menu_top
menu_bottom


Toimunud üritused

Aktiivsed üritused

AlgusaegÜrituse liikÜrituse nimiKorraldaja
30.10.2009 Gomoku Gomokuõhtu Mimm Tulemused
31.10.2009 Kabe Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes Eesti Kabeliit Tulemused
31.10.2009 Muu Podkidnoi Eesti MV 2009 MTÜ UnoSport koostöös Kotka Keldri, Casino
Monte Carlo ja Vint.ee-ga
Tulemused
31.10.2009 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 2.etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
07.11.2009 Kabe Orthez´i 5. kabeturniir Orthez OÜ
07.11.2009 Muu Eesti meistrivõistlused rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
07.11.2009 Muu Rubiku kuubiku EMV 2009 Ivo Kruusamägi
13.11.2009 Kabe Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Eesti Kabeliit
15.11.2009 Mitmevõistlus Vindi ja Kullo mõttemängude päev Vint.ee, kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
15.11.2009 Kabe Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp Lasnamäe Male-Kabeklubi
27.11.2009 Gomoku Põlva gomokusarja 3. etapp Mimm
28.11.2009 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 3.etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
28.11.2009 Muu Vindi pokkerisarja 1. etapp Meikop Tulemused
30.11.2009 Bridz test üritus siuz
12.12.2009 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 4.etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
13.12.2009 Muu Podkidnoi jõuluturniir MTÜ UnoSport koostöös Kotka Keldri, Casino Monte Carlo ja Vint.ee-ga Tulemused
18.12.2009 Kabe Tartu SVK jõuluturniir Jüri Lätt
20.12.2009 Kabe Enn Rüütsalu mälestusturniir 12 etapp Lasnamäe Male-Kabeklubi
21.12.2009 Mitmevõistlus Lauamängude Mitmevõistlus Meelis Tätte Tulemused
26.12.2009 Muu Tallinn Open rendžus, gomokus ja pentes Kullo ja Eesti Rendžuliit
02.01.2010 Mitmevõistlus Eesti meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluse paarismängus 2010 Vint.ee, Kullo, Eesti Lauamängude Mitmevõistluse Liit Tulemused
16.01.2010 Sudoku Sudokucup 3 Karel Tesař, Thomas Snyder
16.01.2010 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 5.etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
23.01.2010 Bridz Bridži EMV 2010 paaridele ETBL
26.01.2010 Male male välkturniir päevakeskus kalda
29.01.2010 Mitmevõistlus Sürgavere laager Eesti Rendžuliit ja Suure-Jaani vald Tulemused
06.02.2010 Bridz Bridži võistkondlike MV I etapp ETBL, Rakvere BK
06.02.2010 Male Male Eesti MV 2010 poolfinaal Eesti Maleliit
06.02.2010 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 6.etapp Saue Huvikeskus ja Eesti Rendžuliit Tulemused
20.02.2010 Mitmevõistlus Lauamängude Eesti KV I etapp Heino Merilaine
27.02.2010 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 7.etapp Kivimäe Põhikool ja Eesti Rendžuliit Tulemused
28.02.2010 Sudoku Eesti meistrivõistlused sudokude lahendamises 2010 AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
06.03.2010 Kabe Läänemaa meistrivõistlused vene kabes Läänemaa kabeklub
06.03.2010 Male Fischeri Male EMV ja Vint.ee 3. sünnipäev Vint.ee, Eesti maleliit Tulemused
13.03.2010 Bridz Bridži võistkondlike Eesti MV II etapp ETBL
20.03.2010 Muu Eesti karikavõistlused Podkidnois Võistlused korraldab ja viib läbi MTÜ UnoSport koostöös Kotka Keldri ja portaaliga vint.ee Tulemused
27.03.2010 Male Male EMV 2010 finaalturniir EML, SK Tartu Kalev
27.03.2010 Muu rendžu EM-i Eesti valikturniir Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
03.04.2010 Gomoku Gomoku ja rendžusarja 8.etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
04.04.2010 Male Eesti välkmale MV Eesti Maleliit
10.04.2010 Bridz Bridži võistkondlike Eesti MV III etapp ETBL
17.04.2010 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse Eesti KV Tartu etapp Tartu SS Kalev
17.04.2010 Kabe Tartu MV kabes 2010 Tartu SS Kalev
18.04.2010 Mitmevõistlus Male-Kabe Eesti MV Rakvere Maleklubi, Eesti Maleliit, Vint.ee Tulemused
22.04.2010 Kabe Kabe (64) Eesti MV Eesti Kabeliit
24.04.2010 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse Eesti MV Eesti Koroonamänguliit
29.04.2010 Muu Rendžu võistkondlik MM Jaapanis Jaapani rendžuföderatsioon
29.04.2010 Sudoku Sudokute lahendamise MM USAs US Puzzle federation
09.05.2010 Kabe Välkkabe (64) Eesti MV Eesti Kabeliit
14.05.2010 Male Saaremaa Malekuninganna Saaremaa Maleklubi
23.05.2010 Mitmevõistlus Jõgeva lauamängude mitmevõistlus Jõgeva Kabeklubi
19.06.2010 Muu Vint.ee JAANITULI Mimm
02.07.2010 Muu Karepa laager ja rendžu Euroopa MV valikturniir Kullo ja Eesti Rendžuliit
03.07.2010 Mitmevõistlus Eesti MV mõttemängude mitmevõistluses 2010 Rakvere Maleklubi, Vint.ee Tulemused
05.07.2010 Gomoku Karepa laager ja rendžu ja gomoku Euroopa MV Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
09.07.2010 Mitmevõistlus Kullo ja Vindi suvine kolmevõistlus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
13.07.2010 Muu Noorte mõttemängude festivali rendžuturniir Eesti kabeliit Tulemused
27.07.2010 Kabe rahvusvahelise turniiri 64-r. Jõgeva Kabeklubi
15.08.2010 Muu Segu kümnevõistlus Korvpalliklubi Segu Tulemused
20.08.2010 Mitmevõistlus Mõttemängude MM Mind Sports Organisation Tulemused
04.09.2010 Kabe Vint.ee suvepäevad 2010 Vint.ee
12.09.2010 Kabe Kiirkabe (64) Eesti MV Eesti Kabeliit
18.09.2010 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2010 AS Kuma ja Conceptis Puzzles Ltd
02.10.2010 Gomoku Klooga-ranna laager Kullo ja Eesti Rendžuliit
09.10.2010 Gomoku sarjaturniiri 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
06.11.2010 Kabe Orthez-i 6 turniir Orthez OÜ koos Jõgeva Kabeklubiga
06.11.2010 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 2. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
20.11.2010 Mitmevõistlus Vindi ja Kullo mõttemängude päev Kullo ja vint.ee Tulemused
21.11.2010 Mitmevõistlus Sikemäe talu IV auhinnavõistlused kabes ja males Sikemäe talu peremees Toomas Õispuu
27.11.2010 Mitmevõistlus Gomoku-, pente- ja rendžulaager Valtus Eesti Rendžuliit
04.12.2010 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 3. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit
05.12.2010 Male Kiirmale EMV 2010 Eesti Maleliit
11.12.2010 Muu Podkidnoi EM 2010 M&M
11.12.2010 Kabe Tartu MV välkkabes Tartumaa Kabeklubi, Vint.ee
12.12.2010 Kabe Haapsalu linna MV Läänemaa kabeklubi
12.12.2010 Kabe Tartu MV rahvusvahelises kabes Tartumaa Kabeklubi, Vint.ee
26.12.2010 Mitmevõistlus Tallinn Open rendžus, gomokus ja pentes Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
08.01.2011 Muu Rendžu MM kvalifikatsiooni 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
15.01.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 4. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
22.01.2011 Gomoku Suur Kooliõpilaste gomokuturniir Lilleküla Gümnaasium, Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
28.01.2011 Mitmevõistlus Sürgavere laager Eesti Rendžuliit ja Suure-Jaani vald
05.02.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 5. etapp Saue Gümnaasium ja Eesti Rendžuliit
12.02.2011 Mitmevõistlus Mõttespordi Eesti meistrivõistlused ja noorte karikavõistlused Mõttespordi Eesti Alaliit, Lilleküla Gümnaasium, Eesti Rendzuliit, vint.ee, Kullo Tulemused
19.02.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 6. etapp GAG ja Eesti Rendžuliit
19.02.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 6. etapp GAG ja Eesti Rendžuliit
21.02.2011 Muu Vint.ee pokkerisarja I etapp Marten Meikop
24.02.2011 Muu Rendžu MM-i Eesti valiku 2. etapp Eesti Rendžuliit
05.03.2011 Male Eesti Meistrivõistlused Fischeri males 2011 Vint.ee, Eesti Maleliit Tulemused
05.03.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 7. etapp Kivimäe Põhikool ja Eesti Rendžuliit
05.03.2011 Muu Vint.ee 4. sünnipäev Vint.ee
05.03.2011 Muu Vint.ee sünnipäevapidu Tallinnas Vint.ee
07.03.2011 Muu Vint.ee Pokkerisarja II etapp Marten Meikop
12.03.2011 Kabe Läänemaa meistrivõistlused Läänemaa kabeklub
12.03.2011 Muu Vint.ee sünnipäevapidu Tartus Vint.ee
13.03.2011 Sudoku Eesti meistrivõistlused sudokute lahendamises 2011 AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit Tulemused
21.03.2011 Muu Vint.ee pokkerisarja III etapp Marten Meikop
29.03.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
01.04.2011 Male Male Eesti MV 2011 eelturniir Eesti Maleliit
02.04.2011 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 8. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
04.04.2011 Muu Vint.ee pokkerisarja IV etapp Vint.ee
05.04.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
07.04.2011 Kabe Eesti MV vene kabes 2011 Eesti Kabeliit Tulemused
12.04.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
16.04.2011 Bridz Markuseturniir Pärnu BK
19.04.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
24.04.2011 Mitmevõistlus Eesti MV lauaneljavõistluses Eesti Koroonamänguliit Tulemused
26.04.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
03.05.2011 Muu Podkidnoi turniirid U.N.O.
06.05.2011 Male Male klubide MV Eesti Maleliit
07.05.2011 Muu Kawamura karikas Kullo ja Eesti Rendžuliit
13.05.2011 Male Saaremaa Malekuninganna Saaremaa Maleklubi
21.05.2011 Kabe Eesti välkkabe (100) MV Eesti Kabeliit
22.05.2011 Kabe Eesti välkkabe (64) MV Eesti Kabeliit
26.05.2011 Male Tõrva-Helme maleturniir Helme Maleklubi
28.05.2011 Kabe Pargikabe Jõgeva Kabeklubi koostöös Jõgeva Linnavalitsusega
04.06.2011 Male Maleturniir Tartu Suvi SS Tartu Kalev
05.06.2011 Mitmevõistlus Male-Kabe Eesti meistrivõistlused Eesti Male Toetusühing, EML, Nõmme Maleklubi, Nõmme Kabeklubi
08.06.2011 Bridz GP Pärnu Suvi Pärnu BK
11.06.2011 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2011 AS Kuma, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero
18.06.2011 Muu EMV sasku Triobet Live Freeroll
02.07.2011 Kabe Vint.ee suvepäevad ja Inglise Kabe EMV Vint.ee, Eesti Kabeliit
13.07.2011 Bridz Bridži Eesti MV (individuaal) Eesti Turniiribridžiliit
17.07.2011 Male Eesti välkmale MV Eesti Maleliit
17.07.2011 Muu Karepa rendžu-ja gomokulaager Kullo ja Eesti Rendžuliit
20.07.2011 Male Eesti MV males EML, Pärnu MK
23.07.2011 Mitmevõistlus Vindi ja Kullo suvine kolmevõistlus Kullo ja Eesti Rendžuliit
26.07.2011 Muu Noorte Euroopa meistrivõistlused rendžus Eesti Rendžuliit
01.08.2011 Gomoku Maailmameistrivõistlused rendžus ja gomokus Rootsi Gomoku- ja Rendžuliit
06.08.2011 Bridz GP Viljandi Paadimees Viljandi BK
08.08.2011 Muu Noorte mõttemängude festival Eesti Kabeliit
13.08.2011 Kabe Polina Sergi mälestusturniir Läänemaa KK Tulemused
20.08.2011 Mitmevõistlus Mõttespordi MM Mind Sports Organisation
03.09.2011 Muu Loogikavõistlus Logic Masters India
03.09.2011 Muu Maailmameistri 6nnitlemine S6prus
10.09.2011 Kabe Eesti kiirkabe (100) MV Eesti Kabeliit
11.09.2011 Kabe Eesti kiirkabe (64) MV Eesti Kabeliit
17.09.2011 Mitmevõistlus Mõttespordi EMV Vint.ee, Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Rendzuliit
02.10.2011 Mitmevõistlus Saaremaa Karikavõistlused lauaneljavõistluses, Eesti KV IV etapp SK Saare Mäng, Lauatenniseklubi Tops
08.10.2011 Gomoku Kullo sarjaturniiri 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
15.10.2011 Bridz Bridži Eesti Paaride Karikas Pärnu BK, ETBL
29.10.2011 Kabe Eesti võistkondlikud kabe (64) MV Eesti Kabeliit
29.10.2011 Kabe Haapsalu linna lahtised MV noortele Läänemaa KK
02.11.2011 Muu Põlva mõttespordi huviringi hooaja avamine Põlva mõttespordi huviring
05.11.2011 Muu Eesti MV rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
10.11.2011 Male Eesti koolidevahelised meistrivõistlused online males Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Maleliit, Vint.ee
13.11.2011 Kabe Tartu MV välkkabes Tartumaa Kabeklubi
19.11.2011 Bridz GP finaal bridžis ETBL
19.11.2011 Kabe Orthez'i turniir Orthez OÜ koos Jõgeva Kabeklubi
26.11.2011 Kabe Lints Uno mälestusturniir Läänemaa KK
26.11.2011 Gomoku Kullo sarjaturniiri 2. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
04.12.2011 Male Eesti kiirmale MV Eesti Maleliit
04.12.2011 Kabe Tartu MV rahvusvahelises kabes Tartumaa Kabeklubi
07.12.2011 Muu Eesti karikavõistlused rendžus, 1. ring Kullo ja Eesti Rendžuliit
10.12.2011 Gomoku Kullo sarjaturniiri 3. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
16.12.2011 Kabe Tartu SVK jõuluturniir Jüri Lätt
26.12.2011 Muu Tallinn Open rendžus, gomokus, pentes ja bokus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
03.01.2012 Gomoku Sürgavere laager Suure-Jaani vald ja Eesti Rendžuliit
21.01.2012 Bridz Bridži Eesti MV 2012 paaridele ETBL
21.01.2012 Gomoku Kullo sarjaturniiri 4. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
29.01.2012 Kabe Juhan Aidaku XI mälestusturniir Suure-Jaani vald
04.02.2012 Bridz Bridži Eesti võistkondlikud MV, I etapp ETBL
04.02.2012 Gomoku Kullo sarjaturniiri 5. etapp Kullo, Eesti Rendžuliit ja Saue Gümnaasium Tulemused
11.02.2012 Gomoku Suur kooliõpilaste gomokuturniir Lilleküla Gümnaasium, Kullo, vint.ee, Eesti Rendžuliit
18.02.2012 Kabe Läänemaa MV Läänemaa KK Tulemused
25.02.2012 Gomoku Kullo sarjaturniiri 6. etapp Kullo, Eesti Rendžuliit ja Kivimäe Põhikool Tulemused
04.03.2012 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse EMV segapaaridele EKML
10.03.2012 Sudoku Diagonal Vision Logicmasters India
10.03.2012 Bridz Bridži võistkondlikud MV 2012, II etapp ETBL
10.03.2012 Male Eesti meistrivõistlused Fischeri males 2012 Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Maleliit
10.03.2012 Gomoku Kullo sarjaturniiri 7. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
11.03.2012 Sudoku Eesti meistrivõistlused sudokute lahendamises AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
29.03.2012 Mitmevõistlus Tartu mõttespordi klubi avamine Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
30.03.2012 Male Male EMV eelturniir EML
31.03.2012 Bridz Bridži Eesti võistkondlikud MV, III etapp ETBL
31.03.2012 Muu Vint.ee 5. sünnipäevapidu Vint.ee
05.04.2012 Kabe Koolidevaheline online kabeturniir 2012 Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Kabeliit, Eesti mõttespordi portaal Vint.ee
05.04.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 2 Eesti Mõttespordi Liit
07.04.2012 Gomoku Kullo sarjaturniiri 8. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
12.04.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 3 Eesti Mõttespordi Liit
15.04.2012 Mitmevõistlus EMV lauamängude neljavõistluses EKML
19.04.2012 Kabe Vene kabe EMV 2012 EKL
19.04.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 4 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
26.04.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 5 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
29.04.2012 Muu Võistkondlikud maailmameistrivõistlused rendžus Hiina Qi Yuan Tulemused
01.05.2012 Male Male EMV finaalturniir EML
03.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 6 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
06.05.2012 Kabe Välkkabe EMV EKL
10.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 7 Vint.ee, Eesti Mõttespordi Liit
11.05.2012 Male Male klubide MV EML
15.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 8 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
17.05.2012 Sudoku Rahvusvaheline sudoku turniir Beijing Media Network
18.05.2012 Male Saaremaa malekuninganna Saaremaa Maleklubi
19.05.2012 Muu Eesti valikturniir rendžu EM-ks Kullo ja Eesti Rendžuliit
20.05.2012 Mitmevõistlus Male-Kabe MV Nõmme Kabeklubi
22.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi Eesti meistrivõistluste eritreening Vint.ee, Eesti Mõttespordi Liit
24.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 9 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
26.05.2012 Mitmevõistlus Mõttespordi Eesti meistrivõistlused 2012 paarismängus Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
31.05.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi treening nr 10 Eesti Mõttespordi Liit, Vint.ee
15.06.2012 Sudoku Sudokucup 8 Sudokucup.com
16.06.2012 Kabe Lohusalu 2012 Laulasmaa SK
17.06.2012 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2012 AS Kuma, World Puzzle Federation, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero
30.06.2012 Mitmevõistlus Noorte mõttemängude festival 2012 Eesti Kabeliit, Eesti Rendzu Liit
30.06.2012 Muu Noorte mõttemängude festivali rendžuturniir Eesti Kabeliit ja Eesti Rendžuliit
01.07.2012 Gomoku Karepa rendžu-ja gomokulaager Kullo ja Eesti Rendžuliit
07.07.2012 Mitmevõistlus Individuaalsed Eesti meistrivõistlused mõttespordi mitmevõistluses Eesti Mõttespordi Liit, vint.ee, Huvikeskus Kullo Tulemused
10.07.2012 Bridz Bridži segapaaride MV 2012 ETBL
11.07.2012 Bridz Bridži individuaalsed MV 2012 ETBL
22.07.2012 Male Välkmale EMV 2012 EML
08.08.2012 Muu Noorte MM rendžus Venemaa Rendžuassotsiatsioon
14.08.2012 Muu Euroopa MV rendžus Venemaa Rendžuassotsiatsioon Tulemused
18.08.2012 Mitmevõistlus Mõttespordi MM MSO
06.09.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 11. treening Tartu Mõttespordi Klubi, Vint.ee
08.09.2012 Kabe Polina Sergi mälestusturniir Läänemaa KK
13.09.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 12. treening Vint.ee, Tartu Kalev
16.09.2012 Kabe Kiirkabe EMV 2012 EKL
20.09.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 13. treening Vint.ee, Tartu Kalev
22.09.2012 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 1. etapp vint.ee ja Eesti Rendžuliit
27.09.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 14. treening Tartu Kalev, Vint.ee
29.09.2012 Muu Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
30.09.2012 Kabe Tartu MV vene kabes Tartu Kalev, Tartumaa Kabeklubi
04.10.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 15. treening Tartu Kalev
11.10.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 16. treening Tartu Mõttespordi Klubi, Vint.ee, Tartu Kalev
13.10.2012 Muu Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 2. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
18.10.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 17. treening Tartu Kalev, Vint.ee
20.10.2012 Kabe Lints Uno mälestusturniir Läänemaa KK
20.10.2012 Muu Eesti MV rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
25.10.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 18. treening Vint.ee, Tartu Kalev
27.10.2012 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 2. etapp vint.ee ja Eesti Rendžuliit
01.11.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 19. treening Vint.ee, Tartu Kalev
03.11.2012 Muu Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 3. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
03.11.2012 Kabe Pöördkabe simultan IdeeJazzil Eesti Kabeliit
08.11.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 20. treening Tartu Kalev
10.11.2012 Muu Eesti karika eelturniir rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
11.11.2012 Kabe Tartu MV välkkabes Tartu Kalev
15.11.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 21. treening Tartu Kalev
22.11.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 22. treening Tartu Kalev
24.11.2012 Kabe Inglise kabe EMV 2012 Eesti Mõttespordiliit, Eesti Kabeliit, Nõmme kabeklubi
24.11.2012 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 3. etapp vint.ee ja Eesti Rendžuliit
25.11.2012 Kabe Pöördkabe EMV 2012 Eesti Mõttespordiliit, Eesti Kabeliit, Nõmme kabeklubi
29.11.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 23. treening Tartu Kalev
30.11.2012 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 3. etapi asendusturniir Eesti Rendžuliit Tulemused
01.12.2012 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 4. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
02.12.2012 Male Kiirmale EMV EML
06.12.2012 Mitmevõistlus Tartu MõttespordiKlubi 24. treening Tartu Kalev, Vint.ee
08.12.2012 Muu Rendžu MM-i Eesti valikturniiri 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
13.12.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 25. treening Tartu Kalev, Vint.ee
15.12.2012 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 4. etapp vint.ee ja Eesti Rendžuliit Tulemused
19.12.2012 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 26. treening Tartu Kalev
21.12.2012 Kabe Tartu SVK jõuluturniir Jüri Lätt
21.12.2012 Sudoku [LMI] Sudoku Screen Test Logic Masters India
26.12.2012 Muu Tallinn Openi festival Kullo ja Eesti Rendžuliit
02.01.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 27. treening Tartu Kalev, Vint.ee
03.01.2013 Mitmevõistlus Sürgavere laager Eesti Rendžuliit
10.01.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 28. treening Tartu Kalev, Vint.ee
17.01.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 29. treening Tartu Kalev, Vint.ee
19.01.2013 Bridz Bridži Eesti MV paaridele ETBL
19.01.2013 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 5. etapp Eesti Rendžuliit ja Saue Gümnaasium Tulemused
19.01.2013 Muu Rendžu Euroliiga Mindokus, 5. etapp vint.ee ja Eesti Rendžuliit Tulemused
24.01.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 30. treening Tartu Kalev, Vint.ee
25.01.2013 Sudoku Sudoku Grand prix 1. voor World Puzzle Federation ja Sudokucup.com (Tšehhi)
27.01.2013 Kabe Juhan Aidaku XII mälestusturniir Suure-Jaani vald
27.01.2013 Mitmevõistlus Mõttespordi Eesti meistrivõistlused ja noorte karikavõistlused Lilleküla Gümnaasium, Eesti Rendzuliit, vint.ee, Kullo, Eesti Mõttespordi Liit Tulemused
31.01.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 31. treening Tartu Kalev, Vint.ee
01.02.2013 Muu Moskva lahtised meistrivõistlused rendžus Moskva rendžuklubi
07.02.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 32. treening Tartu Kalev, Vint.ee
08.02.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 2. voor World Puzzle Federation ja Logicmastersindia (India)
09.02.2013 Muu Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 6. etapp Laagri Huvikool ja Eesti Rendžuliit Tulemused
14.02.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 33. treening Tartu Kalev, Vint.ee
16.02.2013 Gomoku Suur Kooliõpilaste gomokuturniir Lilleküla Gümnaasium, Kullo, vint.ee, Eesti Rendžuliit Tulemused
21.02.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 34. treening Tartu Kalev, Vint.ee
23.02.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 3. voor World Puzzle Federation ja Logicmasters Deutchland
28.02.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 35. treening Tartu Kalev, Vint.ee
01.03.2013 Muu LMI Puzzle Marathon Logicmasters India
02.03.2013 Gomoku Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 7. etapp Eesti Rendžuliit ja Kivimäe Põhikool Tulemused
07.03.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 36. treening Tartu Kalev, Vint.ee
09.03.2013 Sudoku Eesti meistrivõistlused sudokute lahendamises 2013 AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
09.03.2013 Male Fischeri male EMV 2013 Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Maleliit
14.03.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 37. treening Tartu Kalev, Vint.ee
21.03.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 38. treening Tartu Kalev, Vint.ee
23.03.2013 Sudoku V2V - March Sudoku test Logicmastersindia
28.03.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 39. treening Tartu Kalev, Vint.ee
04.04.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 40. treening Tartu Kalev, Vint.ee
06.04.2013 Muu Gomoku ja rendžu sarjaturniiri 8. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
13.04.2013 Mitmevõistlus Eesti MV lauamängude neljavõistluses Eesti Koroomamängu Liit
18.04.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 42. treening Tartu Kalev, Vint.ee
20.04.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 4. voor World Puzzle Federation ja Logicmasters India (Serbia)
25.04.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 43. treening Tartu Kalev, Vint.ee
04.05.2013 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse EMV segapaaridele Eesti Koroomamängu Liit
04.05.2013 Gomoku Kawamura karikas Kullo ja Eesti Rendžuliit
05.05.2013 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2013 AS Kuma, World Puzzle Federation, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero
09.05.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 45. treening Tartu Kalev, Vint.ee
10.05.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 5. voor World Puzzle Federation ja UK Puzzle Association (UK)
16.05.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 46. treening Tartu Kalev, Vint.ee
23.05.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 47. treening Tartu Kalev, Vint.ee
25.05.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 6. voor World Puzzle Federation ja USA
08.06.2013 Mitmevõistlus Male-kabe Eesti MV 2013 Viljandi Mõttemängude Klubi, Eesti Maleliit
15.06.2013 Kabe Lohusalu 2013 Indrek Migur ja Arno Uutma
22.06.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 7. voor World Puzzle Federation ja AKIL OYUNLARI (Türgi)
24.06.2013 Gomoku gomoku ruudulisel paberil joosepu123
29.06.2013 Sudoku Sudoku Grand Prix 8. voor World Puzzle Federation, PuzzleItalia ja logicmastersindia
29.06.2013 Muu Noorte mõttemängude festivali rendžuturniir Eesti Kabeliit ja Eesti Rendžuliit
30.06.2013 Muu Noorte EM rendžus Eesti Rendžuliit
05.07.2013 Muu Karepa laager 1 Kullo ja Eesti Rendžuliit
06.07.2013 Kabe Vint.ee suvepäevad 2013 Vint.ee, Eesti Mõttespordi Liit
12.07.2013 Sudoku Vint.ee Aasta Sudokutaja 2013 charlie
30.07.2013 Bridz Bridži Eesti MV segapaaridele ETBL
03.08.2013 Gomoku Rendžu ja gomoku maailmameistrivõistlused Eesti Rendžuliit, Tallinna Tehnikaülikool Tulemused
15.08.2013 Muu Karepa laager 2 Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
16.08.2013 Mitmevõistlus Rahvusvaheline mõttespordi olümpiaad Mind Sports Organisation
17.08.2013 Mitmevõistlus Mõttespordi mitmevõistluse MM Mind Sports Organisation
31.08.2013 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse individuaalsed Eesti meistrivõistlused Eesti Mõttespordi Liit, Huvikeskus Kullo Tulemused
05.09.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 48. treening Tartu Kalev, Vint.ee
12.09.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 50. treening Tartu Kalev, Vint.ee
14.09.2013 Kabe Polina Sergi mälestusturniir Läänemaa KK
19.09.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 51. treening Tartu Kalev, Vint.ee
26.09.2013 Muu Superfuti turniir Tartus Tartu Kalev, Vint.ee
26.09.2013 Muu Tartu Mõttespordi Klubi 52. treening Tartu Kalev, Vint.ee
29.09.2013 Kabe Tartu MV vene kabes Tartu Kalev
30.09.2013 Muu Laagri Kooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi 100 laua mõttemängumatš Laagri Kool, Laagri Huvikeskus, Saue vald
03.10.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 53. treening Tartu Kalev
05.10.2013 Kabe Uno Lintsi mälestusturniir LäänemaaKK Tulemused
10.10.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 54. treening Tartu Kalev, Vint.ee
12.10.2013 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
17.10.2013 Kabe Nõmme Seeriaturniir Hans Pukk
17.10.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 55. treening Tartu Kalev
19.10.2013 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse Tartu Open Tartu Kalev Tulemused
20.10.2013 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse Tartu Open Tartu Kalev Tulemused
23.10.2013 Muu Karepa mõttemängude sügislaager ja EMV rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit
24.10.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 56. treening Tartu Kalev
26.10.2013 Muu Eesti Meistrivõistlused Saskus Spordiklubi Saare Mäng
02.11.2013 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
02.11.2013 Kabe Rahvusvaheline turniir Nõmme kabeklubi
14.11.2013 Kabe Nõmme Seeriaturniir Nõmme kabeklubi
28.11.2013 Muu Superfuti Tartu Cup Tartu Kalev
30.11.2013 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
08.12.2013 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse EMV paarismängus Eesti Koroonamängu Liit
12.12.2013 Muu Lost Cities esmakordselt Eestis Tartu Kalev
14.12.2013 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
14.12.2013 Sudoku Best of LMI Sudoku tests 2010 - 2011 Logicmasters India
19.12.2013 Mitmevõistlus Tartu Mõttespordi Klubi 64. treening Tartu Kalev
19.12.2013 Kabe Nõmme Seeriaturniir Nõmme kabeklubi
20.12.2013 Male Tartu SVK jõuluturniir Jüri Lätt
22.12.2013 Mitmevõistlus Lauamängude neljavõistluse Eesti MV paarismängus Urmas Virves
28.12.2013 Muu Superfut Masters Warm-up Cup Superfut Eesti
28.12.2013 Muu Tallinn Open rendžus ja gomokus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
28.12.2013 Muu Superfut Teams Cup Superfut Eesti
29.12.2013 Muu Superfut Masters Cup Superfut Eesti
29.12.2013 Muu Superfut Masters B division Cup Superfut Eesti
11.01.2014 Sudoku Kakuro - January Puzzle Test logicmastersindia.com
16.01.2014 Kabe Nõmme Seeriaturniir Nõmme kabeklubi
17.01.2014 Muu Superfut Tartu MV I etapp Superfut Eesti, Tartu Kalev
18.01.2014 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
18.01.2014 Sudoku Sudoku GP 2014 1. Round Türgi
31.01.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 1. voor World Puzzle Federation
31.01.2014 Muu Superfut Tartu MV II etapp Tartu Kalev
08.02.2014 Gomoku Kawamura karikas Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
08.02.2014 Sudoku Beginners' Sudoku Contest logicmastersindia.com
13.02.2014 Kabe Nõmme Seeriaturniir Nõmme kabeklubi
14.02.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2. voor - Serbia World Puzzle Federation
15.02.2014 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit
21.02.2014 Sudoku Sudokucup 11 sudokucup.com
22.02.2014 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp Saue Gümnaasium ja Eesti Rendžuliit Tulemused
28.02.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 2. voor - Slovakkia World Puzzle Federation
01.03.2014 Gomoku Suur Kooliõpilaste gomokuturniir Lilleküla Gümnaasium, Kullo, vint.ee, Eesti Rendžuliit Tulemused
01.03.2014 Sudoku Eesti meistrivõistlused sudokute lahendamises 2014 AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
08.03.2014 Male Fischeri male EMV 2014 Eesti Maleliit, Eesti Mõttespordi Liit
14.03.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 3. voor - Šveits World Puzzle Federation
23.03.2014 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2014 AS Kuma, World Puzzle Federation, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero
28.03.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 3. voor - Jaapan World Puzzle Federation
29.03.2014 Mitmevõistlus Eesti MV mõttespordi viievõistluses, I etapp Mõttespordi Eesti Alaliit, Vint.ee
05.04.2014 Muu Kullo rendžu ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
11.04.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 4. voor - Venemaa World Puzzle Federation
13.04.2014 Muu Rendžu EM-i Eesti valikturniir Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
15.04.2014 Kabe Nõmme Seeriaturniir Nõmme kabeklubi
19.04.2014 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse EMV II etapp Mõttespordi Eesti Alaliit, Vint.ee
25.04.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 4. voor - Tšehhi World Puzzle Federation
09.05.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 5. voor - Jaapan World Puzzle Federation
10.05.2014 Gomoku Mõttemängude mitmevõistluse gomokuturniir Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
10.05.2014 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse EMV III etapp Eesti Mõttespordi Liit
23.05.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 5. voor - Inglismaa World Puzzle Federation
06.06.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 6. voor - Bulgaaria World Puzzle Federation
14.06.2014 Kabe Vene kabe turniir LOHUSALU 2014 Laulasmaa SK
20.06.2014 Muu World Puzzle Grand Prix 2014 6. voor - Türgi World Puzzle Federation
25.06.2014 Muu Rendžu EM Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
04.07.2014 Sudoku World Sudoku Grand Prix 7. voor - India World Puzzle Federation
12.07.2014 Sudoku 7x7 sudoku test Logicmasters India
29.07.2014 Mitmevõistlus Karepa mõttemängude laager Kullo ja Eesti Rendžuliit
07.08.2014 Muu Noorte MM rendžus Suure-Jaani vald, Eesti Rendžuliit, Huvikeskus Kullo
17.08.2014 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse MM Mind Sports Organisation
21.09.2014 Sudoku Sudoku Mahabharat Logicmasters India
11.10.2014 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
26.10.2014 Mitmevõistlus Pentamind Tartu Open 2014 Tartu Kalev Tulemused
01.11.2014 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
29.11.2014 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
29.11.2014 Kabe Nõmme Sügis Nõmme Kabeklubi
13.12.2014 Muu Eesti meistrivõistlused Rubiku kuubiku lahendamises Ivo Kruusamägi ja Andreas Pung
13.12.2014 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
19.12.2014 Kabe Tartu SVK jõuluturniir Jüri Lätt, Tartu SVK
26.12.2014 Muu Tallinn Open rendžus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
02.01.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 1.voor World Puzzle Federation
10.01.2015 Muu Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp Laagri Huvialakool, Kullo, Eesti Rendžuliit Tulemused
16.01.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 1.voor World Puzzle Federation
17.01.2015 Muu Rendžu MM-i Eesti valikvõistluste 1. etapi 1. turniir Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
24.01.2015 Muu Rendžu MM-i Eesti valikvõistluste 1. etapi 2. turniir Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
30.01.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 2.voor World Puzzle Federation
07.02.2015 Gomoku Gomoku friendship tournament for beginner players from different countries vint.ee/mindoku.com
13.02.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 2. voor World Puzzle Federation
13.02.2015 Mitmevõistlus Sürgavere mõttemängude laager Eesti Rendžuliit ja Suure-Jaani vald Tulemused
14.02.2015 Muu Renju International beginners tournament vint.ee/mindoku.com
21.02.2015 Muu Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp Kivimäe Põhikool, Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
21.02.2015 Muu Renju International friendship tournament vint.ee/mindoku.com
27.02.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 3.voor World Puzzle Federation
07.03.2015 Muu LMI Puzzle Marathon Logicmasters India
07.03.2015 Muu Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp Saue Gümnaasium, Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
07.03.2015 Sudoku Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused AS Kuma, Eesti Mälumänguliit, Conceptis Puzzles Ltd ja World Puzzle Federation
07.03.2015 Gomoku Friendship tournament for beginner players from different countries vint.ee/mindoku.com
13.03.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 3.voor World Puzzle Federation
14.03.2015 Muu Renju International beginners tournament vint.ee/mindoku.com
21.03.2015 Muu Renju International online friendship tournament vint.ee/mindoku.com
27.03.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 4.voor World Puzzle Federation
27.03.2015 Muu Kullo välkturniir rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
28.03.2015 Mitmevõistlus Mõttemängude kolmevõistlus Huvikeskus Kullo ja Maleklubi Areng Tulemused
04.04.2015 Muu Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
04.04.2015 Gomoku Gomoku friendship tournament for beginner players from different countries vint.ee/mindoku.com
10.04.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 4.voor World Puzzle Federation
10.04.2015 Muu Kullo välkturniir rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
11.04.2015 Gomoku Suur Kooliõpilaste gomokuturniir Kivimäe Põhikool, Eesti Rendžuliit, vint.ee Tulemused
11.04.2015 Muu Renju International beginners tournament vint.ee/mindoku.com
18.04.2015 Muu Kawamura karikas Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
18.04.2015 Muu Renju International online friendship tournament vint.ee/mindoku.com
24.04.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 5.voor World Puzzle Federation
24.04.2015 Muu Kullo välkturniir rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
26.04.2015 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2015 AS Kuma, World Puzzle Federation, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero.
30.04.2015 Muu Noorte EM rendžus Rahvusvaheline Rendžuliit, Türgi Rendžuliit Tulemused
08.05.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 5.voor World Puzzle Federation
08.05.2015 Muu Kullo välkturniir rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
09.05.2015 Gomoku Gomoku friendship tournament for beginner players from different countries vint.ee/mindoku.com
16.05.2015 Muu Renju International beginners tournament vint.ee/mindoku.com
22.05.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 6.voor World Puzzle Federation
22.05.2015 Muu Kullo välkturniir rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
23.05.2015 Muu Renju International online friendship tournament vint.ee/mindoku.com
05.06.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 6.voor World Puzzle Federation
06.06.2015 Gomoku Gomoku friendship tournament for beginner players from different countries vint.ee/mindoku.com
13.06.2015 Kabe Lohusalu kabeturniir 2015 Laulasmaa SK
15.06.2015 Mitmevõistlus Mõttemängude laager Vailas Vaila mõttespordihuvilised Tulemused
19.06.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 7.voor World Puzzle Federation
27.06.2015 Muu Noorte mõttemängude festivali rendžuturniir Eesti Kabeliit ja Eesti Rendžuliit Tulemused
03.07.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 7.voor World Puzzle Federation
08.07.2015 Mitmevõistlus Kullo mõttemängude laager Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
11.07.2015 Kabe 34. kabetajate kokkutulek Jüri Lätt
17.07.2015 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2015 8.voor World Puzzle Federation
31.07.2015 Muu World Puzzle Grand Prix 2015 8.voor World Puzzle Federation
02.08.2015 Gomoku Rendžu ja gomoku maailmameistrivõistlused Venemaa Rendžuliit
23.08.2015 Mitmevõistlus Mõttespordi olümpiaad ja Pentamind MM Mind Sports Organisation
05.09.2015 Mitmevõistlus Paaride Mõttespordi Eesti meistrivõistlused ja noorte karikavõistlused Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Rendžuliit Huvikeskus Kullo,Eesti Turniiribridžiliit, AS Kuma
03.10.2015 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
10.10.2015 Muu International renju beginners tournament vint.ee
17.10.2015 Muu Eesti MV rendžus ja kiirgomokus täiskasvanutele ja noortele Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
17.10.2015 Muu Open international renjutournament vint.ee
24.10.2015 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse Tartu Open / Eesti MV Tartu Kalev, Mõttespordi Eesti alaliit Tulemused
31.10.2015 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
01.11.2015 Muu Venemaa lahtine MV rendžus Venemaa Rendžuliit
14.11.2015 Gomoku Rootsi lahtised võistkondlikud rendžus ja gomokus Rootsi
18.11.2015 Gomoku Mõttespordi online olümpiaadi 1. etapi gomokuturniir vint.ee
25.11.2015 Muu Eesti karika 2016 eelringid rendžus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
28.11.2015 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
29.11.2015 Male Fischeri male EMV 2015 Eesti Maleliit, Eesti Male Toetusühing, Eesti Mõttespordiliit
29.11.2015 Mitmevõistlus Sürgavere mõttemängude laager Eesti Rendžuliit ja Suure-Jaani vald
29.11.2015 Mitmevõistlus male kermo8
12.12.2015 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
15.12.2015 Muu Eesti karikavõistlused rendžus Eesti Rendžuliit
16.12.2015 Muu Rendžuturniiride Jõulusari vint.ee
18.12.2015 Male Tartu SVK kabeturniir TARTU SVK
26.12.2015 Muu Tallinn Open rendžus ja gomokus Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
03.01.2016 Mitmevõistlus Sürgavere mõttemängude laager Eesti Rendžuliit ja Suure-Jaani vald Tulemused
06.01.2016 Muu Võistkondlik rendžuturniir Peterburis Peterburi Rendžuklubi
08.01.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 1. voor World Puzzle Federation
16.01.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp Laagri Huvialakool ja Eesti Rendžuliit Tulemused
20.01.2016 Gomoku Mõttespordi online olümpiaadi 2. etapi gomokuturniir vint.ee
22.01.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 1. voor World Puzzle Federation
29.01.2016 Mitmevõistlus Mõttemängude festival Moskva Rendžuliit
05.02.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 2. voor World Puzzle Federation
06.02.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
19.02.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 2. voor World Puzzle Federation
20.02.2016 Muu Kawamura karikas Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
27.02.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
02.03.2016 Gomoku Mõttespordi online olümpiaadi 3. etapi gomokuturniir vint.ee
04.03.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 3. voor World Puzzle Federation
05.03.2016 Sudoku Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
12.03.2016 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse Eesti MV Eesti Koroonamängu Liit
13.03.2016 Gomoku Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus Laagri Huvialakool ja Eesti Rendžuliit Tulemused
18.03.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 3. voor World Puzzle Federation
27.03.2016 Muu Loogikamõistatuste lahendamise Eesti koondise valikvõistlused 2016 AS Kuma, World Puzzle Federation, Conceptis Puzzles Ltd ja Nonzero
01.04.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 4. voor World Puzzle Federation
02.04.2016 Muu LMI loogika maraton Logicmasters India
06.04.2016 Gomoku Mõttespordi online olümpiaadi 4. etapi gomokuturniir vint.ee
09.04.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit Tulemused
15.04.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 4. voor World Puzzle Federation
23.04.2016 Muu Rahvusvaheline rendžuturniir Window to Europe Peterburi Rendžuklubi
29.04.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 5. voor World Puzzle Federation
29.04.2016 Muu Võistkondlik MM rendžu ja gomokus Eesti Rendžuliit
13.05.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 5. voor World Puzzle Federation
27.05.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 6. voor World Puzzle Federation
10.06.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 6. voor World Puzzle Federation
24.06.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 7. voor World Puzzle Federation
08.07.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 7. voor World Puzzle Federation
08.07.2016 Bridz Noorte mõttemängude festivali bridžiturniir Eesti Turniiribridžiliit ja Eesti Kabeliit
09.07.2016 Muu Noorte mõttemängude festivali rendžuturniir Eesti Kabeliit ja Eesti Rendžuliit
16.07.2016 Mitmevõistlus Kullo mõttemängude laager Karepal Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
16.07.2016 Mitmevõistlus Paaride Mõttespordi Eesti meistrivõistlused ja noorte karikavõistlused Eesti Mõttespordi Liit, Eesti Rendžuliit Huvikeskus Kullo,Eesti Turniiribridžiliit, Jaanus Laidna Tulemused
22.07.2016 Sudoku World Sudoku Grand Prix 2016 8. voor World Puzzle Federation
