menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2012/2013

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 14 1 4 101 57 134 108 400
2. Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 6 3 18 95 89 117 43 344
3. Eke Tominga Surju Põhikool 3 1 20 36 101 140 32 21 294
4. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 3 6 15 - 114 101 52 267
5. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 1 4 41 47 102 90 13 10 215
6. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum - - 2 10 - - 127 72 199
7. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 7 8 - - 88 92 - 180
8. Georg-Romet Topkin Liivalaia Gümnaasium 24 72 5 19 33 - 103 41 177
9. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 27 41 7 28 31 10 98 31 170
10. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 15 31 33 9 49 24 18 75 166
11. Ivar Äkke Muhu Põhikool 5 9 - - 91 73 - - 164
12. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 2 61 25 - 120 1 32 153
13. Laura Olek Tallinna Reaalkool - - - 1 - - - 134 134
14. Henri Kristian Kirsip Aruküla Põhikool 12 20 36 - 63 49 16 - 128
15. Eleonora Vaher Kilingi-Nõmme Gümnaasium 31 - - 5 27 - - 99 126
16. Merilin Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 2 - - - 125 125
17. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool - 23 38 12 - 41 15 61 117
18. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14 12 - - 51 62 - - 113
19. Brenet Rahumägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 4 - - - 111 - 111
20. Laura Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 3 - - - 110 110
21. Liise Marie Reinik Tallinna Kivimäe Põhikool 38 - 10 - 21 - 77 - 98
22. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 7 - 28 - 77 - 21 - 98
23. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 16 21 - - 47 49 - - 96
24. Alari Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 9 - 23 - 70 - 26 - 96
25. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 79 42 15 32 - 9 59 24 92
26. Georg Nero Tallinna Reaalkool 126 5 71 62 - 90 - - 90
27. Martin Jaani Kambja Põhikool 63 8 - - 2 88 - - 90
28. Hannes Jürgens Aruküla Põhikool 17 26 45 - 45 30 11 - 86
29. Gränty Reidla Uulu Põhikool 109 61 55 8 - - 7 76 83
30. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - 35 14 - - 20 61 - 81
31. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 13 32 - - 61 19 - 80
32. Erko Olumets Tallinna Reaalkool - - 9 - - - 79 - 79
33. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 6 - - - 79 79
34. Kevin Reichenbach Viljandi Jakobsoni Kool 6 - - - 77 - - - 77
35. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 46 47 - 13 12 6 - 58 76
36. Anne-Mai Raavik Tõstamaa Keskkool - - - 7 - - - 76 76
37. Mario Mihkelson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8 - - - 71 - - - 71
38. Denis Petrov Tartu Variku Kool - 10 72 61 - 70 - - 70
39. Joel Uustal Olustvere Põhikool 10 83 - - 69 - - - 69
40. Risto Vähi Gustav Adolfi Gümnaasium - - 11 - - - 69 - 69
41. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 11 - - - 68 - - - 68
42. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 12 - - - 67 - 67
43. Genert Karu Pärnu Vanalinna Põhikool 18 - 59 38 44 - 5 17 66
44. Johan-Rasmus Teär Kihelkonna kool - 11 - - - 66 - - 66
45. Elina Pozderova Paldiski Gümnaasium - - 13 - - - 66 - 66
46. Erkki Isand Surju Põhikool 81 18 44 63 - 50 11 - 61
47. Rasmus Pärn Paikuse Põhikool 53 16 - - 8 53 - - 61
48. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 11 - - - 61 61
49. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 43 36 63 30 14 19 - 26 59
50. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 15 - 52 - 54 - 5 59
51. Markus Reinsoo Kihelkonna kool 13 - - - 59 - - - 59
52. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 74 55 49 16 - - 9 48 57
53. Mark Solovjov Kambja Põhikool 48 22 - 98 12 45 - - 57
54. Josia Wüthrich Võhma Gümnaasium 148 - - 14 - - - 57 57
55. Sarapova. Artjom Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 17 - - - 52 - - 52
56. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 22 60 40 - 37 - 14 - 51
57. Gusarov Klim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 19 - - - 50 - - 50
58. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 61 - 16 - 3 - 45 - 48
59. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 93 45 76 21 - 7 - 40 47
60. Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 17 - - - 46 46
61. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 19 - - - 43 - - - 43
62. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 67 - 17 - - - 41 - 41
63. Markus Veia Aruküla Põhikool 20 - - - 41 - - - 41
64. Karol Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 20 - - - 41 41
65. Stefan Airapetjan Viljandi Jakobsoni Kool 21 - - - 40 - - - 40
66. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 26 - 52 - 31 - 8 - 39
67. Kenri Koort Kambja Põhikool 106 24 - - - 39 - - 39
68. Samuel Johannes Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 22 - - - 38 38
69. Helevi Jurjev Tõstamaa Keskkool - - - 23 - - - 38 38
70. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 23 - - - 37 - - - 37
71. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 50 - 22 - 10 - 26 - 36
72. Karro Soosaar Kambja Põhikool 45 34 - 92 14 22 - - 36
73. Brigita Kasemets Paikuse Põhikool - 53 - 27 - 4 - 32 36
74. Kaarel Rumberg Tallinna Kivimäe Põhikool - - 18 - - - 36 - 36
75. Kertu Süld Tallinna Reaalkool 104 - 47 31 - - 10 25 35
76. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium - - 19 - - - 35 - 35
77. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 30 - 56 - 28 - 6 - 34
78. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 24 - - - 34 34
79. Kaur Kristofer Suik Aruküla Põhikool - 25 - - - 33 - - 33
80. Sander Lonks Kihelkonna kool 25 - - - 33 - - - 33
81. Sander Kornet Tallinna Reaalkool - - 31 40 - - 19 13 32
82. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 57 28 - 91 6 26 - - 32
83. Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 26 - - - 32 32
84. Henry Laanemets Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 21 - - - 32 - 32
85. Georg Sander Kontus Aruküla Põhikool 41 68 37 - 15 - 16 - 31
86. Konstantin Matjuðinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 29 - - - 29 29
87. Mait Käos Palupera Põhikool 28 - - - 29 - - - 29
88. Tanel Riivik Palupera Põhikool 29 84 - - 28 - - - 28
89. Kalinovski. Kevin-Erki Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 27 - - - 28 - - 28
90. Artur Lõhmus Palupera Põhikool 33 59 - - 27 - - - 27
91. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 32 - - - 27 - - - 27
92. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 34 64 - - 26 - - - 26
93. Eliise Palotu Surju Põhikool - 29 - - - 26 - - 26
94. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 98 30 78 - - 25 - - 25
95. Carl Aluoja Peetri Lasteaed-Põhikool 35 - - - 25 - - - 25
96. Rainer Vabrit Surju Põhikool 114 70 66 33 - - - 24 24
97. Kreete Kivirand Kose Gümnaasium 36 - 87 - 24 - - - 24
98. Karlo Leok Aruküla Põhikool - - 24 - - - 24 - 24
99. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 142 32 - - - 23 - - 23
100. Hannes Ausmees Tallinna Õismäe Gümnaasium - - 25 - - - 23 - 23
101. Patrick Saar Gustav Adolfi Gümnaasium - 33 - - - 23 - - 23
102. Roger Teor Viljandi Jakobsoni Kool 37 - - - 23 - - - 23
103. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 112 57 91 35 - - - 22 22
104. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 91 - 26 - - - 22 - 22
105. Merilin Reinart Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 34 - - - 22 22
106. Karl Korts Saue Gümnaasium - - 27 - - - 21 - 21
107. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 65 43 48 - 1 9 10 - 20
108. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium - - 30 - - - 20 - 20
109. Sten Oimand Paldiski Gümnaasium - - 29 - - - 20 - 20
110. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 44 50 - - 14 5 - - 19
111. Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool 97 - - 37 - - - 18 18
112. Martin Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 34 - - - 18 - 18
113. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 39 - - - 17 - - - 17
114. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium - - 35 - - - 17 - 17
115. Kristina Mägi Kohtla-Järve Maleva Põhikool 147 - - 39 - - - 16 16
116. Markus Meiner Aruküla Põhikool 40 - 97 - 16 - - - 16
117. Sirli Mode Surju Põhikool - 37 - - - 15 - - 15
118. Anton Põldmaa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 42 - - - 15 - - - 15
119. Markus Loopere Aruküla Põhikool - - 39 - - - 15 - 15
120. Oliver Luup Muhu Põhikool - 38 - - - 14 - - 14
121. Helen Helmet Tartu Kivilinna Kool 118 - 94 41 - - - 13 13
122. Kätlin Kase Pärnu Vanalinna Põhikool 133 - 84 42 - - - 13 13
123. Ilja Galiakberov Loksa Gümnaasium - 39 - - - 13 - - 13
124. Aleks Vlassenkov Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 42 - - - 13 - 13
125. Oskar Heiter Surju Põhikool 83 86 - 43 - - - 12 12
126. Moona Küüts Pärnu Vanalinna Põhikool 134 - 81 44 - - - 12 12
127. Martin Kalvet Aruküla Põhikool 47 - - - 12 - - - 12
128. Thomas Kotk Tallinna Kivimäe Põhikool - - 43 - - - 12 - 12
129. Alex Tähemaa Surju Põhikool 77 40 64 84 - 11 - - 11
130. Markus Soodla Laagri kool - - 46 - - - 11 - 11
131. Ott Martens Viljandi Jakobsoni Kool 49 - - - 10 - - - 10
132. Keidi Niit Tõstamaa Keskkool - - - 45 - - - 10 10
133. Aleksandr Špakovs Sillamäe Eesti Põhikool - - - 46 - - - 10 10
134. Heigo Siilbek Kambja Põhikool 51 65 - - 9 - - - 9
135. Silvia Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool - - 50 - - - 9 - 9
136. Kertu Lille Tõstamaa Keskkool - - - 48 - - - 9 9
137. Cristhel Kraav Tallinna 32. Keskkool 52 - 74 71 8 - - - 8
138. Simo Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 72 - 51 - - - 8 - 8
139. Rasmus Elram Tallinna 32. Keskkool - - 53 - - - 8 - 8
140. Arnold Haidma Viira Kool - - - 49 - - - 8 8
141. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 149 - 54 - - - 8 - 8
142. Jevgeny Vasiliev Kohtla-Järve Maleva Põhikool - 44 - - - 8 - - 8
143. Markus Saadik Peetri Lasteaed-Põhikool 54 - - - 7 - - - 7
144. Sandra Freitag Peetri Lasteaed-Põhikool 55 - - - 7 - - - 7
145. Ives Tammeaid Muhu Põhikool 80 46 - - - 6 - - 6
146. Robert Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 99 48 88 - - 6 - - 6
147. Adeel-Loreen Randoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 50 - - - 6 6
148. Anne-Mai Alas Kihelkonna kool 56 - - - 6 - - - 6
149. Kaur Karp Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 58 101 - - 6 - 6
150. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 58 - - - 6 - - - 6
151. Raul Edovald Gustav Adolfi Gümnaasium - - 57 - - - 6 - 6
152. Joonas Palu Kambja Põhikool 102 49 - - - 5 - - 5
153. Doris Treiblut Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 51 - - - 5 5
154. Liisa Palits Surju Põhikool 136 - - 54 - - - 5 5
155. Kadri Kase Tõstamaa Keskkool - - - 53 - - - 5 5
156. Indrek Kuusk Kambja Põhikool 59 - - 89 5 - - - 5
157. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 87 51 - - - 4 - - 4
158. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 67 - - 4 - - - 4
159. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 89 52 - - - 4 - - 4
160. Mari-Liis Paasma Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 55 - - - 4 4
161. Kadri Ojaste Surju Põhikool 78 54 65 - - 3 - - 3
162. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 56 - - - 3 3
163. Marion Maasar Peetri Lasteaed-Põhikool - - 60 - - - 3 - 3
164. Alex Prantsen Viljandi Jakobsoni Kool 62 - - - 3 - - - 3
165. Zino Sadam Viljandi Jakobsoni Kool 64 - - - 1 - - - 1
166. Christo Sillastu Paikuse Põhikool 127 - - 58 - - - 1 1
167. Karin Makkar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 57 - - - 1 1
168. Jan Imre Reimo Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 62 - - - 1 - 1
169. Hardi Ennika Aruküla Põhikool 70 66 70 - - - - - 0
170. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 116 63 80 83 - - - - 0
171. Maris Mändmets Surju Põhikool 69 - 69 85 - - - - 0
172. Anneriin Isand Surju Põhikool 84 - 68 94 - - - - 0
173. Gert Leppik Surju Põhikool 135 76 - 64 - - - - 0
174. Rainer Valo Võhma Gümnaasium 86 62 - - - - - - 0
175. Janely Tähemaa Surju Põhikool 113 - 103 66 - - - - 0
176. Roland Käsi Kambja Põhikool 71 - - 75 - - - - 0
177. Egge-Ly Parts Surju Põhikool - - 67 93 - - - - 0
178. Arvi Laasme Kilingi-Nõmme Gümnaasium 73 82 - - - - - - 0
179. Keron Kappet Kambja Põhikool 96 73 - - - - - - 0
180. Diana Migur Kilingi-Nõmme Gümnaasium 108 - - 67 - - - - 0
181. Elin Hein Pärnu Vanalinna Põhikool 129 - 89 72 - - - - 0
182. Richard Volke Aruküla Põhikool - 56 - - - - - - 0
183. Gerda Valk Kilingi-Nõmme Gümnaasium 66 - - - - - - - 0
184. Kalev Villem Aruküla Põhikool - 58 - - - - - - 0
185. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 59 - - - - 0
186. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 90 - 100 - - - - - 0
187. Marek Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 120 - 82 - - - - - 0
188. Annet Elisabeth Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 60 - - - - 0
189. Ave Riivik Palupera Põhikool 68 - - - - - - - 0
190. Kristen Loid Kambja Põhikool 100 - - 77 - - - - 0
191. Magnus Lehiste Kambja Põhikool 103 - - 86 - - - - 0
192. Kirill Avdejev Sillamäe Eesti Põhikool 75 - - - - - - - 0
193. Robert Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 76 - - - - - - - 0
194. Anna Kissametova Pärnu Vanalinna Põhikool 128 - 85 - - - - - 0
195. Andis Orgusaar Surju Põhikool 82 - - - - - - - 0
196. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 85 - - - - - - - 0
197. Victoria Ida Vähi Vaida Põhikool - - 73 - - - - - 0
198. Armin Viikmäe Tallinna 32. Keskkool - - 75 - - - - - 0
199. Jan Jürgen Veski Aruküla Põhikool - 69 - - - - - - 0
200. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 77 - - - - - 0
201. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 88 - - - - - - - 0
202. Karmel Tombak Peetri Lasteaed-Põhikool - - 79 - - - - - 0
203. Robin Henriksoo Surju Põhikool - 71 - - - - - - 0
204. Kristel Alatalo Palupera Põhikool 92 - - - - - - - 0
205. Tarvi Remmelgas Kambja Põhikool 94 - - - - - - - 0
206. Jüri Uluots Kambja Põhikool 95 - - - - - - - 0
207. Sander Naarits Kose Gümnaasium 101 - - - - - - - 0
208. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 105 - - - - - - - 0
209. Mihkel Käärik Kambja Põhikool 107 - - - - - - - 0
210. Marita Jürisson Surju Põhikool 130 - 96 - - - - - 0
211. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 110 - - - - - - - 0
212. Birgit Kondel Võhma Gümnaasium 111 - - - - - - - 0
213. Siim Otsa Olustvere Põhikool 115 - - - - - - - 0
214. Laura Jõe Tõstamaa Keskkool - - - 65 - - - - 0
215. Arvo Vaher Surju Põhikool - 80 - 73 - - - - 0
216. Aaron Kants Tartu Variku Kool - - 92 80 - - - - 0
217. Raivo Moorlat Kambja Põhikool - 78 - 82 - - - - 0
218. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 117 - - - - - - - 0
219. Joonas Annok Viljandi Jakobsoni Kool 119 - - - - - - - 0
220. Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 68 - - - - 0
221. Eidi Armas Viira Kool - - - 69 - - - - 0
222. Hanno Võsu Peetri Lasteaed-Põhikool - 74 - - - - - - 0
223. Mihkel Mihkelson Paikuse Põhikool - 75 - - - - - - 0
224. Mälton Gabriel Kambja Põhikool 141 81 - - - - - - 0
225. Britt Koger Surju Põhikool - - 83 - - - - - 0
226. Oskar Tuvike Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 70 - - - - 0
227. Heleny Parts Surju Põhikool - - 86 - - - - - 0
228. Eliise Peegel Aruküla Põhikool 146 - 99 - - - - - 0
229. Eva-Kristina Vesiallik Peetri Lasteaed-Põhikool - - 90 - - - - - 0
230. Vuhk Vuht Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 121 - - - - - - - 0
231. Aivo Menken Parts Peetri Lasteaed-Põhikool 122 - - - - - - - 0
232. Maikhel Arme Kambja Põhikool 123 - - - - - - - 0
233. Kaspar Hiis Emmaste Põhikool 151 - - 87 - - - - 0
234. Janmar Kasak Kambja Põhikool 124 - - - - - - - 0
235. Auris Aleksandrov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 125 - - - - - - - 0
236. Marko Pruunlepp Emmaste Põhikool 155 - - 96 - - - - 0
237. Angeliis Pallon Kambja Põhikool 131 - - - - - - - 0
238. Ðepilenko. Nastja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 132 - - - - - - - 0
