menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2015/2016

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 7 5 4 1 251 274 274 300 1099
2. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 6 12 1 8 254 246 295 262 1057
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 12 13 3 2 241 242 279 279 1041
4. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 22 1 6 7 216 295 262 264 1037
5. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 38 3 8 3 166 278 259 279 982
6. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 37 8 29 4 167 253 198 274 892
7. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 18 43 7 11 226 150 260 253 889
8. Rasmus Ründva Tallinna Kivimäe Põhikool 23 53 5 5 210 133 266 273 882
9. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 44 19 13 10 146 230 238 254 868
10. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 24 48 28 9 208 146 198 260 812
11. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 46 7 19 44 140 267 222 156 785
12. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 25 40 51 14 203 158 149 237 747
13. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 34 49 25 22 180 144 201 220 745
14. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 59 44 12 16 110 150 248 233 741
15. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 36 66 30 6 168 97 197 265 727
16. Uku Tominga Surju Põhikool 43 25 50 49 149 207 150 151 657
17. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 17 23 37 - 227 216 179 - 622
18. Kristjan Link Surju Põhikool 180 26 43 30 - 205 161 204 570
19. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 67 - 16 23 101 - 233 217 551
20. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 60 114 9 48 110 31 254 155 550
21. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 84 - 14 18 76 - 236 231 543
22. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool - 11 - 12 - 247 - 239 486
23. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 100 - 27 24 52 - 198 215 465
24. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 8 - 24 - 251 - 207 - 458
25. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 48 70 66 59 136 90 104 121 451
26. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 20 21 - - 224 221 - - 445
27. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 13 31 - - 240 194 - - 434
28. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 11 - 36 - 245 - 180 - 425
29. Kertu Kangur Lõpe Kool 87 75 103 21 73 82 32 221 408
30. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 77 - 60 31 86 - 119 202 407
31. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool - 16 - 43 - 236 - 157 393
32. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 19 - 46 - 226 - 157 - 383
33. Iris Sepping Muhu Põhikool 33 28 - - 184 199 - - 383
34. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 9 81 89 - 251 71 51 - 373
35. Argo Luur Lõpe Kool 103 86 77 33 46 66 71 189 372
36. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 28 - 45 - 193 - 157 - 350
37. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 - 17 - 120 - 225 - 345
38. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 30 47 - - 190 148 - - 338
39. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium - - 61 28 - - 119 212 331
40. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 134 - 48 46 6 - 152 155 313
41. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 113 - 84 27 29 - 57 214 300
42. Martti Miks Palupera Põhikool 32 62 - - 184 115 - - 299
43. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 56 40 - - 135 161 296
44. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 2 - - - 292 - 292
45. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 96 - - 19 62 - - 229 291
46. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 1 - - - 290 - - - 290
47. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 2 - - - 285 - - - 285
48. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 3 - - - 284 - - - 284
49. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 - - - 284 - - - 284
50. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 182 81 26 - - 66 215 281
51. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 42 57 - - 150 130 - - 280
52. Ruben-Harald Vallau Pärnu Mai kool - 2 - - - 278 - - 278
53. Arko Kasemets Luunja Keskkool 99 - 21 - 56 - 221 - 277
54. Rondo Mikko Pärnu Mai kool - 4 - - - 276 - - 276
55. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 6 - - - 272 - - 272
56. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 29 158 75 - 190 1 78 - 269
57. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 39 - 65 - 162 - 105 - 267
58. Heleriin Kuus Valga Põhikool - - 86 29 - - 55 209 264
59. Daniel Ilves Luunja Keskkool 131 99 26 - 10 51 201 - 262
60. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 5 - - - 262 - - - 262
61. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 10 - - - 254 - 254
62. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 11 - - - 252 - 252
63. Martin Eier Pärnu Mai kool - 9 - - - 251 - - 251
64. Marcel Vili Luunja Keskkool - 107 88 47 - 42 52 155 249
65. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool - 129 - 17 - 17 - 232 249
66. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 10 - - - 249 - - - 249
67. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 116 22 - - 28 220 - - 248
68. Marko Sildvee Pärnu Mai kool - 10 - - - 248 - - 248
69. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 14 - - - 240 - - 240
70. Mikhail Gladyshev Narva Vanalinna Riigikool - 15 - - - 239 - - 239
71. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool - - - 13 - - - 238 238
72. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool - - - 15 - - - 236 236
73. Jakob Luts Jüri Gümnaasium - 17 - - - 236 - - 236
74. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 18 - - - 235 - - 235
75. Kauri Kappet Tallinna Kivimäe Põhikool - - 15 - - - 234 - 234
76. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 14 - - - 233 - - - 233
77. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 15 - - - 231 - - - 231
78. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 16 216 - - 230 - - - 230
79. Aston Parol Nõo Põhikool 192 143 83 41 - 11 58 160 229
80. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 55 64 - - 117 109 - - 226
81. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool - - 18 - - - 225 - 225
82. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 20 - - - 224 - - 224
83. Alari Altjõe Kose Gümnaasium 21 - - - 223 - - - 223
84. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool - - - 20 - - - 222 222
85. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 74 65 107 - 94 100 27 - 221
86. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium - - 20 - - - 221 - 221
87. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 22 - - - 220 - 220
88. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 108 - 116 39 38 - 16 164 218
89. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - - 23 - - - 217 - 217
90. Aivar Allik Lõpe Kool 104 138 134 45 44 14 2 156 216
91. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool - 24 - - - 216 - - 216
92. Arto Matla Tallinna 32. Keskkool - - - 25 - - - 215 215
93. Egert Penu Aruküla Põhikool 94 - 53 - 65 - 141 - 206
94. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 89 84 82 - 68 70 65 - 203
95. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 45 93 - - 142 60 - - 202
96. Richard Lambur Kose Gümnaasium 26 - - - 202 - - - 202
97. Andreas Simson Pärnu Mai kool - 27 - - - 202 - - 202
98. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 65 - 69 - 105 - 96 - 201
99. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 102 139 54 - 49 13 137 - 199
100. Alina Volkova Sillamäe Eesti Põhikool 27 219 - - 196 - - - 196
101. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium - 29 - - - 196 - - 196
102. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 31 - - - 196 - 196
103. Nele Mai Joala Tallinna 32. Keskkool - - - 32 - - - 196 196
104. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool 122 - 106 51 21 - 29 145 195