05.08.2016 Muu World Puzzle Grand Prix 2016 8. voor World Puzzle Federation
07.08.2016 Muu Noorte MM rendžus ja kiirgomokus Eesti Rendžuliit ja Rahvusvaheline Rendžuföderatsioon
13.08.2016 Kabe 35. kabetajate kokkutulek Jüri Lätt
13.08.2016 Gomoku Noorte MM-i gomokuturniir Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
21.08.2016 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse MM Mind Sports Organisation
01.10.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
22.10.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
12.11.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
16.11.2016 Sudoku Venevere sudokuturniir Venevere Haridus- ja Kultuuriselts
19.11.2016 Gomoku Rootsi lahtised võistkondlikud rendžus ja gomokus Rootsi Tulemused
26.11.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
26.11.2016 Mitmevõistlus Mõttespordi viievõistluse Eesti MV Mõttespordi Eesti Alaliit, Tartu Kalev
03.12.2016 Muu Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 1. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
16.12.2016 Kabe Tartu SVK jõuluturniir Tartu SVK
17.12.2016 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp Eesti Rendžuliit, Kivimäe Põhikool ja Huvikeskus Kullo Tulemused
26.12.2016 Muu Tallinn Open rendžus,gomokus ja bokus Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
05.01.2017 Muu Tiimiturniir Peterburis Peterburi Rendžuföderatsioon
13.01.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 1. voor World Puzzle Federation
15.01.2017 Mitmevõistlus Mõttemängude kolmevõistlus (ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV) Huvikeskus Kullo ja Maleklubi Areng Tulemused
18.01.2017 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiri 2. etapp Eesti Mõttespordi Liit
21.01.2017 Muu Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 2. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
27.01.2017 Muu Loogika GP 2017 1. voor World Puzzle Federation
28.01.2017 Muu Moskva mõttemängude festival Moskva mõttemänguliidud
28.01.2017 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp Eesti Rendžuliit ja Laagri Huvialakool Tulemused
04.02.2017 Muu Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 3. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
10.02.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 2. voor World Puzzle Federation
11.02.2017 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp Eesti Rendžuliit ja Saue Gümnaasium Tulemused
12.02.2017 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse Eesti KV I etapp EKML
15.02.2017 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiri 3. etapp Eesti Mõttespordi Liit
19.02.2017 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse Eesti KV II etapp EKML
24.02.2017 Muu Loogika GP 2017 2. voor World Puzzle Federation
04.03.2017 Sudoku Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2017 AS Kuma ja Eesti Mälumänguliit
05.03.2017 Bridz Eesti juunioride MV bridžis Eesti Turniiribridži Liit
10.03.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 3. voor World Puzzle Federation
11.03.2017 Gomoku Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus Laagri Huvialakool ja Eesti Rendžuliit Tulemused
12.03.2017 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse EMV segapaaridele EKML
17.03.2017 Mitmevõistlus Sürgavere mõttemängude laager Suure-Jaani vald ja Eesti Rendžuliit Tulemused
26.03.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
01.04.2017 Muu Kawamura karikas Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
05.04.2017 Gomoku Mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiri 4. etapp Eesti Mõttespordi Liit
07.04.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 4. voor World Puzzle Federation
08.04.2017 Gomoku Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo Tulemused
08.04.2017 Sudoku Sudokuturniir Veneveres Venevere Haridus- ja Kultuuriselts Tulemused
15.04.2017 Muu Rendžuturniir - 3nädalat Stefani sünnipäevast Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
21.04.2017 Muu Loogika GP 2017 3. voor World Puzzle Federation
22.04.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
29.04.2017 Muu Noorte EM rendžus ja kiirgomokus Rahvusvaheline Rendžuföderatsioon ja Kreeka rendžuföderatsioon
29.04.2017 Muu Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
30.04.2017 Mitmevõistlus Lauamängude mitmevõistluse EMV EKML
05.05.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 5. voor (Eesti) World Puzzle Federation
06.05.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
13.05.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
19.05.2017 Muu Loogika GP 2017 4. voor World Puzzle Federation
20.05.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
27.05.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
02.06.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 6. voor World Puzzle Federation
16.06.2017 Muu Loogika GP 2017 5. voor World Puzzle Federation
17.06.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
24.06.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
30.06.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 7. voor World Puzzle Federation
01.07.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
08.07.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
09.07.2017 Mitmevõistlus Kullo mõttemängude laager Karepal Huvikeskus Kullo Tulemused
10.07.2017 Mitmevõistlus Eesti koondise valikturniir mõttespordi viievõistluse MMile Vint.ee, Mõttespordi Eesti Alaliit, HuvikeskusKullo, Eesti Rendžuliit
14.07.2017 Muu Loogika GP 2017 6. voor World Puzzle Federation
15.07.2017 Mitmevõistlus Mõttespordi Eesti meistrivõistlused paaridele Huvikeskus Kullo,Eesti Turniiribridžiliit, Jaanus Laidna,Eesti Mõttespordi Liit, Tulemused
15.07.2017 Kabe 36. kabetajate kokkutulek Jõgeva KK
15.07.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
22.07.2017 Gomoku Friendship gomoku tournament with Greek children Eesti Rendžuliit, Kreeka Rendžuföderatsioon
28.07.2017 Sudoku Sudoku GP 2017 8. voor World Puzzle Federation
02.08.2017 Muu Rendžu maailmameistrivõistlused Taiwani Rendžuföderatsioon
04.08.2017 Muu Loogika GP 2017 7. voor World Puzzle Federation
11.08.2017 Muu Loogika GP 2017 8. voor World Puzzle Federation


Aktiivseid kasutajaid: 1264
Ürituste kalender
21.08.2017
XXI Mõttespordi viievõistluse MM
26.08.2017
SASKU HULLUDE SUVEPÄEV
18.11.2017
Rootsi lahtised võistkondlikud rendžus ja gomokus
03.07.2018
Kullo mõttemängude laager Karepal
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2511
Male TOP 5
1. hollinger 2951
2. hertsog 2887
3. muhvn 2839
4. lodu 2744
5. RJF 2699

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2538
2. jack 2520
3. hulkur 2490
4. Ianton 2488
5. antsuonu 2481

Gomoku TOP 5
1. allever 3000
2. Tinasilm 2320
3. Glorrandir 2246
4. Ad1d4s 2200
5. Nuffu 2182

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 2987
2. brigita 2697
3. poffic 2398
4. Metsmees 2339
5. hulkur 2118