menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2013/2014

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 9 11 2 1 295 318 356 380 1349
2. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 13 5 5 4 262 344 344 338 1288
3. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 22 15 13 2 244 275 260 358 1137
4. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 4 60 9 10 347 136 310 300 1093
5. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 30 8 38 6 205 323 162 316 1006
6. Rando Lukk Luunja Keskkool 28 36 44 13 218 183 154 288 843
7. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 17 55 16 29 250 145 248 195 838
8. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 37 30 54 16 180 209 132 262 783
9. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 42 10 - 316 165 295 - 776
10. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 34 - 15 8 192 - 250 302 744
11. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 56 61 20 28 144 126 234 195 699
12. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 - 3 - 333 - 355 - 688
13. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 71 35 30 43 98 184 177 129 588
14. Rudolf Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool 39 37 69 47 174 182 105 116 577
15. Argo Luur Lõpe Kool 61 27 127 27 129 223 22 199 573
16. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 23 8 - - 245 312 - 557
17. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 29 - 71 24 210 - 96 228 534
18. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 33 6 - - 193 336 - - 529
19. Uku Tominga Surju Põhikool 92 14 33 - 64 282 171 - 517
20. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 91 51 - 11 67 152 - 293 512
21. Artur Sammal Sillamäe Eesti Põhikool 26 92 61 44 218 34 120 128 500
22. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool 10 - 23 - 289 - 203 - 492
23. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 45 10 - - 171 318 - - 489
24. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool - 39 - 9 - 178 - 301 479
25. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 78 33 - 30 83 195 - 193 471
26. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 12 52 104 - 268 151 51 - 470
27. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool - 25 - 23 - 237 - 232 469
28. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 - 72 18 129 - 93 237 459
29. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 20 29 - - 247 212 - - 459
30. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 49 12 - - 153 294 - - 447
31. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 31 - 28 60 197 - 189 57 443
32. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 15 34 - - 257 186 - - 443
33. Maris Pikkmets Lõpe Kool 93 56 112 33 62 141 45 187 435
34. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool 108 20 52 - 39 257 134 - 430
35. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 64 47 45 - 114 158 149 - 421
36. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 36 - 19 - 182 - 236 - 418
37. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 28 26 - - 220 198 - 418
38. Marcus Veer Tallinna 32. Keskkool 44 - - 19 171 - - 236 407
39. Markus Ikla Tallinna Reaalkool - - 1 - - - 395 - 395
40. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 76 72 56 52 88 84 130 92 394
41. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 - - - 387 - - - 387
42. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 87 50 42 - 72 154 156 - 382
43. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 2 - - - 378 - - - 378
44. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool - 1 - - - 378 - - 378
45. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 35 53 117 - 188 149 37 - 374
46. Kristjan Aumeister Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 2 - - - 373 - - 373
47. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 3 - - - 369 - - - 369
48. Konjushenko Vlad Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 3 - - - 362 - - 362
49. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 4 - - - 361 - - 361
50. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool 122 84 - 14 21 51 - 287 359
51. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool - - - 3 - - - 352 352
52. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 65 - - 238 112 - - 350
53. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - 4 - - - 349 - 349
54. Kert-Henri Orasmäe Tallinna Reaalkool - 58 21 - - 136 211 - 347
55. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 119 31 65 - 23 207 116 - 346
56. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 5 - - - 346 - - - 346
57. Birthe Lall Surju Põhikool - - 6 - - - 343 - 343
58. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 53 - - 34 147 - - 187 334
59. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 7 - - - 327 - - 327
60. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 54 - - 36 147 - - 180 327
61. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool - - - 5 - - - 320 320
62. Daniil Bakinov Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 9 - - - 320 - - 320
63. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 70 57 81 - 101 141 76 - 318
64. Riho Kuusmaa Aruküla Põhikool 38 - 48 - 176 - 141 - 317
65. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 72 - 73 45 97 - 93 127 317
66. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 7 - - - 316 - 316
67. Mairo Trump Aruküla Põhikool 21 - 87 - 246 - 69 - 315
68. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool - - - 7 - - - 314 314
69. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 55 46 - - 146 160 - - 306
70. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 8 - - - 302 - - - 302
71. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 59 45 - - 134 162 - - 296
72. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool 58 - - 40 136 - - 156 292
73. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 - 57 62 107 - 128 55 290
74. Kaili Jaago Tallinna 32. Keskkool 80 - - 25 81 - - 209 290
75. Valeri Shantenkov Narva Vanalinna Riigikool - - - 12 - - - 289 289
76. Max Grigorjev Narva Vanalinna Riigikool - 13 - - - 289 - - 289
77. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 11 - - - 285 - 285
78. Martin Valvas Tartu Variku Kool 99 - - 21 48 - - 234 282
79. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 105 63 86 63 41 118 69 53 281
80. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 11 - - - 276 - - - 276
81. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 16 - - - 274 - - 274
82. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - - 12 - - - 273 - 273
83. Daniil Ilkevits Narva Vanalinna Riigikool - - - 15 - - - 270 270
84. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 17 - - - 270 - - 270
85. Johannes Paju Aruküla Põhikool 43 - 74 - 172 - 93 - 265
86. Oskar Luhar Paikuse Põhikool - 18 - - - 264 - - 264
87. Chris Martin Linder Lõpe Kool 81 44 129 - 80 163 20 - 263
88. Rico Lohk Aruküla Põhikool 32 77 - - 195 67 - - 262
89. Erko Jonne Tõugjas Tallinna 32. Keskkool 14 - - - 259 - - - 259
90. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 14 - - - 259 - 259
91. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 104 80 - 39 43 53 - 161 257
92. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 19 - - - 257 - - 257
93. Georg Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 21 - - - 255 - - 255
94. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 16 - - - 251 - - - 251
95. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 18 - - - 249 - - - 249
96. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 19 - - - 248 - - - 248
97. Edvard Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 22 - - - 248 - - 248
98. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 24 - - - 242 - - 242
99. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium - - 17 - - - 241 - 241
100. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 18 - - - 238 - 238
101. Sofia Nikitina Narva Vanalinna Riigikool - - - 17 - - - 237 237
102. Mari-Linda Kotkas Tallinna 32. Keskkool - - - 20 - - - 236 236
103. Karl Kevin Keskküla Tallinna 32. Keskkool 24 - - - 235 - - - 235
104. Henri Talts Paikuse Põhikool - 26 - - - 233 - - 233
105. Katariina Kukk Tallinna Reaalkool - - - 22 - - - 233 233
106. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 25 - - - 229 - - - 229
107. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 86 49 - - 73 155 - - 228
108. Hendrik Kangur Aruküla Põhikool 74 - 53 - 90 - 133 - 223
109. Jane-Ly Kookmaa Tallinna 32. Keskkool 82 - - 41 76 - - 146 222
