menu_top
menu_bottom


Mõttespordi online olümpiaad koolidele

Korraldajad
Eesti Mõttespordi Liit, Eesti mõttespordi portaal Vint.ee, Eesti Kabeliit, Eesti Maleliit, Eesti Renjuliit

Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid neljal alal: Vene kabe, Male, Gomoku ja Sudokude lahendamine.
Õppeaasta jooksul toimub 4 etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool, põhikool ning keskkool.
 

2016 / 2017 õppeaasta

Võistluste juhend: https://docs.google.com/document/d/1xvx4vLvQe84-yUMJSQHhu_4AtRSRcu6U7qdx1w-SQC8/edit?usp=sharing
Ajakava
07.11 - 10.11.2016 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
11.11.2016 - Registreerumise tähtaeg koolidele
12.11.2016 - 25.11.2016 - võistluse korraldaja registreerib õpilased infosüsteemis
28.11 - 01.12.2016 toimub võistluste I etapp
16.01 - 19.01.2017 toimub võistluste II etapp
13.02 - 16.02.2017 toimub võistluste III etapp
03.04 - 06.04.2017 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2016/2017

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2015 / 2016 õppeaasta

Võistluste juhend: https://docs.google.com/document/d/1I2-xYQRJRcppZVuz7Bc8wgSAPrjPcHh1xdL4mlwJDqY/edit?usp=sharing
Ajakava
02.11 - 05.11.2015 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
08.11.2015 - Registreerumise tähtaeg koolidele
16.11 - 19.11.2015 toimub võistluste I etapp
18.01 - 21.01.2016 toimub võistluste II etapp
29.02 - 03.03.2016 toimub võistluste III etapp
04.04 - 07.04.2016 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2015/2016

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2014 / 2015 õppeaasta

Ajakava
29.09 - 03.10.2014 Koolide teavitamine turniirist
03.11 - 06.11.2014 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
14.11.2014 - Registreerumise tähtaeg koolidele
 24.11 - 27.11.2014 toimub võistluste I etapp
12.01 - 15.01.2015 toimub võistluste II etapp
16.02 - 19.02.2015 toimub võistluste III etapp
06.04 - 09.04.2015 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused 2014/2015

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2013 / 2014 õppeaasta

Ajakava
01.10 - 04.10. Koolide teavitamine
01.11 - Registreerumise tähtaeg
04.11 - 07.11 Võistluse I etapp
20.01 - 23.01 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
17.02 - 20.02 toimub võistluste III etapp
31.03 - 03.04 Võistluste IV etapp
01.05 - 31.05 Auhindade toimetamine koolidesse
Vaata osalejate arvu koolide lõikes
Tulemused 2013

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium

2012 / 2013 õppeaasta

Ajakava
10.09 - 14.09.2012 Koolide teavitamine turniirist. Koolidel jääb 1 kuu aega, et huvilised oma koolis välja selgitada.
19.10.2012 - Registreerumise tähtaeg koolidele
05.11 - 08.11.2012 toimub võistluste I etapp
Esmaspäeval (05.11) kell 14.00 algavad maleturniirid (Vint.ee keskkonnas toimub paralleelselt 3 turniiri - kõigile vanuseklassidele eraldi turniir)
Teisipäeval (06.11) kell 14.00 algavad kabeturniirid
Kolmapäeval (07.11) kell 14.00 algavad gomokuturniirid
Neljapäeval (08.11) kell 14.00 algavad sudokuturniirid
14.01 - 17.01.2013 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
04.03 - 07.03.2013 toimub võistluste III etapp
06.05 - 09.05.2013 toimub võistluste IV etapp
Osalejad
Võistlustele on registreerinud 57 kooli 560 õpilasega.
Vaata osalejate arvu koolide lõikes

Tulemused

 
Kabe Male Gomoku Sudoku Koondtabel
Algkool Algkool Algkool Algkool Algkool
Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool Põhikool
Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium Gümnaasium



Aktiivseid kasutajaid: 2249
Ürituste kalender
29.04.2017
Noorte EM rendžus ja kiirgomokus
29.04.2017
Friendship gomoku tournament with Greek children
30.04.2017
Lauamängude mitmevõistluse EMV
05.05.2017
Sudoku GP 2017 5. voor (Eesti)
06.05.2017
Friendship gomoku tournament with Greek children
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. Madison 2151
3. AlQaholic 2124
4. muhvn 2092
5. bazooka 1460
Male TOP 5
1. muhvn 2816
2. sokrates 2762
3. hollinger 2658
4. antsuonu 2645
5. tellis53 2619

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. hulkur 2503
3. kaseleht 2447
4. fantunes 2429
5. antsuonu 2411

Gomoku TOP 5
1. ants 3004
2. AlQaholic 2614
3. visi0ns 2591
4. aivs11111 2548
5. antsuonu 2223

Sudoku TOP 5
1. Krubi 3483
2. TiiT 3396
3. AlQaholic 3093
4. Kubix 2965
5. Fred76 2729