menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2014/2015

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 16 16 1 1 226 231 295 300 1052
2. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 3 24 15 2 274 211 241 280 1006
3. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 2 25 20 3 285 208 227 277 997
4. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11 5 11 13 241 271 249 226 987
5. Kristina Mumm Kolga Kool 7 32 9 4 254 178 253 276 961
6. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 42 3 8 12 158 283 259 242 942
7. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 33 2 35 5 191 284 181 268 924
8. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 17 47 2 14 223 148 295 224 890
9. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 31 6 34 21 193 263 183 218 857
10. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 12 15 10 69 239 234 252 73 798
11. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 22 57 5 33 211 128 266 182 787
12. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 41 8 61 8 164 257 113 252 786
13. Georg Nero Tallinna Reaalkool 21 4 31 62 214 282 189 88 773
14. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 38 94 7 9 177 62 260 251 750
15. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 45 7 38 48 152 261 172 148 733
16. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 27 41 37 31 197 163 175 183 718
17. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 48 39 25 32 146 167 212 183 708
18. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 10 84 28 35 245 72 198 171 686
19. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 44 63 18 28 152 110 228 188 678
20. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 102 37 13 20 46 169 244 218 677
21. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 112 62 12 6 37 114 248 266 665
22. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 8 79 60 42 252 80 114 157 603
23. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 75 83 16 23 81 73 232 215 601
24. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 74 34 49 24 81 175 132 205 593
25. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 51 56 36 47 137 128 175 149 589
26. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 35 35 82 46 187 173 72 149 581
27. Denis Petrov Tartu Variku Kool - 13 55 19 - 239 120 219 578
28. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 187 30 23 44 - 190 220 153 563
29. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 47 85 26 53 147 72 209 129 557
30. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 12 - - 265 249 - - 514
31. Markus Veia Aruküla Põhikool 9 109 45 77 246 32 156 57 491
32. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 50 66 24 96 141 104 214 31 490
33. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 65 36 33 94 97 170 184 36 487
34. Ekke Valge Kuressaare Gümnaasium 39 55 64 66 168 129 110 76 483
35. Ivar Äkke Muhu Põhikool 13 22 - - 237 215 - - 452
36. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 88 76 63 29 67 84 111 186 448
37. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 32 10 - - 192 251 - - 443
38. Miko Pärn Muhu Põhikool 34 11 - - 189 250 - - 439
39. Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool 92 53 87 38 63 132 64 166 425
40. Kenri Koort Kambja Põhikool 29 19 - - 194 224 - - 418
41. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 28 - 27 - 196 - 202 - 398
42. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 107 168 30 43 45 - 193 154 392
43. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 77 29 54 - 78 193 120 - 391
44. Mari Tiitson Kuressaare Gümnaasium 54 44 69 - 125 160 105 - 390
45. Karro Soosaar Kambja Põhikool 24 38 - - 205 169 - - 374
46. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 94 98 124 16 59 55 21 223 358
47. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 9 73 - - 255 102 - 357
48. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 163 127 42 45 - 14 165 152 331
49. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 57 26 - - 120 206 - - 326
50. Joonas Palu Kambja Põhikool 49 33 - - 145 177 - - 322
51. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 126 90 76 52 24 67 92 132 315
52. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 116 113 88 30 34 28 57 186 305
53. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool 86 163 67 55 71 - 108 119 298
54. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 25 73 - - 203 93 - - 296
55. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 - - - 295 - - - 295
56. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 60 69 102 88 114 96 41 42 293
57. Jan-Platon Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium - 1 - - - 290 - - 290
58. Oliver Luup Muhu Põhikool 93 18 - - 60 226 - - 286
59. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 59 40 - - 119 165 - - 284
60. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium - - 81 26 - - 75 203 278
61. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 78 27 - - 77 199 - - 276
62. Tuuli Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium - - 3 - - - 273 - 273
63. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 194 - 4 - - - 270 - 270
64. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 101 107 110 50 51 38 34 145 268
65. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 4 - - - 268 - - - 268
66. Kristen Loid Kambja Põhikool 5 - - - 266 - - - 266
67. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 6 - - - 263 - 263
68. Natali Mutli Tallinna Reaalkool - - - 7 - - - 259 259
69. Joonas Laanpere Kolga Kool 64 45 - - 102 154 - - 256
70. Tarmo Tamm Palupera Põhikool 55 54 - - 122 131 - - 253
71. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 97 70 72 - 54 95 102 - 251
72. Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool 128 - 19 - 24 - 227 - 251
73. Konstantin Matjuðinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 10 - - - 250 250
74. Helgor Rohukots Ambla Lasteaed-Põhikool 108 131 83 56 45 10 72 117 244
75. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 198 20 126 - - 223 19 - 242
76. Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 11 - - - 242 242
77. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 14 - - - 242 - 242
78. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 138 116 114 36 14 26 31 170 241
79. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool - 14 - - - 234 - - 234
80. Hanno Mets Lustivere Põhikool 14 - - - 234 - - - 234
81. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Kool - - 17 - - - 231 - 231
82. Martin Jaani Kambja Põhikool 143 21 - - 10 220 - - 230
83. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 61 - 57 - 112 - 116 - 228
84. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 69 86 85 - 88 72 68 - 228
85. Rasmus Pärn Paikuse Põhikool - 17 - - - 228 - - 228
86. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 15 - - - 227 - - - 227
87. Karlo Leok Tallinna Reaalkool - - 21 - - - 224 - 224
88. Kaie Ennemuist Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 15 - - - 224 224
89. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 17 - - - 222 222
90. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool - - 22 - - - 222 - 222
91. Liisbeth Jõesaar Ülenurme Gümnaasium - - - 18 - - - 220 220
92. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 18 - - - 216 - - - 216
93. Mirella Kriisa Ülenurme Gümnaasium - - - 22 - - - 216 216
94. Timmu Õunapuu Konguta Kool 19 - - - 215 - - - 215
95. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 20 - - - 215 - - - 215
96. Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 23 - - - 214 - - 214
97. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 135 104 113 54 15 44 31 123 213
98. Mälton Gabriel Kambja Põhikool 80 52 - - 76 133 - - 209
99. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 23 - - - 208 - - - 208
100. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 25 - - - 204 204
101. Lonaly Jüriado Kuressaare Gümnaasium 95 80 - 71 58 78 - 67 203
102. Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium 66 - 65 - 94 - 108 - 202
103. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 26 - - - 199 - - - 199
104. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool - - 29 - - - 197 - 197
105. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium - 28 - - - 196 - - 196
106. Maris Algvere Lõpe Kool 99 77 - 75 53 84 - 58 195
107. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool - 88 52 - - 69 125 - 194
108. Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 30 - - - 194 - - - 194
109. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 56 152 115 89 121 - 31 41 193
110. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - 81 59 - - 77 115 - 192
111. Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 27 - - - 192 192
112. Markus Loopere Aruküla Põhikool 127 154 40 - 24 - 166 - 190
113. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium - 101 48 - - 49 139 - 188
114. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium - - 32 - - - 188 - 188
115. Johanna Keerd Muhu Põhikool - 31 - - - 187 - - 187
116. Rasmus Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 171 46 138 97 - 152 7 27 186
117. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 36 - - - 186 - - - 186
118. Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 34 - - - 182 182
119. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 162 145 105 51 - 1 39 141 181
120. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 37 - - - 181 - - - 181
121. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool 113 - 92 63 36 - 55 87 178
122. Martin Kalvet Aruküla Põhikool 189 135 43 - - 6 164 - 170
123. Kristel Rand Kuressaare Gümnaasium - - - 37 - - - 168 168
124. Mark-Robert Rosenbladt Saue Gümnaasium - - 39 - - - 167 - 167
125. Emili Tammur Ülenurme Gümnaasium - - - 39 - - - 165 165
126. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool - - 41 - - - 165 - 165
127. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 40 - - - 165 - - - 165
128. Siim Maran Kolga Kool 91 68 - - 63 101 - - 164
129. Birke Padar Ülenurme Gümnaasium 125 - 93 65 25 - 52 86 163
130. Andri Siilbek Kambja Põhikool - 42 - - - 163 - - 163
131. Janeriin Abrosimov Ülenurme Gümnaasium - - - 40 - - - 162 162
132. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 43 - - - 162 - - 162
133. Samuel Johannes Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 41 - - - 159 159
134. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 44 - - - 156 - 156
135. Joel Uustal Olustvere Põhikool 43 - - - 154 - - - 154
136. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 46 - - - 151 - 151
137. Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium 52 125 - - 135 14 - - 149
138. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 46 - - - 148 - - - 148
139. Daniil Skrinda Narva Kesklinna Gümnaasium 122 74 117 - 26 92 29 - 147
140. Hanna-Lii Hallik Ülenurme Gümnaasium - - - 49 - - - 146 146
141. Lauri Lopp Ülenurme Gümnaasium - 48 - - - 146 - - 146
142. Aleksander Aleksandrov Lõpe Kool 139 75 - 84 13 88 - 45 146
143. Romet Ereline Kambja Põhikool 109 67 - - 43 101 - - 144
144. Eric Muugamäe Tallinna Tehnikagümnaasium - - 47 - - - 143 - 143
145. NIkolai Treeiberg Kolga Kool 192 49 - - - 142 - - 142
146. Vimme Susi Varul Kolga Kool 165 50 - - - 141 - - 141
147. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 191 106 130 64 - 40 12 87 139
148. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 72 98 - - 94 44 - 138
149. Anri Raudsepp Kolga Kool - 51 - - - 135 - - 135
150. Sisandra Põdra Lõpe Kool 147 58 - - 5 127 - - 132
151. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 53 - - - 132 - - - 132
152. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 50 - - - 132 - 132
153. Karl Korts Saue Gümnaasium - - 51 - - - 128 - 128
154. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium 229 122 70 - - 22 105 - 127
155. Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium - 59 - - - 125 - - 125
156. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 225 157 53 - - - 124 - 124
157. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 82 141 - 82 73 3 - 47 123
158. Caroliis Miks Palupera Põhikool 58 - - - 120 - - - 120
159. Artur Treiberg Kolga Kool 144 64 - - 9 110 - - 119
160. Robin Nõmme Ülenurme Gümnaasium - - 56 - - - 119 - 119
161. Breta Mandel Maidla kool 212 - 142 57 - - 4 113 117
162. Enriko Kiuru Kambja Põhikool - 60 - - - 117 - - 117
163. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 152 - 106 68 2 - 39 75 116
164. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - 58 - - - 116 - 116
165. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool - 61 - - - 114 - - 114
166. Marit Rohulaid Kuressaare Gümnaasium - - 62 - - - 113 - 113
167. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 62 - - - 109 - - - 109
168. Erkki Isand Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 65 - - - 109 - - 109
169. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 103 143 154 73 46 2 - 60 108
170. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium - - 66 - - - 108 - 108
171. Jaan Kõpp Tallinna Nõmme Põhikool - - 68 - - - 108 - 108
172. Karl Pärtel Aasrand Rapla Vesiroosi Gümnaasium 63 - - - 108 - - - 108
173. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool - 93 177 90 - 65 - 40 105
174. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool - - 71 - - - 105 - 105
175. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 219 96 171 83 - 57 - 47 104
176. Monica Männistu Maidla kool 168 - 139 59 - - 5 94 99
177. Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 58 - - - 99 99
178. Margot Turu Tallinna Pääsküla Kool - - 74 - - - 98 - 98
179. Elo Tärno Maidla kool 167 - 141 60 - - 4 93 97
180. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool 70 - 136 - 88 - 8 - 96
181. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium - 71 - - - 95 - - 95
182. Märten Martinson Kuressaare Gümnaasium - - 75 - - - 93 - 93
183. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 77 - - - 91 - 91
184. Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium 67 - - - 90 - - - 90
185. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 68 - - - 89 - - - 89
186. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool - - - 61 - - - 89 89
187. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 71 - - - 86 - - - 86
188. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 72 - - - 86 - - - 86
189. Erik Väin Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 78 - - - 85 - 85
190. Sander Niilo Aruküla Põhikool 73 - - - 84 - - - 84
191. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 105 108 - - 45 37 - - 82
192. Laura Laud Pärnu Linna Spordikool - 78 - - - 82 - - 82
193. Ave Riivik Palupera Põhikool 76 - - - 79 - - - 79
194. Marit Algo Kuressaare Gümnaasium - - 79 - - - 78 - 78
195. Pavel Zorin Haabersti Vene Gümnaasium 87 133 - - 69 9 - - 78
196. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 200 172 80 - - - 77 - 77
197. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 79 - - - 77 - - - 77
198. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 82 - - - 77 - - 77
199. Roobert Reinumängi Aruküla Põhikool 149 110 100 - 3 30 43 - 76
200. Karmen Patrisia Meister Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 67 - - - 76 76
201. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool 119 114 128 - 32 28 14 - 74
202. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool 81 - - - 74 - - - 74
203. Keron Kappet Kambja Põhikool 90 132 - - 63 10 - - 73
204. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 83 - - - 73 - - - 73
205. Maike Kadaja Kuressaare Gümnaasium 84 - - - 72 - - - 72
206. Jaana Luts Lustivere Põhikool 85 - - - 72 - - - 72
207. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool - 87 - - - 71 - - 71
208. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 84 - - - 70 - 70
209. Eero Sild Tallinna Nõmme Põhikool - 89 - - - 69 - - 69
210. Artjom Pugatchov Kehra Gümnaasium 183 177 173 70 - - - 68 68
211. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 98 126 - - 53 14 - - 67
212. Jasper Luik Ülenurme Gümnaasium - 91 - - - 66 - - 66
213. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 186 92 - - - 66 - - 66
214. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 89 - - - 65 - - - 65
215. Kätriin Rohulaid Kuressaare Gümnaasium - - 86 - - - 64 - 64
216. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 72 - - - 62 62
217. Hannes Laar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 222 95 - - - 59 - - 59
218. Nikita Kurašov Tallinna Juudi Kool 214 164 176 74 - - - 58 58
219. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 96 - - - 58 - - - 58
220. Joosep Praks Kuressaare Gümnaasium 129 - 111 - 24 - 33 - 57
221. Karl Saar Tallinna Nõmme Põhikool - - 89 - - - 57 - 57
222. Kertu-Triin Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 76 - - - 57 57
223. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - - 91 - - - 56 - 56