110. Sander Tähemaa Surju Põhikool 112 43 124 - 28 164 28 - 220
111. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 66 66 - - 110 110 - - 220
112. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 41 - 111 - 173 - 46 - 219
113. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 27 - - - 218 - - - 218
114. Hubert Teemägi Pärnu Vanalinna Põhikool - - 22 - - - 205 - 205
115. Pavel Knjazev Narva Vanalinna Riigikool - - - 26 - - - 205 205
116. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 25 - - - 201 - 201
117. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium - - 24 - - - 201 - 201
118. Robin Kalde Lõpe Kool 73 86 96 - 94 47 57 - 198
119. Jan Jorke Ellam Tallinna Ühisgümnaasium 77 67 - - 87 109 - - 196
120. Kris Talving Paikuse Põhikool - 32 - - - 196 - - 196
121. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 123 70 125 59 18 94 23 60 195
122. Ainar Leedu Laagri kool - - 27 - - - 193 - 193
123. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool - - - 31 - - - 192 192
124. Kristo Treit Viira Kool - - - 32 - - - 191 191
125. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 85 - 66 - 75 - 114 - 189
126. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 131 - 31 - 11 - 176 - 187
127. Polina Han Narva Vanalinna Riigikool - - - 35 - - - 187 187
128. Mariliis Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 - 119 - 151 - 35 - 186
129. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 111 - 115 49 30 - 42 110 182
130. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool - - 29 - - - 182 - 182
131. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 130 94 47 - 11 27 141 - 179
132. Ivan Uljanov Narva Vanalinna Riigikool - 38 - - - 179 - - 179
133. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool - - - 37 - - - 178 178
134. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 62 81 - - 124 53 - - 177
135. Mona Liivamägi Peetri Lasteaed-Põhikool 96 - 107 56 50 - 48 78 176
136. Jaanus Vainjärv Tartu Variku Kool - 40 - - - 174 - - 174
137. Greete Viik Surju Põhikool - - 32 - - - 173 - 173
138. Danjel Juškin Palupera Põhikool 40 - - - 173 - - - 173
139. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 42 - - - 173 - - - 173
140. Dmitri Moissejev Narva Vanalinna Riigikool - 41 - - - 168 - - 168
141. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 46 - - - 167 - - - 167
142. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 35 - - - 166 - 166
143. Mihkel Viires Nõmme Erakool - - 34 - - - 166 - 166
144. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium - - 36 - - - 165 - 165
145. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium - - 37 - - - 163 - 163
146. Arseni Farforovski Narva Vanalinna Riigikool - - - 38 - - - 163 163
147. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 39 - - - 160 - 160
148. Eva-Marta Piibor Tallinna 32. Keskkool 47 - - - 158 - - - 158
149. Riko Mihkelson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 40 - - - 158 - 158
150. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 48 - - - 158 - - 158
151. Anette Paenurm Aruküla Põhikool - - 41 - - - 157 - 157
152. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 48 - - - 157 - - - 157
153. Victoria Verevsoo Luunja Keskkool - - 108 50 - - 47 109 156
154. Sofia Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 73 84 - - 82 72 - 154
155. Brigitta Ambur Tallinna Reaalkool - - 43 - - - 154 - 154
156. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 50 - - - 153 - - - 153
157. Kirke Konnapere Tallinna 32. Keskkool 68 83 - - 101 51 - - 152
158. Simone Kikerist Muhu Põhikool 52 - - - 150 - - - 150
159. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium - - 46 - - - 148 - 148
160. Christopher Malk Aruküla Põhikool 94 71 - - 59 87 - - 146
161. Matfei Kabajev Sillamäe Eesti Põhikool - 54 - - - 146 - - 146
162. Gennady Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 79 - - 58 82 - - 60 142
163. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 - - - 142 - - - 142
164. Vladislav Karpovitš Narva Vanalinna Riigikool - - - 42 - - - 139 139
165. Anette Salei Tabasalu Ühisgümnaasium - - 49 - - - 139 - 139
166. Kaur Johann Romanov Surju Põhikool - 62 134 - - 123 14 - 137
167. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 59 - - - 136 - - 136
168. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium 127 - 63 - 16 - 118 - 134
169. Mattias Siilbek Tabasalu Ühisgümnaasium - - 50 - - - 134 - 134
170. Karl Sander Januško Tabasalu Ühisgümnaasium - - 51 - - - 134 - 134
171. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 55 - - - 130 - 130
172. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 88 - 98 - 71 - 57 - 128
173. Roman Vooglaid Gustav Adolfi Gümnaasium - - 58 - - - 127 - 127
174. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 59 - - - 127 - 127
175. Liisa Maarja Sillavee Tallinna 32. Keskkool - - - 46 - - - 125 125
176. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - - 60 - - - 122 - 122
177. Elori Orgusaar Surju Põhikool 136 - 62 - 1 - 118 - 119
178. Enely Vahur Lõpe Kool 84 88 - - 75 43 - - 118
179. Taavi Tamme Tallinna Ühisgümnaasium 63 - - - 118 - - - 118
180. Johanna Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 64 - - - 117 - 117
181. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 64 - - - 113 - - 113
182. Daniel Holter Narva Vanalinna Riigikool - - - 48 - - - 113 113
183. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 65 - - - 113 - - - 113
184. Sander Lillepea Laagri kool - - 67 - - - 110 - 110
185. Keity Pärna Surju Põhikool - 68 - - - 109 - - 109
186. Elis Siilbek Tabasalu Ühisgümnaasium - - 68 - - - 107 - 107
187. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool 100 78 - - 47 59 - - 106
188. Sisandra Põdra Lõpe Kool - 69 - - - 106 - - 106
189. Maksim Jakovlev Narva Vanalinna Riigikool - - - 51 - - - 103 103
190. Marleen Meiner Aruküla Põhikool 69 - - - 101 - - - 101
191. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 95 - 109 - 52 - 47 - 99
192. Jaan Kõpper Gustav Adolfi Gümnaasium - - 70 - - - 96 - 96
193. Mattis Vrager Tallinna 32. Keskkool 124 75 - - 18 77 - - 95
194. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 75 - - - 92 - 92
195. Villem Vackermann Laagri kool - - 76 - - - 90 - 90
196. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 - - - 89 - - - 89
197. Hardi Sirendi Luunja Keskkool - - 120 61 - - 34 55 89
198. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium 128 - 82 - 13 - 75 - 88
199. Rainis Puusepp Tartu Veeriku Kool - - - 53 - - - 88 88
200. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - 77 - - - 87 - 87
201. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 54 - - - 85 85
202. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium - - 78 - - - 85 - 85
203. Ilja Surnõtsev Narva Vanalinna Riigikool - - - 55 - - - 84 84
204. Valeria Sultanova Sillamäe Eesti Põhikool 115 - 97 - 26 - 57 - 83
205. Kertu Kangur Lõpe Kool 118 82 137 - 24 52 6 - 82
206. Daniil Antonenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 74 - - - 82 - - 82
207. Henri Viik Surju Põhikool - - 79 - - - 80 - 80
208. Andre Merilepp Tallinna 32. Keskkool 117 - 100 - 25 - 53 - 78
209. Pärtel Roosipuu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 80 - - - 78 - 78
210. Remy-Martin Raamets Tartu Variku Kool 83 - - - 76 - - - 76
211. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium - - 83 - - - 75 - 75
212. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 89 - - - 71 - - - 71
213. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - - 85 - - - 71 - 71
214. Marti Leis Aruküla Põhikool 90 - - - 70 - - - 70
215. Ramona Lossmann Tallinna 32. Keskkool - - - 57 - - - 70 70
216. Aivar Allik Lõpe Kool 135 95 118 - 8 25 36 - 69
217. Melissa Toomela Paikuse Põhikool - 76 - - - 68 - - 68
218. Andreas Taumann Jakob Westholmi Gümnaasium - - 88 - - - 66 - 66
219. Emma Evert Tabasalu Ühisgümnaasium - - 89 - - - 66 - 66
220. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium - - 90 - - - 65 - 65
221. Isabella Kaumann Tallinna Kivimäe Põhikool - - 91 - - - 64 - 64
222. Uku Paavo Kolk Laagri kool - - 92 - - - 63 - 63
223. Paul Pulver Gustav Adolfi Gümnaasium - - 93 - - - 60 - 60
224. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - - 94 - - - 60 - 60
225. Rahel-Marii Ingve Laagri kool - - 95 - - - 59 - 59
226. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 125 - 116 - 18 - 40 - 58
227. Karl Marten Titson Lõpe Kool 113 96 136 - 27 22 7 - 56
228. Kaspar Rohtsalu Tabasalu Ühisgümnaasium - - 99 - - - 56 - 56
229. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium - 79 - - - 54 - - 54