105. Owe Pagil Jüri Gümnaasium - 30 - - - 194 - - 194
106. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 112 116 - 57 32 30 - 129 191
107. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 32 - - - 191 - - 191
108. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 33 - - - 190 - - 190
109. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Kool 31 - - - 189 - - - 189
110. Kreete Põdra Lõpe Kool - 106 - 50 - 42 - 145 187
111. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 109 46 - - 38 149 - - 187
112. Emily Laurend Kolga Kool - - - 34 - - - 187 187
113. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 32 - - - 187 - 187
114. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - - 33 - - - 187 - 187
115. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool - - - 35 - - - 186 186
116. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 34 - - - 186 - - 186
117. Marten Teder Jüri Gümnaasium - 35 - - - 185 - - 185
118. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 176 - 90 54 - - 50 134 184
119. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium - 36 - - - 184 - - 184
120. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium - - 34 - - - 182 - 182
121. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool - - - 36 - - - 182 182
122. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium - - 35 - - - 181 - 181
123. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 47 108 - - 140 40 - - 180
124. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium - - 38 - - - 179 - 179
125. Angela Laanemets Pärnu Mai kool - 37 - - - 178 - - 178
126. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 39 - - - 176 - 176
127. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool - - - 37 - - - 174 174
128. Vlada-Marianne Veri Pärnu Mai kool - 38 - - - 173 - - 173
129. Romet Noor Muhu Põhikool 35 - - - 169 - - - 169
130. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 69 82 - - 97 71 - - 168
131. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool - - - 38 - - - 168 168
132. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool 49 203 102 - 134 - 32 - 166
133. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 88 - 68 - 69 - 96 - 165
134. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool - - 40 - - - 162 - 162
135. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 41 - - - 162 - 162
136. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 39 - - - 161 - - 161
137. Villem Vackermann Laagri kool - - 42 - - - 161 - 161
138. Anastasia Liukonen Tallinna 32. Keskkool 62 - - 67 108 - - 52 160
139. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool - - - 42 - - - 159 159
140. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium - - 44 - - - 158 - 158
141. Patrik Vilbiks Kose Gümnaasium 40 - - - 157 - - - 157
142. Maksim Sadekov Narva Kesklinna Gümnaasium 118 71 96 - 27 88 42 - 157
143. Aleksandr Levin Loksa Gümnaasium 68 95 - - 100 56 - - 156
144. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 41 220 - - 156 - - - 156
145. Kaili Loorand Jüri Gümnaasium - 41 - - - 156 - - 156
146. Ats Raud Saue Gümnaasium - - 47 - - - 156 - 156
147. Hermet Toonikus Lõpe Kool 181 89 - 64 - 64 - 89 153
148. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool - 42 - - - 151 - - 151
149. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool - - 49 - - - 151 - 151
150. Sander Kask Luunja Keskkool - - 87 63 - - 53 97 150
151. Kaisa Loorand Jüri Gümnaasium - 45 - - - 150 - - 150
152. Kristiar Papstel Kallavere Keskkool 81 - 79 - 78 - 69 - 147
153. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 52 - - - 145 - 145
154. Karl Kompus Aruküla Põhikool 61 113 - - 110 33 - - 143
155. Jakov Podvolotsi Narva Vanalinna Riigikool - - - 52 - - - 143 143
156. Andres Kull Palupera Põhikool 83 91 - - 77 63 - - 140
157. Geissi Eha Pärnu Mai kool - 50 - - - 138 - - 138
158. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium - - 55 - - - 135 - 135
159. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 51 - - - 135 - - 135
