menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2013/2014

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 8 15 3 7 317 273 365 310 1265
2. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 4 8 19 4 340 313 262 339 1254
3. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 21 6 1 13 257 323 395 268 1243
4. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20 1 18 12 257 374 278 276 1185
5. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 23 18 8 11 241 258 331 287 1117
6. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 18 42 21 2 260 164 249 361 1034
7. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 38 32 11 9 178 216 324 302 1020
8. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 62 2 15 19 126 366 292 225 1009
9. Denis Petrov Tartu Variku Kool 41 13 33 6 168 277 186 311 942
10. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 15 29 29 38 269 226 205 155 855
11. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum - - 2 1 - - 382 380 762
12. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 19 54 13 71 259 137 305 52 753
13. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 2 33 - 42 345 216 - 142 703
14. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 16 53 16 - 264 138 288 - 690
15. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 29 23 25 - 203 239 222 - 664
16. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 3 12 - - 350 310 - 660
17. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 65 44 42 17 108 159 149 238 654
18. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 12 4 - - 287 356 - 643
19. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 14 10 - 69 274 304 - 54 632
20. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 10 7 - - 294 322 - - 616
21. Ivar Äkke Muhu Põhikool 5 14 - - 331 277 - - 608
22. Martin Jaani Kambja Põhikool 24 11 - 59 239 302 - 65 606
23. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 4 - - 260 345 - - 605
24. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 54 57 39 25 134 132 160 178 604
25. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 86 47 30 44 72 154 204 139 569
26. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 78 98 17 32 84 37 283 163 567
27. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 76 58 36 28 85 131 169 169 554
28. Karol Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 116 - 35 3 38 - 175 339 552
29. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 33 35 68 50 185 195 80 89 549
30. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 44 27 44 - 162 236 146 - 544
31. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 63 76 9 - 124 73 331 - 528
32. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 25 49 72 53 221 146 72 80 519
33. Karlo Leok Aruküla Põhikool 97 52 14 - 60 139 304 - 503
34. Georg Nero Tallinna Reaalkool 149 17 58 49 - 264 118 107 489
35. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 118 95 23 36 37 42 235 155 469
36. Tanel Riivik Palupera Põhikool 12 38 - - 288 181 - - 469
37. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 158 88 22 31 - 57 243 164 464
38. Markus Veia Aruküla Põhikool 3 - 56 - 344 - 120 - 464
39. Miko Pärn Muhu Põhikool 28 20 - - 204 247 - - 451
40. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 53 43 41 - 135 163 151 - 449
41. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 58 37 49 - 128 182 133 - 443
42. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 119 86 5 - 36 61 344 - 441
43. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 55 52 - 168 137 131 - 436
44. Karro Soosaar Kambja Põhikool 37 19 - - 178 256 - - 434
45. Joonas Palu Kambja Põhikool 26 30 - - 209 225 - - 434
46. Martin Kalvet Aruküla Põhikool 94 50 26 - 63 145 219 - 427
47. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 124 62 48 43 29 117 136 141 423
48. Kaie Ennemuist Kahtla Lasteaed-Põhikool 117 73 - 8 37 78 - 307 422
49. Markus Loopere Aruküla Põhikool 99 99 10 - 56 37 325 - 418
50. Artur Tuttar Pärnu Vanalinna Põhikool 55 - 47 47 131 - 139 121 391
51. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 131 34 37 - 18 200 166 - 384
52. Mälton Gabriel Kambja Põhikool 74 24 - 70 90 238 - 53 381
53. Kristen Loid Kambja Põhikool 7 - - 62 318 - - 63 381
54. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 - - - 371 - - - 371
