menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2013/2014

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 3 4 2 5 352 343 380 272 1347
2. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4 3 1 10 347 358 395 174 1274
3. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 18 9 10 1 166 259 247 395 1067
4. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 2 1 - 11 364 392 - 169 925
5. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž - 6 13 9 - 338 165 251 754
6. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 12 11 8 - 245 248 256 - 749
7. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 6 7 - 15 328 338 - 80 746
8. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium - - 3 3 - - 348 374 722
9. Marko Tamme Tartu Kommertsgümnaasium 15 13 4 13 200 162 273 86 721
10. Juss Kaarama Nõo Reaalgümnaasium 7 5 - - 322 341 - - 663
11. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 9 8 - - 271 284 - - 555
12. Ants Marten Prii Nõo Reaalgümnaasium 17 2 - - 166 375 - - 541
13. Regina Laur Nõo Reaalgümnaasium 32 - - 2 72 - - 377 449
14. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 16 - 9 - 175 - 251 - 426
15. Maarja Abel Nõo Reaalgümnaasium 19 - 7 - 156 - 259 - 415
16. Hans kristjan Muhel Nõo Reaalgümnaasium 21 10 - 17 86 249 - 78 413
17. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 1 - - - 376 - - - 376
18. Kerttu Volk Nõo Reaalgümnaasium - - - 4 - - - 353 353
19. Harri Kramm Tallinna Ühisgümnaasium 5 - - - 343 - - - 343
20. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 - 5 - 74 - 269 - 343
21. Julia Alexandra Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 31 25 26 18 72 78 76 77 303
22. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium 8 - - - 272 - - - 272
23. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 6 - - - 269 - 269
24. Brigid-Ly Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10 - - - 267 - - - 267
25. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 6 - - - 266 266
26. Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium - 21 11 - - 83 183 - 266
27. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium 11 - - - 265 - - - 265
28. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 7 - - - 258 258
29. Raili Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 8 - - - 257 257
30. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 23 12 - - 82 175 - - 257
31. Anita Kimber Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 26 21 14 - 77 84 84 245
32. Toomas Sander Tallinna Ühisgümnaasium 13 - - - 243 - - - 243
33. Raymond Koni Nõo Reaalgümnaasium - 23 14 - - 79 164 - 243
34. Nikita Savtšenko Tallinna Ühisgümnaasium 14 - - - 237 - - - 237
35. Siim Tarbe Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 12 - - - 176 - 176
36. Oliver Reinaas Rapla Ühisgümnaasium - 14 - - - 162 - - 162
37. Martin Thomson Nõo Reaalgümnaasium - 22 - 16 - 81 - 79 160
38. Sirje Lind Nõo Reaalgümnaasium 20 - - - 150 - - - 150
39. Francis Kuum Tallinna Lilleküla Gümnaasium 33 - 25 - 71 - 77 - 148
40. Anti Kaar Tallinna Reaalkool - 15 - - - 95 - - 95
41. Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium - - 15 - - - 88 - 88
42. Jürnas Rähni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 16 - - - 88 - 88
43. Karin Ibus Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 12 - - - 88 88
44. Silver Reinaas Rapla Ühisgümnaasium - 16 - - - 88 - - 88
45. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 17 - - - 87 - 87
46. Heiti Ehrpais Rapla Ühisgümnaasium - 17 - - - 87 - - 87
47. William Vaask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 18 - - - 87 - 87
48. Sten Pavelson Rapla Ühisgümnaasium - 18 - - - 86 - - 86
49. Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium - - 19 - - - 86 - 86
50. Rene Prähla Rapla Ühisgümnaasium - 20 - - - 85 - - 85
51. Nils Tirs Tallinna Inglise Kolledž - 19 - - - 85 - - 85
52. Rasmus Tipp Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 20 - - - 85 - 85
53. Jan- Bert Kaljuste Tallinna Ühisgümnaasium 22 - - - 84 - - - 84
54. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 22 - - - 81 - 81
55. Marten Jaago Tallinna Ühisgümnaasium 25 - - - 80 - - - 80
56. Antanas Zamuslkis Tallinna Lilleküla Gümnaasium 24 - - - 80 - - - 80
57. Andrek Laanemets Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 23 - - - 79 - 79
58. Sandre Roosme Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 24 - - - 78 - - 78
59. Mariet Pihlapson Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 24 - - - 78 - 78
60. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 26 - - - 78 - - - 78
61. Karmen Kase Tallinna Inglise Kolledž 27 - - - 76 - - - 76
62. Marek Siinvert Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 27 - - - 75 - 75
63. Christian Väljataga Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 28 - - - 74 - 74
64. Kristina Meister Tallinna Inglise Kolledž 29 - - - 73 - - - 73
65. Aaron Oliver Aaviste Tallinna 32. Keskkool 30 - - - 73 - - - 73
66. Lars Henrik Sildnik Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 29 - - - 73 - 73
67. Mihkel Kütt Tallinna Lilleküla Gümnaasium 34 - - - 71 - - - 71

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 4572 15
2. Tallinna Ühisgümnaasium 1978 9
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1427 21
4. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1274 1
5. Rapla Ühisgümnaasium 1029 7
6. Tallinna Inglise Kolledž 988 4
7. Tallinna Südalinna Kool 925 1
8. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 781 3
9. Tartu Kommertsgümnaasium 721 1
10. Gustav Adolfi Gümnaasium 261 3
11. Tallinna Reaalkool 95 1
12. Tallinna 32. Keskkool 73 1