Eluaegne mängimiskeeld portaalis Vint.ee

Loetud 272 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2016-06-04T18:50:30+03:00
Tere,

Eluaegse mängimiskeelu portaalis vint.ee saab süsteemaatilise ropendamise ja teiste kasutajate / vint.ee meeskonna halvustamise eest.

Esimeseks näiteks on Niru aka Kasiinopoja aka Adnirante.

Kui inimene käib vindis ja tema eesmärgiks on siinse keskkonna halvustamine (ja seda aastate jooksul), ei ole meil muud võimalust kui määrata inimesele eluaegne mängimiskeeld meie keskkonnas.

Meie portaalis mängivad ka lapsed ja vanemad inimesed ja kui üks kasutaja kasutab jututoas pidevalt (aastaid) väljendeid stiilis "valge võidab ainult siis kui sa mul lahti i***", loobume me kõnekeeldudest ja konstateerime fakti, et inimene on parandamatu. Tema koht ei ole portaalis vint.ee.

Kuidas me tagame sellise inimese eemaloleku?
Sulgeme kõik (10+) tema kasutajakontod ja määrame talle IP-bloki.
Mets58 2016-06-04T19:00:41+03:00
Meikop otsi siit http://www.eki.ee/dict/ekss/ - ma ei leidnud, et oleks tegemist ebaviisaka või vulgaarse terminiga
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-04T19:01:41+03:00
Ma ei hakka siin krõbedamaid väljendeid avalikult eksponeerima.
kämby 2016-06-04T21:57:20+03:00
mul on ka igasuguseid asju ette tulnud paar kolm aastat tagasi kui kaarte mängisin olin pidevalt see teema et mina lappan lehti soome internett kus mina asun on kõvasti paranenud,ennem oli nii et kui käidi üritasin kohe ka käia aga internett käis alles 5-8 sekundit hiljem.ja kui lõpumäng oli mõtlesin mõnikord kauem 24 sekki siis käisin aga liiga hilja ja kaotus oli tösiasi.nüüd pole enam keegi nurisenud.üks mees ütleb seda kohuaeg endiselt aga ma lihtsalt temaga ei mängi.mul ausalt õelses polegi siin soomes kaarte mida lapata.ja tõesti ei paku pinget ka selline mäng.ma vist ka korra olen ropendanud vist freerolliskaotas sõimas mul mängu ajal näo täis ja ropendas mis kole ..ja kuna ta lahkus mängust kui kaotas siin olin freerolli turniiril ja seal vist ütlesin ka p tähega sõna..vahelvahel olen ise mõelnud et oleks tõesti emotikone vaja...kuna näost näkku rääkida ei saa siis mõni arvab et see on väärt mõte teisele tundub et ma siunan ja virisen.pidasin silmas praegu mu 4 kesi perekidnoi turniire ja arutelu.mis puudutab seda teenmat et kui mängida ei saa aega pole muud tegemised jne et reit hakkab langema.kuna olen seda teemat juba mitu palju kordi lahanud et mulle see süsteem ei meeldi siis võib ju tõesti tunduda et virisen sest see on tõesti lollus ju 2läbi läheb siis mul pole isu ka enam mängida ka siis lahkum mängima enam siis ei hakka vindis käin sõpradega jutlemas ja kogu lugu.õe mehega sain ka kokkuleppele on nõus vindist artikli ka tegema kui vaja ... vaja on minul seda ainult siis kui otsustatud et minul või teistel kasutajatel reit langema hakkab kes sellega nõus pole....
MeikopVint.ee asutaja 2016-06-04T22:51:14+03:00
Artiklit on vaja!

Muuseas - meil on palju tarku kommentaatoreid. Miks keegi neist ei ole kahe kuu jooksul pööranud tähelepanu asjaolule, et 4-kesi perekidnoi fänne totaalselt diskrimineeritakse?

Nende 3 mängu päevas mänguruumis kestab 15 minutit, sasku fännid saavad aga 1h tasuta mänguruumis mängida.

Miks mina sellisele mõttekäigule tulen?
Llepatriinu 2016-06-05T02:42:27+03:00
Igasugune artikkel on vaid reklaam. Pole vahet kas positiivne või negatiivne, reklaam on reklaam.
kämby 2016-06-05T04:09:32+03:00
ma olen seda mõelmud mitu korda oma peast läbi ettepanekut pole teinud.arvasin et sul on vastus valmis et mängi tonni siis saad 3 tundi mängida ei saa ju seda nõuda see tundub teiste suhtes mitte aus... kolm mängu siis kolm mängu.ja et kui tahad rohkem mängida hakka vipiks sellepärast hoiangi suud kinni.vint nagunii üle keeratud mine veel reidi kallale ka siis on täismäng. korra suhtlesin naisterahvaga et mul on krediiti küll aga ma põhimõtteliselt ei mängi raha peale.ka kaarte mitte..
blufar 2016-06-05T08:47:20+03:00
...aga võiks olla selle kolmemängu päevas mängimiseks hoopis teistsugune intervall.Kui on lubatud päevas mängida kolm mängu, siis intervall võiks olla 00:00 kuni 24:00 -ni. Aga mitte nagu praegast on , kui ma mängisin oma kolm mängu näiteks kella 18:00 -ist kuni 19:00 siis järgmine päev enne 19:00-i ma mängida ei saa.
Aga kui ma mängin kella 23:00 kuni 23:59-ni siis ma järgmine päev ei saagi mängida.
blufar 2016-06-05T08:49:25+03:00
[i]postitas blufar[/i]
...aga võiks olla selle kolmemängu päevas mängimiseks hoopis teistsugune intervall.Kui on lubatud päevas mängida kolm mängu, siis intervall võiks olla 00:00 kuni 24:00 -ni. Aga mitte nagu praegast on , kui ma mängisin oma kolm mängu näiteks kella 18:00 -ist kuni 19:00 siis järgmine päev enne 19:00-i ma mängida ei saa.
Aga kui ma mängin kella 23:00 kuni 23:59-ni siis ma järgmine päev ei saagi mängida.


UPS..vale koht oli kuhu kirjutada, vabandan. Loodan ikkagist mingisuguse vastuse saada.
bazooka 2016-06-05T09:30:03+03:00
Ma ei saa aru misasja te sellest vaesest Nirust kiusate. Las mees mängib. Temaga mängivad need kes tahavad. Kohustust ju temaga mängida pole kui midagi ei meeldi.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele