menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2016/2017

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 11 5 1 5 254 267 300 269 1090
2. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 3 2 7 12 273 290 259 252 1074
3. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 6 15 2 2 260 240 282 292 1074
4. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 9 4 10 4 256 279 254 280 1069
5. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 13 8 3 3 242 260 277 282 1061
6. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 10 7 4 7 256 265 274 264 1059
7. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 22 1 5 16 170 290 273 237 970
8. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 14 23 15 15 237 215 246 239 937
9. Margerite Mesila Saaremaa Ühisgümnaasium 18 25 17 10 215 203 231 255 904
10. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 15 26 20 14 232 203 227 240 902
11. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 4 18 16 22 272 230 240 152 894
12. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 7 34 13 21 259 140 247 152 798
13. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 19 33 19 18 215 147 229 157 748
14. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium 21 - 6 13 208 - 264 246 718
15. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Gümnaasium 5 - 18 20 265 - 231 154 650
16. Margus Morševitski Lihula Gümnaasium 20 27 22 24 214 196 155 80 645
17. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 26 20 9 - 159 229 254 - 642
18. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 36 - 12 11 74 - 251 252 577
19. Georg Nero Tallinna Reaalkool 24 3 27 - 166 287 76 - 529
20. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 8 12 - - 257 245 - - 502
21. Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž 37 19 25 25 72 230 77 73 452
22. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium 17 30 - - 226 155 - - 381
23. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 27 21 - - 154 227 - - 381
24. Karl-C. Rebane Läänemaa Ühisgümnaasium 30 35 28 - 140 137 75 - 352
25. Raivo Roos Läänemaa Ühisgümnaasium 33 - 8 - 79 - 259 - 338
26. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium 23 29 - - 168 161 - - 329
27. Jan Veeret Rapla Ühisgümnaasium 25 28 - - 161 165 - - 326
28. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium - 32 21 - - 148 161 - 309
29. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 1 - - - 300 - - - 300
30. Laura Olek Tallinna Reaalkool - - - 1 - - - 292 292
31. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
32. Kristiina Teinemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 31 40 26 - 135 67 76 - 278
33. Kris-Sten Saarepuu Nõo Reaalgümnaasium - - - 6 - - - 269 269
34. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium - 6 - - - 265 - - 265
35. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium - - - 8 - - - 260 260
36. Rasmus Pärnu Pärnu Koidula Gümnaasium - 9 - - - 258 - - 258
37. Annika Altoja Nõo Reaalgümnaasium - - - 9 - - - 258 258
38. Ketlin Õunap Nõo Reaalgümnaasium 12 - - - 253 - - - 253
39. Joosep Postov Nõo Reaalgümnaasium - - 11 - - - 251 - 251
40. Artur Tuttar Pärnu Koidula Gümnaasium - 10 - - - 250 - - 250
41. Anita Kozlova Nõo Reaalgümnaasium - - 14 - - - 247 - 247
42. Oliver Vanker Pärnu Koidula Gümnaasium - 11 - - - 246 - - 246
43. Siim Raidmets Pärnu Koidula Gümnaasium - 13 - - - 243 - - 243
44. Arina Fedorova Pärnu Koidula Gümnaasium - 14 - - - 240 - - 240
45. Joosep Jantson Pärnu Koidula Gümnaasium - 16 - - - 240 - - 240
46. Garret Bergštein Pärnu Koidula Gümnaasium - 17 - - - 231 - - 231
47. Ave Riivik Nõo Reaalgümnaasium 16 - - - 229 - - - 229
48. Jennifer Tõniste Pärnu Koidula Gümnaasium - 22 - - - 218 - - 218
49. Raido Rehepapp Nõo Reaalgümnaasium - 24 - - - 210 - - 210
50. Sheila Kalde Nõo Reaalgümnaasium - - - 17 - - - 172 172
51. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium - 37 24 - - 86 81 - 167
52. Mark-Kirill Gubal Noarootsi Gümnaasium - 38 23 - - 76 84 - 160
53. Marie Pau Nõo Reaalgümnaasium - - - 19 - - - 156 156
54. Mikk Päeske Läänemaa Ühisgümnaasium 28 - - - 150 - - - 150
55. Kristo Kurvits Rapla Ühisgümnaasium - 31 - - - 149 - - 149
56. Risto Veemees Kuressaare Gümnaasium 32 41 - - 81 65 - - 146
57. Annika Jaakson Nõo Reaalgümnaasium 29 - - - 146 - - - 146
58. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool - 36 - - - 128 - - 128
59. Laura Örd Tallinna Reaalkool - - - 23 - - - 81 81
60. Antti Antikainen Läänemaa Ühisgümnaasium 34 - - - 75 - - - 75
61. Miko Sein Nõo Reaalgümnaasium 35 - - - 74 - - - 74
62. Ayrton Mägipõld Nõo Reaalgümnaasium - 39 - - - 72 - - 72
63. Egert Klaamas Pärnu Koidula Gümnaasium - 42 - - - 62 - - 62