230. Robert Lannes Saue Gümnaasium - - 101 - - - 53 - 53
231. Georg Reiljan Jakob Westholmi Gümnaasium - - 102 - - - 52 - 52
232. Joan-Erik Nurmeots Tabasalu Ühisgümnaasium - - 103 - - - 52 - 52
233. Tristan Raudkiv Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 105 - - - 50 - 50
234. Georg Voldemar Järve Tartu Variku Kool - 85 - - - 49 - - 49
235. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - - 106 - - - 49 - 49
236. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 97 - - - 49 - - - 49
237. Evelina Ivanova Narva Vanalinna Riigikool 98 - - - 48 - - - 48
238. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 101 - - - 47 - - - 47
239. Pavel Perepjolkin Aruküla Põhikool 102 - - - 47 - - - 47
240. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 110 - - - 46 - 46
241. Joonatan Jürisson Muhu Põhikool 103 - - - 46 - - - 46
242. Lenne-Liina Udu Surju Põhikool - 87 - - - 44 - - 44
243. Emilija Kukk Saue Gümnaasium - - 113 - - - 43 - 43
244. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium - - 114 - - - 42 - 42
245. Marcus Cesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium 106 - - - 40 - - - 40
246. Brigitta Puusta Aruküla Põhikool 107 - - - 39 - - - 39
247. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - 89 - - - 39 - - 39
248. Artur Aleksejev Narva Vanalinna Riigikool 109 - - - 38 - - - 38
249. Kristjan Link Surju Põhikool - 90 - - - 37 - - 37
250. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - 91 - - - 35 - - 35
251. Egon Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 - - - 35 - - - 35
252. Robin Möller Tabasalu Ühisgümnaasium - - 121 - - - 34 - 34
253. Gert Veereste Jakob Westholmi Gümnaasium - - 122 - - - 33 - 33
254. Lume Tuum Surju Põhikool - 93 - - - 33 - - 33
255. Paula Kristiina Valter Gustav Adolfi Gümnaasium - - 123 - - - 33 - 33
256. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium 121 - 138 - 22 - 5 - 27
257. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 114 - - - 27 - - - 27
258. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 116 - - - 26 - - - 26
259. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool - - 126 - - - 22 - 22
260. Martis Muuli Tallinna 32. Keskkool 120 - - - 22 - - - 22
261. Oliver Andre Aruküla Põhikool - - 128 - - - 20 - 20
262. Georg Tamm Vääna-Jõesuu Kool - - 130 - - - 19 - 19
263. Kristel Resnis Saue Gümnaasium - - 132 - - - 18 - 18
264. Katriin Rätsepp Tabasalu Ühisgümnaasium - - 131 - - - 18 - 18
265. Erko Tiimann Palupera Põhikool 126 - - - 17 - - - 17
266. Arabella Reisberg Saue Gümnaasium - - 133 - - - 14 - 14
267. Henri Venne Olustvere Põhikool 129 - - - 12 - - - 12
268. Markus Heiter Surju Põhikool 132 - - - 10 - - - 10
269. Grete Liina Tuuksam Tallinna Ühisgümnaasium 133 - - - 9 - - - 9
270. Egert Penu Aruküla Põhikool 134 - - - 9 - - - 9
271. Jasper Toots Saue Gümnaasium - - 135 - - - 8 - 8
272. German Tambrikas Saue Gümnaasium - - 139 - - - 4 - 4
273. Kuido Mändmets Surju Põhikool - - 140 - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Kahtla Lasteaed-Põhikool 3793 18
2. Tallinna Reaalkool 3779 14
3. Lõpe Kool 3171 14
4. Tallinna 32. Keskkool 2569 17
5. Narva Vanalinna Riigikool 2460 30
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 2447 8
7. Sillamäe Eesti Põhikool 2353 7
8. Surju Põhikool 1928 16
9. Gustav Adolfi Gümnaasium 1696 21
10. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 1686 8
11. Aruküla Põhikool 1629 16
12. Luunja Keskkool 1621 6
13. Tallinna Ühisgümnaasium 1393 9
14. Viljandi Jakobsoni Kool 1279 12
15. Paikuse Põhikool 1277 6
16. Muhu Põhikool 1132 4
17. Tartu Variku Kool 862 5
18. Jakob Westholmi Gümnaasium 840 14
19. Nõmme Erakool 831 3
20. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 649 4
21. Laagri kool 638 6
22. Tabasalu Ühisgümnaasium 580 9
23. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 387 1
24. Kose Gümnaasium 346 1
25. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 309 2
26. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 285 1
27. Tallinna Arte Gümnaasium 273 1
28. Tallinna Kivimäe Põhikool 244 3
29. Kadrioru Saksa Gümnaasium 241 1
30. Saue Gümnaasium 213 7
31. Pärnu Vanalinna Põhikool 205 1
32. Viira Kool 191 1
33. Palupera Põhikool 190 2
34. Olustvere Põhikool 130 3
35. Tartu Veeriku Kool 88 1
36. Vääna-Jõesuu Kool 19 1