - 1 156 70 227
95. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 15 - - - 225 - - 225
96. Daniel Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 111 - 33 - 34 - 190 - 224
97. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 17 - - - 222 - - 222
98. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 16 - - - 221 - - - 221
99. Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool 138 120 123 35 9 22 18 169 218
100. Karlo Leok Tallinna Reaalkool - - 24 - - - 213 - 213
101. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool - - 25 - - - 213 - 213
102. Maanus Maametsa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 22 - - - 212 - - 212
103. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 23 - - - 211 - - 211
104. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 35 - 111 - 177 - 33 - 210
105. Anett Moor Tallinna Pääsküla Gümnaasium 19 - - - 210 - - - 210
106. Joel Uustal Viljandi Jakobsoni Kool 20 - - - 209 - - - 209
107. Johanna Keerd Muhu Põhikool 90 46 - - 57 151 - - 208
108. Maris Pikkmets Lõpe Kool - 117 - 31 - 25 - 182 207
109. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 26 - - - 207 - - 207
110. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool - - 27 - - - 207 - 207
111. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 29 - - - 205 - 205
112. Oliver Luup Muhu Põhikool 93 48 - - 55 146 - - 201
113. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium - - 32 - - - 199 - 199
114. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 165 142 132 29 - - 5 193 198
115. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool - - - 25 - - - 197 197
116. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool - - - 27 - - - 193 193
117. Rasmus Koppel Pärnu Ülejõe Põhikool - 28 - - - 191 - - 191
118. Martin Valvas Tartu Variku Kool 162 135 92 50 - 5 55 130 190
119. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 129 41 - - 26 163 - - 189
120. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium - 165 115 36 - - 26 161 187
121. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 34 - - - 185 - 185
122. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool - 29 - - - 184 - - 184
123. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool 107 168 90 82 42 - 62 78 182
124. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 158 30 - - - 181 - - 181
125. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 33 - 156 - 181 - - - 181
126. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 39 - - - 180 - 180
127. Sisandra Põdra Lõpe Kool - 32 - - - 178 - - 178
128. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 33 - - - 177 - - 177
129. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 38 - - - 175 - - - 175
130. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Gümnaasium 42 - 155 - 171 - - - 171
131. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 39 - - - 168 - - 168
132. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Gümnaasium 44 - - - 168 - - - 168
133. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 44 - - - 166 - 166
134. Erik Presnov Kehra Gümnaasium 102 126 136 68 45 17 1 98 161
135. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 44 - - - 158 - - 158
136. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 49 - - - 158 - - - 158
137. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 50 - - - 157 - - - 157
138. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium - - 47 - - - 157 - 157
139. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 153 149 116 49 - - 25 131 156
140. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium - 78 - 90 - 89 - 67 156
141. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 156 - 128 40 - - 12 143 155
142. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 50 - - - 154 - 154
143. Tuudur Tilk Rapla Ühisgümnaasium 121 59 161 - 31 122 - - 153
144. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Gümnaasium 56 - - 110 134 - - 19 153
145. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 84 78 - - 78 73 - 151
146. Greta Liin Võru Kreutzwaldi Kool - - - 37 - - - 151 151
147. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 152 132 140 43 - 9 - 141 150
148. Fjodor Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 47 - - - 148 - - 148
149. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 109 - - 64 37 - - 110 147
150. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 73 - 84 - 79 - 67 - 146
151. Triin Rahuoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 39 - - - 145 145
152. Martin Eier Pärnu Mai kool - 49 - - - 142 - - 142
153. Rasmus Kana Kambja Põhikool 68 104 - - 101 40 - - 141
154. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 50 - - - 141 - - 141
155. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 192 127 131 59 - 16 7 114 137
156. Janeli Kivimurd Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 55 - - - 136 - - - 136
157. Kaur Oskar Volt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 45 - - - 136 136
158. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 158 46 - - - 135 135
159. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 163 105 144 70 - 40 - 94 134
160. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 174 100 143 75 - 45 - 89 134
161. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool - 52 - - - 133 - - 133
162. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 53 - - - 132 - - 132
163. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 48 - - - 132 132
164. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 55 - - - 132 - - 132
165. Joonatan Jürisson Muhu Põhikool 92 - 76 - 56 - 75 - 131
166. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 68 118 - - 106 24 - 130
167. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 157 134 86 95 - 6 64 59 129
168. Jessika Mölder Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 52 - - - 126 126
169. Kristjan Konts Kuuste Kool 155 143 125 66 - - 15 108 123
170. Tiia Tomson Kuuste Kool 168 137 130 63 - 4 9 110 123
171. Robin Altmäe Lõpe Kool 208 58 - - - 123 - - 123
172. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 55 - - - 123 123
173. Martin Kaaber Tallinna Pääsküla Gümnaasium 105 103 105 - 43 41 38 - 122
174. Marko Sildvee Pärnu Mai kool - 60 - - - 122 - - 122
175. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 59 - - - 121 - 121
176. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 61 - - - 119 - - - 119
177. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 61 - - - 117 - - 117
178. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 169 115 142 77 - 29 - 87 116
179. Jaana Luts Lustivere Põhikool 63 - - - 114 - - - 114
180. Karl Otto Lillemets Tallinna Ühisgümnaasium - 62 - - - 114 - - 114
181. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 93 91 - - 54 60 - 114
182. Armin Moks Kolga Kool 178 144 149 61 - - - 111 111
183. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 62 - - - 111 111
184. Karel Allik Pärnu Rääma Põhikool 160 123 141 74 - 19 - 89 108
185. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 123 85 - - 30 77 - - 107
186. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 66 - - - 107 - - 107
187. Erik Rosenberg Aruküla Põhikool 244 - 62 - - - 99 - 99
188. Eerika Hinno Aruküla Põhikool - - 63 - - - 98 - 98
189. Laura Pomerants Tabasalu Ühisgümnaasium - - 64 - - - 98 - 98
190. Eiriin Jõgeva Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 69 - - - 95 95
191. Mihkel Viires Nõmme Erakool - - 66 - - - 94 - 94
192. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 70 - - - 92 - - - 92
193. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 164 150 138 71 - - - 91 91
194. Kusti Sammul Nõo Põhikkool 142 96 107 - 7 49 35 - 91
195. Romet Ereline Kambja Põhikool 85 114 - - 61 30 - - 91
196. Sirle Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 72 - - - 91 91
197. Egert Penu Aruküla Põhikool 194 - 69 - - - 90 - 90
198. Liisa Kesküla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 73 - - - 90 90
199. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 172 152 98 101 - - 47 42 89
200. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 144 122 88 - 6 20 62 - 88
201. Kristjan Vasemägi Jüri Gümnaasium - 79 - - - 88 - - 88
202. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 76 - - - 88 88
203. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 166 156 72 - - - 86 - 86
204. Triini Lille Aruküla Põhikool - - 71 - - - 86 - 86
205. Henry Niemann Pärnu Rääma Põhikool 124 - - 98 30 - - 56 86
206. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 131 90 - - 25 61 - - 86
207. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 175 - 73 - - - 85 - 85
208. Enriko Kiuru Kambja Põhikool - 82 - - - 82 - - 82
209. Carmel Uibopuu Peetri Lasteaed-Põhikool 220 - 154 80 - - - 80 80
210. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 81 - - - 79 79
211. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Gümnaasium 75 - - - 74 - - - 74
212. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium - 86 - - - 74 - - 74
213. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 127 - 100 - 28 - 45 - 73
214. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 77 - 160 - 73 - - - 73
215. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 76 - - - 73 - - - 73