55. Karl Jaagup Kask Tallinna Nõmme Põhikool 30 46 - - 200 158 - - 358
56. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 31 50 - - 224 133 - 357
57. Romet Ereline Kambja Põhikool 39 40 - - 178 175 - - 353
58. Elina Pozderova Paldiski Gümnaasium - - 6 - - - 343 - 343
59. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 7 - - - 340 - 340
60. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 80 41 67 - 81 175 83 - 339
61. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium - 39 40 - - 179 159 - 338
62. Kenri Koort Kambja Põhikool 70 25 - - 99 237 - - 336
63. Konstantin Matjuðinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 5 - - - 334 334
64. Erkki Isand Surju Põhikool 141 114 45 30 5 14 144 166 329
65. Laura Laud Pärnu Linna Spordikool - 5 - - - 329 - - 329
66. Alari Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 6 - - - 325 - - - 325
67. Helar Oolberg Luunja Keskkool 47 92 71 63 143 46 74 61 324
68. Kevin Reichenbach Viljandi Jakobsoni Kool 9 - - - 313 - - - 313
69. Romet Martjan Lustivere Põhikool - 9 - - - 312 - - 312
70. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 140 81 43 52 6 68 147 85 306
71. Laura Olek Tallinna Reaalkool - - - 10 - - - 300 300
72. Agor Aasa Pärnu Vanalinna Põhikool 102 60 93 54 54 124 40 79 297
73. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 11 - - - 289 - - - 289
74. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 34 64 - - 182 101 - - 283
75. Johanna Keerd Muhu Põhikool 13 - - - 276 - - - 276
76. Elev-Ermo Kask Lustivere Põhikool - 16 - - - 272 - - 272
77. Carmen Saareoks Viira Kool - - - 15 - - - 265 265
78. Raido Laansalu Viira Kool - - - 14 - - - 265 265
79. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 67 - 62 61 105 - 95 64 264
80. Roland Käsi Kambja Põhikool 31 - - 60 197 - - 64 261
81. Stefan Airapetjan Viljandi Jakobsoni Kool 22 - - - 255 - - - 255
82. Eva Limbak Kambja Põhikool 32 - - 67 197 - - 56 253
83. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool 40 - 69 - 172 - 79 - 251
84. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 20 - - - 251 - 251
85. Oliver Luup Muhu Põhikool - 21 - - - 246 - - 246
86. Raivo Moorlat Kambja Põhikool - 22 - - - 242 - - 242
87. Samuel Johannes Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 16 - - - 240 240
88. Laura Jõgar Kõrveküla Põhikool 89 - - 27 70 - - 169 239
89. Patrick Saar Gustav Adolfi Gümnaasium - 26 - - - 237 - - 237
90. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 84 93 99 51 75 46 29 86 236
91. Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 18 - - - 235 235
92. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Kool - - 24 - - - 235 - 235
93. Arti Oad Surju Põhikool 143 118 61 46 4 9 98 123 234
94. Kardo Sõukand Kambja Põhikool 52 65 - - 136 97 - - 233
95. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 69 77 79 - 101 72 57 - 230
96. Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 28 - - - 228 - - 228
97. Oskar Heiter Surju Põhikool 137 102 - 29 7 35 - 168 210
98. Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 20 - - - 208 208
99. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 114 90 57 - 39 50 118 - 207
100. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 27 - - - 207 - 207
101. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 115 115 - 37 39 12 - 155 206
102. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium - - 28 - - - 206 - 206
103. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 104 48 - - 51 154 - - 205
104. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 27 - - - 204 - - - 204
105. Doris Treiblut Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 21 - - - 195 195
106. Birgit Väina Paldiski Gümnaasium - - 31 - - - 195 - 195
107. Alari Aaste Viira Kool - - - 22 - - - 195 195
108. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 23 - - - 192 192
109. Adeel-Loreen Randoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 24 - - - 191 191
110. Armin Viikmäe Tallinna 32. Keskkool - - 32 - - - 190 - 190
111. Tarmo Kasak Lagedi Kool - 36 - - - 186 - - 186
112. Caroliis Miks Palupera Põhikool 35 - - - 181 - - - 181
113. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 - 63 - 86 - 94 - 180
114. Liise Marie Reinik Tallinna Kivimäe Põhikool - - 34 - - - 180 - 180
115. Jelissei Zahharov Sillamäe Eesti Põhikool 90 - 59 - 69 - 110 - 179
116. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 36 - - - 179 - - - 179
117. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - 69 65 - - 87 89 - 176
118. Kenno Mat Luunja Keskkool 146 82 85 65 - 67 49 58 174
119. Annet Elisabeth Laanepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 26 - - - 173 173
120. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 43 - - - 163 - - - 163
121. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool 125 75 77 - 29 75 59 - 163
122. Tony Aasalaid Viira Kool - - - 33 - - - 162 162
123. Joel Uustal Olustvere Põhikool 45 - - - 162 - - - 162
124. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - - 38 - - - 161 - 161
125. Andri Siilbek Kambja Põhikool - 45 - - - 158 - - 158
126. Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 34 - - - 157 157
127. Eidi Armas Viira Kool - - - 35 - - - 155 155
128. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 39 - - - 150 150
129. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 46 - - - 148 - - - 148
130. Marko Kaljula Viira Kool - - - 40 - - - 147 147
131. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool - 51 - - - 143 - - 143
132. Gerda-Triin Linn Tallinna Reaalkool - - - 41 - - - 143 143
133. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 48 - - - 143 - - - 143
134. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 171 67 83 - - 90 52 - 142
135. Kirke Vaino Tallinna Nõmme Põhikool 96 72 - - 61 81 - - 142
136. Rasmus Juhanson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 46 - - - 140 - 140
137. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 147 66 90 - - 96 43 - 139
138. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 49 - - - 139 - - - 139
139. Barbara Roon Olustvere Põhikool 50 - - - 139 - - - 139
140. Marleen Nõu Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 - - - 137 - - - 137
141. Uku Parts Tallinna 32. Keskkool - 56 - - - 134 - - 134
142. Emma Lotta Kiviberg Gustav Adolfi Gümnaasium - - 51 - - - 133 - 133
143. Joonas Annok Viljandi Jakobsoni Kool 56 - - - 131 - - - 131
144. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 59 - - - 129 - - 129
145. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 57 - - - 129 - - - 129
146. Silvia Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool - - 53 - - - 128 - 128
147. Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 45 - - - 127 127
148. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool 59 - - - 127 - - - 127
149. Tarvi Remmelgas Kambja Põhikool 60 - - - 127 - - - 127
150. Keron Kappet Kambja Põhikool 61 - - - 126 - - - 126
151. Oliver Treumann Tallinna Kivimäe Põhikool - - 54 - - - 125 - 125
152. Anastassia Golovanova Sillamäe Eesti Põhikool 111 - 70 - 44 - 78 - 122
153. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 55 - - - 122 - 122
154. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 148 79 84 - - 69 51 - 120
155. Kalev Villem Aruküla Põhikool - 61 - - - 120 - - 120
156. Ott Andreas Mihkelstein Viira Kool - - - 48 - - - 116 116
157. Kariina Grauberg Lagedi Kool 127 68 - - 24 90 - - 114
158. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool - 63 - - - 113 - - 113
159. Artur Okruzko Tartu Variku Kool 64 - - - 111 - - - 111
160. Gen-Horret Rand Viljandi Jakobsoni Kool 66 - - - 106 - - - 106
161. Margot Turu Tallinna Pääsküla Kool - - 60 - - - 105 - 105
162. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool 68 - - - 103 - - - 103
163. Mait Käos Palupera Põhikool 71 - - - 98 - - - 98
164. Mihkel Käärik Kambja Põhikool 72 - - - 97 - - - 97
165. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 83 111 - - 78 18 - - 96
166. Andreas Tulva Tabasalu Ühisgümnaasium 73 - - - 95 - - - 95
167. Pavel Nikolajev Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 64 - - - 93 - 93
168. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium - - 66 - - - 88 - 88
169. Kristopher Kaup Tartu Veeriku Kool 95 - 102 - 62 - 23 - 85
170. Ave Riivik Palupera Põhikool 77 - - - 84 - - - 84
171. Klim Gusarov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 70 - - - 83 - - 83
172. Kevin Tubli Kambja Põhikool 79 - - - 82 - - - 82
173. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 71 - - - 82 - - 82
174. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 81 - - - 80 - - - 80
175. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 82 - - - 80 - - - 80
176. Toneri Valt Tallinna Ühisgümnaasium - 74 - - - 78 - - 78
177. Hanna-Riia Allas Tartu Veeriku Kool - - - 55 - - - 76 76
178. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool - - - 56 - - - 75 75
179. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 85 - - - 73 - - - 73
180. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 87 - - - 72 - - - 72
181. Martin Tammpere Tartu Variku Kool - 78 - - - 72 - - 72
182. Valeria Prede Tallinna 32. Keskkool 88 - - - 72 - - - 72
183. Alex Tähemaa Surju Põhikool - - 73 - - - 72 - 72
184. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 74 - - - 70 - 70
185. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool - 80 - - - 68 - - 68
186. Meeri Jakobson Tartu Veeriku Kool - - - 57 - - - 68 68
187. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 91 - - - 67 - - - 67
188. Jan Jürgen Veski Aruküla Põhikool - 83 - - - 67 - - 67
189. Richard Vainsalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 108 87 - - 20 47 - 67
190. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 167 84 - - - 66 - - 66
191. Melissija Joosu Viira Kool - - - 58 - - - 66 66
192. Vuhk Vuht Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 92 - - - 65 - - - 65
193. Riin Rand Luunja Keskkool 93 - - - 64 - - - 64
194. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 75 - - - 63 - 63
195. Eliise Palotu Surju Põhikool - 85 - - - 62 - - 62
196. Sirle Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 64 - - - 61 61
197. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 76 - - - 61 - 61
198. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 98 - - - 60 - - - 60
199. Iris Peterson Kambja Põhikool 144 - - 68 4 - - 55 59
200. Hendrik Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 87 - - - 59 - - 59
201. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 78 - - - 57 - 57
202. Karlis Kattus Luunja Keskkool - - - 66 - - - 56 56
203. Silvester Org Kambja Põhikool 100 - - - 55 - - - 55
204. Anneriin Isand Surju Põhikool - - 80 - - - 55 - 55
205. Maikhel Arme Kambja Põhikool 101 - - - 54 - - - 54
206. Karl Korts Saue Gümnaasium - - 82 - - - 53 - 53
207. Eric Muugamäe Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - - 81 - - - 53 - 53
208. Koit Krusberg Tartu Veeriku Kool 121 109 - - 33 19 - - 52
209. Villem Madisson Luunja Keskkool - 89 - - - 52 - - 52
210. Anton Põldmaa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 103 - - - 52 - - - 52
211. Karl Lepist Kambja Põhikool 105 - - - 51 - - - 51
212. Teele Toomjõe Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 106 - - - 50 - - - 50
213. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 107 - - - 49 - - - 49
214. Richard Volke Aruküla Põhikool - 91 - - - 49 - - 49
215. Grete Pakler Luunja Keskkool 108 - - - 48 - - - 48
216. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool - - 86 - - - 47 - 47
217. Kadri Ojaste Surju Põhikool - - 88 - - - 46 - 46
218. Rene Kärner Tallinna 32. Keskkool 109 - - - 45 - - - 45
219. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 110 - - - 44 - - - 44
220. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 89 - - - 44 - 44
221. Tauri Tadolder Luunja Keskkool - 94 - - - 42 - - 42
222. Andres Järve Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 92 - - - 42 - 42
223. Verner Vichmann Saue Gümnaasium - - 91 - - - 42 - 42
224. Kerttu-Helery Jääger Kose Gümnaasium 112 - - - 42 - - - 42
225. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 113 - - - 40 - - - 40
226. Rainer Valo Võhma Gümnaasium 152 96 - - - 40 - - 40
227. Arvi Laasme Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 97 - - - 39 - - 39
228. Markus Meiner Aruküla Põhikool 153 - 94 - - - 38 - 38
229. Meelis Kesperi Palupera Põhikool - 100 - - - 37 - - 37
230. Veronika Korotajeva Narva Vanalinna Riigikool - 101 - - - 36 - - 36
231. Karl Viies Olustvere Põhikool 120 - - - 35 - - - 35
232. Brait Susi Tartu Veeriku Kool 162 - 96 - - - 33 - 33
233. Sten Jusberg Paldiski Gümnaasium - - 95 - - - 33 - 33
234. Rainer Vabrit Surju Põhikool 139 - 100 - 7 - 25 - 32
235. Egge-Ly Parts Surju Põhikool - - 97 - - - 32 - 32
236. Germo Mäenurm Surju Põhikool 122 - - - 32 - - - 32
237. Risto Pastak Palupera Põhikool 123 - - - 31 - - - 31
238. Kathrina Volmer Tartu Veeriku Kool - 113 107 - - 15 16 - 31