160. Kermo Ratut Lõpe Kool 167 - - 53 - - - 134 134
161. Jakob V. Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 52 - - - 134 - - 134
162. Christopher Malk Aruküla Põhikool 50 - - - 134 - - - 134
163. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool - - - 55 - - - 132 132
164. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 54 - - - 131 - - 131
165. Kaarel Madisson Luunja Keskkool - 55 - - - 131 - - 131
166. Karl Rudissaar Pärnu Ülejõe Põhikool - 56 - - - 131 - - 131
167. Lev Rojak Narva Vanalinna Riigikool - - - 56 - - - 130 130
168. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 51 - - - 130 - - - 130
169. Laura Maria Rohi Kolga Kool - - - 58 - - - 129 129
170. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 52 - - - 127 - - - 127
171. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 58 - - - 126 - - 126
172. Mihkel Rehepapp Saue Gümnaasium - - 57 - - - 125 - 125
173. Patrik Kompus Aruküla Põhikool 63 135 - - 108 16 - - 124
174. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 58 - - - 123 - 123
175. Henri Jõgiso Kose Gümnaasium 53 - - - 122 - - - 122
176. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 59 - - - 122 - - 122
177. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - - 59 - - - 121 - 121
178. Gregor Metsa Surju Põhikool 110 102 99 - 35 46 39 - 120
179. Ander Varuškin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 60 - - - 120 - - 120
180. Anel Volmer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 61 - - - 120 - - 120
181. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 117 98 - 72 27 51 - 41 119
182. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium - - 62 - - - 119 - 119
183. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Kool 56 - - - 113 - - - 113
184. Samanta Tsopp Sillamäe Eesti Põhikool 57 215 - - 112 - - - 112
185. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 58 - - - 112 - - - 112
186. Maarius Tass Jakob Westholmi Gümnaasium - - 63 - - - 111 - 111
187. Andreas Trink Pärnu Mai kool - 63 - - - 111 - - 111
188. Sander Urbla Nõo Põhikool 75 171 114 - 93 - 17 - 110
189. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool - - 64 - - - 110 - 110
190. Kert Heljas Surju Põhikool - 67 118 - - 93 15 - 108
191. Ene-Liis Hanson Tallinna 32. Keskkool 64 - - - 107 - - - 107
192. Georg Hendrik Viira Nõo Põhikool 140 - - 61 1 - - 104 105
193. Johannes Männik Nõo Põhikool 66 166 140 - 104 - - - 104
194. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 60 - - - 104 104
195. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool - - - 62 - - - 103 103
196. Renno Toome Saue Gümnaasium - - 67 - - - 102 - 102
197. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool 93 - 101 - 65 - 33 - 98
198. Anette Paenurm Aruküla Põhikool 119 - 78 - 26 - 71 - 97
199. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 70 - - - 96 - - - 96
200. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 71 - - - 96 - - - 96
201. Kermo Krindal Kose Gümnaasium 72 - - - 94 - - - 94
202. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 73 - - - 94 - - - 94
203. Laura Pomerants Tabasalu Ühisgümnaasium - - 70 - - - 93 - 93
204. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool - 68 - - - 91 - - 91
205. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool - 69 - - - 91 - - 91
206. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 85 132 - - 74 16 - - 90
207. Ragne Reinsalu Kose Gümnaasium 76 - - - 89 - - - 89
208. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 101 - - 73 50 - - 37 87
209. Oskar Mäns Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 71 - - - 87 - 87
210. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 72 - - - 87 - 87
211. Andreas Schasmin Tallinna 32. Keskkool - 72 - - - 85 - - 85
212. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 73 - - - 85 - - 85
213. Ott Preemet Jakob Westholmi Gümnaasium - - 73 - - - 84 - 84
214. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 78 - - - 84 - - - 84
