menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2012/2013

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 6 5 8 1 94 99 86 140 419
2. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 2 9 10 3 118 85 70 118 391
3. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 14 2 5 91 64 122 104 381
4. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 5 11 12 17 99 83 65 55 302
5. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 3 3 13 - 111 109 57 - 277
6. Teele Vahtra Võhma Gümnaasium 4 12 - 15 106 77 - 57 240
7. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9 15 16 20 79 56 54 44 233
8. Erik Mänd Nõo Reaalgümnaasium - 13 6 16 - 73 96 57 226
9. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 11 23 23 10 61 27 36 72 196
10. Aare Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8 - 5 - 90 - 99 - 189
11. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 13 8 24 - 52 91 32 - 175
12. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 4 11 - - 103 70 173
13. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 26 26 9 18 23 22 75 51 171
14. Kelli Hramov Võhma Gümnaasium 19 16 - 14 43 45 - 65 153
15. Triin Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 29 7 26 - 21 95 29 - 145
16. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 11 13 - - 69 66 135
17. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 1 - - - 135 - - - 135
18. Gerli Krjukov Tallinna Reaalkool - - 1 - - - 134 - 134
19. Marti Medar Tallinna Järveotsa Gümnaasium - 1 - - - 134 - - 134
20. Kerttu Volk Nõo Reaalgümnaasium - - - 2 - - - 128 128
21. Anti Kaar Tallinna Reaalkool - 2 - - - 128 - - 128
22. Allan Veskilt Nõo Reaalgümnaasium - 19 - 8 - 38 - 85 123
23. Siim Tarbe Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 3 - - - 116 - 116
24. Evelin Paide Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 4 - - - 105 105
25. Aimar Säälik Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - 4 - - - 99 - - 99
26. Kevin Kaido Kallikorm Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 7 - - - 96 - 96
27. Marko Unt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - 6 - - - 96 - - 96
28. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 27 18 - 21 23 42 - 26 91
29. Mona Ly Eesalu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 6 - - - 91 91
30. Kaisa-Mai Hütt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 7 - - - 90 90
31. Karl Küling Gustav Adolfi Gümnaasium - 20 15 - - 33 56 - 89
32. Taavet Ollino Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20 17 - - 40 43 - - 83
33. Timo Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 10 - - - 83 - - 83
34. Kadi Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 9 - - - 79 79
35. Grete Tamm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 12 - - - 69 69
36. Danno Nool Nõo Reaalgümnaasium 17 - 28 - 45 - 23 - 68
37. Sanar Sutt Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 - - - 68 - - - 68
38. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 32 24 31 24 7 26 19 13 65
39. Mihkel Nuut Kilingi-Nõmme Gümnaasium 18 - - 22 44 - - 20 64
40. Raid Vellerind Tallinna Reaalkool - 27 22 - - 21 38 - 59
41. Kristiina Orgla Tallinna Ühisgümnaasium 12 - - - 57 - - - 57
42. Mattias Abram Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - 14 - - - 56 - 56
43. Taivo Kokkar Viljandi Gümnaasium 30 22 35 - 17 30 9 - 56
44. Jakob-Engol Ringas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14 - - - 49 - - - 49
45. Sander Ivarinen Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 17 - - - 49 - 49
46. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium 15 - - - 48 - - - 48
47. Magnus Mikko Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 19 - - - 46 46
48. Ene Ly Juganson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16 - - - 46 - - - 46
49. Darja Rattik Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 18 - - - 45 - 45
50. Indrek Pertmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 19 - - - 44 - 44
51. Martin Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 20 - - - 43 - 43
52. Kaarel Laar Nõo Reaalgümnaasium - - 21 - - - 40 - 40
53. Rene Lehismets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 24 - - 25 25 - - 12 37
54. Jeffery Lõhmus Võhma Gümnaasium 21 - - - 37 - - - 37
55. Birgit Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 - - - 32 - - - 32
56. Hedi Jaup Nõo Reaalgümnaasium - 21 - - - 31 - - 31
57. Maria Olmann Tallinna 21. Keskkool - - 25 - - - 31 - 31
58. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium 23 - - - 29 - - - 29
59. Olari Kaljuste Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 27 - - - 28 - 28
60. Gert Sumeri Viljandi Gümnaasium 25 - - - 24 - - - 24
61. Allar Oll Kose Gümnaasium - 25 - - - 24 - - 24
62. Kai Triin Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 28 - - - 21 - - - 21
63. Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium - - 29 - - - 21 - 21
64. Ralf Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 30 - - - 20 - 20
65. Mariella Oja Viljandi Gümnaasium - - - 23 - - - 18 18
66. Karoliina Rebane Gustav Adolfi Gümnaasium - - 32 - - - 16 - 16
67. Joosep Kristjan Kuljus Gustav Adolfi Gümnaasium - - 33 - - - 15 - 15
68. Mikk Märtson Tallinna Kuristiku Gümnaasium - - 34 - - - 14 - 14
69. Mart Leesi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 31 - - - 13 - - - 13
70. Laura Onton Liivalaia Gümnaasium 33 - - - 5 - - - 5

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1488 10
2. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1154 8
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 573 6
4. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 514 12
5. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 481 8
6. Võhma Gümnaasium 430 3
7. Tallinna Reaalkool 321 3
8. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 277 8
9. Tallinna Ühisgümnaasium 269 4
10. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 134 1
11. Viljandi Gümnaasium 98 3
12. Liivalaia Gümnaasium 70 2
13. Tallinna 21. Keskkool 31 1
14. Kose Gümnaasium 24 1