Salvestame maha kõik saskus mängitud käed

Loetud 222 kasutaja poolt

rabapalm 2016-11-26T08:57:36+02:00
Tegelikult ikka hea idee.. Miniseeliku jutu peale ütlen nii, et väga palju siiski on igapäevaselt juttu ja ka seadusi ning miks mitte ka otseselt kuskilt saadavat abiraha seotud just mingi keskmise näitajaga. Keskmist ongi vaja seepärast , et saaks ennast kuidagi positsioneerida! No kes saab meist keskmist palka või kellel meist on keskmine vanus!? Aga statistika mõttes on alati parem, mida rohkem algandmeid-nii, et vaadakem oma " käsi", jalgu ja miks mitte- miniseelikuid! :D
MeikopVint.ee asutaja 2017-03-10T15:46:32+02:00
Neile saskuteadlastele, kes siin on väitnud, et vindis peab ebaloomulikult palju pilti andma (lausa mitu korda mängu jooksul) ja "päris maailmas" juhtub seda heal juhul kord turniiri jooksul -

Eesti meistrivõistlustel oli mul mäng, kus andsin 3 korda pilti ja kaotasime 12-1 sest kaarti ei tulnud kummalegi mängu jooksul. See üks mäng (13-st) läks maksma mulle esikolmiku koha ja vb. ka Eesti meistritiitli. Aga ma ei kurda :) - mõnikord lihtsalt kaart ei jookse.
roosiaiake 2017-03-10T16:03:09+02:00
Tere mul on selline küsimus,et kui lauas astun lauda nr2 ja kui mäng algab olen hoopis nr3 kohas,miks pannakse kohad ringi.
mummike 2017-03-10T16:06:30+02:00
Mina arvan kyll, et sellest ei tõuse mingit kasu ja kellel seda nuttu ja hala pärast vaja kuulata on kui leht ei jookse.
MeikopVint.ee asutaja 2017-07-07T09:56:33+03:00
Ei, see tuleb ikka ära teha - mulle tuleb nädalas keskmiselt 1 kiri sisuga, et miks kaardijooks on kallutatud, kas VIP kasutajad saavad paremad kaardid jms. Ei jõua enam neile vastata.
kämby 2017-07-08T11:55:23+03:00
mind see üldse ei häiri on jooks kuidas on aga mind häirib see et mõnel on 4 kontot enda oma naise oma lapse oma jne ...üeldi et mul on 2 kontot kuba punaseks aetud ja ajan juba 3 kontot punaseks.....sisuliselt mängin paarilisega ...aga vastas istub 1 inimene 2 läpakaga kellel nii enda kui ka paarimehe kaardid mõlemad näha....katsu mängida selliste vastu,,,,ühel on 4 kontot 2 on 2 kontot ja üks kassutab ka kahte kontot ühega mängib turniiril ja teistega tava saskut ....ja usun et neid on tegelikult rohkemgi...muidugi on ka ausaid mängijaid kes on tipus...nende ees müts maha...
Liidia 2017-07-10T16:13:25+03:00
Arvan, et seda poleks vaja teha. See teadmine ei anna suurt midagi. Ka mul on olnud, et pole ühtegi silma, ka 9 mitte. 8,7 ja 6. Isegi vist 2 korda. Pilte annan palju ja vastane on pilditu. Aga Meikopile pole kirja saatnud, avalikkusele küll. Selle asemel tuleks teha midagi kasulikku, näiteks uus mäng. Kui sul ikka silmi pole, siis kirjutan, et paariline ei saaks kiruda, et ei oska üldse mängida. Vindilt (sasku programmilt) soovin endale ilusat kaardijooksu.
MeikopVint.ee asutaja 2018-01-18T14:57:35+02:00
Tänasest salvestuvad käed maha. Õhtul/homme teen ka siis sasku mänguruumi alla lingi "Minu kaardijooks" - seal on siis näha, kuidas teil kaardijooks võrreldes keskmisega on.
MeikopVint.ee asutaja 2018-01-19T13:23:30+02:00
Tehtud!

Mänguruumi all näeb nüüd linki "Minu kaardijooks". Seal on igasuguseid numbreid, tutvuge veidi :)

Üks lisaväärtus tekkis veel: Pärast jaotuse mängimist saate minna vaatama, mis kaardid paarilisel täpselt olid.

PS! Kui kellelgi veel ideid, mis huvitavaid numbreid seal kuvada, siis andke teada!
uunoniis 2018-01-19T15:49:03+02:00
[i]postitas Meikop[/i]
Tehtud!

Mänguruumi all näeb nüüd linki "Minu kaardijooks". Seal on igasuguseid numbreid, tutvuge veidi :)

Üks lisaväärtus tekkis veel: Pärast jaotuse mängimist saate minna vaatama, mis kaardid paarilisel täpselt olid.

PS! Kui kellelgi veel ideid, mis huvitavaid numbreid seal kuvada, siis andke teada!



Kõigile nähtav edetabel, mis pole küll nii põhjalik, aga annaks aimu teiste kaardijooksust. Siis tekiks kindlasti vägev arutelu :D

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele