Vint.ee tulevik

Loetud 269 kasutaja poolt

Rika 2016-04-08T15:26:35+03:00
armas oled..Ruut:)
Liidia 2016-04-08T18:57:04+03:00
Täna sasku turniiril kell 18.21 sain mängida 11 voorust 3, ülejäänud olid vabad, või jäid tupsu tõttu ära, kuna ta ei mänginud. On see normaalne.
Tornaado 2016-04-08T19:10:29+03:00
Arvutis on paarismäng ikka väga problemaatiline ja sellepärast ma polegi sellest osa võtnud
Kiira 2016-04-08T22:22:38+03:00
Loon ühendust mänguserveriga... PALUN TEHKE MIDAGI, ET EI VISKAKS VÄLJA TURNIIRIDE AJAL....VÕIMATU MÄNGIDA JU
Kasiinopoja 2016-04-09T08:32:53+03:00
Imelik tõesti. Sa oled ju VIP, sul peaks kõik töötama. Tavakasutajatel nendel viskab turniiridelt välja, on aeglane süsteem, käike ei tee jne.
rabapalm 2016-04-09T21:35:14+03:00
[i]postitas Kiira[/i]
Loon ühendust mänguserveriga... PALUN TEHKE MIDAGI, ET EI VISKAKS VÄLJA TURNIIRIDE AJAL....VÕIMATU MÄNGIDA JU

Äkki vaja javat uuendada...
30Seconds 2016-04-09T22:44:45+03:00
Minu arvates väga tänuväärne töö, et Meikop siia alla pannud 3000h ja tegelikult rahaliselt tundub selle portaali välja arendamine päris suur summa, mida kahjuks paljud inimesed ei suuda ka terve elu jooksul säästa (ilmselt on tööd rohkem tehtud kui see 3000h ja osa aega on kindlasti korstnasse kirjutatud!).

Hetkel ma näen Meikopi suhtlemises probleemi, ehk ei saa päris jõuga hakata toimivat süsteemi lõhkuma. See on umbes sama, et olen 2a tööd teinud 25€/h ja järsku tõstan 50€/h, et olen üleöö rohkem väärt.

Sellised kiired/järsud muutused ei mõju hästi ja tülid kerged tekkima.

Eelneva teksti lugesin läbi. Kuna ise VIP ei ole ja kaarte ei mängi, siis kaasa rääkida ei oskaks.

Võib-olla peaks küsima abi nt ettevõtetelt, et igaüks toetab nt 10€ või X€ kuus ja siis on nende nimed kuskil avalikult üleval ja see oleks neile nagu reklaam, kuluna ei tundu see just suur summa ka toimivale ettevõttele ja siis nad ehk tunneks ka, et on andnud panuse ühiskonda.

8€ kuus võib paljude jaoks suur summa olla. Kui su palk on 2x eesti keskmine, siis muidugi on see väike summa -- paljudel ei ole!
uduputukas 2016-04-10T03:29:53+03:00
[i]postitas 30Seconds[/i]
Minu arvates väga tänuväärne töö, et Meikop siia alla pannud 3000h ja tegelikult rahaliselt tundub selle portaali välja arendamine päris suur summa, mida kahjuks paljud inimesed ei suuda ka terve elu jooksul säästa (ilmselt on tööd rohkem tehtud kui see 3000h ja osa aega on kindlasti korstnasse kirjutatud!).

Hetkel ma näen Meikopi suhtlemises probleemi, ehk ei saa päris jõuga hakata toimivat süsteemi lõhkuma. See on umbes sama, et olen 2a tööd teinud 25€/h ja järsku tõstan 50€/h, et olen üleöö rohkem väärt.

Sellised kiired/järsud muutused ei mõju hästi ja tülid kerged tekkima.

Eelneva teksti lugesin läbi. Kuna ise VIP ei ole ja kaarte ei mängi, siis kaasa rääkida ei oskaks.