215. Arko Pajo Rapla Vesiroosi Kool 79 - - - 84 - - - 84
216. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 74 - - - 82 - - 82
217. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 74 - - - 81 - 81
218. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 80 - - - 80 - - - 80
219. Jane-Riin Nõmmsalu Pärnu Mai kool - 76 - - - 79 - - 79
220. Meelis Kriiva Kambja Põhikool - 77 - - - 78 - - 78
221. Melissa Lokk Luunja Keskkool 82 - - - 77 - - - 77
222. Sander Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - 76 - - - 77 - 77
223. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 90 174 129 - 68 - 6 - 74
224. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool 86 159 - - 74 - - - 74
225. Karl Martin Tepand Kambja Põhikool - 78 - - - 74 - - 74
226. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 121 92 - - 27 46 - 73
227. Miko Puk Kambja Põhikool - 79 - - - 72 - - 72
228. Marie Einaste Pärnu Ülejõe Põhikool - 80 - - - 72 - - 72
229. Kristjan Vasemägi Jüri Gümnaasium - 83 - - - 70 - - 70
230. Liis Juhansoo Surju Põhikool 190 92 128 - - 63 6 - 69
231. Marten Raudmäe Pärnu Mai kool - 85 - - - 67 - - 67
232. Säde Noormets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 80 - - - 67 - 67
233. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 91 - - - 66 - - - 66
234. Ingeliina Kore Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 87 - - - 66 - - 66
235. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 92 - - - 65 - - - 65
236. Monaliset Piile Pärnu Mai kool - 88 - - - 64 - - 64
237. Kevin Jõgeda Kose Gümnaasium 95 - - - 63 - - - 63
238. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool - 90 - - - 63 - - 63
239. Raimond Metsalu Kuressaare Gümnaasium 97 - - - 62 - - - 62
240. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 98 - - - 61 - - - 61
241. Piibe Gerne Surju Põhikool 189 104 123 - - 45 11 - 56
242. Miko Allik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 94 - - - 56 - - 56
243. Remo Pihel Tallinna Reaalkool - - - 65 - - - 56 56
244. Sarah Simson Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 85 - - - 56 - 56
245. Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 96 - - - 55 - - 55
246. Kristjan Arukaevu Tallinna Reaalkool - - - 66 - - - 55 55
247. Jan Erik Daškov Kambja Põhikool - 97 - - - 53 - - 53
248. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - - - 68 - - - 51 51
249. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool - - 91 - - - 48 - 48
250. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool - 100 - - - 48 - - 48
251. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 152 - - 69 - - - 47 47
252. Ryan Lillaru Pärnu Mai kool - 101 - - - 46 - - 46
253. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 93 - - - 46 - 46
254. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - - 94 - - - 46 - 46
255. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 125 119 - - 17 28 - - 45
256. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool - 103 - - - 45 - - 45
257. Oskar Tiits Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 70 - - - 44 44
258. Alari Allik Lõpe Kool 184 209 - 71 - - - 43 43
259. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 191 198 95 - - - 42 - 42
260. Greteliis Rein Luunja Keskkool 159 - 97 - - - 42 - 42
261. Mikk Maurer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 105 - - - 42 - - 42
262. Kärt Sokolov Aruküla Põhikool - - 98 - - - 42 - 42
263. Markus August Lilleberg Aruküla Põhikool 105 - - - 40 - - - 40
264. Markus Heiter Surju Põhikool 179 109 - - - 40 - - 40
265. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 106 199 - - 39 - - - 39
266. Sebastian Lents Laagri kool - - 100 - - - 39 - 39
267. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 107 - - - 38 - - - 38
268. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool - 110 - - - 36 - - 36
269. Lisandra Sõõrd Pärnu Ülejõe Põhikool - 111 - - - 35 - - 35
270. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool 183 112 - - - 34 - - 34
271. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool 111 - - - 34 - - - 34
272. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 74 - - - 34 34
273. Rachel Karolin Kunda Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 75 - - - 32 32
274. Lisette Putrolainen Põltsamaa Ühisgümnaasium - 115 - - - 31 - - 31
275. Markus Bloom Tabasalu Ühisgümnaasium - - 104 - - - 30 - 30
276. Anette-Marii Argus Saue Gümnaasium - - 105 - - - 30 - 30
277. Alex Märtson Narva Vanalinna Riigikool - - - 76 - - - 30 30
278. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 117 - - - 29 - - 29
279. Kenneth Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 118 - - - 29 - - 29
280. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium 130 131 - - 11 17 - - 28
281. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 114 - - - 28 - - - 28
282. Varvara Kuznetsova Narva Vanalinna Riigikool 115 - - - 28 - - - 28
283. Otto-R Kangro Põltsamaa Ühisgümnaasium - 120 - - - 28 - - 28
284. Rasmus Nebokat Jüri Gümnaasium - 122 - - - 26 - - 26
285. Stever Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 123 - - - 26 - - 26
286. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 108 - - - 25 - 25
287. Anti Arjukese Luunja Keskkool 120 - - - 25 - - - 25
288. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool - - 109 - - - 25 - 25
289. Oskar Lemendik Tallinna Kesklinna Põhikool 121 - - - 24 - - - 24
290. Jarl Hendrik Hermaküla Jüri Gümnaasium - 124 - - - 23 - - 23
291. Sandor Saul Tallinna Nõmme Põhikool - - 110 - - - 23 - 23
292. Kris-Martin Viigisalu Kallavere Keskkool 142 - 111 - - - 22 - 22
293. Uku Alvela Aruküla Põhikool 123 - - - 21 - - - 21
294. Kärt Otsus Põltsamaa Ühisgümnaasium - 125 - - - 20 - - 20
295. Uko Ruusmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 112 - - - 20 - 20
296. Oskar Tärnov Tallinna Kesklinna Põhikool - 126 - - - 20 - - 20
297. Robin Mittenbritt Surju Põhikool 182 185 113 - - - 19 - 19
298. Brigitta Puusta Aruküla Põhikool 136 - 121 - 6 - 13 - 19
299. Toora Tõnuri Jüri Gümnaasium - 127 - - - 18 - - 18
300. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 141 130 - - 1 17 - - 18
301. Semjon Istraškin Loksa Gümnaasium - 128 - - - 18 - - 18
302. Eliise Tiisler Tallinna Kesklinna Põhikool 124 - - - 18 - - - 18
303. Kristjan Johannes Karhunen Luunja Keskkool 139 136 - - 2 15 - - 17
304. Iris Aurelia Randal Laagri kool - - 115 - - - 17 - 17
305. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool - 133 - - - 16 - - 16
306. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 134 - - - 16 - - 16
307. Semen Boldyrev Loksa Gümnaasium 126 - - - 16 - - - 16
308. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 148 180 117 - - - 15 - 15
309. Ketlin Mutso Luunja Keskkool 127 - - - 15 - - - 15
310. Anete Seil Põltsamaa Ühisgümnaasium - 137 - - - 15 - - 15
311. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 119 - - - 15 - 15
312. Oskar Härmaste Rapla Vesiroosi Kool 128 - - - 14 - - - 14
313. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 120 - - - 13 - 13
314. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 153 141 - - - 12 - - 12
315. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool - 140 - - - 12 - - 12
316. Andri Aarna Palupera Põhikool - 142 - - - 12 - - 12
317. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 129 163 - - 11 - - - 11
318. Miina Mi Lind Jakob Westholmi Gümnaasium - - 122 - - - 11 - 11
319. Marta Raudsepp Tallinna Kesklinna Põhikool - 144 - - - 11 - - 11
320. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool - - 124 - - - 11 - 11
321. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 132 183 - - 10 - - - 10
322. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 133 190 - - 10 - - - 10
323. Erik Miller Põltsamaa Ühisgümnaasium - 145 - - - 10 - - 10
324. Sandra Villemson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 146 - - - 10 - - 10
325. Kally Greenwood Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 126 - - - 9 - 9
326. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool - - 125 - - - 9 - 9
