menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2017/2018

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 3 2 4 1 276 290 273 295 1134
2. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 5 1 8 4 270 295 259 270 1094
3. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 12 22 6 2 234 209 268 290 1001
4. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 2 27 2 28 279 206 290 210 985
5. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 29 3 6 240 204 273 267 984
6. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 6 15 5 26 257 227 269 213 966
7. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 28 32 7 15 189 192 262 240 883
8. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 37 31 7 232 177 189 260 858
9. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 17 59 15 12 221 117 234 248 820
10. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 30 20 30 20 184 213 189 223 809
11. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 30 1 87 245 200 295 61 801
12. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 22 55 13 37 199 121 237 186 743
13. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 51 56 57 300 128 129 123 680
14. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 33 - 21 5 172 - 214 268 654
15. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 33 34 8 - 192 186 259 637
16. Johannes Männik Nõo Põhikool 39 58 33 47 165 119 187 145 616
17. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 45 - 18 22 152 - 225 220 597
18. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 54 78 32 36 133 80 188 187 588
19. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 59 - 20 16 124 - 225 239 588
20. Mart Pääsukene Saaremaa Ühisgümnaasium 53 42 81 32 135 165 71 196 567
21. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 44 80 75 18 154 79 80 228 541
22. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 46 75 66 39 150 92 109 182 533
23. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 34 87 92 19 171 69 58 227 525
24. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 50 83 37 55 141 74 177 132 524
25. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 111 52 16 66 42 127 231 100 500
26. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 32 36 69 125 177 182 102 3 464
27. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 84 50 119 17 74 133 22 230 459
28. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 116 77 44 40 35 81 157 176 449
29. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 58 - 68 31 124 - 103 201 428
30. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 19 - 24 - 210 - 204 - 414
31. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 21 48 85 - 202 144 65 - 411
32. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 41 - - 11 160 - - 251 411
33. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 153 106 48 24 2 41 148 216 407
34. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 78 56 50 105 92 120 147 39 398
35. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 157 19 74 69 - 215 85 94 394
36. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 57 91 46 97 130 58 152 49 389
37. Emily Laurend Kolga Kool - - 57 13 - - 127 246 373
38. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 43 63 - 64 159 107 - 103 369
39. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 166 151 38 41 - 2 177 174 353
40. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 7 66 - - 246 102 - - 348
41. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 226 - 45 33 - - 152 194 346
42. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 97 124 86 34 57 22 65 192 336
43. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 9 - 77 - 253 - 78 331
44. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium - 238 59 30 - - 124 204 328
45. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 117 107 80 42 35 40 73 171 319
46. Jarleen Hermann Kuuste Kool 88 154 54 61 69 - 131 113 313
47. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 75 213 73 60 96 - 93 120 309
48. Markus Valgerist Nõo Põhikool 25 62 - - 194 109 - - 303
49. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 18 133 88 - 216 15 63 - 294
50. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 106 142 100 38 45 9 50 185 289
51. Kaur Antson Nõo Põhikool 66 101 109 73 114 48 40 87 289
52. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 38 57 191 136 168 119 - - 287
53. Sander Rünkla Tallinna Reaalkool 105 88 77 68 45 68 76 96 285
54. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool - 3 - - - 276 - - 276
55. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 3 - - - 275 275
56. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4 - - - 271 - - - 271
57. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium - 4 - - - 270 - - 270
58. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 87 68 118 83 70 102 31 66 269
59. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool - 5 - - - 263 - - 263
60. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 58 49 - - 124 137 261
61. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 6 - - - 259 - - 259
62. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 9 - - - 258 258
63. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium - 7 - - - 257 - - 257
64. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 8 - - - 256 - - 256
65. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 10 - - - 255 255
66. Grete Kask Nõo Põhikool - 110 - 23 - 37 - 217 254
67. Laura Maria Rohi Kolga Kool 143 - - 14 10 - - 243 253
68. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 67 48 - - 108 145 253
69. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool - 18 - 112 - 221 - 30 251
70. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool - - 9 - - - 249 - 249
71. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool - - 10 - - - 249 - 249
72. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium - - 11 - - - 247 - 247
73. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 9 - - - 245 - - - 245
74. Remmel Andero Audru kool - 10 - - - 244 - - 244
75. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 10 - - - 244 - - - 244
76. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool - 11 - - - 242 - - 242
77. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 12 - - - 240 - 240
78. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium - 12 - - - 239 - - 239
79. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium - 13 - - - 238 - - 238
80. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool - - 14 - - - 236 - 236
81. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 155 43 126 93 2 163 16 53 234
82. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 13 - - - 233 - - - 233
83. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 14 - - - 233 - - - 233
84. Teele Peerna Tallinna Reaalkool 16 - - - 231 - - - 231
85. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium - - 17 - - - 229 - 229
86. Karl Kompus Aruküla Põhikool - 14 - - - 228 - - 228
87. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 19 - - - 225 - 225
88. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 16 - - - 223 - - 223
89. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 83 98 104 100 81 52 44 44 221
90. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool - - - 21 - - - 221 221
91. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium - 17 - - - 221 - - 221
92. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 63 69 - - 119 101 - - 220
93. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 208 202 64 63 - - 111 108 219
94. Ingel Kalamees Tallinna Reaalkool 165 120 114 44 - 26 33 159 218
95. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 22 - - - 214 - 214
96. Rebeka Tamme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 25 - - - 213 213
97. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 21 - - - 213 - - 213
98. Lee Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 23 - - - 212 - 212
99. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - - - 27 - - - 210 210
100. Otto Haug Tallinna Nõmme Gümnaasium 119 179 40 - 32 - 176 - 208
101. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - - - 29 - - - 208 208
102. Janne-Liis Tamm Audru kool - 23 - - - 208 - - 208
103. Andreas Kompus Aruküla Põhikool - 24 - - - 207 - - 207
104. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 20 - - - 207 - - - 207
105. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool - 25 - - - 206 - - 206
106. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium - 26 - - - 206 - - 206
107. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium - 28 - - - 205 - - 205
108. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - 44 - 98 - 159 - 45 204
109. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 25 - - - 203 - 203
110. Sander Kask Luunja Keskkool - - 26 - - - 201 - 201
111. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium - - 27 - - - 199 - 199
112. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool - - 28 - - - 198 - 198
113. Sten Valm Lõpe Kool - 31 - - - 196 - - 196
114. Henri Vaga Tartu Variku Kool 23 - - - 196 - - - 196
115. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 24 - - - 195 - - - 195
116. Gregor Metsa Surju Põhikool - - 60 79 - - 118 74 192
117. Kristjan Lääne Püha Johannese kool - - 29 - - - 191 - 191
118. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 26 - - - 191 - - - 191
119. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Gümnaasium 27 - - - 190 - - - 190
120. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - - - 35 - - - 190 190
121. Kertu Karba Tartu Erakool - 34 - - - 188 - - 188
122. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 95 135 87 94 58 13 64 52 187
123. Andre Aasmäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 29 - - - 187 - - - 187
124. Välja Hendrik Audru kool - 35 - - - 185 - - 185
125. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool - 46 - 113 - 157 - 27 184
126. Paul Johann Tamm Tallinna Heleni Kool - - 35 - - - 181 - 181
127. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 36 - - - 179 - 179
128. EvaLisa Poola Rapla Vesiroosi Gümnaasium 31 - - - 179 - - - 179
129. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium - - 39 - - - 177 - 177
130. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 38 - - - 177 - - 177
131. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 48 119 - - 147 27 - - 174
132. Rauno Välba Jüri Gümnaasium - 39 - - - 173 - - 173
133. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - 40 - - - 173 - - 173
134. Paul Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 85 122 105 110 73 22 44 31 170
135. Robin Laurend Kolga Kool 35 - - - 170 - - - 170
136. Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Gümnaasium 37 - - - 169 - - - 169
137. Brit Marii Sinisalu Rapla Vesiroosi Gümnaasium 36 - - - 169 - - - 169
138. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 173 153 121 46 - - 21 145 166
139. Eliise Tamberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 60 167 103 - 121 - 44 - 165
140. Sander Aasma Jüri Gümnaasium - 41 - - - 165 - - 165
141. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool 40 - - - 163 - - - 163
142. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 41 - - - 160 - 160
143. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 43 - - - 160 160
144. Han Oscar Sündema Rapla Vesiroosi Gümnaasium 42 - - - 160 - - - 160
145. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - 42 - - - 160 - 160
146. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 206 176 70 86 - - 98 61 159
147. Marie Lomann Saue Gümnaasium - - 43 - - - 159 - 159
148. Gregor Pilter Pärnu Vanalinna Põhikool - 45 - - - 157 - - 157
149. Hendrik Veisner Tartu Variku Kool 71 100 - - 104 50 - - 154
150. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool - - - 45 - - - 151 151
151. Jaan Suurhans Laagri kool - - 47 - - - 149 - 149
152. Robin Hansen Tallinna Ühisgümnaasium 47 - - - 149 - - - 149
153. Karl Sören Tamm Tallinna Reaalkool 89 169 127 85 69 - 15 64 148
154. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 47 - - - 148 - - 148
155. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool - - 49 - - - 148 - 148
156. Kermo Ratut Lõpe Kool - 65 - 101 - 103 - 44 147
157. William Kotka Tallinna Reaalkool 196 136 - 53 - 13 - 133 146
158. Gregor Tammik Rapla Vesiroosi Gümnaasium 49 - - - 145 - - - 145
159. Holger Orav Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 65 116 - - 114 30 - - 144
160. Martin Budanov Tallinna Reaalkool - 147 185 50 - 7 - 137 144
161. Ott Kõu Timmusk Tallinna Reaalkool 180 - 84 78 - - 67 76 143
162. Kreete Põdra Lõpe Kool - 95 - 72 - 54 - 88 142
163. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 51 - - - 140 - - - 140
164. Mia Liis Lindal Rapla Vesiroosi Gümnaasium 52 - - - 139 - - - 139
165. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool - - 51 - - - 138 - 138
166. Doris Aasa Jüri Gümnaasium - 49 - - - 137 - - 137
167. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 51 - - - 137 137
168. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 76 - 107 - 95 - 40 - 135
169. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 52 - - - 134 134
170. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium - - 52 - - - 133 - 133
171. Gregory Melsas Saue Gümnaasium - - 53 - - - 133 - 133
172. Leelo Leinberg Nõo Põhikool - - - 54 - - - 132 132
173. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 55 - - - 131 - - - 131
174. Ly Kure Tartu Variku Kool 56 - - - 131 - - - 131
175. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium - - 55 - - - 129 - 129
176. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 109 138 141 80 44 11 - 72 127
177. Johanna Simm Tallinna Reaalkool 170 210 136 58 - - 4 122 126
178. Bretlin Brant Kuressaare Gümnaasium - - - 56 - - - 126 126
179. Alari Allik Lõpe Kool - 53 - - - 126 - - 126
180. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 146 108 78 132 9 40 76 - 125
181. Lisandra Šapkin Audru kool - 54 - - - 123 - - 123
182. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 59 - - - 122 122
183. Mia-Maria Puusaag Tallinna Reaalkool 184 - 131 62 - - 10 111 121
184. Lisete Pärtel Rapla Vesiroosi Gümnaasium 61 - - - 121 - - - 121
185. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 62 - - - 120 - - - 120
186. Laureen Kiisk Tallinna Ühisgümnaasium 64 - - - 119 - - - 119
187. Sander Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 141 113 120 95 11 33 22 52 118
188. Hugo Tarto Nõo Põhikool 169 123 - 67 - 22 - 96 118
189. Tristan Link Tallinna Nõmme Gümnaasium 195 203 61 - - - 116 - 116
190. Anette Kalde Lõpe Kool - 96 - 88 - 53 - 61 114
191. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 77 128 - - 94 20 - - 114
192. Maarek Valdre Tallinna Nõmme Põhikool - - 62 - - - 114 - 114
193. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 67 - - - 113 - - - 113
194. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium - - 63 - - - 113 - 113
195. Mattias Pastak Tartu Kivilinna Kool 68 - - - 112 - - - 112
196. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool 69 - - - 112 - - - 112
197. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 108 155 140 82 44 - - 67 111
198. Karoliina Karba Tartu Erakool 213 60 184 - - 111 - - 111
199. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - 65 - - - 110 - 110
200. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium - 61 - - - 109 - - 109
201. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool - 64 - - - 107 - - 107
202. Martin Koppel Võru Kreutzwaldi Kool 70 - - - 104 - - - 104
203. Anna Mercedes Preden Tallinna Reaalkool - - 124 74 - - 17 86 103
204. Marcus Miina Kuuste Kool 118 156 130 91 34 - 11 57 102
205. Steven Nurk Audru kool - 67 - - - 102 - - 102
206. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 65 - - - 102 102
207. Triinu Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium 72 - - - 102 - - - 102
208. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 73 - - - 101 - - - 101
209. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 74 174 - - 100 - - - 100
210. Isabel Lehtla Põltsamaa Ühisgümnaasium - 70 - - - 98 - - 98
211. Sander Väärtnõu Tallinna Nõmme Gümnaasium 128 117 170 102 25 30 - 41 96
212. Karl Peeter Peri Tallinna Nõmme Põhikool - - 71 - - - 96 - 96
213. Toomas Aron Valtin Laagri kool - - 72 - - - 95 - 95
214. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - 71 - - - 95 - - 95
215. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 72 - - - 95 - - 95
216. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool - 73 - - - 94 - - 94
217. Pentma Oskar Audru kool - 74 - - - 92 - - 92
218. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 70 - - - 90 90
219. Liisi-Marie Toome Tallinna Reaalkool - - 144 71 - - - 88 88
220. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 81 148 - - 82 6 - - 88
221. Owe Pagil Jüri Gümnaasium - 76 - - - 88 - - 88
222. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 82 - 135 - 82 - 6 - 88
223. Sander Urbla Nõo Põhikool 147 114 102 - 8 32 47 - 87
224. Mihkel Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 127 90 - 144 25 61 - - 86
225. Emma-Maria Kirsimäe Viljandi Jakobsoni Kool 79 - - - 85 - - - 85
226. Mark Mevon Henry Väli Kuressaare Gümnaasium 80 - - - 83 - - - 83
227. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 98 118 - - 54 28 - - 82
228. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 126 - 94 - 26 - 56 - 82
229. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium 199 - - 76 - - - 81 81
230. Elis Helstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 75 - - - 81 81
231. Marek Laats Luunja Keskkool - 86 132 - - 70 10 - 80
232. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 99 137 125 - 52 11 16 - 79
233. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool - - 76 - - - 79 - 79
234. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 79 - - - 79 - - 79
235. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 112 104 - - 39 39 78
236. Artjom Bedjuhhov Narva Vanalinna Riigikool - 81 - - - 77 - - 77
237. Rayan Tõnts Pärnu Rääma Põhikool 100 191 166 115 50 - - 25 75
238. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 82 - - - 75 - - 75
239. Martin Laos Tallinna Saksa Gümnaasium 130 143 - 103 24 9 - 41 74
240. Timo Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 79 - - - 74 - 74
241. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 86 196 - - 73 - - - 73
242. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 121 105 - 138 29 43 - - 72
243. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool - 84 - - - 72 - - 72
244. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 85 - - - 72 - - 72
245. Kaisa Varep Surju Põhikool 210 224 146 81 - - - 69 69
246. Otto Tunnel Tallinna Kivimäe Põhikool - - 82 - - - 69 - 69
247. Madis Ivask Nõo Põhikool 90 186 - - 68 - - - 68
248. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 83 - - - 67 - 67
249. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 107 126 - - 45 21 - - 66
250. Milda Lükk Tallinna 32. Keskkool - - - 84 - - - 66 66
251. Juhan Ivask Nõo Põhikool 91 162 - - 65 - - - 65
252. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 92 177 - - 65 - - - 65
253. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 93 - - - 64 - - - 64
254. Sebastian Orav Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 94 - - - 64 - - - 64
255. Markus Juust Surju Põhikool - - 108 118 - - 40 22 62
256. Kevin Koppel Palupera Põhikool 193 89 - - - 62 - - 62
257. Saskia Susi Jakob Westholmi Gümnaasium - - 89 - - - 62 - 62
258. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool - 171 90 - - - 61 - 61
259. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool - - 91 - - - 59 - 59
260. Piibe Gerne Surju Põhikool - - 151 89 - - - 58 58
261. Matias Kosemets Kolga Kool 96 - - - 58 - - - 58
262. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool - 229 97 127 - - 55 3 58
263. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium - - 93 - - - 58 - 58
264. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool - - - 90 - - - 57 57
265. Karel Zirk Jüri Gümnaasium - 92 - - - 57 - - 57
266. Marten Saar Uulu Põhikool - 93 - - - 57 - - 57
267. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - 94 - 139 - 55 - - 55
268. Prait Kivilo Saue Gümnaasium - - 95 - - - 55 - 55
269. Nele-Mai Rannik Luunja Keskkool - - 96 - - - 55 - 55
270. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 202 166 165 92 - - - 54 54
271. Mia-Laurel Rohtoja Tallinna Reaalkool - - 98 - - - 54 - 54
272. Rihard Veerpalu Tallinna Ühisgümnaasium 125 121 - - 28 25 - - 53
273. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 132 - 117 - 21 - 32 - 53
274. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 97 - - - 53 - - 53
275. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 158 157 148 96 - - - 52 52
276. Astrid Sang Tallinna Nõmme Gümnaasium 159 225 99 - - - 52 - 52
277. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 150 104 - - 6 45 - - 51
278. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 99 - - - 51 - - 51
279. Marissa Reiter Saue Gümnaasium - - 101 - - - 49 - 49
280. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 192 232 138 99 - - 3 45 48
281. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 101 - 172 - 47 - - - 47
282. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 102 - - - 47 - - 47
283. Mari Heinlaid Uulu Põhikool - 103 - - - 47 - - 47
284. Kert Gebruk Kolga Kool 102 - - - 46 - - - 46
285. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 103 - - - 46 - - - 46
286. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 104 - - - 46 - - - 46
287. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 110 208 - - 44 - - - 44
288. Kadi Goos Võru Kreutzwaldi Kool 112 - - - 42 - - - 42
289. Alma Boisbourdin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 162 144 133 116 - 8 9 24 41
290. Britta-Liis Rosental Saue Gümnaasium - - 106 - - - 41 - 41
291. Marten Midri Saue Gümnaasium - - 110 - - - 40 - 40
292. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool - - 111 - - - 40 - 40
293. Tristan Puhk Jüri Gümnaasium - 109 - - - 39 - - 39
294. Romel Savi Luunja Keskkool 113 - - - 39 - - - 39
295. Robert Kallaste Jakob Westholmi Gümnaasium - - 113 - - - 39 - 39
296. Kertu Eepold Kolga Kool 114 192 - - 38 - - - 38
297. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 115 - - - 37 - - - 37
298. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 194 248 178 106 - - - 36 36
299. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 186 198 161 107 - - - 35 35
300. Kaisa Marta Krause Tallinna Reaalkool 233 222 179 108 - - - 35 35
301. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium 219 246 190 109 - - - 35 35
302. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 111 - - - 35 - - 35
303. Mathias Must Uulu Põhikool - 112 - - - 34 - - 34
304. Elisabeth Randkivi Tallinna Nõmme Gümnaasium 220 - 115 - - - 33 - 33
305. Helina Vallimäe Saue Gümnaasium - - 116 - - - 32 - 32
306. Oliver Blokk Tallinna Saksa Gümnaasium 120 223 180 146 30 - - - 30
307. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 115 - - - 30 - - 30
308. Keity Lumiste Tallinna 32. Keskkool - - - 111 - - - 30 30
309. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 133 145 164 135 21 8 - - 29
310. Keijo Mohnja Surju Põhikool 122 183 157 147 28 - - - 28
311. Kert Robert Rannamets Rapla Vesiroosi Gümnaasium 123 - - - 28 - - - 28
312. Caroli Kink Aruküla Põhikool 124 - - - 28 - - - 28
313. Liisa Paumverk Tallinna Reaalkool - - - 114 - - - 26 26
314. Marko Kuusekänd Surju Põhikool - - 150 117 - - - 24 24
315. Marita Shornikova Nõo Põhikool 129 - - - 24 - - - 24
316. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 131 - - - 22 - - - 22
317. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium - 125 - - - 21 - - 21
318. Mirtel Muga Laagri kool - - 122 - - - 21 - 21
319. Nelli-Ly Bušujev Võru Kreutzwaldi Kool 134 - - - 20 - - - 20
320. Kristjan Karhunen Luunja Keskkool - 127 - - - 20 - - 20
321. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 135 - - - 20 - - - 20
322. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium - 129 - - - 19 - - 19
323. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 136 - - - 19 - - - 19
324. Simon Sirg Surju Põhikool - - 129 122 - - 12 6 18
325. Erik Väljaäär Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 130 - - - 18 - - 18
326. Mia Vaikre Kolga Kool 137 - - - 18 - - - 18
327. Beryl Kokka Saue Gümnaasium - - 123 - - - 18 - 18
328. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 119 - - - 18 18
329. GertEmil Hütt Jüri Gümnaasium - 131 - - - 17 - - 17
330. Albert Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium - 132 - - - 17 - - 17
331. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 139 211 176 133 16 - - - 16
332. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 138 184 - - 16 - - - 16
333. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool - 134 - - - 15 - - 15
334. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - 172 - 120 - - - 14 14
335. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium 140 - - - 14 - - - 14
336. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool - - 128 - - - 14 - 14
337. Miku Tanel Vellet Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 148 - - 123 8 - - 5 13
338. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 160 139 - - - 11 - - 11
339. Robin Mittenbritt Surju Põhikool - - 163 121 - - - 10 10
340. Kädi Ülle Kolga Kool 142 - - - 10 - - - 10
341. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool 144 - - - 10 - - - 10
342. Harmon Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - 140 - - - 10 - - 10
343. Kert Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 141 - - - 10 - - 10
344. Birgit Moks Kolga Kool 145 - 142 - 9 - - - 9
345. Dominic Mölder Laagri kool - - 134 - - - 8 - 8
346. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 149 175 169 143 7 - - - 7
347. Albert Baikov Jüri Gümnaasium - 146 - - - 7 - - 7
348. Uku Rudolf Veski Jüri Gümnaasium - 149 - - - 5 - - 5
349. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 151 - - - 5 - - - 5
350. Bruno Koger Surju Põhikool - - 147 124 - - - 4 4
351. Kert Heljas Surju Põhikool - - 156 126 - - - 3 3
352. Mariel Moks Kolga Kool 152 - - - 3 - - - 3
353. Janett Hindoalla Laagri kool - - 137 - - - 3 - 3
354. Kevin Kiviselg Surju Põhikool - - 145 128 - - - 2 2
355. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium - 150 - - - 2 - - 2
356. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 154 - - - 2 - - - 2
357. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 152 - - - 2 - - 2
358. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 176 189 167 129 - - - 1 1
359. Mirtel Tubli Aruküla Põhikool 156 - - - 1 - - - 1
360. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikool 178 158 149 - - - - - 0
361. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 167 187 171 140 - - - - 0
362. Sten Kask Surju Põhikool 204 185 162 137 - - - - 0
363. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool - 164 139 - - - - - 0
364. Oliver Püüding Surju Põhikool - - 143 130 - - - - 0
365. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 172 180 193 - - - - - 0
366. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 164 - 160 - - - - - 0
367. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 174 - 155 - - - - - 0
368. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium 163 245 183 - - - - - 0
369. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 189 190 - - - - - - 0
370. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 188 193 - - - - - - 0
371. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 187 195 - - - - - - 0
372. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool 191 199 - - - - - - 0
373. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 200 204 - 145 - - - - 0
374. Andreas Nirk Tallinna Pääsküla Kool 183 216 - - - - - - 0
375. Martin Pint Kahtla Lasteaed-Põhikool 171 - - 141 - - - - 0
376. Aleksander Väin Saaremaa Ühisgümnaasium 175 227 - - - - - - 0
377. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 209 178 - - - - - - 0
378. Marita Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 152 - - - - - 0
379. Enri Koit Jakob Westholmi Gümnaasium - - 153 - - - - - 0
380. Robin M. Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium - 159 - - - - - - 0
381. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 198 206 - - - - - - 0
382. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium 161 - - - - - - - 0
383. Kevin G.  Rand Põltsamaa Ühisgümnaasium - 160 - - - - - - 0
384. Jarek Toova Nõo Põhikool - 161 - - - - - - 0
385. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium - - 154 - - - - - 0
386. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 163 - - - - - - 0
387. Grethe-Liis Rubin Surju Põhikool 227 209 187 - - - - - 0
388. Risto Ristikivi Surju Põhikool 228 241 174 - - - - - 0
389. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium 207 - 173 - - - - - 0
390. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 168 - - - - - - - 0
391. Lisandra Ott Surju Põhikool 223 242 177 - - - - - 0
392. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium 230 188 - - - - - - 0
393. Jakob Paluoja Tartu Kivilinna Kool - 165 - - - - - - 0
394. Gerret-K. Tõniste Põltsamaa Ühisgümnaasium - 168 - - - - - - 0
395. Nora Kallau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 131 - - - - 0
396. Agnes Ots Tallinna Ühisgümnaasium - 170 - - - - - - 0
397. Hendrik Kohl Saue Gümnaasium - - 158 - - - - - 0
398. Grethel Grünthal Kolga Kool - - 159 - - - - - 0
399. Aronemo Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 173 - - - - - - 0
400. Grethe-Lisette Neltsas Luunja Keskkool 177 - - - - - - - 0
401. Oliver Talts Kolga Kool 179 - - - - - - - 0
402. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium - 181 - - - - - - 0
403. Kenneth Roško Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 182 - - - - - - 0
404. Robin Lall Surju Põhikool 216 240 192 - - - - - 0
405. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 181 - - - - - - - 0
406. Hugo Eesmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 168 - - - - - 0
407. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool 182 - - - - - - - 0
408. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 185 - - - - - - - 0
409. Karl Erik Genergard Tallinna Pääsküla Kool 205 231 - - - - - - 0
410. Karl-Markus Janno Võru Kreutzwaldi Kool - 194 - - - - - - 0
411. Robert Luik Võru Kreutzwaldi Kool 190 - - - - - - - 0
412. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool 232 215 - - - - - - 0
413. Rasmus Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 197 - - - - - - 0
414. Madis Kesküla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 200 - - - - - - 0
415. Trevor Thomas Andreson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 134 - - - - 0
416. Märtin  Müür Põltsamaa Ühisgümnaasium - 201 - - - - - - 0
417. Lisanne Õunapuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 197 - - - - - - - 0
418. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 214 233 - - - - - - 0
419. Richard Sipelgas Surju Põhikool 222 221 - - - - - - 0
420. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium - - 175 - - - - - 0
421. Teivid Teigar Tallinna Ühisgümnaasium - 205 - - - - - - 0
422. Loore Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium - 207 - - - - - - 0
423. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool 225 234 - - - - - - 0
424. Johannes Sten Plaado Võru Kreutzwaldi Kool 201 - - - - - - - 0
425. Artur Vilk Surju Põhikool 224 237 - - - - - - 0
426. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool 203 - - - - - - - 0
427. Tommy Lee Raud Tallinna 32. Keskkool - 212 - - - - - - 0
428. Arthur Patrick Sääsk Saaremaa Ühisgümnaasium - 214 - - - - - - 0
429. Kutt Kaarel Külvet Tartu Erakool - 217 - - - - - - 0
430. Daniel Kuusk Jüri Gümnaasium - 218 - - - - - - 0
431. Reimo Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - 219 - - - - - - 0
432. Willem Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 142 - - - - 0
433. Johann- Gregor Allas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 220 - - - - - - 0
434. Heily Mäeker Kuressaare Gümnaasium - - 181 - - - - - 0
435. Sander Soopalu Palupera Põhikool 211 - - - - - - - 0
436. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium - - 182 - - - - - 0
437. Oliver Lõbus Kuressaare Gümnaasium 212 - - - - - - - 0
438. Luukas Peeter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 215 - - - - - - - 0
439. Sander Kundla Põltsamaa Ühisgümnaasium - 226 - - - - - - 0
440. Rohan Laanemets Jakob Westholmi Gümnaasium - - 186 - - - - - 0
441. Katariina Leben Aruküla Põhikool 217 - - - - - - - 0
442. Mathias Järve Jüri Gümnaasium - 228 - - - - - - 0
443. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium - - 188 - - - - - 0
444. Rene Reineberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 230 - - - - - - 0
445. Freeta Dikker Saue Gümnaasium - - 189 - - - - - 0
446. Ragnar Martinson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 218 - - - - - - - 0
447. Oliver Aiaste Tallinna Kesklinna Põhikool 221 - - - - - - - 0
448. Marie Sinivee Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 235 - - - - - - 0
449. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 236 - - - - - - 0
450. Kristofer Selgis Võru Kreutzwaldi Kool - 239 - - - - - - 0
451. Kreete Kohtla Surju Põhikool 229 - - - - - - - 0
452. Janelle-Kristiin Ammermann Tallinna Pääsküla Kool 231 - - - - - - - 0
453. Kaur  Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - 243 - - - - - - 0
454. Joonatan Kirschbaum Võru Kreutzwaldi Kool 234 - - - - - - - 0
455. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 235 - - - - - - - 0
456. Helena Basmanov Tallinna Pääsküla Kool 236 - - - - - - - 0
457. Romet Raaper Saaremaa Ühisgümnaasium - 244 - - - - - - 0
458. Ketrin Jõerand Tallinna Pääsküla Kool 237 - - - - - - - 0
459. Karl Linnas Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 247 - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4794 17
2. Nõo Põhikool 2612 15
3. Saaremaa Ühisgümnaasium 2481 15
4. Tallinna Kesklinna Põhikool 2434 14
5. Tallinna Reaalkool 2212 22
6. Tallinna Nõmme Gümnaasium 2081 17
7. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1760 6
8. Tallinna 32. Keskkool 1711 25
9. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1492 11
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1430 26
11. Jüri Gümnaasium 1225 19
12. Tallinna Pääsküla Kool 1164 17
13. Rakvere Waldorfkool 1134 1
14. Pärnu Mai kool 1094 1
15. Tartu Erakool 1080 6
16. Kolga Kool 1052 14
17. Surju Põhikool 1006 22
18. Tartu Kivilinna Kool 994 13
19. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 990 8
20. Aruküla Põhikool 988 13
21. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 978 11
22. Tallinna Nõmme Põhikool 955 8
23. Saue Gümnaasium 924 18
24. Tallinna Ühisgümnaasium 914 18
25. Viljandi Jakobsoni Kool 892 7
26. Audru kool 862 6
27. Tartu Kesklinna Kool 821 2
28. Lõpe Kool 815 8
29. Põltsamaa Ühisgümnaasium 685 20
30. Jakob Westholmi Gümnaasium 656 11
31. Võru Kreutzwaldi Kool 654 12
32. Tartu Variku Kool 546 4
33. Pärnu Vanalinna Põhikool 517 4
34. Kuuste Kool 467 3
35. Luunja Keskkool 395 6
36. Paikuse Põhikool 390 2
37. Kuressaare Gümnaasium 343 10
38. Tallinna Kivimäe Põhikool 319 3
39. Tallinna Saksa Gümnaasium 293 7
40. Laagri kool 276 5
41. Nõmme Erakool 249 1
42. Gustav Adolfi Gümnaasium 203 1
43. Püha Johannese kool 191 1
44. Tallinna Heleni Kool 181 1
45. Uulu Põhikool 138 3
46. Narva Vanalinna Riigikool 92 2
47. Pärnu Rääma Põhikool 75 1
48. Palupera Põhikool 62 2