menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2014/2015

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 8 16 2 1 245 235 290 300 1070
2. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 12 2 11 2 241 290 241 290 1062
3. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 22 1 12 6 212 292 240 266 1010
4. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 28 11 1 3 197 244 292 270 1003
5. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 10 20 3 25 242 217 285 208 952
6. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 11 22 9 21 241 209 251 223 924
7. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 46 7 14 5 143 255 234 267 899
8. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 36 13 34 12 170 240 173 245 828
9. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 44 4 7 48 147 270 262 147 826
10. Rando Lukk Luunja Keskkool 29 18 59 7 186 226 123 265 800
11. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 20 38 39 17 220 165 166 233 784
12. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 71 46 19 8 108 148 217 261 734
13. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 56 5 74 18 121 267 87 233 708
14. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 26 56 61 15 203 125 117 242 687
15. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 13 34 15 - 240 175 233 - 648
16. Uku Tominga Surju Põhikool 55 12 48 - 122 243 152 - 517
17. Birthe Lall Surju Põhikool - - 10 4 - - 248 268 516
18. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 97 - 23 14 63 - 203 244 510
19. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 15 - 8 - 238 - 261 - 499
20. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 93 57 21 56 70 124 205 90 489
21. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 18 15 - - 232 237 - - 469
22. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 5 28 - - 264 196 - - 460
23. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 78 23 45 - 92 209 156 - 457
24. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 177 6 28 - - 264 187 - 451
25. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 9 25 - - 244 206 - - 450
26. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 27 10 - - 200 248 - - 448
27. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 70 - 40 43 108 - 165 160 433
28. Maris Pikkmets Lõpe Kool 113 55 136 10 29 125 12 252 418
29. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 47 - 141 9 143 - 9 255 407
30. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 73 72 73 54 101 98 88 109 396
31. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 6 - 52 - 253 - 142 - 395
32. Arko Kasemets Luunja Keskkool 45 - 13 - 147 - 239 - 386
33. Elori Orgusaar Surju Põhikool 129 - 57 13 10 - 130 245 385
34. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 38 95 44 - 164 61 159 - 384
35. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool - 44 - 20 - 151 - 226 377
36. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 61 8 - - 118 250 - - 368
37. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 111 - 37 42 34 - 169 164 367
38. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 100 94 - 16 55 64 - 237 356
39. Max Grigorjev Narva Vanalinna Riigikool 31 36 - - 178 173 - - 351
40. Daniel Ilves Luunja Keskkool 30 39 - - 180 165 - - 345
41. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 17 67 - - 233 105 - - 338
42. Argo Luur Lõpe Kool 114 82 106 35 28 78 34 182 322
43. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 87 - 124 27 79 - 22 208 309
44. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 130 102 - 11 10 49 - 246 305
45. Karmen Saar Luunja Keskkool 94 - 94 34 69 - 46 187 302
46. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 54 33 - - 124 177 - - 301
47. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 - - - 300 - - - 300
48. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 154 75 - 32 - 94 - 200 294
49. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 74 - 26 - 100 - 194 - 294
50. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 2 - - - 290 - - - 290
51. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 104 - 112 31 44 - 31 201 276
52. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 50 52 - - 137 137 - - 274
53. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 4 - - - 274 - 274
54. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 3 - - - 273 - - - 273
55. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 4 - - - 272 - - - 272
56. Marta Pauliine Sild Tallinna Nõmme Põhikool - 3 - - - 271 - - 271
57. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 95 47 87 - 66 146 58 - 270
58. Rico Lohk Aruküla Põhikool 63 86 78 - 116 76 78 - 270
59. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 14 - 118 - 240 - 28 - 268
60. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - 5 - - - 264 - 264
61. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 6 - - - 263 - 263
62. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 68 45 - - 111 150 - - 261
63. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium - 69 50 - - 103 147 - 250
64. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 7 - - - 250 - - - 250
65. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 9 - - - 250 - - 250
66. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 23 - 102 - 209 - 36 - 245
67. Karl Marten Titson Lõpe Kool 165 70 168 50 - 102 - 139 241
68. Henri Talts Paikuse Põhikool 48 74 - - 143 96 - - 239
69. Mikhail Gladyshev Narva Vanalinna Riigikool - 14 - - - 239 - - 239
70. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 19 - 137 - 223 - 12 - 235
71. Egert Penu Aruküla Põhikool 118 - 131 33 23 - 16 195 234
72. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 81 48 - - 89 145 - - 234
73. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 86 43 - - 80 153 - - 233
74. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 16 - - - 233 - - - 233
75. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool - - - 19 - - - 232 232
76. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 16 - - - 231 - 231
77. Ruben-Harald Vallau Pärnu Mai kool - 17 - - - 230 - - 230
78. Martin Eier Pärnu Mai kool - 19 - - - 225 - - 225
79. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 17 - - - 224 - 224
80. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 67 - 63 - 112 - 112 - 224
81. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - - 18 - - - 223 - 223
82. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool - - - 22 - - - 218 218
83. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 21 - - - 218 - - - 218
84. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium - - 138 29 - - 11 204 215
85. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 54 - 57 - 127 - 87 214
86. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 21 - - - 213 - - 213
87. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 128 - 24 - 11 - 201 - 212
88. Rasmus Jõenurm Tallinna 32. Keskkool - - - 23 - - - 210 210
89. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool - - - 24 - - - 209 209
90. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 107 37 - - 38 170 - - 208
91. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 24 - - - 208 - - 208
92. Daniil Ilkevits Narva Vanalinna Riigikool - - - 26 - - - 208 208
93. Helena Paiste Kuressaare Gümnaasium - - - 28 - - - 207 207
94. Kaspar Lest Kuressaare Gümnaasium 24 - - - 207 - - - 207
95. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - - 20 - - - 205 - 205
96. Katrin- Riina Hanson Tallinna 32. Keskkool - - 22 - - - 203 - 203
97. Janete Toomik Tallinna 32. Keskkool 25 - - - 203 - - - 203
98. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - - - 30 - - - 202 202
99. Marko Sildvee Pärnu Mai kool - 26 - - - 200 - - 200
100. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool - 113 - 39 - 29 - 170 199
101. Bruno Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium - 87 58 - - 75 124 - 199
102. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 155 - 100 44 - - 39 159 198
103. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 27 - - - 197 - - 197
104. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium - - 25 - - - 196 - 196
105. Vlada-Marianne Veri Pärnu Mai kool - 29 - - - 196 - - 196
106. Kristjan Link Surju Põhikool 186 35 126 - - 174 21 - 195
107. Margus Pikkmets Lõpe Kool - 40 113 - - 164 31 - 195
108. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool - 30 - - - 195 - - 195
109. Heli- Anne Kotkas Tallinna 32. Keskkool 103 - - 45 45 - - 149 194
110. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 27 - - - 192 - 192
111. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium 58 90 - - 120 71 - - 191
112. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 102 49 - - 48 142 - - 190
113. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 29 - - - 186 - 186
114. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 126 109 - 49 14 32 - 139 185
115. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 52 - 88 - 130 - 55 - 185
116. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium - - 30 - - - 185 - 185
117. Anette Salei Tabasalu Ühisgümnaasium - - 31 - - - 184 - 184
118. Sander Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - 32 - - - 184 - 184
119. Karel Kristjan Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium - 89 67 - - 72 107 - 179
120. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium - 59 86 - - 118 60 - 178
121. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 33 - - - 178 - 178
122. Simone Kikerist Muhu Põhikool 32 - - - 178 - - - 178
123. Steven Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 31 - - - 178 - - 178
124. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 57 98 - - 120 57 - - 177
125. Andero Tõniste Pärnu Mai kool - 32 - - - 177 - - 177
126. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool - - - 36 - - - 175 175
127. Iris Sepping Muhu Põhikool 33 - - - 173 - - - 173
128. Sofia Nikitina Narva Vanalinna Riigikool - - - 37 - - - 172 172
129. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium - - 35 - - - 171 - 171
130. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 141 - 150 38 - - - 170 170
131. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 34 - - - 170 - - - 170
132. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 35 - - - 170 - - - 170
133. Rasmus Pedari Jakob Westholmi Gümnaasium - - 36 - - - 170 - 170
134. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 37 - - - 169 - - - 169
135. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool - - - 40 - - - 168 168
136. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool - - - 41 - - - 168 168
137. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium - - 38 - - - 167 - 167
138. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 69 61 - - 106 60 166
139. Mihkel Viitung Tallinna Ühisgümnaasium 39 - - - 163 - - - 163
140. Johan Kaspar Orav Paikuse Põhikool 99 66 - - 56 106 - - 162
141. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 41 - - - 162 - 162
142. Rondo Mikko Pärnu Mai kool - 41 - - - 162 - - 162
143. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Kool 40 - - - 162 - - - 162
144. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool - 42 - - - 161 - - 161
145. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 41 - 164 - 160 - - - 160
146. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 42 - - - 160 - - - 160
147. Henri Viik Surju Põhikool 69 - 145 65 110 - 3 46 159
148. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium - - 42 - - - 159 - 159
149. Jan Matsov Jakob Westholmi Gümnaasium - - 43 - - - 159 - 159
150. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 51 - 127 - 134 - 21 - 155
151. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 46 - - - 155 - 155
152. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 47 - - - 154 - 154
153. Anete Pukk Tallinna 32. Keskkool - - 49 - - - 151 - 151
154. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 148 107 62 - - 38 112 - 150
155. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 66 108 - - 113 37 - - 150
156. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 160 112 60 - - 30 118 - 148
157. Nele Mai Joala Tallinna 32. Keskkool - - - 46 - - - 148 148
158. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 43 - - - 148 - - - 148
159. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 175 47 - - - 147 147
160. Theodor Tiits Jakob Westholmi Gümnaasium - - 51 - - - 143 - 143
161. Berit Reinol Tallinna 32. Keskkool 49 - - - 142 - - - 142
162. Monaliset Piile Pärnu Mai kool - 50 - - - 141 - - 141
163. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium - - 53 - - - 139 - 139
164. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - 73 99 - - 98 41 - 139
165. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium - - 54 - - - 137 - 137
166. Marten Raudmäe Pärnu Mai kool - 51 - - - 137 - - 137
167. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool - - - 51 - - - 137 137
168. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 85 - 135 66 80 - 13 43 136
169. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium - - 55 - - - 131 - 131
170. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 53 - - - 131 - - 131
171. Sebastian Lents Laagri kool - - 56 - - - 131 - 131
172. Heleri Kikerist Muhu Põhikool 53 - - - 126 - - - 126
173. Jakov Podvolotsi Narva Vanalinna Riigikool - - - 52 - - - 125 125
174. Arto Matla Tallinna 32. Keskkool - 96 - 59 - 60 - 64 124
175. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool - 58 - - - 122 - - 122
176. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 59 - - - 119 - - - 119
177. Annaliise Pedaja Kuressaare Gümnaasium 60 - - - 118 - - - 118
178. Kevin Rand Kuressaare Gümnaasium 62 - - - 118 - - - 118
179. Maris Koppel Tallinna 32. Keskkool 64 - - - 115 - - - 115
180. Jaroslav Nikolajenko Narva Vanalinna Riigikool - 60 - - - 115 - - 115
181. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium 121 - 70 - 20 - 94 - 114
182. Mattis Jaanus Gustav Adolfi Gümnaasium - 61 - - - 114 - - 114
183. Nora Paist Muhu Põhikool 65 - - - 113 - - - 113
184. Geissi Eha Pärnu Mai kool - 62 - - - 112 - - 112
185. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 149 53 - - 1 111 112
186. Kertlyn Kiil Kuressaare Gümnaasium - - 64 - - - 110 - 110
187. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 88 104 - - 75 35 - 110
188. Simon Tihvan Saue Gümnaasium - - 65 - - - 110 - 110
189. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool - 63 - - - 109 - - 109
190. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool - 64 - - - 109 - - 109
191. Simmo Uiboupin Laagri kool - - 66 - - - 108 - 108
192. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool - 65 - - - 106 - - 106
193. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 68 - - - 106 - 106
194. Hele Liise Pallas Muhu Põhikool 72 - - - 105 - - - 105
195. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 189 100 91 - - 53 51 - 104
196. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool - 68 - - - 104 - - 104
197. Deivid Simson Narva Vanalinna Riigikool 137 71 - - 3 99 - - 102
198. Sofia Rozenbush Sillamäe Eesti Põhikool - - - 55 - - - 101 101
199. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 80 - 142 - 90 - 9 - 99
200. Grete Kruuk Tallinna 32. Keskkool 75 - - - 95 - - - 95
201. Rauno Pohlak Tallinna 32. Keskkool 76 - - - 94 - - - 94
202. Taavi Tamme Tallinna Ühisgümnaasium 77 - - - 94 - - - 94
203. Markkus Puidak Luunja Keskkool - - 71 - - - 92 - 92
204. Georg Voldemar Järve Tartu Variku Kool - 76 - - - 92 - - 92
205. Samanta Tsopp Sillamäe Eesti Põhikool 79 - - - 91 - - - 91
206. Kert Soomre Jakob Westholmi Gümnaasium - - 72 - - - 91 - 91
207. Joosep Põder Paikuse Põhikool - 77 - - - 91 - - 91
208. Iris Pihlas Kuressaare Gümnaasium 82 - - - 89 - - - 89
209. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 83 - - - 87 - - - 87
210. Eva Maria Krupp Gustav Adolfi Gümnaasium - 78 - - - 86 - - 86
211. Janeli Lember Kuressaare Gümnaasium 84 - - - 86 - - - 86
212. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 75 - - - 85 - 85
213. Hendrik Kookmaa Saue Gümnaasium - - 76 - - - 85 - 85
214. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 109 103 148 - 36 46 1 - 83
215. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 153 79 - - - 82 - - 82
216. Jane-Riin Nõmmsalu Pärnu Mai kool - 80 - - - 82 - - 82
217. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 91 140 - - 70 10 - 80
218. Arre Markus Toplaan Kuressaare Gümnaasium - 81 - - - 79 - - 79
219. Oskar Mäns Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 77 - - - 79 - 79
220. Jaanus Vainjärv Tartu Variku Kool 178 83 - - - 77 - - 77
221. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 88 - - - 77 - - - 77
222. Andreas Simson Pärnu Mai kool - 84 - - - 77 - - 77
223. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Kool 89 - - - 77 - - - 77
224. Roman Vooglaid Gustav Adolfi Gümnaasium - 85 - - - 76 - - 76
225. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool - - 79 - - - 74 - 74
226. Pärtel Roosipuu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 80 - - - 74 - 74
227. Liis Räim Muhu Põhikool 90 - - - 73 - - - 73
228. Uko Ruusmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 81 - - - 73 - 73
229. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Kool 91 - - - 73 - - - 73
230. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 82 - - - 72 - 72
231. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 92 - - - 71 - - - 71
232. Fabian Laido Jakob Westholmi Gümnaasium - - 83 - - - 70 - 70
233. Karl Kristjan Naissoo Gustav Adolfi Gümnaasium - - 85 - - - 68 - 68
234. Mirjam Kokk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 84 - - - 68 - 68
235. Artur Levandi Gustav Adolfi Gümnaasium - 93 147 - - 65 2 - 67
236. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 92 - - - 67 - - 67
237. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 124 110 129 - 16 31 19 - 66
238. Romek Hein Rapla Vesiroosi Kool 96 - - - 65 - - - 65
239. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 58 - - - 65 65
240. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium - 106 122 - - 39 23 - 62
241. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool - - - 60 - - - 62 62
242. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 132 124 98 - 8 11 41 - 60
243. Marcus Cesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium 98 147 - - 60 - - - 60
244. Aivar Allik Lõpe Kool 167 97 173 - - 58 - - 58
245. Alvar Liigus Luunja Keskkool - - - 62 - - - 57 57
246. Jan Jorke Ellam Tallinna Ühisgümnaasium - 99 - - - 56 - - 56
247. Villem Vackermann Laagri kool - - 89 - - - 54 - 54
248. Christopher Malk Aruküla Põhikool 101 - - - 54 - - - 54
249. Remo Pihel Tallinna Reaalkool - - - 63 - - - 52 52
250. Grete Oad Surju Põhikool - - 90 - - - 51 - 51
251. Paul Pulver Gustav Adolfi Gümnaasium - - 92 - - - 50 - 50
252. Pavel Knjazev Narva Vanalinna Riigikool 159 - - 64 - - - 50 50
253. Lume Tuum Surju Põhikool 183 101 - - - 50 - - 50
254. Lukas Kalev Tammin Jakob Westholmi Gümnaasium - - 93 - - - 47 - 47
255. Oliver Poudel Laagri kool - - 95 - - - 45 - 45
256. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 96 - - - 44 - 44
257. Sander Tähemaa Surju Põhikool 156 122 115 - - 13 30 - 43
258. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool - - 97 - - - 43 - 43
259. Kaarel Madisson Luunja Keskkool - 104 - - - 41 - - 41
260. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 67 - - - 41 41
261. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 105 - - - 40 - - - 40
262. Ingeliina Kore Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 105 - - - 40 - - 40
263. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 106 - - - 40 - - - 40
264. Kristian Kask Narva Vanalinna Riigikool - - - 68 - - - 40 40
265. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - - 101 - - - 39 - 39
266. Martin Kullerkupp Tallinna 32. Keskkool 108 - - - 37 - - - 37
267. Ralf Johan Kivi Kuressaare Gümnaasium 110 - - - 36 - - - 36
268. Kaupo Jaanus Jakob Westholmi Gümnaasium - - 103 - - - 35 - 35
269. Henri Uibo Laagri kool - - 105 - - - 35 - 35
270. Gregor Ander Mäe Saue Gümnaasium - - 107 - - - 34 - 34
271. Nora Luik Kuressaare Gümnaasium - - 108 - - - 33 - 33
272. Martin Jakovlev Tallinna Humanitaargümnaasium - - 109 - - - 33 - 33
273. Laura-Loviisa Rüütel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 110 - - - 32 - 32
274. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 112 - - - 32 - - - 32
275. Maimu-Dess Dunning Gustav Adolfi Gümnaasium - - 111 - - - 31 - 31
276. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 111 - - - 30 - - 30
277. Rasmus Merirand Jakob Westholmi Gümnaasium - - 114 - - - 30 - 30
278. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool - 114 - - - 29 - - 29
279. Joosep Truusalu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 116 - - - 29 - 29
280. Oskar Dotsenko Narva Vanalinna Riigikool 115 132 - - 27 1 - - 28
281. Greete Viik Surju Põhikool - - 117 - - - 28 - 28
282. Markus Põder Paikuse Põhikool - 115 - - - 28 - - 28
283. Liis Juhansoo Surju Põhikool 179 134 119 - - - 27 - 27
284. Marten Leok Aruküla Põhikool 116 153 180 - 26 - - - 26
285. Mirjam Poudel Laagri kool - - 120 - - - 26 - 26
286. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium - 116 - - - 26 - - 26
287. Anna Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium - - 121 - - - 25 - 25
288. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 117 - - - 23 - - - 23
289. Gustav Kees Tallinna Ühisgümnaasium - 117 - - - 23 - - 23
290. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 119 135 - - 22 - - - 22
291. Karl Ramst Kuressaare Gümnaasium - - 123 - - - 22 - 22
292. Hedvig Saarpuu Gustav Adolfi Gümnaasium - - 125 - - - 22 - 22
293. Pija-Gisela Kielas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 120 - - - 21 - - - 21
294. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool - 118 - - - 20 - - 20
295. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 149 - 128 - - - 20 - 20
296. Enid Leetjõe Tallinna 32. Keskkool - 119 - - - 20 - - 20
297. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 122 - - - 18 - - - 18
298. Tepo Oja Gustav Adolfi Gümnaasium - 120 - - - 18 - - 18
299. Loviise Võigemast Gustav Adolfi Gümnaasium - - 130 - - - 17 - 17
300. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 123 - 156 - 16 - - - 16
301. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool - - 132 - - - 16 - 16
302. Aleksandr Bobryshev Narva Vanalinna Riigikool 125 160 - - 15 - - - 15
303. Pavel Sinitsin Narva Vanalinna Riigikool 176 121 - - - 14 - - 14
304. Tõnis Domberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 133 - - - 14 - 14
305. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 127 - - - 13 - - - 13
306. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - - 134 - - - 13 - 13
307. Andi Brauer Kuressaare Gümnaasium 151 123 - - - 12 - - 12
308. Kertu Kangur Lõpe Kool 157 125 - - - 11 - - 11
309. Magnus Siska Tallinna 32. Keskkool - - 139 - - - 10 - 10
310. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 131 - 152 - 9 - - - 9
311. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 169 128 146 - - 5 3 - 8
312. Maria-­Liisa Kuusikmaa Kuressaare Gümnaasium 133 - - - 8 - - - 8
313. Jaan Ross Kõpper Gustav Adolfi Gümnaasium - 126 - - - 8 - - 8
314. Loretta Kaart Gustav Adolfi Gümnaasium - - 143 - - - 8 - 8
315. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 134 - - - 7 - - - 7
316. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - 127 181 - - 6 - - 6
317. Chris Martin Linder Lõpe Kool 146 129 171 - - 5 - - 5
318. Kristina Teern Kuressaare Gümnaasium 135 - - - 4 - - - 4
319. Oliver Kõre Gustav Adolfi Gümnaasium - 130 - - - 4 - - 4
320. Uku Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium - 131 - - - 3 - - 3
321. Oskar Hirvlaan Jakob Westholmi Gümnaasium - - 144 - - - 3 - 3
322. Gerttu Johanna Riik Pärnu Vanalinna Põhikool 136 - - - 3 - - - 3
323. Aristel Toomjärv Kuressaare Gümnaasium 138 - - - 2 - - - 2
324. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool 172 133 162 - - - - - 0
325. Sandra Ristikivi Surju Põhikool 173 158 155 - - - - - 0
326. Birgit Laurson Luunja Keskkool 144 - 167 - - - - - 0
327. Andre Uibomäe Surju Põhikool 166 159 159 - - - - - 0
328. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 147 - 166 - - - - - 0
329. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 139 156 - - - - - - 0
330. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 158 136 - - - - - - 0
331. Rico Soots Jakob Westholmi Gümnaasium - - 151 - - - - - 0
332. Henri Oraver Tallinna Ühisgümnaasium 140 - - - - - - - 0
333. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 142 - - - - - - - 0
334. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool 164 137 - - - - - - 0
335. Enely Vahur Lõpe Kool 152 - 178 - - - - - 0
336. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 143 - - - - - - - 0
337. Andreas Välja Surju Põhikool - - 153 - - - - - 0
338. Tuule Mari Kuningas Saue Gümnaasium - - 154 - - - - - 0
339. Markus Pikkof Tallinna Ühisgümnaasium 145 - - - - - - - 0
340. Oskar Tärnov Tallinna Kesklinna Põhikool 171 142 - - - - - - 0
341. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 185 148 174 - - - - - 0
342. Svetlana Suchkova Narva Vanalinna Riigikool 150 - - - - - - - 0
343. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 162 - 177 - - - - - 0
344. Jan- Markus Maasepp Tallinna 32. Keskkool - - 157 - - - - - 0
345. Anette-Marii Argus Saue Gümnaasium - - 158 - - - - - 0
346. Mattias Donner Saue Gümnaasium - - 160 - - - - - 0
347. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 170 152 - - - - - - 0
348. Jasper Toots Saue Gümnaasium - - 161 - - - - - 0
349. Mia Marleen Oruste Saue Gümnaasium - - 163 - - - - - 0
350. Tristan Laur Koit Jakob Westholmi Gümnaasium - - 165 - - - - - 0
351. Mario Veremi Narva Vanalinna Riigikool - 138 - - - - - - 0
352. Marta Keskküla Pärnu Vanalinna Põhikool 161 - - - - - - - 0
353. Marti Värton Tallinna Kesklinna Põhikool - 139 - - - - - - 0
354. Rico Marten Reiner Saue Gümnaasium - - 169 - - - - - 0
355. Eva Värton Tallinna Kesklinna Põhikool - 140 - - - - - - 0
356. Oskar Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 141 - - - - - - 0
357. Marcel Sokolov Tallinna Kesklinna Põhikool - 143 - - - - - - 0
358. Rico Kibur Tallinna Kesklinna Põhikool - 144 - - - - - - 0
359. Markus Järve Luunja Keskkool 163 - - - - - - - 0
360. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool - 145 - - - - - - 0
361. Mirtel Klaar Tallinna Kesklinna Põhikool - 146 - - - - - - 0
362. Thor Härm Saue Gümnaasium - - 170 - - - - - 0
363. Fred Erik Sarna Saue Gümnaasium - - 172 - - - - - 0
364. Timo Pipper Aruküla Põhikool 168 - - - - - - - 0
365. Mark Eeri Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 190 162 - - - - - - 0
366. Aleks Andresen-Nool Tartu Variku Kool 174 - - - - - - - 0
367. Kelly-Bettan Kreek Gustav Adolfi Gümnaasium - 149 - - - - - - 0
368. Lada Voskressenskaja Narva Vanalinna Riigikool - 150 - - - - - - 0
369. Maria Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium - - 176 - - - - - 0
370. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Kool 175 - - - - - - - 0
371. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool - 151 - - - - - - 0
372. Patrick Otto Mäe Tallinna Kesklinna Põhikool - 154 - - - - - - 0
373. Ruut Kangust Tallinna Kesklinna Põhikool - 155 - - - - - - 0
374. Keity Pärna Surju Põhikool - - 179 - - - - - 0
375. Sigmar Sten Kõiv Saue Gümnaasium - - 182 - - - - - 0
376. Hans Kaiv Saue Gümnaasium - - 183 - - - - - 0
377. Angela Andersson Peetri Lasteaed-Põhikool - 157 - - - - - - 0
378. Elis Rosenberg Saue Gümnaasium - - 184 - - - - - 0
379. Erik Väät Laagri kool - - 185 - - - - - 0
380. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 186 - - - - - 0
381. Jako Jasper Lamp Tabasalu Ühisgümnaasium - - 187 - - - - - 0
382. Adriana Surina Narva Vanalinna Riigikool 180 - - - - - - - 0
383. Kristofer Rünt Pärnu Vanalinna Põhikool 181 - - - - - - - 0
384. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool - 161 - - - - - - 0
385. Natali Vedro Tallinna Ühisgümnaasium 182 - - - - - - - 0
386. German Tambrikas Saue Gümnaasium - - 188 - - - - - 0
387. Kaisa Põltsam Surju Põhikool 184 - - - - - - - 0
388. Uku Paavo Kolk Laagri kool - - 189 - - - - - 0
389. Liisa Veske Saue Gümnaasium - - 190 - - - - - 0
390. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool - - 191 - - - - - 0
391. Kelli Vendla Tabasalu Ühisgümnaasium - - 192 - - - - - 0
392. Joonatan Parmas Rapla Vesiroosi Kool 187 - - - - - - - 0
393. Marta Voskressenskaja Narva Vanalinna Riigikool 188 - - - - - - - 0
394. Gert Plooman Tallinna Kesklinna Põhikool 191 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 4543 15
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 3014 19
3. Lõpe Kool 2708 10
4. Luunja Keskkool 2240 18
5. Narva Kesklinna Gümnaasium 2072 2
6. Surju Põhikool 2070 20
7. Narva Vanalinna Riigikool 1858 37
8. Muhu Põhikool 1629 9
9. Gustav Adolfi Gümnaasium 1463 35
10. Viljandi Jakobsoni Kool 1393 14
11. Tallinna 32. Keskkool 1259 26
12. Aruküla Põhikool 1141 11
13. Paikuse Põhikool 1130 6
14. Tallinna Ühisgümnaasium 1038 15
15. Pärnu Mai kool 1028 13
16. Jakob Westholmi Gümnaasium 904 26
17. Kuressaare Gümnaasium 883 18
18. Tabasalu Ühisgümnaasium 863 7
19. Rakvere Waldorfkool 826 1
20. Sillamäe Eesti Põhikool 780 7
21. Tallinna Pääsküla Kool 748 4
22. Tartu Waldorfgümnaasium 708 1
23. Ilmatsalu Põhikool 687 1
24. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 613 6
25. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 602 5
26. Tallinna Nõmme Põhikool 466 2
27. Laagri kool 381 9
28. Rapla Vesiroosi Kool 377 6
29. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 321 2
30. Pärnu Vanalinna Põhikool 298 5
31. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 250 1
32. Saue Gümnaasium 229 16
33. Tallinna Arte Gümnaasium 223 1
34. Peetri Lasteaed-Põhikool 214 2
35. Tartu Variku Kool 177 4
36. Kadrioru Saksa Gümnaasium 167 1
37. Tallinna Kesklinna Põhikool 106 16
38. Tallinna Saksa Gümnaasium 72 1
39. Tallinna Humanitaargümnaasium 33 1
40. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 1