menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2015/2016

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 6 7 1 3 267 258 300 276 1101
2. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 3 1 6 8 279 292 267 257 1095
3. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 5 4 8 2 270 271 255 280 1076
4. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 2 8 4 11 285 258 273 252 1068
5. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium 7 10 2 6 267 254 279 263 1063
6. Henrik Haavamäe Tallinna Inglise Kolledž 9 2 13 10 258 290 245 254 1047
7. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 17 15 5 12 233 237 270 244 984
8. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 12 24 7 9 250 212 262 256 980
9. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 8 31 10 7 263 152 254 262 931
10. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 14 28 12 15 244 201 245 158 848
11. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 4 18 16 21 277 233 233 80 823
12. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 15 22 11 23 242 221 248 79 790
13. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 11 3 20 25 253 287 169 77 786
14. Georg Nero Tallinna Reaalkool 22 5 14 16 161 269 243 88 761
15. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 20 26 18 22 224 206 221 79 730
16. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 19 13 9 - 227 241 254 - 722
17. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium 16 16 15 - 236 237 233 - 706
18. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 1 35 24 17 300 88 158 85 631
19. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 21 30 19 19 163 159 213 85 620
20. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 23 21 22 18 144 222 159 85 610
21. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum - - 3 4 - - 278 274 552
22. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 13 34 25 - 250 130 154 - 534
23. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 10 17 - - 257 236 - - 493
24. Daniil Petrof Kallavere Keskkool 18 32 36 - 228 137 62 - 427
25. Sergei Saal Kallavere Keskkool 26 29 23 - 75 167 158 - 400
26. Laura Olek Tallinna Reaalkool - - - 1 - - - 300 300
27. Kris-Sten Saarepuu Nõo Reaalgümnaasium - - - 5 - - - 267 267
28. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium - 6 - - - 260 - - 260
29. Artur Tuttar Pärnu Koidula Gümnaasium - 9 - - - 254 - - 254
30. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium - 11 - - - 254 - - 254
31. Kristian Kolmkant Pärnu Koidula Gümnaasium - 12 - - - 244 - - 244
32. Oliver Vanker Pärnu Koidula Gümnaasium - 14 - - - 240 - - 240
33. Joosep Jantson Pärnu Koidula Gümnaasium - 19 - - - 233 - - 233
34. Anita Kozlova Nõo Reaalgümnaasium - - 17 - - - 232 - 232
35. Arina Fedorova Pärnu Koidula Gümnaasium - 20 - - - 227 - - 227
36. Egert Klaamas Pärnu Koidula Gümnaasium - 23 - - - 220 - - 220
37. Alari-Fedi Liik Kallavere Keskkool 25 33 - - 79 135 - - 214
38. Nikita Kisseljov Pärnu Koidula Gümnaasium - 25 - - - 208 - - 208
39. Jüri Jänes Pärnu Koidula Gümnaasium - 27 - - - 205 - - 205
40. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 30 40 34 - 69 60 65 - 194
41. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 13 - - - 174 174
42. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Kool - - 21 - - - 166 - 166
43. Marie Pau Nõo Reaalgümnaasium - - - 14 - - - 163 163
44. Marko Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 26 - - - 149 - 149
45. Jesper Juha Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 27 - - - 145 - 145
46. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 28 - - - 143 - 143
47. Rivo Soolepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 29 - - - 143 - 143
48. Raiko Keinanen Nõo Reaalgümnaasium - - 30 - - - 140 - 140
49. Liisa Kivistik Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 31 - - - 136 - 136
50. Aleks Hansar Tallinna Juudi Kool 27 - 37 - 74 - 61 - 135
51. Kristjan Raud Nõo Reaalgümnaasium 28 38 - - 71 64 - - 135
52. Sevastjan Gretšits Tallinna Juudi Kool 29 - 39 - 70 - 58 - 128
53. Alari Hommik Viljandi Gümnaasium 24 - - - 84 - - - 84
54. Raili Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 20 - - - 81 81
55. Tauri Ramst Pärnu Koidula Gümnaasium - 36 - - - 80 - - 80
56. Lennelotta Mikson Pärnu Ühisgümnaasium - - - 24 - - - 79 79
57. Margot Turu Tallinna Pääsküla Kool - - 32 - - - 77 - 77
58. Olavi Vaarmets Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 26 - - - 76 76
59. Taavi Ramst Pärnu Koidula Gümnaasium - 37 - - - 75 - - 75
60. Dennis Honger Tallinna Juudi Kool - - 33 - - - 67 - 67
61. Elis Soodla Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 35 - - - 64 - 64
62. Rauno Jaaska Nõo Reaalgümnaasium - 39 - - - 63 - - 63
63. Kaidi Kaldas Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 38 - - - 60 - 60
64. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium - - 40 - - - 57 - 57

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 3972 14
2. Tallinna Reaalkool 3877 5
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 2383 3
4. Tallinna Inglise Kolledž 2123 2
5. Kuressaare Gümnaasium 1916 2
6. Pärnu Koidula Gümnaasium 1225 11
7. Kallavere Keskkool 1041 3
8. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 984 1
9. Rapla Ühisgümnaasium 980 1
10. Narva Kesklinna Gümnaasium 730 1
11. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 716 8
12. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 631 1
13. Tallinna Prantsuse Lütseum 552 1
14. Tallinna Juudi Kool 524 4
15. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 255 2
16. Tallinna Pääsküla Kool 243 2
17. Viljandi Gümnaasium 84 1
18. Pärnu Ühisgümnaasium 79 1
19. Paldiski Gümnaasium 57 1