224. Roger Jonathan Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool - 97 - - - 56 - - 56
225. Kirke Jõgis Tallinna Kivimäe Põhikool - - 90 - - - 56 - 56
226. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 142 105 - - 11 44 - - 55
227. Kenneth Trost Rapla Ühisgümnaasium - 99 - - - 54 - - 54
228. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 - 116 - 22 - 31 - 53
229. Johanna Lisette Viskar Kolga Kool 177 100 - - - 52 - - 52
230. Holger Naarits Kose Gümnaasium 100 - - - 51 - - - 51
231. Sirle Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 78 - - - 51 51
232. Rain Saarva Ülenurme Gümnaasium 169 - - 79 - - - 50 50
233. Steven Pehter Ülenurme Gümnaasium 115 124 - - 34 15 - - 49
234. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 205 147 167 80 - - - 49 49
235. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 94 - - - 49 - 49
236. Robert Gammer Tallinna Juudi Kool 218 - 174 81 - - - 48 48
237. Rivo Ringmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 201 103 - - - 48 - - 48
238. Art Hendrik Tiit Gustav Adolfi Gümnaasium - 102 - - - 48 - - 48
239. Emily Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 95 - - - 47 - 47
240. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 130 118 - - 23 23 - - 46
241. Roland Kravtšuk Viljandi Jakobsoni Kool 104 - - - 46 - - - 46
242. Barbara Roon Olustvere Põhikool 106 - - - 45 - - - 45
243. Robin Kalde Lõpe Kool 150 129 118 - 3 13 28 - 44
244. Robin Rivet Tallinna Lilleküla Gümnaasium 184 - 97 - - - 44 - 44
245. Brigitta Ambur Tallinna Reaalkool - - 157 85 - - - 44 44
246. Sten-Rauno Rohtla Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 96 - - - 44 - 44
247. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 176 148 148 87 - - - 43 43
248. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium - - 99 - - - 43 - 43
249. Karel Objartel Palupera Põhikool 110 - - - 43 - - - 43
250. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 86 - - - 43 43
251. Laura Liisa Alep Ülenurme Gümnaasium - - 101 - - - 42 - 42
252. Roland Käsi Kambja Põhikool 111 - - - 42 - - - 42
253. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 103 - - - 41 - 41
254. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 104 - - - 40 - 40
255. Laura Maria Nessel Lõpe Kool - - - 91 - - - 39 39
256. Marko Helandi Haabersti Vene Gümnaasium 195 150 - 92 - - - 38 38
257. Tiit Tomp Tallinna Muusikakeskkool - - 107 - - - 38 - 38
258. Ivan Ananjev Haabersti Vene Gümnaasium 202 178 - 93 - - - 37 37
259. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium - - 108 - - - 35 - 35
260. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 114 - - - 35 - - - 35
261. Martin Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 109 - - - 35 - 35
262. Reena Seeba Ülenurme Gümnaasium - - - 95 - - - 35 35
263. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 117 - - - 33 - - - 33
264. Kristiina Ly Lell Gustav Adolfi Gümnaasium - - 112 - - - 33 - 33
265. Martin Valvas Tartu Variku Kool 118 - - - 33 - - - 33
266. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 120 - - - 31 - - - 31
267. Joosep Rannu Kose Gümnaasium - 111 - - - 29 - - 29
268. Harri Laani Kuressaare Gümnaasium 123 142 - - 26 2 - - 28
269. Oskar Puis Ülenurme Gümnaasium - 112 - - - 28 - - 28
270. Hans Heiki Metsamaa Kuressaare Gümnaasium 204 115 - - - 28 - - 28
271. Kent Holm Kuressaare Gümnaasium - - 119 - - - 28 - 28
272. Danjel Juškin Palupera Põhikool 121 - - - 28 - - - 28
273. Markus Soodla Laagri kool - - 120 - - - 28 - 28
274. Marko Lepik Kose Gümnaasium 124 - - - 26 - - - 26
275. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium - 158 121 - - - 25 - 25
276. Ken Mark Minkovski Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 122 - - - 24 - 24
277. Almar Kristofer Taru Ülenurme Gümnaasium - 117 - - - 24 - - 24
278. Henry Saar Kuressaare Gümnaasium - 119 - - - 23 - - 23
279. Kelli Avarmaa Surju Põhikool 131 - - - 23 - - - 23
280. Mihkel Vaher Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 123 - - - 23 - 23
281. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool - 120 - - - 23 - - 23
282. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium 160 121 - - - 22 - - 22
283. Marcus Puust Kuressaare Gümnaasium 132 - - - 22 - - - 22
284. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium - - 125 - - - 19 - 19
285. Andreas Möksi Ülenurme Gümnaasium 179 - - 98 - - - 19 19
286. Mikk Truve Tallinna Reaalkool 155 - 127 - 1 - 18 - 19
287. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - 123 164 - - 19 - - 19
288. Karmen Veidental Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 99 - - - 18 18
289. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 134 - - - 17 - - - 17
290. Loviise Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 100 - - - 17 17
291. Adelii Martin Kehra Gümnaasium 173 138 169 102 - 4 - 12 16
292. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 136 - - - 15 - - - 15
293. Sander Naarits Kose Gümnaasium 137 - - - 15 - - - 15
294. August Uustalu Kehra Gümnaasium 166 156 150 101 - - - 14 14
295. Janar Leppikson Gustav Adolfi Gümnaasium - 128 - - - 13 - - 13
296. Kristjan Kriisa Ülenurme Gümnaasium 140 - - - 12 - - - 12
297. Anre Kuusk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 129 - - - 12 - 12
298. Kaspar Helde Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 130 170 - - 12 - - 12
299. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 141 - - - 12 - - - 12
300. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 165 131 - - - 11 - 11
301. Ruut Reinut Palling Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 132 - - - 11 - 11
302. Oskar Sarapuu Gustav Adolfi Gümnaasium - 134 145 - - 8 2 - 10
303. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 227 160 133 - - - 10 - 10
304. Eliise-Marie Raudkar Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 134 - - - 10 - 10
305. Anna Helena Heinmaa Maidla kool - - 135 - - - 9 - 9
306. Karl Taaniel Vähi Kambja Põhikool 145 - - - 8 - - - 8
307. Joosep Rand Kuressaare Gümnaasium - - 137 - - - 7 - 7
308. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 208 176 156 103 - - - 6 6
309. Deimo Sarapson Palupera Põhikool 146 - - - 6 - - - 6
310. Marlene Vompa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 140 - - - 5 - 5
311. Erik Robert Koppel Kuressaare Gümnaasium - 136 - - - 5 - - 5
312. Mihkel Lehtsaar Rapla Ühisgümnaasium - 137 - - - 4 - - 4
313. Richard Poklonov Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 148 - - - 4 - - - 4
314. Kenno Mat Luunja Keskkool - 139 166 - - 4 - - 4
315. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 140 - - - 4 - - 4
316. Ragne Lukken Tallinna Lilleküla Gümnaasium 185 153 144 - - - 2 - 2
317. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 143 - - - 2 - 2
318. Õnn Mölder Kuressaare Gümnaasium 151 - - - 2 - - - 2
319. Märten Reinaas Rapla Ühisgümnaasium - 144 - - - 2 - - 2
320. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 153 151 165 - 1 - - - 1
321. Brigite Helena Sarapuu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 211 - 146 - - - 1 - 1
322. Eric Toom Kuressaare Gümnaasium 154 - - - 1 - - - 1
323. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium 158 146 - - - - - - 0
324. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium 161 170 155 - - - - - 0
325. Margit Stogov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 181 161 153 - - - - - 0
326. Carlis Henrich Aduson Ülenurme Gümnaasium 156 - - - - - - - 0
327. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 157 - - - - - - - 0
328. Kätlin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 147 - - - - - 0
329. Kristo Saaliste Surju Põhikool 159 - - - - - - - 0
330. Mark Dorfman Tallinna Juudi Kool 217 159 172 - - - - - 0
331. Oskar Heiter Surju Põhikool 164 - - - - - - - 0
332. Marius Unger Kehra Gümnaasium 215 179 175 - - - - - 0
333. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 190 - 159 - - - - - 0
334. Ethel-Meriel Soodla Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 170 - - - - - - - 0
335. Karl-Erik Zeiger Ülenurme Gümnaasium - 149 - - - - - - 0
336. Alo-Kiur Lips Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 149 - - - - - 0
337. Märt Rosenthal Ülenurme Gümnaasium 172 - - - - - - - 0
338. Sander Metsam Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 151 - - - - - 0
339. Timo Meidla Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 152 - - - - - 0
340. Sofia Volkova Tallinna Juudi Kool 210 - 162 - - - - - 0
