Malest

Loetud 119 kasutaja poolt

artsan 2016-03-29T20:26:31+03:00
Pole ju kohustust mängida ajakontrolliga mis mulle ei meeldi.Eks igal oma lemmik aga maletajatel on suured egod ega muidu ei saakski.
MrQb 2016-12-15T23:16:56+02:00
see kõik on muidugi tore lõim, kui välja arvata asjaolu, et ma püstitasin selle teemal, et ühe ajakontrolli ihalejad võiksid omavahel olla.
See, et troll Harkbrow kitkus välja fischeri teema (fsicheri ajakontrolli-mäng ja fischeri paigutus on tõesti erinevad teemad) ja hakkas muudel teemadel seletama, on arusaadav. See ongi trolli rahuldus ja siht.
Aga et trollil on võimalik tavainimesed nii lihtsalt kaasa tõmmata, on kummaline.
Kas hetkel on meikopi siht - palju inimesi ühes ruumis, kui neist tavaliselt on 90% kinni, on mulle endiselt mõistmatu. Aga see pole ka minu asi mõistatada.
hawkbrow 2016-12-16T10:22:56+02:00
Edukas mõistatamine pole ilmselt niikuinii sinu tugevaim külg, arvestades, kui rumalad on olnud su postitused käesolevas foorumis. Aga tubli, et pärast ligemale aastapikkust julguse kogumist söandasid teema juurde tagasi tulla. Ilmselt, arvestades postitamise kellaaega, seda, et nimetad mind trolliks ja seda, et su postitus sisaldab lisaks loogikavigadele õigekirja- ja keelevigu, olid küll julgustuseks alkohohoolseid või toksilisi aineid tarvitanud, aga vähemalt said selle aastase kripelduse endast välja pursata. Veelkord, tubli poiss!
MrQb 2016-12-16T13:09:44+02:00
hm, kahtlemata on sinusuguseid inimesi, kes järeldavad, et kui ei oska kirjutada sõnaühendit "veelkord" (näide sinu kirjatükist), on tegemist joobe ja/või idioodiga.
Mina nii empaatiline pole, aga seda, et Sa troll oled, saaavad kõik aru, sest see lõim on selleks lausa õppematerjal.
Edu sullegi.
hawkbrow 2016-12-16T13:34:59+02:00
Lõim on mõiste tekstiilinduses, samuti informaatikas. Mida sina siin selle all mõtled, saad sa ilmselt ainult ise aru või siis on tegu mingi hampelmannide slängiga, mida mina ei tunne.

Kui tehakse ebapiisavatel eeldustel järeldus kellegi joobeseisundi või idiootsuse kohta, on tegemist pigem ikka empaatiavõime vähesusega, seega oled taas oma argumentatsiooni puhul hädas elemetaarsetest loogikareeglitest kinnipidamisega.

Sedastus, mille kohaselt "kõik saavad aru", et oled mind (enda arvates) õigesti trolliks kvalifitseerinud, väljub igasuguse loogilise argumentatsiooni piiridest. Pead veel palju õppima, poja!
MrQb 2016-12-16T13:48:59+02:00
Kuna sul pole teema kohta midagi lisada, siis kirjuta mulle otse, taadu. Ära risusta foorumit.
hawkbrow 2016-12-16T14:23:36+02:00
Alateemaks ongi siin ju sinu rumalus, sinu enda poolt algatatuna. Minu viimane postitus haakub nimetatud alateemaga perfektselt, mr Lõim.
MeikopVint.ee asutaja 2016-12-16T14:56:55+02:00
Lõim on täitsa ok: otsetuletus inglise keelest (forum thread).
hawkbrow 2016-12-16T15:22:29+02:00
Minu teada on termin, mida Mr Lõim eelduslikult silmas peab, siiski tegelikult "leim", vt nt https://et.wikipedia.org/wiki/Leim


bazooka 2016-12-16T21:58:01+02:00
Ma loputaks teid kõiki iga ajakontrolliga.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele