VIP Freeroll-ide korraldamine teistes mängudes

Loetud 129 kasutaja poolt

MeikopVint.ee asutaja 2011-03-06T16:55:42+02:00
Tundub, et Freerollide korraldamine ainult kaarimängudes ei ole õige.

Vint.ee tahab olla mõttespordi portaal mitte kaardimängu portaal.

Teen ettepaneku VIP Freerollide toimumiseks:

Esmaspäeval - Fischeri male
Teisipäeval - Male
Kolmapäeval - Vene Kabe
Neljapäeval - VV Gomoku
Reedel - Küüned
Laupäeval - Podkidnoi
Pühapäeval - Perekidnoi

Mida arvate?
cocktail 2011-03-06T16:58:58+02:00
äraandmine võiks ka olla:P
Ohmu 2011-03-06T18:59:46+02:00
Õige suund. Aga võiks olla nii, et osalejad jagunevad grupidesse vastavalt reitingule. Näiteks neljased grupid ning auhinnafond jaguneks iga grupi esimeste vahel. Siis oleks asjal jumet. Samas peaks kasutama siis mingit keskmist reitingu arvestust(60-ne või 90-ne päeva keskmine), et vältida enne turniiri algust reitingu alla tagumist.
raidop 2011-03-06T21:46:44+02:00
see küll nüüd vindist kohe kaartimänguportaali ei tee.mina jääksin praeguse varjandi juurde, ei usu et paljud mängima hakkaks neid vaadates vippide nimekirja.ise ka rohkem kaartide peal väljas ja reede-, laupäevaõhtuti tavaliselt midagi targemat teha.aga noh kui keegi rohkem ei nurise siis on vist rahul ja muuda aga..
PS.Ohmu läheb oma mõttetega liiga utoopiliseks
artsan 2011-03-07T08:03:29+02:00
Poolt.Kõik ei ole kaardimängudes tugevad.
TiiT 2011-03-07T11:00:10+02:00
Ma jagan 100% Raidopi arvamust.
Ehk siis teiste mõttemängude siiatoomine ei toeta just väga palju ideed, et anname kõigile võimaluse raha tagasi võita. Kui paneme male-kabe-gomoku siia, siis hakkavad kõik ülejäänud kolme inimest sponsoreerima, kes kõikidelt kabe-male-gomoku turniiridelt ainult võite noppima hakkavad. Podkidnois jne on siiski enamasti erinevad võitjad ja erinevad mängijad ning kes väga suurt aktiivsust üles näitab ja ka teisi ja kolmandaid kohti nopib, see on ka teeninund ära selle, et midagi võita.
Mängi kui palju tahad malet, võitma sa naljalt ikka ei hakka - kaardimängus on võimalik võit noppida hea õnne korral ka siis, kui oled mõned nõksud endale selgeks teinud.

Aga et mu jutt lihtsalt mölana ei tundu, siis teen ettepaneku, et paneme ühe ala juurde - fischeri male, ja vaatame kuidas hakkab minema sellega. Ennustan küll et ilmselt väga kitsas seltskond hakkab võitma seal ja üldse väga kitsas seltskond hakkab üldse mängima seda. Idee võib ju olla, et meelitame inimesi mõttemängudega tegelema, aga päris nii lihtne see nüüd ka ei ole.
Rellus 2011-03-09T10:23:54+02:00
Male ja vene kabe võiksid kumbki 1x nädalas siiski olla.
Põhiline vastuargument, et kujuneb kitsas ring alalisi võitjaid, on muidugi kaalukas.
Pakun selle tasandamiseks järgmist: diferentseerida mõtlemisajad vastavalt hetke reitingule, s.t. et madalama reitinguga mängijal mõtlemisaeg 5 min. ning vastasel proportsionaalselt reitingute vahega lühem mõtlemisaeg!
Mõtlemisaja vähendamise proportsiooniks pakun 1 minut iga reitingu vahe 100 ühiku kohta, seejuures kõrgema reitinguga mängijale oleks garanteeritud vähemalt üks minut mõtlemisaega.
Näiteks kui reitingute vahe on 400 ühikut või suurem, oleks mõtlemisajad 5 min ja 1 min. Reitingute vahe 255 ühiku korral oleks vähendamine 2,55x60sek.=153sek, ehk siis mõtlemisajad 5 min ja 2 min 27 sek.
Tender 2011-06-09T09:16:08+03:00
olen poolt, aga kui mõni on males tugev on tal seal eelis, mina olen reversis tugev niiet kui male tuleb võiks reversi ka tulla :P.
artsan 2011-11-23T20:27:41+02:00
Mõni mõttemäng võiks ju olla.Näiteks vene kabe ja gomoku neid mänge mängivad paljud.
MeikopVint.ee asutaja 2014-04-11T22:06:37+03:00
Tere,

Duubeldamise turniir tundub olevat päris intrigeeriv - ehk lisada see turniir ka freerollide hulka?

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele