Vint.ee VIP Freeroll koos Meikopiga

Loetud 156 kasutaja poolt

blufar 2016-04-17T15:16:55+03:00
VIP Freeroll turniirid on auhindadega. Paljud VIP-id käivad seal mängimas , et võita krediiti. Olen arusaamisel , et sellel juhul ei peaks Meikop osa võtma, kuna Ta on saidi omanik ja saab tasu selle eest. Ka on võimalus Meikopil vastase kaarte näha kuna ise programmeerib.(kas ta kasutab seda , ma ei väida ega ka ei tea , aga võimalus on olemas) Miks peaks ta siis veel krediiti endale teenima? Tema võidu asemel võiks mõni VIP võita need mõned krediidid, kes on ise panustanud vipindusse. Paljudes loteriides ja ka kasiinodes on reegel , et enda töötajad ei või neist osa võtta.Kuidas siis Vint. ee-s on selline asi lubatud?

Meikop võiks mängida ainult oma lõbuks , ilma mingisuguse arvestuseta.
cauchy 2016-04-17T15:39:13+03:00
Nagu mis mõttes?

Äkki võiks tal ka reitingu peale kaardimängud ära keelata, sest ta on selle kokku programmeerinud ning tal võib olla teiste ees eelis. Mängigu ainult oma lõbuks, näiteks oma sõpradega enda kodus.
MeikopVint.ee asutaja 2016-04-17T17:26:01+03:00
Ka mina olen oma krediidi / VIP staatuse ostnud raha eest.

Mul on lihtne kanda endale miljon krediiti kuid olen alati soovinud mängida ausat mängu, olla teiste kasutajatega võrdne.
MeikopVint.ee asutaja 2016-04-17T17:31:52+03:00
Miks ma üldse sellel teemale vastan? On selgeks saanud, et vindis on teatud kasutajad, kes oma kibestumist elu või ma ei tea mille vastu siin foorumites välja elavad.

Panen nüüd mõneks ajaks suu kinni, tegelen olulistemate teemadega. 5 aastat pole mu osalemine freerollidel inimesi häirinud, ei häiri ka tulevikus.
blufar 2016-04-17T17:59:29+03:00
Seda ma arvasingi , et sa nii vastad. Miks peaks kibestunud olema , mul kõik hästi. Aga Sinule Meikop ei meeldi midagi , mis siin kasutajad kirjutavad. Siis vast oleks kõik ok ..kui kõik ainult kiidaks ja kiidulaulu laulaks. Väike kriitika ja Meikopil kohe juba kibestunud inimene. Oleks ju võinud viisakalt vastata, et ostan ja olen ennegi ostnud krediiti, kuigi võimalusi oleks.
Ruut 2016-04-17T19:33:42+03:00
[i]postitas blufar[/i]
Seda ma arvasingi , et sa nii vastad. Miks peaks kibestunud olema , mul kõik hästi. Aga Sinule Meikop ei meeldi midagi , mis siin kasutajad kirjutavad. Siis vast oleks kõik ok ..kui kõik ainult kiidaks ja kiidulaulu laulaks. Väike kriitika ja Meikopil kohe juba kibestunud inimene. Oleks ju võinud viisakalt vastata, et ostan ja olen ennegi ostnud krediiti, kuigi võimalusi oleks.

Nii palju ma Meikopi tunnen, Teil pole vaja kahelda tema aususes. Olen Vindis kasutajana olnud pea vindi algus aastaest saadik ja kui Meikop poleks ausate kavatsustega, oleks see portaal ilmselt juba ajalooprügikastis.
kämby 2016-04-17T20:52:52+03:00
no seda ka mina ei usu olen olnud freerollides juba üle 5 aasta ja mänginud.kui ta oleks nii käitunud oleks see ammu juba välja tulnud st aru saada.selle vastu mul küll midagi pole kui ta ka ise seal osaleb mulle meeldibki tugevamade vastastega mängida.häirib nati kellaaeg 21.30 sobiks mulle paremini sest mul jäävad pooled mängimata pole kodus veel jne, paljud räägivad et ak sel ajal vist..
blufar 2016-04-18T12:48:16+03:00
Ega ma seda mõelnudki , et Meikop ebaaus on . Lihtsalt kui on auhinnalised mängud siis omanikud ja töötajad neist osa ei võta.
AlQaholic 2016-04-18T14:48:24+03:00
Aga miks ta ei võiks siis osaleda kui ta ebaaus ei ole? :)
MeikopVint.ee asutaja 2016-04-18T15:46:02+03:00
blufar on sellel aastal juba 4-l freerollil osalenud, tal on tõsine mure.

Miskipärast räägivad teist juttu kasutajad, kellega igal õhtul freerollil kaarte mängin:)

Lisa vastus

See funktsionaalsus on ainult verifitseeritud või VIP kasutajatele