341. Poline Feldman Tallinna Juudi Kool 213 - 161 - - - - - 0
342. Nikita Šumejev Tallinna Juudi Kool 203 - 168 - - - - - 0
343. Heleny Parts Surju Põhikool 174 - - - - - - - 0
344. Jaspar Pallum Ülenurme Gümnaasium 175 - - - - - - - 0
345. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 220 - 163 - - - - - 0
346. Karl Viies Olustvere Põhikool 178 - - - - - - - 0
347. Egert Tiidor Ülenurme Gümnaasium 180 - - - - - - - 0
348. Anett Kreinin Ülenurme Gümnaasium 182 - - - - - - - 0
349. Keijo-Johann Norden Kehra Gümnaasium 231 182 - - - - - - 0
350. Jüri Veltmann Lõpe Kool 188 - - - - - - - 0
351. Jarek Heinsoo Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 158 - - - - - 0
352. Brenet Rohtoja Rapla Ühisgümnaasium - 155 - - - - - - 0
353. Katriin Kiis Laagri kool - - 160 - - - - - 0
354. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - 162 - - - - - - 0
355. Raiko Kinsigo Tartu Variku Kool 193 - - - - - - - 0
356. Germo Mäenurm Surju Põhikool 196 - - - - - - - 0
357. Caspar Vaerand Rapla Ühisgümnaasium 197 - - - - - - - 0
358. Aleksei Nikitenko Tallinna Juudi Kool - 166 - - - - - - 0
359. Arti Oad Surju Põhikool 199 - - - - - - - 0
360. Mattias Kazbenov Ülenurme Gümnaasium - 167 - - - - - - 0
361. Danil Timko Tallinna Juudi Kool - 169 - - - - - - 0
362. Nikita Palusaar Tallinna Juudi Kool - 171 - - - - - - 0
363. Nikita Oborin Haabersti Vene Gümnaasium - 173 - - - - - - 0
364. Antti-Raini Avaste Ülenurme Gümnaasium - 174 - - - - - - 0
365. Markos Laasik Ülenurme Gümnaasium - 175 - - - - - - 0
366. Loona Kaljumäe Ülenurme Gümnaasium 206 - - - - - - - 0
367. Älis Värva Ülenurme Gümnaasium 207 - - - - - - - 0
368. Danila Štšerbakov Haabersti Vene Gümnaasium - 180 - - - - - - 0
369. Britt Koger Surju Põhikool 209 - - - - - - - 0
370. Andrey Antipenko Haabersti Vene Gümnaasium - 181 - - - - - - 0
371. Lizell Eksi Ülenurme Gümnaasium 216 - - - - - - - 0
372. Jane Kask Ülenurme Gümnaasium 221 - - - - - - - 0
373. Sandra Rähni Kambja Põhikool 223 - - - - - - - 0
374. Sten Arthur Laane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 224 - - - - - - - 0
375. Mati-Matias Sivula Ülenurme Gümnaasium 226 - - - - - - - 0
376. Mattias Tammi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 228 - - - - - - - 0
377. Ralf Grossfeldt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 230 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 3696 19
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 3304 8
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 3120 13
4. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2841 23
5. Ambla Lasteaed-Põhikool 2752 7
6. Aruküla Põhikool 2625 11
7. Narva Kesklinna Gümnaasium 2147 4
8. Tallinna Reaalkool 1978 13
9. Kuressaare Gümnaasium 1855 26
10. Muhu Põhikool 1807 6
11. Kambja Põhikool 1716 18
12. Kolga Kool 1664 8
13. Ülenurme Gümnaasium 1591 45
14. Kõrveküla Põhikool 1298 5
15. Tallinna Prantsuse Lütseum 1052 1
16. Tallinna Südalinna Kool 890 1
17. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 861 6
18. Tallinna 32. Keskkool 853 2
19. Viljandi Jakobsoni Kool 741 6
20. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 669 35
21. Kose Gümnaasium 652 7
22. Sillamäe Eesti Põhikool 619 2
23. Tartu Variku Kool 611 3
24. Tallinna Pääsküla Kool 597 3
25. Tallinna Nõmme Põhikool 596 5
26. Lustivere Põhikool 590 3
27. Palupera Põhikool 560 8
28. Lõpe Kool 556 8
29. Olustvere Põhikool 500 6
30. Saue Gümnaasium 483 3
31. Pärnu Vanalinna Põhikool 469 3
32. Paikuse Põhikool 390 2
33. Tallinna Ühisgümnaasium 371 3
34. Rapla Ühisgümnaasium 351 7
35. Maidla kool 322 4
36. Kehra Gümnaasium 284 10
37. Nõmme Erakool 248 2
38. Narva Vanalinna Riigikool 234 1
39. Konguta Kool 215 1
40. Tallinna Juudi Kool 210 11
41. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 186 1
42. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 186 2
43. Haabersti Vene Gümnaasium 153 6
44. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 151 1
45. Tallinna Tehnikagümnaasium 143 1
46. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 108 1
47. Võhma Gümnaasium 86 2
48. Pärnu Linna Spordikool 82 1
49. Tabasalu Ühisgümnaasium 56 1
50. Tallinna Kivimäe Põhikool 56 1
51. Tallinna Muusikakeskkool 38 1
52. Laagri kool 28 2
53. Surju Põhikool 23 7
54. Luunja Keskkool 4 1