216. Rando Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 84 - - - 71 71
217. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 128 - 101 - 27 - 43 - 70
218. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 189 162 139 87 - - - 68 68
219. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium - - 82 - - - 68 - 68
220. Kertu Kangur Lõpe Kool - - - 88 - - - 68 68
221. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 218 88 - - - 67 - - 67
222. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 82 - - - 67 - - - 67
223. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 85 - - - 65 - 65
224. Karel Kutsar Nõo Põhikkool 211 148 147 93 - - - 63 63
225. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 97 130 - - 51 12 - - 63
226. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool - - 87 - - - 63 - 63
227. Caroliis Miks Palupera Põhikool 84 - - - 63 - - - 63
228. Marten Teder Jüri Gümnaasium - 91 - - - 59 - - 59
229. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 87 - - - 59 - - - 59
230. Rico Lohk Aruküla Põhikool 89 - - - 58 - - - 58
231. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 212 153 145 96 - - - 57 57
232. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool 217 - - 97 - - - 56 56
233. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 95 - - - 54 - - - 54
234. Johannes Kask Peetri Lasteaed-Põhikool 96 - - - 54 - - - 54
235. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - - 148 99 - - - 53 53
236. Arno Vare Aruküla Põhikool - - 94 - - - 53 - 53
237. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool - - 95 - - - 53 - 53
238. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 95 - - - 50 - - 50
239. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 184 - 96 - - - 48 - 48
240. Barbara Roon Olustvere Põhikool 100 - - - 48 - - - 48
241. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool - 99 - - - 47 - - 47
242. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 182 140 114 111 - 2 26 18 46
243. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 186 145 122 106 - - 18 27 45
244. Arko Kasemets Luunja Keskkool 170 - 99 - - - 45 - 45
245. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 103 - - - 44 - - - 44
246. Monaliset Piile Pärnu Mai kool - 101 - - - 44 - - 44
247. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 104 - - - 44 - - - 44
248. Daniel Ilves Luunja Keskkool 207 164 102 - - - 42 - 42
249. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - - - 102 - - - 42 42
250. Erik Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 108 - - - 40 - - - 40
251. Rico Akiro Kaio Nõo Põhikkool 167 116 126 - - 25 14 - 39
252. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool 199 - 150 104 - - - 39 39
253. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 238 157 127 109 - - 13 25 38
254. Tanel Viks Kehra Gümnaasium 188 147 108 - - - 35 - 35
255. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 201 110 - - - 35 - - 35
256. Danjel Juškin Palupera Põhikool 112 - - - 34 - - - 34
257. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 112 - - - 34 - - 34
258. Marten Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium - - 110 - - - 33 - 33
259. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 115 - - - 33 - - - 33
260. Triinu Kull Palupera Põhikool 116 - - - 33 - - - 33
261. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 112 - - - 33 - 33
262. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 120 - - - 31 - - - 31
263. Matheas Trilljärv Kolga Kool 209 159 - 105 - - - 30 30
264. Deimo Sarapson Palupera Põhikool 125 - - - 29 - - - 29
265. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 126 - - - 29 - - - 29
266. Markus Meiner Aruküla Põhikool 216 - 113 - - - 29 - 29
267. Marcus Luksepp Nõo Põhikkool 191 154 146 107 - - - 26 26
268. Argo Luur Lõpe Kool - 175 - 108 - - - 26 26
269. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 161 - 117 - - - 25 - 25
270. Johan Marcus Tamberg Rapla Ühisgümnaasium 243 118 - - - 25 - - 25
271. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium 177 119 - - - 23 - - 23
272. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 187 - 121 - - - 20 - 20
273. Kenri Tops Tallinna Reaalkool - - 120 - - - 20 - 20
274. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 133 - - - 20 - - - 20
275. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 159 124 - - - 18 - - 18
276. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 134 - - - 18 - - - 18
277. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool 196 - 124 - - - 17 - 17
278. Gregory Kenneth Pekka Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 136 - - - 13 - - - 13
279. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 227 - - 112 - - - 13 13
280. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 198 131 - - - 12 - - 12
281. Uku Alvela Aruküla Põhikool 137 - - - 10 - - - 10
282. Christopher Malk Aruküla Põhikool 139 - - - 9 - - - 9
283. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 140 - - - 8 - - - 8
284. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 141 - - - 7 - - - 7
285. Kaspar Viin Kambja Põhikool 143 - - - 7 - - - 7
286. Cristo Teder Palupera Põhikool 145 173 - - 6 - - - 6
287. Carlos Soosaar Jakob Westholmi Gümnaasium - - 133 - - - 5 - 5
288. Markus Teder Palupera Põhikool 181 138 - - - 4 - - 4
289. Siim Viies Olustvere Põhikool 146 - - - 4 - - - 4
290. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 147 - - - 4 - - - 4
291. Andri Aarna Palupera Põhikool 150 163 - - 3 - - - 3
292. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool 245 160 135 - - - 3 - 3
293. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 148 - - - 3 - - - 3
294. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 205 139 - - - 2 - - 2
295. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 193 155 - - - - - - 0
296. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 206 146 - - - - - - 0
297. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium 214 161 159 - - - - - 0
298. Germo Rebane Kambja Põhikool 151 - - - - - - - 0
299. Annabel Alaver Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 154 - - - - - - - 0
300. Lauri Kask Luunja Keskkool 171 - - - - - - - 0
301. Karel Kangur Luunja Keskkool 173 - - - - - - - 0
302. Karl Lepist Kambja Põhikool 176 - - - - - - - 0
303. Sandra Rähni Kambja Põhikool 179 - - - - - - - 0
304. Magnus Saarna Palupera Põhikool 180 - - - - - - - 0
305. Henry Lukk Kambja Põhikool 185 - - - - - - - 0
306. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium 190 - - - - - - - 0
307. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - 170 151 - - - - - 0
308. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 195 - - - - - - - 0
309. Sten Kahu Tartu Variku Kool - 158 - - - - - - 0
310. Tarmo Põldsalu Palupera Põhikool 224 171 - - - - - - 0
311. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 197 - - - - - - - 0
312. Geissi Eha Pärnu Mai kool - 166 - - - - - - 0
313. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 200 - - - - - - - 0
314. Eve Riivik Palupera Põhikool 202 - - - - - - - 0
315. Taivo Kask Lustivere Põhikool 203 - - - - - - - 0
316. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool 204 - - - - - - - 0
317. Marti Leis Aruküla Põhikool 210 - - - - - - - 0
318. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 213 - - - - - - - 0
319. Marti Pastak Tartu Kivilinna Kool - 167 - - - - - - 0
320. Ever Siitam Gustav Adolfi Gümnaasium - - 152 - - - - - 0
321. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium - - 153 - - - - - 0
322. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 169 - - - - - - 0
323. Nora Paist Muhu Põhikool 221 - - - - - - - 0
324. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 222 - - - - - - - 0
325. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 223 - - - - - - - 0
326. Sander Ivanenko Tartu Variku Kool 225 - - - - - - - 0
327. Romet Noor Muhu Põhikool 226 - - - - - - - 0
328. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - - 157 - - - - - 0
329. Sandra Sügav Lustivere Põhikool 228 - - - - - - - 0
330. Tim Hendrik Kuusk Võru Kreutzwaldi Kool - 172 - - - - - - 0
331. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium 229 - - - - - - - 0
332. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 174 - - - - - - 0
333. Susanna Sule Rapla Vesiroosi Gümnaasium 230 - - - - - - - 0
334. Birthe Lall Surju Põhikool - - 162 - - - - - 0
335. Ivan Kleštšin Tartu Kivilinna Kool 231 - - - - - - - 0
336. Eke Ruut Koolmeister Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 233 - - - - - - - 0
337. Renaldo Aarna Palupera Põhikool 232 - - - - - - - 0
338. Kaspar Paulus Palupera Põhikool 234 - - - - - - - 0
339. Liis Räim Muhu Põhikool 235 - - - - - - - 0
340. Marten Oberg Rapla Vesiroosi Gümnaasium 237 - - - - - - - 0
341. Romek Hein Rapla Vesiroosi Gümnaasium 239 - - - - - - - 0
342. Ragne Reinsalu Kose Gümnaasium 241 - - - - - - - 0
343. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 240 - - - - - - - 0
344. Markus August Lilleberg Aruküla Põhikool 242 - - - - - - - 0
345. Remy Raudsepp Võru Kreutzwaldi Kool 246 - - - - - - - 0
346. Chris Taimar Kõlu Võru Kreutzwaldi Kool 247 - - - - - - - 0
347. Emilia Juss Võru Kreutzwaldi Kool 248 - - - - - - - 0
348. Märt Mändla Ambla Lasteaed-Põhikool 249 - - - - - - - 0