239. Kelly Kangur Tartu Veeriku Kool - 112 108 - - 16 14 - 30
240. Sten Hendrik Oja Tallinna Ühisgümnaasium - 103 - - - 30 - - 30
241. Liisa Palits Surju Põhikool - - 98 - - - 30 - 30
242. Mihkel Reinula Tartu Veeriku Kool 136 - 103 - 8 - 21 - 29
243. Mihhail Netðajev Narva Vanalinna Riigikool - 104 - - - 26 - - 26
244. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 105 - - - 26 - - 26
245. Mihkel Jaas Karu Tallinna Ühisgümnaasium 126 - - - 25 - - - 25
246. Aleks Kappet Gustav Adolfi Gümnaasium - - 101 - - - 24 - 24
247. Jaanus Tammsoo Luunja Keskkool - 106 - - - 24 - - 24
248. Karl Johannes Laanesaar Luunja Keskkool 166 107 - - - 21 - - 21
249. Jüri Veltmann Lõpe Kool 128 - - - 20 - - - 20
250. Marko Lepik Kose Gümnaasium 129 - - - 20 - - - 20
251. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 104 - - - 20 - 20
252. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 130 - - - 19 - - - 19
253. Timmo Talvist Kahtla Lasteaed-Põhikool - 110 - - - 18 - - 18
254. Ruut Palling Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 105 - - - 18 - 18
255. Tauri Kiis Olustvere Põhikool 132 - - - 17 - - - 17
256. Hanna Pensa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 106 - - - 17 - 17
257. Siim Viies Olustvere Põhikool 133 - - - 13 - - - 13
258. Kirke Männik Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 109 - - - 13 - 13
259. Erik Brück Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 116 - - - 11 - - 11
260. Zino Sadam Viljandi Jakobsoni Kool 134 - - - 10 - - - 10
261. Mikk Rätsep Tartu Veeriku Kool 135 - - - 10 - - - 10
262. Sulo Ving Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 117 - - - 10 - - 10
263. Karel Objartel Palupera Põhikool 138 - - - 7 - - - 7
264. Marie-Eliise Kasemaa Tallinna Ühisgümnaasium 142 - - - 5 - - - 5
265. Eva Brigita Varrak Tallinna 32. Keskkool 145 - - - 1 - - - 1
266. Aigar Koger Luunja Keskkool 150 - - - - - - - 0
267. Heinar Mitt Tallinna 32. Keskkool 151 - - - - - - - 0
268. Ott Martens Viljandi Jakobsoni Kool 154 - - - - - - - 0
269. Karmen Käos Palupera Põhikool 155 - - - - - - - 0
270. Rando Kübar Tallinna 32. Keskkool 156 - - - - - - - 0
271. Jan Kaius Lomp Tallinna 32. Keskkool 157 - - - - - - - 0
272. Maria Ivanova Luunja Keskkool 159 - - - - - - - 0
273. Kristjan Kattus Luunja Keskkool 161 - - - - - - - 0
274. Pavel Timofejev Narva Vanalinna Riigikool 160 - - - - - - - 0
275. Janely Tähemaa Surju Põhikool 163 - - - - - - - 0
276. Egert Rumjantsev Luunja Keskkool 164 - - - - - - - 0
277. Karlis-Dimo Mamedov Luunja Keskkool 165 - - - - - - - 0
278. Hanna-Liisa Murd Luunja Keskkool 168 - - - - - - - 0
279. Joonas Pärnalaas Luunja Keskkool 169 - - - - - - - 0
280. Martin Liiva Viira Kool 170 - - - - - - - 0
281. Kasandra Grossthal Luunja Keskkool 172 - - - - - - - 0
282. Heilika Põhjala Luunja Keskkool 173 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3793 17
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 3599 12
3. Pärnu Vanalinna Põhikool 3310 11
4. Tallinna 32. Keskkool 2904 12
5. Aruküla Põhikool 2837 15
6. Kambja Põhikool 2487 25
7. Tallinna Reaalkool 2430 10
8. Muhu Põhikool 2197 5
9. Ambla Lasteaed-Põhikool 1980 4
10. Peetri Lasteaed-Põhikool 1939 7
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 1809 8
12. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1735 17
13. Viljandi Jakobsoni Kool 1345 12
14. Tallinna Südalinna Kool 1265 1
15. Sillamäe Eesti Põhikool 1202 4
16. Tartu Variku Kool 1125 3
17. Viira Kool 1042 9
18. Palupera Põhikool 971 10
19. Surju Põhikool 907 12
20. Paldiski Gümnaasium 777 4
21. Tallinna Prantsuse Lütseum 762 1
22. Luunja Keskkool 670 18
23. Olustvere Põhikool 614 8
24. Lustivere Põhikool 584 2
25. Tallinna Kivimäe Põhikool 573 4
26. Tallinna Nõmme Põhikool 500 2
27. Tallinna Ühisgümnaasium 479 7
28. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 421 2
29. Tallinna Pääsküla Kool 340 2
30. Kose Gümnaasium 334 4
31. Pärnu Linna Spordikool 329 1
32. Tartu Veeriku Kool 314 9
33. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 309 4
34. Lagedi Kool 300 2
35. Võhma Gümnaasium 299 3
36. Narva Vanalinna Riigikool 268 4
37. Tabasalu Ühisgümnaasium 256 2
38. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 253 4
39. Kõrveküla Põhikool 239 1
40. Saue Gümnaasium 95 2
41. Saaremaa Ühisgümnaasium 88 1
42. Lõpe Kool 20 1