Võib-olla peaks küsima abi nt ettevõtetelt, et igaüks toetab nt 10€ või X€ kuus ja siis on nende nimed kuskil avalikult üleval ja see oleks neile nagu reklaam, kuluna ei tundu see just suur summa ka toimivale ettevõttele ja siis nad ehk tunneks ka, et on andnud panuse ühiskonda.

8€ kuus võib paljude jaoks suur summa olla. Kui su palk on 2x eesti keskmine, siis muidugi on see väike summa -- paljudel ei ole!

Issanda Jeesus. Käisin eile poes ja hindasid oli keegi tõstnud. Rääkisin kassapidajale pika jutu et olen terve elu neid makarone tarbinud ja ostnud samast poest. Täiesti asjata rääkisin. Sain politsei ka veel kaela. Kutsun vindi rahvast barrikaadidle makaroni ja vipinduse hinna tõusu vastu.
Ruut 2016-04-10T05:11:02+03:00
[i]postitas uduputukas[/i]
[quote][i]postitas 30Seconds[/i]
Minu arvates väga tänuväärne töö, et Meikop siia alla pannud 3000h ja tegelikult rahaliselt tundub selle portaali välja arendamine päris suur summa, mida kahjuks paljud inimesed ei suuda ka terve elu jooksul säästa (ilmselt on tööd rohkem tehtud kui see 3000h ja osa aega on kindlasti korstnasse kirjutatud!).

Hetkel ma näen Meikopi suhtlemises probleemi, ehk ei saa päris jõuga hakata toimivat süsteemi lõhkuma. See on umbes sama, et olen 2a tööd teinud 25€/h ja järsku tõstan 50€/h, et olen üleöö rohkem väärt.

Sellised kiired/järsud muutused ei mõju hästi ja tülid kerged tekkima.

Eelneva teksti lugesin läbi. Kuna ise VIP ei ole ja kaarte ei mängi, siis kaasa rääkida ei oskaks.

Võib-olla peaks küsima abi nt ettevõtetelt, et igaüks toetab nt 10€ või X€ kuus ja siis on nende nimed kuskil avalikult üleval ja see oleks neile nagu reklaam, kuluna ei tundu see just suur summa ka toimivale ettevõttele ja siis nad ehk tunneks ka, et on andnud panuse ühiskonda.

8€ kuus võib paljude jaoks suur summa olla. Kui su palk on 2x eesti keskmine, siis muidugi on see väike summa -- paljudel ei ole!
[/quote]
Issanda Jeesus. Käisin eile poes ja hindasid oli keegi tõstnud. Rääkisin kassapidajale pika jutu et olen terve elu neid makarone tarbinud ja ostnud samast poest. Täiesti asjata rääkisin. Sain politsei ka veel kaela. Kutsun vindi rahvast barrikaadidle makaroni ja vipinduse hinna tõusu vastu.
Udu...... mõnikord on tark vait olla!
Nurme 2016-04-10T11:57:18+03:00
Mina olen olnud algusest peale VIP olnud (ehk siis selle aasta veebruarist).
Enne suuri muutusi olin just jõudnud ka VIPi ära osta.

VIPiks hakkasin sellepärast, et mängude katkestusi oli liiga palju. No tõesti mu netil pole muidu mingeid katkestusi, aga Vint.ee oli kogu aeg. Nüüd justkui ka pole, ehk saan ikka ise käia ja üliharva läheb mäng üle automaadile. Ses mõttes on see ju mugav minule ja parem kaasmängijatele.

Mõtlen siin, et äkki olen liiga palju aega Vint.ee veetma hakanud. Tõesti mängudesse tuleb inimesi kaua oodata ning suuremat sorti aja kulutamine leiab aset. Ilma VIPiks olemata ei ole Vint.ee midagi teha, aga hind peaks olema mingisuguses proportsioonis, et ma tahaksin seda kulutada...
Sellise portaali arendamine nõuab kindlasti aega, vaeva ja raha, aga ilmselt oleks õigem et "vähem on rohkem!" Inimesed oleksid siis rohkem rahul.

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele