menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2012/2013

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 4 12 4 140 103 79 102 424
2. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 3 1 2 21 113 126 104 35 378
3. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 18 2 5 24 45 109 92 30 276
4. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 26 33 6 7 28 20 91 95 234
5. Miko Pärn Muhu Põhikool 8 11 - - 77 81 - - 158
6. Aleksandr Nikolas Narva Vanalinna Riigikool 14 - - 3 50 - - 102 152
7. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 28 - - 1 28 - - 124 152
8. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium - 19 7 - - 51 90 - 141
9. Uku Parts Tallinna 32. Keskkool - 8 19 - - 91 43 - 134
10. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 1 - - - 134 - 134
11. Viktorija Snyatkova Narva Vanalinna Riigikool 24 - - 5 33 - - 100 133
12. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 9 20 - - 87 43 - 130
13. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 5 - 25 - 100 - 28 128
14. Johanna Keerd Muhu Põhikool 12 16 - - 65 61 - - 126
15. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 11 25 30 - 67 31 24 - 122
16. Uku Tominga Surju Põhikool 39 26 28 19 19 28 24 45 116
17. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 2 - - - 115 - - - 115
18. Magnus Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 61 28 9 - - 26 87 - 113
19. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 3 - - - 105 - - 105
20. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 3 - - - 104 - 104
21. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool - - - 2 - - - 104 104
22. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 21 - 16 - 36 - 63 - 99
23. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 - 13 - 27 - 71 - 98
24. Pestov Arseny Puudub - - 4 - - - 97 - 97
25. Konjushenko Vlad Tallinna Tõnismäe Reaalkool 106 7 - - - 96 - - 96
26. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 6 - - - 96 - - 96
27. Artemi Bazenov Narva Vanalinna Riigikool - - - 6 - - - 96 96
28. Dmitri Sokolov Narva Vanalinna Riigikool 23 - - 15 33 - - 62 95
29. Iris-Maria Matskevits Tallinna Saksa Gümnaasium 103 15 25 - - 62 33 - 95
30. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 10 - 29 - 70 - 24 - 94
31. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 4 - - - 94 - - - 94
32. Karl Sigmund Berting Gustav Adolfi Gümnaasium - 14 32 - - 71 21 - 92
33. Markus Ikla Tallinna Reaalkool - - 8 - - - 89 - 89
34. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 58 - - 10 2 - - 83 85
35. Georg Lichtenberg Narva Vanalinna Riigikool - - - 8 - - - 85 85
36. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool - - - 9 - - - 83 83
37. Kristjan Aumeister Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 10 - - - 83 - - 83
38. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 5 - - - 82 - - - 82
39. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 10 - - - 81 - 81
40. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 95 - 11 - - - 80 - 80
41. Helerin Soop Muhu Põhikool 6 - - - 80 - - - 80
42. Daniil Antonenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 12 - - - 80 - - 80
43. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 102 - - 11 - - - 80 80
44. Polina Han Narva Vanalinna Riigikool - - - 12 - - - 79 79
45. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 13 - - - 78 - - 78
46. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool 7 - - - 78 - - - 78
47. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 16 - 26 - 46 - 29 - 75
48. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 9 - - - 73 - - - 73
49. Rico Lohk Aruküla Põhikool 15 30 - - 48 23 - - 71
50. Markus Soodla Laagri kool - - 14 - - - 67 - 67
51. Ilja Surnõtsev Narva Vanalinna Riigikool - - - 13 - - - 66 66
52. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - 15 - - - 65 - 65
53. Jevgeni Savtsenkov Narva Vanalinna Riigikool - - - 14 - - - 62 62
54. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 35 22 - - 25 36 - - 61
55. Birthe Lall Surju Põhikool - - 17 - - - 61 - 61
56. Andra Kivest Peetri Lasteaed-Põhikool 64 - - 16 - - - 57 57
57. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 20 34 - - 38 18 - - 56
58. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool - 17 - - - 55 - - 55
59. Rasmus Koppel Pärnu Vanalinna Põhikool - 18 71 - - 52 - - 52
60. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 13 - - - 51 - - - 51
61. Kert Neeme Pärnu Vanalinna Põhikool 32 - - 30 27 - - 23 50
62. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 19 - 41 - 39 - 10 - 49
63. Kert Kaldmaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 17 - - - 48 48
64. Caroliis Miks Palupera Põhikool 17 - - - 46 - - - 46
65. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 77 39 24 - - 11 34 - 45
66. Aleks Koort Narva Vanalinna Riigikool 68 - - 18 - - - 45 45
67. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 25 - - 35 28 - - 17 45
68. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool - - - 20 - - - 44 44
69. Hubert Teemägi Pärnu Vanalinna Põhikool - - 18 - - - 44 - 44
70. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 20 - - - 41 - - 41
71. Jan Erik Aitsen Tallinna 32. Keskkool - 37 57 27 - 14 - 26 40
72. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool 44 29 - - 16 24 - - 40
73. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 21 - - - 39 - - 39
74. Veli Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium - 31 38 - - 22 15 - 37
75. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 36 - 39 - 21 - 15 - 36
76. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - - 21 - - - 35 - 35
77. Riko Mihkelson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 22 - - - 35 - 35
78. Katriin Kiis Laagri kool - - 23 - - - 34 - 34
79. Mihhail Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 22 - - - 33 - - - 33
80. Elina Koitla Tallinna 32. Keskkool - - - 22 - - - 33 33
81. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 23 - - - 33 - - 33
82. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 24 - - - 33 - - 33
83. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool 76 27 47 - - 27 4 - 31
84. Kadi Tiitsen Tallinna Saksa Gümnaasium - 42 - 28 - 6 - 25 31
85. Teivo Limbak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 23 - - - 30 30
86. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 - 59 - 28 - - - 28
87. Aleksandr Martðuk Narva Vanalinna Riigikool 27 - - - 28 - - - 28
88. Rando Kübar Tallinna 32. Keskkool 31 - - - 27 - - - 27
89. Kaarel Birnbaum Pärnu Vanalinna Põhikool - - - 26 - - - 27 27
90. Aaron Thor Härm Tallinna 32. Keskkool - 41 77 34 - 8 - 18 26
91. Oliver Hallik Kihelkonna kool 33 - - - 26 - - - 26
92. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool - - 27 - - - 25 - 25
93. Carlos Tults Peetri Lasteaed-Põhikool 34 - - - 25 - - - 25
94. Adeele Jaanits Tallinna 32. Keskkool - - - 29 - - - 24 24
95. Johanna Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 31 - - - 22 - 22
96. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 32 - - - 21 - - 21
97. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool - - 33 - - - 20 - 20
98. Henri Pirksaar Peetri Lasteaed-Põhikool 37 - - - 20 - - - 20
99. Daniil Gorgejev Narva Vanalinna Riigikool - - - 31 - - - 20 20
100. Viktoria Mikša Narva Vanalinna Riigikool - - - 32 - - - 20 20
101. Angela Brunfeldt Pärnu Vanalinna Põhikool 38 - - - 20 - - - 20
102. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium - - 34 - - - 20 - 20
103. Ivan Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 52 - - 38 7 - - 12 19
104. Diana Bjorkland Narva Vanalinna Riigikool - - - 33 - - - 19 19
105. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium - - 35 - - - 19 - 19
106. Elisabeth Bremann Tallinna Ühisgümnaasium 40 - - - 19 - - - 19
107. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 35 - - - 18 - - 18
108. Nikita Mihhailov Narva Vanalinna Riigikool 41 - - - 18 - - - 18
109. Kaarel Gustav Käbin Kihelkonna kool 42 - - - 17 - - - 17
110. Anetta Vaikna Aruküla Põhikool - - 36 - - - 17 - 17
111. Jastremski. Richard Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 36 - - - 17 - - 17
112. Brigit Parra Rapla Ühisgümnaasium 43 - - - 17 - - - 17
113. Kevin Kliimask Laagri kool - - 37 - - - 16 - 16
114. Sirli Punn Kohtla-Järve Maleva Põhikool - - - 36 - - - 16 16
115. Gen-Horret Rand Viljandi Jakobsoni Kool 45 - - - 15 - - - 15
116. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 45 43 - - 4 10 - 14
117. Germo Mäenurm Surju Põhikool 46 - - - 14 - - - 14
118. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 47 - - - 14 - - - 14
119. Villem Vannik Aruküla Põhikool 48 47 - - 10 3 - - 13
120. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 38 - - - 13 - - 13
121. Andreas Eramaa Tallinna 32. Keskkool - 54 - 37 - - - 12 12
122. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium - - 40 - - - 12 - 12
123. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 - 52 - 8 - 2 - 10
124. Karl Kivimäe Pärnu Vanalinna Põhikool - - 42 - - - 10 - 10
125. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 49 - - - 9 - - - 9
126. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 40 - - - 9 - - 9
127. Aleksandr Lopatsenkov Loksa Gümnaasium - - - 39 - - - 9 9
128. Elori Orgusaar Surju Põhikool 50 - - - 8 - - - 8
129. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium - - 44 - - - 7 - 7
130. Mihkel Ani Tallinna 32. Keskkool - - - 40 - - - 7 7
131. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool 53 - - - 6 - - - 6
132. Marii Lisett Lippin Tallinna 32. Keskkool - - - 41 - - - 6 6
133. Karli Kruuser Tallinna Ristiku Põhikool - - 45 - - - 6 - 6
134. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 - 65 - 5 - - - 5
135. Mirjam Kits Paikuse Põhikool - 43 - - - 5 - - 5
136. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool - 44 - - - 5 - - 5
137. Sten Jusberg Paldiski Gümnaasium - - 46 - - - 5 - 5
138. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 55 - 70 - 4 - - - 4
139. Edvard Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 46 - - - 4 - - 4
140. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 48 - - - 4 - 4
141. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool 56 - - - 4 - - - 4
142. Kuido Mändmets Surju Põhikool - - 49 - - - 3 - 3
143. Lauri Lennart Koch Tallinna Saksa Gümnaasium - - 50 - - - 3 - 3
144. Ringo Roots Tallinna Ühisgümnaasium - - 51 - - - 3 - 3
145. Kent Kurg Rapla Ühisgümnaasium 57 - - - 3 - - - 3
146. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium 59 - - - 2 - - - 2
147. Hanna Savolainen Laagri kool - - 53 - - - 2 - 2
148. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 60 - 62 - 1 - - - 1
149. Kert Kruusimägi Surju Põhikool - 48 - - - 1 - - 1
150. Georg Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 49 - - - 1 - - 1
151. Angela Andersson Peetri Lasteaed-Põhikool 72 - 54 - - - - - 0
152. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 - 55 - - - - - 0
153. Janely Sööt Peetri Lasteaed-Põhikool 69 - 58 - - - - - 0
154. Jan Kaius Lomp Tallinna 32. Keskkool 65 - 64 - - - - - 0
155. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 81 - 66 - - - - - 0
156. Daniil Bakinov Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 50 - - - - - - 0
157. Henri Oad Surju Põhikool 63 - - - - - - - 0
158. Mariliis Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 - - - - - - - 0
159. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 - - - - - - - 0
160. Tauri Kiis Olustvere Põhikool 85 53 - - - - - - 0
161. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 71 - - - - - - - 0
162. Martin Veremiy Narva Vanalinna Riigikool 70 - - - - - - - 0
163. Anna Katriin Holter Tallinna 32. Keskkool - - 56 - - - - - 0
164. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 73 - - - - - - - 0
165. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 74 - - - - - - - 0
166. Henri Viik Surju Põhikool 75 - - - - - - - 0
167. Rene Kärner Tallinna 32. Keskkool 78 - - - - - - - 0
168. Veronika Korotajeva Narva Vanalinna Riigikool 79 - - - - - - - 0
169. Maksim Abel Narva Vanalinna Riigikool 80 - - - - - - - 0
170. Nil Vassiljev Narva Vanalinna Riigikool 82 - - - - - - - 0
171. Siim Viies Olustvere Põhikool 83 - - - - - - - 0
172. Marcus Penjam Tallinna 32. Keskkool 84 - - - - - - - 0
173. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 86 - - - - - - - 0
174. Kristjan Kiviselg Surju Põhikool - 51 - - - - - - 0
175. Greete Viik Surju Põhikool - - 60 - - - - - 0
176. Grete Oad Surju Põhikool - - 61 - - - - - 0
177. Siim Laasnurm Tallinna Kivimäe Põhikool - - 63 - - - - - 0
178. Pavel Timofejev Narva Vanalinna Riigikool 87 - - - - - - - 0
179. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium - - 67 - - - - - 0
180. Eva Brigita Varrak Tallinna 32. Keskkool 88 - - - - - - - 0
181. Aimar Äkke Muhu Põhikool 89 - - - - - - - 0
182. Annabel Aavik Aruküla Põhikool 90 - - - - - - - 0
183. Karl Morten Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool 108 - 73 - - - - - 0
184. Heinar Mitt Tallinna 32. Keskkool 91 - - - - - - - 0
185. Karl-Herman Udu Surju Põhikool 92 - - - - - - - 0
186. Ly-Aana Loik Aruküla Põhikool 93 - - - - - - - 0
187. Arti Oad Surju Põhikool - - 69 - - - - - 0
188. Edvard Marius Herter Tallinna Saksa Gümnaasium - - 68 - - - - - 0
189. Aston Leetjõe Tallinna 32. Keskkool 94 - - - - - - - 0
190. Mattis Jaanus Gustav Adolfi Gümnaasium - 52 - - - - - - 0
191. Holger Rosenroth Tallinna Saksa Gümnaasium - - 72 - - - - - 0
192. Välek Altnurme Tallinna Kivimäe Põhikool - - 74 - - - - - 0
193. Martin Tiirik Kose Gümnaasium 96 - - - - - - - 0
194. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium - - 75 - - - - - 0
195. Merike Kukk Kohtla-Järve Maleva Põhikool - - 76 - - - - - 0
196. Pillerin Pihelgas Pärnu Vanalinna Põhikool 97 - - - - - - - 0
197. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 98 - - - - - - - 0
198. Kevin Link Surju Põhikool - - 78 - - - - - 0
199. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 99 - - - - - - - 0
200. Sergo Lanno Surju Põhikool 101 - - - - - - - 0
201. Eerik Lotsman Pärnu Vanalinna Põhikool 100 - - - - - - - 0
202. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 104 - - - - - - - 0
203. Barbara Roon Olustvere Põhikool 105 - - - - - - - 0
204. Keijo-Johann Norden Kehra Gümnaasium 107 - - - - - - - 0
205. Heino Alfred Liiv Kose Gümnaasium 109 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1324 21
2. Narva Vanalinna Riigikool 580 26
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 575 14
4. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 492 8
5. Tallinna 32. Keskkool 472 18
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 437 15
7. Tallinna Reaalkool 392 5
8. Muhu Põhikool 364 5
9. Tallinna Saksa Gümnaasium 287 7
10. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 218 5
11. Surju Põhikool 213 17
12. Pärnu Vanalinna Põhikool 193 9
13. Nõmme Erakool 146 2
14. Laagri kool 144 5
15. Aruküla Põhikool 121 6
16. Viljandi Jakobsoni Kool 120 8
17. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 104 1
18. Puudub 97 1
19. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 78 2
20. Olustvere Põhikool 51 5
21. Palupera Põhikool 46 1
22. Kihelkonna kool 43 2
23. Paikuse Põhikool 36 3
24. Tallinna Kivimäe Põhikool 35 3
25. Rapla Ühisgümnaasium 22 3
26. Tallinna Ühisgümnaasium 22 2
27. Jakob Westholmi Gümnaasium 19 1
28. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17 1
29. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 16 2
30. Loksa Gümnaasium 9 1
31. Tallinna Ristiku Põhikool 6 1
32. Paldiski Gümnaasium 5 1
33. Kose Gümnaasium 0 2
34. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 1
35. Kehra Gümnaasium 0 1