239. Meelis Kesperi Palupera Põhikool 137 - - - - - - - 0
240. Marili Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - - 74 - - - - 0
241. Uiboupin Daniel Stig Kambja Põhikool - 77 - - - - - - 0
242. Magnus Paumees Emmaste Põhikool - - - 76 - - - - 0
243. Karl Kivistik Kose Gümnaasium - 79 - - - - - - 0
244. Siim-Artur Sonis Saue Gümnaasium - - 93 - - - - - 0
245. Kristo Saaliste Surju Põhikool - - - 78 - - - - 0
246. Karmen Käos Palupera Põhikool 138 - - - - - - - 0
247. Hendrik Andre Herter Tallinna Saksa Gümnaasium - - 95 - - - - - 0
248. Liisbeth Sikk Tõstamaa Keskkool - - - 79 - - - - 0
249. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 98 - - - - - 0
250. Raigo Pennula Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 101 - - - - - 0
251. Hanna Kaljaste Peetri Lasteaed-Põhikool - - 102 - - - - - 0
252. Birgit Pärna Viira Kool - - - 81 - - - - 0
253. Raim-Janar Toms Laagri kool - - 104 - - - - - 0
254. Kris Käos Palupera Põhikool 139 - - - - - - - 0
255. Loora Kaljaste Peetri Lasteaed-Põhikool - - 105 - - - - - 0
256. Sten Raadel Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 106 - - - - - 0
257. Margus Poolma Vaida Põhikool - 85 - - - - - - 0
258. Ats Kaldma Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - - 88 - - - - 0
259. Romek Jõe Tõstamaa Keskkool - - - 90 - - - - 0
260. Taavi Laidna Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 107 - - - - - 0
261. Kevin Tubli Kambja Põhikool 140 - - - - - - - 0
262. Janette-Johanna Lambot Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 108 - - - - - 0
263. Karmen Vaabel Surju Põhikool - - 109 - - - - - 0
264. Gregor Alliksaar Peetri Lasteaed-Põhikool - - 110 - - - - - 0
265. Kaisa-Liis Riisalu Tõstamaa Keskkool - - - 95 - - - - 0
266. Eva Limbak Kambja Põhikool 143 - - - - - - - 0
267. Kaile Vahtmeister Tõstamaa Keskkool - - - 97 - - - - 0
268. Remo Rotberg Tallinna 32. Keskkool 144 - - - - - - - 0
269. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 145 - - - - - - - 0
270. Hanna-Mary Algpeus Tõstamaa Keskkool - - - 99 - - - - 0
271. Daimar Kiviselg Surju Põhikool - - - 100 - - - - 0
272. Kristjan Jatsko Kose Gümnaasium 150 - - - - - - - 0
273. Gerdo Järvpõld Olustvere Põhikool 152 - - - - - - - 0
274. Liina Kalinina Kohtla-Järve Maleva Põhikool 153 - - - - - - - 0
275. Sinne Kivimaa Peetri Lasteaed-Põhikool 154 - - - - - - - 0
276. Artur Heiskonen Kose Gümnaasium 156 - - - - - - - 0
277. Aet Poolma Vaida Põhikool 157 - - - - - - - 0
278. Maria Pulk Surju Põhikool 158 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 940 10
2. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 786 17
3. Pärnu Vanalinna Põhikool 551 12
4. Surju Põhikool 420 24
5. Aruküla Põhikool 406 20
6. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 377 12
7. Tallinna Reaalkool 370 7
8. Viljandi Jakobsoni Kool 304 11
9. Tallinna 32. Keskkool 298 7
10. Muhu Põhikool 280 4
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 270 6
12. Kambja Põhikool 254 26
13. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 224 5
14. Tallinna Prantsuse Lütseum 199 1
15. Liivalaia Gümnaasium 177 1
16. Kihelkonna kool 164 4
17. Kahtla Lasteaed-Põhikool 162 6
18. Tallinna Kivimäe Põhikool 155 4
19. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 145 6
20. Sillamäe Eesti Põhikool 145 4
21. Tõstamaa Keskkool 138 11
22. Paldiski Gümnaasium 121 3
23. Palupera Põhikool 101 10
24. Paikuse Põhikool 98 4
25. Ambla Lasteaed-Põhikool 89 2
26. Uulu Põhikool 83 1
27. Peetri Lasteaed-Põhikool 79 14
28. Tartu Variku Kool 70 2
29. Olustvere Põhikool 69 4
30. Kose Gümnaasium 69 7
31. Võhma Gümnaasium 65 5
32. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 46 5
33. Tallinna Ühisgümnaasium 37 2
34. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 24 3
35. Tallinna Õismäe Gümnaasium 23 1
36. Saue Gümnaasium 21 2
37. Saaremaa Ühisgümnaasium 20 1
38. Tartu Kivilinna Kool 13 1
39. Loksa Gümnaasium 13 1
40. Laagri kool 11 2
41. Viira Kool 8 3
42. Vaida Põhikool 0 3
43. Emmaste Põhikool 0 3
44. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 1