327. Kaisa Varep Surju Põhikool 194 186 127 - - - 8 - 8
328. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 147 - - - 8 - - 8
329. Aljona Furmanchuk Narva Vanalinna Riigikool - 148 - - - 7 - - 7
330. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 135 - - - 6 - - - 6
331. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 149 - - - 6 - - 6
332. Tauro Tõnuri Jüri Gümnaasium - 150 - - - 6 - - 6
333. Erik Roosson Pärnu Ülejõe Põhikool - 151 - - - 6 - - 6
334. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 152 - - - 6 - - 6
335. Villem Toomet Jakob Westholmi Gümnaasium - - 130 - - - 5 - 5
336. Markus Teder Palupera Põhikool 163 154 - - - 5 - - 5
337. Britta-Liis Vogt Narva Vanalinna Riigikool 137 - - - 5 - - - 5
338. Peeter Kuusik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 153 - - - 5 - - 5
339. Mia Marleen Oruste Saue Gümnaasium - - 131 - - - 5 - 5
340. Gaabriel Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool - 155 - - - 4 - - 4
341. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 146 156 - - - 3 - - 3
342. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 132 - - - 3 - 3
343. Ott Kruuse Nõo Põhikool - 157 - - - 3 - - 3
344. Robin Laurend Kolga Kool 138 - - - 3 - - - 3
345. Sander-Mathias Miiter Surju Põhikool - 187 133 - - - 2 - 2
346. Bruno Koger Surju Põhikool - - 136 - - - 2 - 2
347. Oskar Ülavere Gustav Adolfi Gümnaasium - - 135 - - - 2 - 2
348. Kevin Kiviselg Surju Põhikool 196 - 137 - - - 1 - 1
349. Milana Homjakova Narva Vanalinna Riigikool 155 165 - - - - - - 0
350. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 162 184 - - - - - - 0
351. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 174 181 - - - - - - 0
352. Ilya Aleksandrov Narva Vanalinna Riigikool 143 - - - - - - - 0
353. Polina Daško Narva Vanalinna Riigikool 144 - - - - - - - 0
354. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 145 - - - - - - - 0
355. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool - 160 - - - - - - 0
356. Marta Männiste Tallinna Ühisgümnaasium 147 - - - - - - - 0
357. Algert Puu-Klauren Tallinna Ühisgümnaasium 193 176 - - - - - - 0
358. Danila Jašin Loksa Gümnaasium 149 - - - - - - - 0
359. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium 160 221 - - - - - - 0
360. Mirell Pagil Jüri Gümnaasium - 161 - - - - - - 0
361. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 169 195 - - - - - - 0
362. Anastassia Maksakova Narva Vanalinna Riigikool - 162 - - - - - - 0
363. Krõõt Arna Tallinna Kesklinna Põhikool - 164 - - - - - - 0
364. Birgit Moks Kolga Kool 150 - - - - - - - 0
365. Kert Gebruk Kolga Kool 151 - - - - - - - 0
366. Märt Eepold Kolga Kool 173 200 - - - - - - 0
367. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 154 - - - - - - - 0
368. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 156 - - - - - - - 0
369. Sander Pullisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium - 167 - - - - - - 0
370. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium - 168 - - - - - - 0
371. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 169 - - - - - - 0
372. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool - 170 - - - - - - 0
373. Romel Savi Luunja Keskkool 157 - - - - - - - 0
374. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 158 - - - - - - - 0
375. Gerlin A Luik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 173 - - - - - - 0
376. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 172 - - - - - - 0
377. Angela Heinmets Põltsamaa Ühisgümnaasium - 175 - - - - - - 0
378. Marta Voskressenskajava Narva Vanalinna Riigikool - 177 - - - - - - 0
379. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 161 - - - - - - - 0
380. Mariliis Metsjärv Põltsamaa Ühisgümnaasium - 178 - - - - - - 0
381. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium - 179 - - - - - - 0
382. Sander Priit Kostjutsenko Kuressaare Gümnaasium 171 217 - - - - - - 0
383. Britta Liisa Piiroja Jakob Westholmi Gümnaasium - - 138 - - - - - 0
384. Alexander Liigsoo Kuressaare Gümnaasium 164 - - - - - - - 0
