menu_top
menu_bottom


Noorte EM rendžus ja kiirgomokus

Liik: Muu
Korraldaja: Rahvusvaheline Rendžuföderatsioon ja Kreeka rendžuföderatsioon
Toimimusaeg: 29.04.2017 13:36 - 03.05.2017 13:37
Kirjeldus: Toimumispaik - Almyrida, Kreeta

Täpsem info siin: http://renju.net/media/tourninfo.php?tournament_id=1771
ja siin: http://www.greecerenju.com/

Eesti koondis:

gr. A (92-96 sünd.): Villem Mesila, Tauri Purk, Johan-Eerik Kõlar,
gr. B (97-01 sünd.): Kuno Kolk, Georg-R. Topkin, Kristofer Lõhmus, Mark Heidmets
gr. C (02-05 sünd.): Mart Narva, Karl-U. Kõlar, Karl-M Moor, Sander Piik, Markus Ikla, Jaan Oskar Narva,
gr. D (06 ja hiljem sünd.) Mairon Moisto, Andres Juht

Kulutused jm info:
1. Lennupiletid


2. Transfeer Heraklionist Almyridasse - on korraldajate poolt orgunnitud

3. Majutus - korraldajad pakuvad 2-4 inimese tube (tualett ja dušš 1-2 toa peale) väga soodsalt - 12,5 eurot öö inimese kohta. Kui Eesti delegatsiooni arv on teada, siis uurime, kas saame kõik ühte majutuspaika või oleme kõrvuti kahes.
4. Toitlustamine
Elamispaikades on köögid/kööginurgad ja nõud olemas.
Mängupäevadel (29.04.-3.05.) on korraldatud lõunasöök mille hind on 8 eurot (korraldajad otsivad sponsoreid, et hinda alandada), kuna lubatakse suuri portse, siis võivad väiksemad lapseed võtta selle kahe peale.
Hommiku- ja õhtusöögi hind pole teada, ent korraldajad otsivad odavaid tervislikke võimalusi. Mängude ajal pakutakse lisaks ka snäkke.
5. Turniirimaks on 20 eurot
6. Korraldajate poolne ekskursioon - võimalik, et tuleb maksta väike lisatasu

List of tournament players

gr. A (5): Villem Mesila, Tauri Purk, Johan-Eerik Kõlar (all Estonia)
Semenov Oleg, Vostriakov Aleksei (both Russia)
gr. B (10): Karpov Fedor, Shabanov Ruslan, Fedotov Denis Iusupmurzin Danila , Ponezhin Gennadii, Lavrik-Karmazin Maxim (all Russia)
Kuno Kolk, Georg-R. Topkin, Kristofer Lõhmus, Mark Heidmets (all Estonia)
Gr. C (15): Pestov Arsenii, Vladykin Nikita, Giannis Efthimakis, Abovan Alexander (all Greece) Metreveli Maksim, Diachkov Nikita, Stoianov Kirill, Gromov Danila, Epifanov Evgeny (all Russia)
Mart Narva, Karl-Ustav Kolar, Karl-Mattias Moor, Sander Piik, Markus Ikla, Jaan Oskar Narva (all Estonia)
Gr. D (10) : Kokranis Andreas, Andreas Gyini, Panagasidis Kostantinos, Efthimakis Ahileas
Abovan Ilya (all Greece)
Prokopev Andrei , Stoianov Egor, Gromov Ivan (all Russia)
Mairon Moisto, Andres Juht (both Estonia)

Gr. E (1) : Makhina Alla (RUS)
Gr. F (3) : Stulova Daria , Prokopets Tatiana, Stulova Kristina (all Russia)
Gr. G (10): Mihailidi Kristina, Maria Bozgia, Kokrani Urania, Panagasidi Eleni, Ibragim Jiasmin (all Greece)
TOLSTOGUZOVA SOFIA , Sadova Taisiia , Pirozhnikova Alisa, Vokhtomina Vladislava, Popova Daria (all Russia)
Gr. H (12): Lufardaki Amalia, Ibragim Agia, Harokopaki Hrisa, Marinela Prega, Elisa Gyini
Kottaridi Marixenia, Ella Mpedugia, Efthimaki Natalia, Zefi Simona (all Greece)
Iusupmurzina Daria, TOLSTOGUZOVA DARIA, Epifanova Alisa (all Russia)
Toimumiskoht: Kreeka, Almyrida
Registreerimise info: asoosyrv@hotmail.com
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1279
Ürituste kalender
26.08.2017
SASKU HULLUDE SUVEPÄEV
18.11.2017
Rootsi lahtised võistkondlikud rendžus ja gomokus
03.07.2018
Kullo mõttemängude laager Karepal
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2514
Male TOP 5
1. hollinger 2951
2. hertsog 2887
3. muhvn 2839
4. RJF 2762
5. lodu 2744

Vene kabe TOP 5
1. jack 2515
2. Ianton 2511
3. hulkur 2490
4. antsuonu 2481
5. rong 2467

Gomoku TOP 5
1. allever 3000
2. Toxaz 2531
3. DavidJameson 2333
4. Tinasilm 2320
5. Glorrandir 2246

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 2987
2. brigita 2697
3. poffic 2398
4. Metsmees 2339
5. hulkur 2118