menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2015/2016

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 5 10 2 300 262 254 285 1101
2. Kristina Mumm Kolga Kool 4 12 5 1 268 237 262 300 1067
3. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 4 9 9 257 275 254 262 1048
4. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 15 14 1 4 230 228 300 272 1030
5. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 7 16 11 3 261 218 246 275 1000
6. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 11 2 44 10 246 279 158 261 944
7. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 17 8 20 14 222 251 216 233 922
8. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 10 3 25 30 247 276 204 188 915
9. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 19 26 31 12 220 201 188 248 857
10. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 50 31 23 8 136 188 214 265 803
11. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 33 7 45 29 183 258 155 189 785
12. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 30 1 70 38 192 300 92 165 749
13. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 35 95 4 26 183 61 264 200 708
14. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 57 109 6 6 125 43 261 269 698
15. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 14 40 64 40 231 166 119 164 680
16. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 39 66 17 32 167 104 219 181 671
17. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 59 9 47 42 115 242 154 153 664
18. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 68 73 13 21 91 91 238 209 629
19. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 41 41 88 16 165 165 57 227 614
20. Markus Veia Aruküla Põhikool 5 75 41 77 266 90 163 76 595
21. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 26 17 51 - 204 217 150 - 571
22. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 74 35 36 54 80 182 178 124 564
23. Miko Pärn Muhu Põhikool 25 10 68 - 206 242 100 - 548
24. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 46 36 83 50 156 179 65 138 538
25. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 22 78 14 - 211 85 238 - 534
26. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 72 80 58 13 80 79 127 242 528
27. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 75 54 22 59 78 118 214 116 526
28. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 105 6 96 39 47 261 48 164 520
29. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool 70 57 34 52 90 114 184 129 517
30. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 71 153 29 19 83 - 197 215 495
31. Artur Tamm Ülenurme Gümnaasium 36 46 62 112 174 148 120 29 471
32. Rando Lukk Luunja Keskkool 103 52 66 28 48 121 108 192 469
33. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 13 44 82 - 237 151 65 - 453
34. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 44 129 107 17 161 24 41 224 450
35. Joonas Palu Kambja Põhikool 21 11 - - 213 237 - - 450
36. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 145 - 39 5 9 - 166 272 447
37. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 24 - 15 - 209 - 231 - 440
38. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 43 137 12 114 161 14 240 24 439
39. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 139 25 130 31 13 207 17 186 423
40. Kenri Koort Kambja Põhikool 27 19 - - 202 211 - - 413
41. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 42 62 135 51 162 107 12 131 412
42. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool 58 50 53 - 119 134 145 - 398
43. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 107 74 84 27 46 91 63 193 393
44. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 29 27 - - 193 199 - - 392
45. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 115 128 61 22 34 25 121 205 385
46. Karro Soosaar Kambja Põhikool 28 34 - - 197 185 - - 382
47. Maris Pikkmets Lõpe Kool 240 86 79 15 - 74 69 230 373
48. Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium - 30 - 34 - 190 - 175 365
49. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 61 189 21 106 111 - 215 34 360
50. Joel Uustal Viljandi Jakobsoni Kool 18 - 56 - 221 - 138 - 359
51. Erko Olumets Tallinna Reaalkool - - 2 79 - - 280 74 354
52. Birthe Lall Surju Põhikool 231 - 16 55 - - 228 122 350
53. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 51 24 - - 135 207 - - 342
54. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 88 - 60 44 68 - 123 150 341
55. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 53 28 - - 129 198 - - 327
56. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 38 46 - - 171 155 - 326
57. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 77 84 37 - 75 76 174 - 325
58. Angelika Palm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 40 - - 45 167 - - 147 314
59. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 82 116 27 - 72 37 203 - 312
60. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 185 136 54 43 - 14 141 152 307
61. Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 45 - - 47 160 - - 145 305
62. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 114 85 133 33 35 76 14 179 304
63. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 62 94 59 - 103 62 127 - 292
64. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
65. Oliver Luup Muhu Põhikool 79 32 119 - 73 186 28 - 287
66. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 90 20 - - 67 211 - - 278
67. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool - 97 18 - - 58 219 - 277
68. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 - - - 276 - - - 276
69. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 3 - - - 273 - 273
70. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 91 - 26 - 67 - 203 - 270
71. Patrick Liik Nõo Põhikool 230 115 73 46 - 37 86 146 269
72. Liisbeth Jõesaar Ülenurme Gümnaasium - - - 7 - - - 265 265
73. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 - - - 264 - - - 264
74. Johanna Keerd Muhu Põhikool 34 107 114 - 183 46 32 - 261
75. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 81 118 90 68 73 30 56 100 259
76. Maris Algvere Lõpe Kool - - - 11 - - - 258 258
77. Markus Loopere Aruküla Põhikool 110 150 24 - 40 3 213 - 256
78. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - 7 - - - 256 - 256
79. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool - - 8 - - - 256 - 256
80. Kadi Sammul Nõo Põhikool 156 120 172 18 3 29 - 223 255
81. Kristen Loid Kambja Põhikool 9 - - - 250 - - - 250
82. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 12 - - - 243 - - - 243
83. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 229 132 77 48 - 19 78 143 240
84. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 203 106 94 49 - 47 50 141 238
85. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 102 105 112 67 53 47 34 104 238
86. Emili Tammur Ülenurme Gümnaasium - - 115 23 - - 30 203 233
87. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool - 13 - - - 232 - - 232
88. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 16 - - - 230 - - - 230
89. Siim Maran Kolga Kool 52 71 - - 132 91 - - 223
90. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 135 22 - - 15 208 - - 223
91. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 15 - - - 222 - - 222
92. Karlo Leok Tallinna Reaalkool - - 19 - - - 217 - 217
93. Rasmus Kana Kambja Põhikool 65 55 - - 98 117 - - 215
94. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 20 - - - 214 - - - 214
95. Greete Vint Ülenurme Gümnaasium - - - 20 - - - 214 214
96. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 29 128 - - 194 19 - 213
97. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 101 58 - 99 54 113 - 45 212
98. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 18 - - - 212 - - 212
99. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 23 - - - 210 - - - 210
100. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 21 - - - 210 - - 210
101. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 204 170 143 25 - - 7 202 209
102. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 23 - - - 207 - - 207
103. Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium 56 83 - - 126 76 - - 202
104. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 24 - - - 202 202
105. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 195 135 43 116 - 15 162 23 200
106. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool - - 28 - - - 199 - 199
107. Daniel Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 30 - - - 196 - 196
108. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 86 87 89 - 69 69 56 - 194
109. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 293 56 180 75 - 115 - 78 193
110. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 31 - - - 190 - - - 190
111. Margus Pikkmets Lõpe Kool 260 68 136 76 - 99 12 77 188
112. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 32 - - - 188 - - - 188
113. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium - - 32 - - - 186 - 186
114. Hain Särg Nõo Põhikool 170 100 76 91 - 52 81 52 185
115. Lauri Lopp Ülenurme Gümnaasium - 33 - - - 185 - - 185
116. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 33 - - - 185 - 185
117. Dmitri Mitskevits Tallinna Juudi Kool 216 43 121 - - 156 25 - 181
118. Laura Maria Nessel Lõpe Kool 275 98 131 65 - 56 15 109 180
119. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium - 60 80 - - 112 68 - 180
120. Mark-Robert Rosenbladt Saue Gümnaasium - - 35 - - - 178 - 178
121. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 223 37 - - - 177 - - 177
122. Liliana Liik Kallavere Keskkool 67 77 - - 92 85 - - 177
123. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 137 - 42 - 14 - 162 - 176
124. Maria Rüster Tallinna Lilleküla Gümnaasium 294 - 38 - - - 171 - 171
125. Heilika Nigulas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 35 - - - 171 171
126. Natali Mutli Tallinna Reaalkool - - - 36 - - - 170 170
127. Janete Toomik Tallinna 32. Keskkool 37 - - - 169 - - - 169
128. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 38 - - - 169 - - - 169
129. Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 37 - - - 167 167
130. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 111 151 116 70 39 2 29 96 166
131. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 161 160 87 66 - - 57 109 166
132. Sisandra Põdra Lõpe Kool 196 39 - - - 166 - - 166
133. Rannar Zirk Nõo Põhikool 98 61 - - 58 107 - - 165
134. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 162 171 98 57 - - 46 118 164
135. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool - - 40 - - - 164 - 164
136. Krislin Tammistu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 41 - - - 161 161
137. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 104 59 - - 47 112 - - 159
138. Keron Kappet Kambja Põhikool 87 72 - - 68 91 - - 159
139. Rasmus Tents Jüri Gümnaasium - 42 - - - 159 - - 159
140. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 47 - - - 154 - - - 154
141. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium - - 48 - - - 153 - 153
142. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - - 49 - - - 151 - 151
143. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 245 45 - - - 150 - - 150
144. Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium - - 50 - - - 150 - 150
145. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 52 - - - 146 - 146
146. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 48 - - - 146 - - - 146
147. Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool 128 99 167 83 21 55 - 69 145
148. Karl Otto Lillemets Tallinna Ühisgümnaasium 299 47 - - - 143 - - 143
149. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 78 89 - - 74 67 - - 141
150. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool - - 55 - - - 140 - 140
151. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 146 111 106 92 8 39 41 51 139
152. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 49 - - - 139 - - - 139
153. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 168 143 129 63 - 8 18 110 136
154. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 126 121 75 - 23 29 84 - 136
155. Enriko Kiuru Kambja Põhikool - 48 - - - 135 - - 135
156. NIkolai Treeiberg Kolga Kool 136 53 - - 14 120 - - 134
157. Fjodor Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool - 49 - - - 134 - - 134
158. Mihkel Viires Nõmme Erakool - - 57 - - - 134 - 134
159. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 241 51 - - - 133 - - 133
160. Elori Orgusaar Surju Põhikool 130 - 65 - 19 - 113 - 132
161. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 194 163 103 73 - - 44 86 130
162. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 54 - 176 - 129 - - - 129
163. Mirella Kriisa Ülenurme Gümnaasium - - - 53 - - - 128 128
164. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 55 - - - 127 - - - 127
165. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 113 71 - - 38 88 - 126
166. Hans Peep Tallinna Lilleküla Gümnaasium 191 103 108 103 - 49 40 36 125
167. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 99 91 - - 57 64 - - 121
168. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 - 120 - 95 - 25 - 120
169. Mikk Truve Tallinna Reaalkool - - 63 - - - 120 - 120
170. Janeriin Abrosimov Ülenurme Gümnaasium - - - 56 - - - 120 120
171. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 69 - 118 - 90 - 29 - 119
172. Helena Paiste Kuressaare Gümnaasium - - - 58 - - - 117 117
173. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 210 114 - 74 - 38 - 78 116
174. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 60 - - - 115 115
175. Janmar Reiljan Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 61 - - - 113 113
176. Angeelika Kruus Kambja Põhikool 60 - - - 113 - - - 113
177. Robin Kalde Lõpe Kool 151 63 160 - 5 107 - - 112
178. Kevin Kraus Ülenurme Gümnaasium - - - 62 - - - 111 111
179. Armin Moks Kolga Kool 97 102 - - 60 50 - - 110
180. Rasmus Jõenurm Tallinna 32. Keskkool - - - 64 - - - 110 110
181. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 133 162 150 71 16 - - 92 108
182. Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool - - 67 - - - 106 - 106
183. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 64 - - - 106 - - 106
184. Marta Pauliine Sild Tallinna Nõmme Põhikool - 65 - - - 105 - - 105
185. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool 258 67 - - - 104 - - 104
186. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 63 - - - 103 - - - 103
187. Kaarup Vares Nõo Põhikool 172 - 141 72 - - 9 92 101
188. Silver Hinno Tallinna Merekalda Kool 238 93 161 104 - 62 - 36 98
189. Hendrik Treufeldt Ülenurme Gümnaasium 243 69 - - - 98 - - 98
190. Deimo Sarapson Palupera Põhikool 64 - - - 98 - - - 98
191. Carlis Henrich Aduson Ülenurme Gümnaasium - - - 69 - - - 98 98
192. Alo-Kiur Lips Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 69 - - - 97 - 97
193. Risto Voor Nõo Põhikool 276 82 127 - - 77 19 - 96
194. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 100 140 156 113 56 11 - 25 92
195. Grete Olde Tallinna Reaalkool - 70 - - - 92 - - 92
196. Margareth Olde Tallinna Reaalkool - 76 - - - 90 - - 90
197. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 79 145 - - 81 7 - 88
198. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 72 - - - 88 - 88
199. Andra Salumaa Kallavere Keskkool 213 - 93 108 - - 54 33 87
200. Markus Meiner Aruküla Põhikool 109 - 100 - 41 - 46 - 87
201. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - 74 - - - 85 - 85
202. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 221 125 125 105 - 26 21 35 82
203. Romek Hein Rapla Vesiroosi Gümnaasium 73 - - - 80 - - - 80
204. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 113 110 - - 37 42 - - 79
205. Anri Raudsepp Kolga Kool 182 81 - - - 78 - - 78
206. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 171 119 151 96 - 29 - 48 77
207. Andris Roland Saar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 163 - - 78 - - - 75 75
208. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium 76 - - - 75 - - - 75
209. Marit Rohulaid Kuressaare Gümnaasium - - 78 - - - 75 - 75
210. Joosep Kalme Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 186 - - 81 - - - 73 73
211. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 80 - - - 73 - - - 73
212. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 80 - - - 73 73
213. Karel Kutsar Nõo Põhikool 181 - 152 82 - - - 72 72
214. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 83 - - - 71 - - - 71
215. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Gümnaasium 84 - - - 71 - - - 71
216. Kaspar Lest Kuressaare Gümnaasium 85 - - - 71 - - - 71
217. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool - 88 - - - 68 - - 68
218. Caroliis Miks Palupera Põhikool 89 - - - 68 - - - 68
219. Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium 92 - - - 67 - - - 67
220. Almar Kristofer Taru Ülenurme Gümnaasium - 126 109 - - 26 40 - 66
221. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool - - 81 - - - 66 - 66
222. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 142 161 146 97 11 - 6 48 65
223. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 90 - - - 65 - - 65
224. Ele-Liis Evestus Ülenurme Gümnaasium - - - 84 - - - 65 65
225. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 93 - - - 65 - - - 65
226. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool - 92 - - - 64 - - 64
227. Karl Renno Jänes Kolga Kool 94 - - - 64 - - - 64
228. Karel Udras Ülenurme Gümnaasium 134 104 - - 16 47 - - 63
229. Rico Lohk Aruküla Põhikool 95 - - - 62 - - - 62
230. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium - - 189 85 - - - 62 62
231. Maike Kadaja Kuressaare Gümnaasium 96 - - - 61 - - - 61
232. Katrin- Riina Hanson Tallinna 32. Keskkool - - 85 - - - 61 - 61
233. Romet Ereline Kambja Põhikool 159 96 - - - 60 - - 60
234. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 154 152 144 98 4 2 7 46 59
235. Carol-Liis Tragel Kallavere Keskkool - - 173 86 - - - 59 59
236. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool - - - 87 - - - 59 59
237. Andri Siilbek Kambja Põhikool 150 101 - - 6 52 - - 58
238. Kätriin Rohulaid Kuressaare Gümnaasium - - 86 - - - 58 - 58
239. Jürgen Smidt Nõo Põhikool 227 172 91 - - - 55 - 55
240. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium - - 92 - - - 55 - 55
241. Anne-Liis Sazonov Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 255 - - 88 - - - 55 55
242. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 217 164 154 90 - - - 52 52
243. Liisbeth Laumets Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 89 - - - 52 52
244. Katerine Kaing Kehra Gümnaasium 205 169 165 93 - - - 51 51
245. Markus Niilus Nõo Põhikool 148 108 - - 7 44 - - 51
246. Karoliina Liitmaa Pärnu Vanalinna Põhikool - - - 94 - - - 50 50
247. Carlos Soosaar Jakob Westholmi Gümnaasium - - 95 - - - 50 - 50
248. Liidia Vessmann Pärnu Vanalinna Põhikool - - - 95 - - - 49 49
249. Timo Meidla Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 97 - - - 47 - 47
250. Harri Laani Kuressaare Gümnaasium 106 - - - 46 - - - 46
251. Kenri Tops Tallinna Reaalkool - - 99 - - - 46 - 46
252. Karro Virola Kallavere Keskkool 108 194 - - 45 - - - 45
253. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 273 - 102 - - - 45 - 45
254. Ingely Penu Aruküla Põhikool - - 101 - - - 45 - 45
255. Rene Soomets Kehra Gümnaasium 242 174 155 100 - - - 44 44
256. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 199 200 - 101 - - - 44 44
257. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 278 173 104 - - - 43 - 43
258. Kirke Reier Olustvere Põhikool - - 105 - - - 43 - 43
259. Reimo Kaabel Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 102 - - - 41 41
260. Marit Algo Kuressaare Gümnaasium - - 110 - - - 39 - 39
261. Sirli Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 111 - - - 39 - 39
262. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 112 - - - 39 - - 39
263. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium 201 124 138 - - 27 11 - 38
264. Georg Andreas Vogelainen Ülenurme Gümnaasium 112 - - - 38 - - - 38
265. Kristjan Kriisa Ülenurme Gümnaasium 147 - 117 - 7 - 29 - 36
266. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium - 145 148 115 - 6 5 24 35
267. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 121 144 - - 27 8 - - 35
268. Aleksei Nikitenko Tallinna Juudi Kool - 117 - - - 35 - - 35
269. Jegor Železnjakov Tallinna Juudi Kool - 123 147 - - 28 6 - 34
270. Taavi Ving Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 113 - - - 34 - 34
271. Kert Rudissaar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 107 - - - 34 34
272. Artur Shumilo Kehra Gümnaasium 265 183 166 109 - - - 33 33
273. Greete Viik Surju Põhikool 259 - 179 110 - - - 32 32
274. Carl Eric Reinsberg Tallinna Reaalkool 116 - - - 32 - - - 32
275. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 117 - - - 32 - - - 32
276. Raimo Valgerist Nõo Põhikool 178 - 178 111 - - - 31 31
277. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 118 - - - 31 - - - 31
278. Jaana Luts Lustivere Põhikool 119 - - - 30 - - - 30
279. Robi Varul Kolga Kool 175 122 - - - 28 - - 28
280. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 120 - - - 28 - - - 28
281. Marten Oberg Rapla Vesiroosi Gümnaasium 122 - - - 26 - - - 26
282. Susanna Sults Muhu Põhikool 123 - - - 26 - - - 26
283. Ave Riivik Palupera Põhikool 124 - - - 25 - - - 25
284. Sandra Lubi Ülenurme Gümnaasium - 127 - - - 25 - - 25
285. Roby Skirgailo Ülenurme Gümnaasium 125 - - - 24 - - - 24
286. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 149 134 - - 7 17 - - 24
287. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool - - 122 - - - 23 - 23
288. Liis Lumisalu Pärnu Vanalinna Põhikool - 130 - - - 22 - - 22
289. Danjel Juškin Palupera Põhikool 127 - - - 22 - - - 22
290. Grete Oad Surju Põhikool 280 - 123 - - - 22 - 22
291. Kevin Kütt Nõo Põhikool 184 159 124 - - - 21 - 21
292. Tanel Viks Kehra Gümnaasium 129 166 149 - 19 - 2 - 21
293. Sergei Lukauškin Tallinna Juudi Kool - 131 - - - 21 - - 21
294. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 189 - 126 - - - 19 - 19
295. Andren Kaju Ülenurme Gümnaasium 247 133 - - - 19 - - 19
296. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 131 - 171 - 18 - - - 18
297. Karina Andrejeva Kallavere Keskkool 165 - - 117 - - - 17 17
298. Mihkel Marten Rüütli Nõo Põhikool 132 - - - 17 - - - 17
299. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 155 - 139 - 3 - 11 - 14
300. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium - - 132 - - - 14 - 14
301. Andry Auväät Kallavere Keskkool - 138 - - - 13 - - 13
302. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 138 - - - 13 - - - 13
303. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium - - 134 - - - 13 - 13
304. Eliah Kelfmann Tallinna Juudi Kool - 139 - - - 13 - - 13
305. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 140 - 164 - 12 - - - 12
306. Hele Liise Pallas Muhu Põhikool 141 - - - 12 - - - 12
307. Marylii Eikla Kallavere Keskkool 237 197 137 - - - 11 - 11
308. Toneri Valt Tallinna Ühisgümnaasium - 141 - - - 11 - - 11
309. Anette Janson Kallavere Keskkool 228 - 140 - - - 10 - 10
310. Cristin Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool 143 - - - 10 - - - 10
311. Kaur Oskar Vanaselja Nõo Põhikool 232 142 - - - 9 - - 9
312. Eve Riivik Palupera Põhikool 144 - - - 9 - - - 9
313. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium - - 142 - - - 8 - 8
314. Karel Keis Ülenurme Gümnaasium - 146 - - - 5 - - 5
315. Marcus Ellervee Kallavere Keskkool 267 147 - - - 5 - - 5
316. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 152 - - - 5 - - - 5
317. Matheas Trilljärv Kolga Kool 214 148 - - - 4 - - 4
318. Kirsika Rahu Kuressaare Gümnaasium 153 - - - 4 - - - 4
319. Jasper Luik Ülenurme Gümnaasium - 149 - - - 4 - - 4
320. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 157 - - - 2 - - - 2
321. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium 158 - - - 1 - - - 1
322. Kusti Sammul Nõo Põhikool 193 156 158 - - - - - 0
323. William Wa Õunpuu Kolga Kool 180 154 - - - - - - 0
324. Mait Juuse Kallavere Keskkool 198 157 190 - - - - - 0
325. Gerto Lipetski Kolga Kool 197 155 - - - - - - 0
326. Liisi Pella Kallavere Keskkool 225 187 159 - - - - - 0
327. Uku Morten Laurits Kolga Kool 174 190 - - - - - - 0
328. Anna-Anastassia Sokologorskaja Kallavere Keskkool - 158 181 - - - - - 0
329. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 153 - - - - - 0
330. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 160 - - - - - - - 0
331. Mihkel Jaas Karu Tallinna Ühisgümnaasium 234 167 - - - - - - 0
332. Barbara Roon Olustvere Põhikool 164 - - - - - - - 0
333. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 166 - - - - - - - 0
334. Erich-Mark Tšupin Kallavere Keskkool 200 192 - - - - - - 0
335. Annabel Kuusik Ülenurme Gümnaasium 167 - - - - - - - 0
336. Deele Vint Ülenurme Gümnaasium 169 - - - - - - - 0
337. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 207 - 183 - - - - - 0
338. Mathias Meelandi Ülenurme Gümnaasium 173 - - - - - - - 0
339. Ronaldo Lipp Pärnu Vanalinna Põhikool 176 - - - - - - - 0
340. Kerdo Kivistik Pärnu Vanalinna Põhikool 177 - - - - - - - 0
341. Lisbeth Männiste Pärnu Vanalinna Põhikool 179 - - - - - - - 0
342. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - 186 157 - - - - - 0
343. Alex Kristian Ridar Tallinna Juudi Kool 253 185 175 - - - - - 0
344. Holger Naarits Kose Gümnaasium 183 - - - - - - - 0
345. Kadri Liis Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 264 - 168 - - - - - 0
346. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 187 - - - - - - - 0
347. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 188 - - - - - - - 0
348. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 190 - - - - - - - 0
349. Magnus Saarna Palupera Põhikool 192 - - - - - - - 0
350. Mihkel Kulu Ülenurme Gümnaasium 271 188 188 - - - - - 0
351. Karmen Saar Luunja Keskkool 226 - 195 - - - - - 0
352. Tarko Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 302 - 162 - - - - - 0
353. Mark Sprudž Tallinna Juudi Kool 300 181 194 - - - - - 0
354. Aleks Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 202 - - - - - - - 0
355. Mia Metsaots Kallavere Keskkool 206 - - - - - - - 0
356. Õnn Mölder Kuressaare Gümnaasium 208 - - - - - - - 0
357. Herky Eduard Hansalu Pärnu Vanalinna Põhikool 209 - - - - - - - 0
358. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 248 175 - - - - - - 0
359. Grete Kruuk Tallinna 32. Keskkool 211 - - - - - - - 0
360. Henri Viik Surju Põhikool 256 - 169 - - - - - 0
361. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium 251 184 - - - - - - 0
362. Rainer Sõstar Kallavere Keskkool 262 177 - - - - - - 0
363. Oskar Puis Ülenurme Gümnaasium - 165 - - - - - - 0
364. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 163 - - - - - 0
365. Tom Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 249 - 186 - - - - - 0
366. Robin Allas Ülenurme Gümnaasium - 168 - - - - - - 0
367. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 212 - - - - - - - 0
368. Liisi Viirmaa Kallavere Keskkool 215 - - - - - - - 0
369. Mihkel Viitung Tallinna Ühisgümnaasium 272 179 - - - - - - 0
370. Gregory Kenneth Pekka Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 218 - - - - - - - 0
371. Kevin Rand Kuressaare Gümnaasium 219 - - - - - - - 0
372. Renaldo Aarna Palupera Põhikool 220 - - - - - - - 0
373. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 222 - - - - - - - 0
374. Karl Andreas Puniste Ülenurme Gümnaasium 224 - - - - - - - 0
375. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 289 180 - - - - - - 0
376. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 298 - 170 - - - - - 0
377. Liza Pokk Tallinna Juudi Kool 283 - 191 - - - - - 0
378. Marti Leis Aruküla Põhikool 233 - - - - - - - 0
379. Stella Maria Repnau Tallinna Lilleküla Gümnaasium 285 - 196 - - - - - 0
380. Susanna Sule Rapla Vesiroosi Gümnaasium 235 - - - - - - - 0
381. Jüri Veltmann Lõpe Kool 236 - - - - - - - 0
382. Nikita Palutar Tallinna Juudi Kool 290 - 192 - - - - - 0
383. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium 297 202 - - - - - - 0
384. Merilyn Tenno Kuressaare Gümnaasium 239 - - - - - - - 0
385. Alexander Sigurjonsson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 304 - 187 - - - - - 0
386. Taavi Laidna Tallinna Lilleküla Gümnaasium 301 - 193 - - - - - 0
387. Jane Kask Ülenurme Gümnaasium 244 - - - - - - - 0
388. Enely Vahur Lõpe Kool 246 - - - - - - - 0
389. Märt Mändla Ambla Lasteaed-Põhikool - 176 - - - - - - 0
390. Rene Poogen Tallinna 32. Keskkool - 178 - - - - - - 0
391. Aira Sepp Tallinna Ühisgümnaasium 250 - - - - - - - 0
392. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool - - 174 - - - - - 0
393. Carlos Gross Tallinna Ühisgümnaasium 252 - - - - - - - 0
394. Marcus Caesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium 254 - - - - - - - 0
395. Mark Kolga Tallinna Juudi Kool - 182 - - - - - - 0
396. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 257 - - - - - - - 0
397. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 177 - - - - - 0
398. Raiko Lemberg Palupera Põhikool 261 - - - - - - - 0
399. Georg Neilinn Tallinna Ühisgümnaasium - 191 - - - - - - 0
400. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 263 - - - - - - - 0
401. Siim Kaspar Klein Laagri kool - - 182 - - - - - 0
402. Aneli Oblikas Paldiski Gümnaasium - - 184 - - - - - 0
403. Marie-Eliise Kasemaa Tallinna Ühisgümnaasium - 193 - - - - - - 0
404. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium - - 185 - - - - - 0
405. Karl Andres Lausmaa Tallinna Ühisgümnaasium - 195 - - - - - - 0
406. Uku-Kristjan Sass Kolga Kool - 196 - - - - - - 0
407. Sten-Mark Selberg Tallinna Ühisgümnaasium - 198 - - - - - - 0
408. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool - 199 - - - - - - 0
409. Sandra Rähni Kambja Põhikool 266 - - - - - - - 0
410. Maria Varind Tallinna Ühisgümnaasium - 201 - - - - - - 0
411. Oliver-Aleksander Otti Tallinna Ühisgümnaasium 268 - - - - - - - 0
412. Liis Räim Muhu Põhikool 269 - - - - - - - 0
413. Cristo Teder Palupera Põhikool 270 - - - - - - - 0
414. Kärolin Hamburg Rapla Vesiroosi Gümnaasium 274 - - - - - - - 0
415. Emma Nesterenko Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 197 - - - - - 0
416. Kalli Kolberg Nõo Põhikool 277 - - - - - - - 0
417. Mihkel Vaher Tallinna Lilleküla Gümnaasium 279 - - - - - - - 0
418. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 281 - - - - - - - 0
419. Hendrik Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium 282 - - - - - - - 0
420. Ander Sinimäe Tallinna Ühisgümnaasium 284 - - - - - - - 0
421. Markus Pikkof Tallinna Ühisgümnaasium 286 - - - - - - - 0
422. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium 287 - - - - - - - 0
423. Markkus Hipponen Ülenurme Gümnaasium 288 - - - - - - - 0
424. Raiko Rajalaane Tallinna Ühisgümnaasium 291 - - - - - - - 0
425. Henri Oraver Tallinna Ühisgümnaasium 292 - - - - - - - 0
426. Ornella Mundi Nõo Põhikool 295 - - - - - - - 0
427. Jarek Heinsoo Tallinna Lilleküla Gümnaasium 296 - - - - - - - 0
428. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Gümnaasium 303 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 4494 18
2. Narva Kesklinna Gümnaasium 4073 6
3. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2423 10
4. Ambla Lasteaed-Põhikool 2224 6
5. Aruküla Põhikool 2184 12
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2025 11
7. Kambja Põhikool 1979 17
8. Lõpe Kool 1865 11
9. Muhu Põhikool 1861 8
10. Ülenurme Gümnaasium 1859 44
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 1792 7
12. Kolga Kool 1612 13
13. Tallinna Reaalkool 1495 13
14. Tallinna 32. Keskkool 1127 7
15. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1105 15
16. Viljandi Jakobsoni Kool 1039 13
17. Nõo Põhikool 1033 18
18. Tallinna Südalinna Kool 1030 1
19. Kehra Gümnaasium 901 13
20. Kuressaare Gümnaasium 788 22
21. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 732 25
22. Tallinna Ühisgümnaasium 651 30
23. Tallinna Nõmme Põhikool 560 3
24. Kõrveküla Põhikool 545 4
25. Nõmme Erakool 536 3
26. Surju Põhikool 536 5
27. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 523 4
28. Luunja Keskkool 469 3
29. Sillamäe Eesti Põhikool 428 2
30. Narva Vanalinna Riigikool 425 3
31. Palupera Põhikool 401 12
32. Paikuse Põhikool 400 3
33. Kallavere Keskkool 385 16
34. Tallinna Juudi Kool 375 12
35. Saue Gümnaasium 364 2
36. Lustivere Põhikool 308 2
37. Olustvere Põhikool 287 6
38. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 273 1
39. Jüri Gümnaasium 265 2
40. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 252 7
41. Tallinna Merekalda Kool 243 2
42. Tallinna Pääsküla Kool 243 1
43. Kose Gümnaasium 154 2
44. Tabasalu Ühisgümnaasium 151 1
45. Pärnu Vanalinna Põhikool 131 8
46. Laagri kool 66 2
47. Jakob Westholmi Gümnaasium 50 1
48. Paldiski Gümnaasium 0 1