menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2014/2015

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 1 3 5 8 300 282 268 255 1105
2. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 5 6 1 5 268 265 300 266 1099
3. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 2 2 12 7 274 287 250 260 1071
4. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 11 5 2 9 245 266 282 247 1040
5. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 15 11 14 1 239 249 246 295 1029
6. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 16 13 10 6 230 238 252 260 980
7. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 10 7 7 14 253 258 262 178 951
8. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 19 9 16 16 219 251 236 172 878
9. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 6 12 11 26 257 248 250 77 832
10. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 8 - 8 10 255 - 253 241 749
11. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 20 22 15 20 218 80 246 159 703
12. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 22 17 13 - 213 166 247 - 626
13. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 23 - 17 18 213 - 227 163 603
14. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium - - 9 4 - - 252 277 529
15. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 9 8 - - 253 255 - - 508
16. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 36 1 25 - 82 295 76 - 453
17. Hendrik Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium 25 14 - - 195 190 - - 385
18. Hanneloore Suurman Tallinna Inglise Kolledž 30 - 20 23 130 - 151 85 366
19. Laura Greete Luide Tallinna Inglise Kolledž 32 - 21 25 127 - 146 80 353
20. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 26 15 - - 161 179 - - 340
21. Karl Jaagup Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 4 31 - - 272 66 - - 338
22. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 43 - - 12 62 - - 237 299
23. Regina Laur Nõo Reaalgümnaasium - - - 2 - - - 290 290
24. Karmen Kase Tallinna Inglise Kolledž 31 - 18 - 127 - 159 - 286
25. Laura Olek Tallinna Reaalkool - - - 3 - - - 284 284
26. Paul Kolk Kuressaare Gümnaasium - - 3 - - - 282 - 282
27. Brenet Rahumägi Tallinna Arte Gümnaasium - - 4 - - - 277 - 277
28. Ants Marten Prii Nõo Reaalgümnaasium - 4 - - - 274 - - 274
29. Helena Aksberg Kadrina Keskkool 42 28 28 27 63 69 69 73 274
30. Brigid-Ly Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 - - - 273 - - - 273
31. Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium - - 6 - - - 265 - 265
32. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 7 - - - 257 - - - 257
33. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium - 10 - - - 250 - - 250
34. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium 12 - - - 242 - - - 242
35. Toomas Sander Tallinna Ühisgümnaasium 13 - - - 241 - - - 241
36. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium 14 - - - 240 - - - 240
37. Jan Keron Kalm Ülenurme Gümnaasium - - - 11 - - - 239 239
38. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 28 20 - - 149 86 - - 235
39. Kadri Talmeister Ülenurme Gümnaasium - - - 13 - - - 232 232
40. Eleriin Vungi Viljandi Gümnaasium 39 - 19 - 77 - 152 - 229
41. Nikita Savtšenko Tallinna Ühisgümnaasium 17 - - - 226 - - - 226
42. Jan- Bert Kaljuste Tallinna Ühisgümnaasium 18 - - - 225 - - - 225
43. Minna-Annabel Tismus Tallinna Ühisgümnaasium 21 - - - 217 - - - 217
44. Thomas Kipper Viljandi Gümnaasium 24 - - - 210 - - - 210
45. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 15 - - - 174 174
46. Karl-Marti Roots Pärnu Koidula Gümnaasium - 16 - - - 171 - - 171
47. Raili Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 17 - - - 168 168
48. Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 34 - 22 - 88 - 79 - 167
49. Oskar Ilves Viljandi Gümnaasium - 23 - 22 - 78 - 86 164
50. Juss Kaarama Nõo Reaalgümnaasium - - - 19 - - - 159 159
51. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium - 18 - - - 157 - - 157
52. Taavi Ramst Pärnu Koidula Gümnaasium - 19 - - - 156 - - 156
53. Harri Kramm Tallinna Ühisgümnaasium 27 - - - 149 - - - 149
54. Adena Anton Viljandi Gümnaasium 29 - - - 138 - - - 138
55. Mihkel Tomberg Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 33 - - - 92 - - - 92
56. Marie Pau Nõo Reaalgümnaasium - - - 21 - - - 87 87
57. Stefan Airapetjan Viljandi Gümnaasium 35 - - - 84 - - - 84
58. Sten Pavelson Rapla Ühisgümnaasium - 21 - - - 82 - - 82
59. Allan Kask Viljandi Gümnaasium 37 - - - 81 - - - 81
60. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 24 - - - 80 80
61. Alari Hommik Viljandi Gümnaasium 38 - - - 79 - - - 79
62. Oskar Aksiim Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 23 - - - 78 - 78
63. Siim-Artur Sonis Saue Gümnaasium - - 24 - - - 77 - 77
64. Asko Tamm Kose Gümnaasium - 24 - - - 75 - - 75
65. Karl Stamm Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 26 - - - 75 - 75
66. Tristan Lossman Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 28 - - - 72 72
67. Darja-Daalia Mihheljus Gustav Adolfi Gümnaasium - 25 - - - 72 - - 72
68. Lauri Lind Nõo Reaalgümnaasium - 26 - - - 71 - - 71
69. Egert Jõesaar Ülenurme Gümnaasium - 27 - - - 70 - - 70
70. Edward Vetik Tallinna Inglise Kolledž - - 27 - - - 70 - 70
71. Mikk Hõim Ülenurme Gümnaasium - 29 - - - 68 - - 68
72. Carl-Eric Salm Viljandi Gümnaasium 40 - - - 67 - - - 67
73. Leonid Tihhonov Haabersti Vene Gümnaasium - 30 - - - 67 - - 67
74. Alexander Nikonorov Haabersti Vene Gümnaasium - 32 - - - 65 - - 65
75. Jaanus Gorain Viljandi Gümnaasium 41 - - - 65 - - - 65
76. Karl Saarman Ülenurme Gümnaasium - 33 - - - 64 - - 64

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 4316 16
2. Tallinna Reaalkool 2689 4
3. Tallinna Inglise Kolledž 2055 5
4. Tallinna Ühisgümnaasium 1509 9
5. Kuressaare Gümnaasium 1387 2
6. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 1330 3
7. Rapla Ühisgümnaasium 1096 3
8. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1040 1
9. Viljandi Gümnaasium 825 9
10. Pärnu Koidula Gümnaasium 712 3
11. Ülenurme Gümnaasium 673 5
12. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 498 4
13. Tallinna Südalinna Kool 453 1
14. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 422 3
15. Gustav Adolfi Gümnaasium 410 2
16. Tallinna Arte Gümnaasium 277 1
17. Kadrina Keskkool 274 1
18. Haabersti Vene Gümnaasium 132 2
19. Saue Gümnaasium 77 1
20. Kose Gümnaasium 75 1