menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2013/2014

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 8 31 4 40 (81)
2. Narva Vanalinna Riigikool 10 15 0 22 34 (51)
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 7 8 31 0 32 (46)
4. Aruküla Põhikool 25 13 19 4 31 (50)
5. Tallinna 32. Keskkool 24 10 6 10 30 (41)
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 11 20 11 30 (32)
7. Surju Põhikool 11 14 18 3 28 (40)
8. Tallinna Reaalkool 15 13 15 12 25 (36)
9. Kambja Põhikool 22 13 0 7 25 (32)
10. Tallinna Ühisgümnaasium 21 8 1 1 25 (30)
11. Luunja Keskkool 18 8 6 12 24 (30)
12. Viljandi Jakobsoni Kool 24 0 0 0 24 (25)
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 5 3 14 17 (24)
14. Peetri Lasteaed-Põhikool 14 9 10 9 15 (47)
15. Nõo Reaalgümnaasium 12 11 5 7 15 (17)
16. Lõpe Kool 13 14 11 5 15 (16)
17. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 14 0 14 (17)
18. Pärnu Vanalinna Põhikool 10 8 11 8 12 (23)
19. Palupera Põhikool 11 2 0 0 12 (13)
20. Tabasalu Ühisgümnaasium 1 0 10 0 11 (13)
21. Sillamäe Eesti Põhikool 8 7 10 4 11 (11)
22. Olustvere Põhikool 11 0 0 0 11 (11)
23. Tartu Veeriku Kool 5 3 5 3 10 (22)
24. Viira Kool 1 0 0 9 10 (11)
25. Saue Gümnaasium 0 0 9 0 9 (14)
26. Muhu Põhikool 8 6 0 0 9 (9)
27. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 8 0 0 8 (26)
28. Tartu Variku Kool 5 5 2 3 8 (9)
29. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 0 8 0 0 8 (8)
30. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 7 0 7 (11)
31. Rapla Ühisgümnaasium 1 6 2 0 7 (9)
32. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 0 0 3 6 (15)
33. Laagri kool 0 0 6 0 6 (8)
34. Paikuse Põhikool 0 6 0 0 6 (7)
35. Kose Gümnaasium 5 0 0 0 5 (5)
36. Paldiski Gümnaasium 0 0 4 0 4 (11)
37. Tallinna Inglise Kolledž 2 2 1 1 4 (9)
38. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 2 1 1 0 4 (8)
39. Ambla Lasteaed-Põhikool 4 4 4 0 4 (4)
40. Võhma Gümnaasium 3 3 2 0 3 (5)
41. Nõmme Erakool 0 0 3 0 3 (3)
42. Tallinna Pääsküla Gümnaasium 0 0 2 0 2 (4)
43. Tallinna Nõmme Põhikool 2 2 0 0 2 (3)
44. Lagedi Kool 1 2 0 0 2 (2)
45. Lustivere Põhikool 0 2 0 0 2 (2)
46. Tallinna Südalinna Kool 2 2 1 2 2 (2)
47. Vääna-Jõesuu Kool 0 0 1 0 1 (1)
48. Kõrveküla Põhikool 1 0 0 1 1 (1)
49. Tartu Kommertsgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
50. Pärnu Linna Spordikool 0 1 0 0 1 (1)
51. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
52. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
53. Tallinna Arte Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
54. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
55. Tallinna Prantsuse Lütseum 0 0 1 1 1 (1)
56. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
57. Põlva Ühisgümnaasium 0 0 0 0 0 (12)
58. Tõstamaa Keskkool 0 0 0 0 0 (11)
59. Avinurme Gümnaasium 0 0 0 0 0 (10)
60. Tilsi Põhikool 0 0 0 0 0 (10)
61. Kihelkonna kool 0 0 0 0 0 (3)
62. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 0 0 0 0 (2)
63. Viljandi Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
64. Liivalaia Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
65. Pärnu Ülejõe Põhikool 0 0 0 0 0 (1)
66. Suure-Jaani Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 343 240 278 158 622 (955)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 1270
Ürituste kalender
22.07.2017
Friendship gomoku tournament with Greek children
28.07.2017
Sudoku GP 2017 8. voor
02.08.2017
Rendžu maailmameistrivõistlused
04.08.2017
Loogika GP 2017 7. voor
11.08.2017
Loogika GP 2017 8. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2521
2. muhvn 2148
3. HagariPoeg 2124
4. caro444 1944
Male TOP 5
1. muhvn 2860
2. antsuonu 2730
3. hollinger 2720
4. lodu 2709
5. sokrates 2650

Vene kabe TOP 5
1. antsuonu 2461
2. jack 2457
3. hulkur 2447
4. piraaja 2411
5. Ruut 2396

Gomoku TOP 5
1. allever 3000
2. AlQaholic 2568
3. yoloswag123 2498
4. olumets 2421
5. antsuonu 2180

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3073
2. brigita 2625
3. Metsmees 2331
4. hulkur 2181
5. Eerik33 1865