385. Oskar Kuik Aruküla Põhikool 165 - - - - - - - 0
386. Enid Leetjõe Tallinna 32. Keskkool - 188 - - - - - - 0
387. Artur Mikk Tallinna Kesklinna Põhikool - 189 - - - - - - 0
388. Anastasija Kosareva Loksa Gümnaasium 166 - - - - - - - 0
389. Espen Uri Kambja Põhikool - 191 - - - - - - 0
390. Robin Viru Põltsamaa Ühisgümnaasium - 192 - - - - - - 0
391. Roomet Liiv Aruküla Põhikool - 193 - - - - - - 0
392. Axel Pärnoja Kuressaare Gümnaasium 188 214 - - - - - - 0
393. Liisbeth Vaima Kuressaare Gümnaasium 168 - - - - - - - 0
394. Erki Org Kambja Põhikool - 194 - - - - - - 0
395. Annabel Tubli Tallinna Ühisgümnaasium 170 - - - - - - - 0
396. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool - 196 - - - - - - 0
397. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium 172 - - - - - - - 0
398. Kertu Eepold Kolga Kool - 197 - - - - - - 0
399. Marcus Samm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 201 - - - - - - 0
400. Henry Eerik Kuressaare Gümnaasium - 202 - - - - - - 0
401. Steven Viigand Rapla Vesiroosi Kool 175 - - - - - - - 0
402. Simon Sirg Surju Põhikool - - 139 - - - - - 0
403. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - 204 - - - - - - 0
404. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - 205 - - - - - - 0
405. Tristen Mardo Aruküla Põhikool 178 - - - - - - - 0
406. Anastasija Popova Narva Vanalinna Riigikool 177 - - - - - - - 0
407. Oliver Püüding Surju Põhikool - - 141 - - - - - 0
408. Hanna Värton Tallinna Kesklinna Põhikool - 206 - - - - - - 0
409. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 207 - - - - - - 0
410. Tarmo Põldsalu Palupera Põhikool 185 - - - - - - - 0
411. Reimo Meos Aruküla Põhikool - 208 - - - - - - 0
412. Gert Plooman Tallinna Kesklinna Põhikool - 210 - - - - - - 0
413. Egon Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 186 - - - - - - - 0
414. Rico Kibur Tallinna Kesklinna Põhikool - 211 - - - - - - 0
415. Marcel Sokolov Tallinna Kesklinna Põhikool - 212 - - - - - - 0
416. Oskar Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 213 - - - - - - 0
417. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 187 - - - - - - - 0
418. Rahel Ratassepp Tallinna Kesklinna Põhikool 195 - - - - - - - 0
419. Mirtel Klaar Tallinna Kesklinna Põhikool - 218 - - - - - - 0
420. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool - 222 - - - - - - 0
421. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - 223 - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 4685 17
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2497 15
3. Surju Põhikool 2240 17
4. Muhu Põhikool 2164 6
5. Lõpe Kool 2075 10
6. Tallinna 32. Keskkool 1959 20
7. Viljandi Jakobsoni Kool 1883 8
8. Narva Vanalinna Riigikool 1705 28
9. Luunja Keskkool 1389 19
10. Tallinna Pääsküla Kool 1300 5
11. Pärnu Mai kool 1255 15
12. Jüri Gümnaasium 1179 20
13. Gustav Adolfi Gümnaasium 1144 12
14. Tallinna Kivimäe Põhikool 1136 4
15. Aruküla Põhikool 1077 23
16. Rakvere Waldorfkool 1037 1
17. Nõo Põhikool 986 12
18. Tartu Waldorfgümnaasium 982 1
19. Tabasalu Ühisgümnaasium 912 6
20. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 868 1
21. Jakob Westholmi Gümnaasium 859 15
22. Ilmatsalu Põhikool 812 1
23. Kose Gümnaasium 798 7
24. Sillamäe Eesti Põhikool 698 6
25. Kuressaare Gümnaasium 697 12
26. Palupera Põhikool 636 6
27. Põltsamaa Ühisgümnaasium 515 26
28. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 513 7
29. Tallinna Ühisgümnaasium 483 14
30. Tallinna Kesklinna Põhikool 474 25
31. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 434 6
32. Saue Gümnaasium 418 5
33. Rapla Vesiroosi Kool 400 5
34. Kambja Põhikool 368 7
35. Laagri kool 368 4
36. Tallinna Nõmme Põhikool 357 5
37. Kolga Kool 322 10
38. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 284 1
39. Pärnu Vanalinna Põhikool 282 2
40. Valga Põhikool 264 1
41. Pärnu Ülejõe Põhikool 244 4
42. Tallinna Arte Gümnaasium 224 1
43. Paikuse Põhikool 212 2
44. Loksa Gümnaasium 190 5
45. Kallavere Keskkool 169 2
46. Nõmme Erakool 162 1
47. Narva Kesklinna Gümnaasium 157 1