menu_top
menu_bottom


Põhikooli parimad mõttesportlased aastal 2017/2018

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 7 4 2 2 249 274 282 280 1085
2. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 6 13 4 290 268 238 277 1073
3. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 17 27 1 7 222 199 300 255 976
4. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 34 8 6 11 158 262 267 245 932
5. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 14 10 22 15 238 251 205 233 927
6. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 11 24 9 26 246 204 260 196 906
7. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 15 28 20 20 232 198 218 211 859
8. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 44 10 28 202 146 250 190 788
9. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 32 3 46 36 163 280 150 173 766
10. Mathias Robert Uibokant Gustav Adolfi Gümnaasium 42 1 47 39 149 300 149 167 765
11. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 26 37 11 48 194 167 249 140 750
12. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 85 13 15 30 81 248 234 186 749
13. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 37 38 44 13 155 166 152 241 714
14. Rando Lukk Luunja Keskkool 57 50 31 8 122 138 179 251 690
15. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 61 62 28 6 117 102 189 259 667
16. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 49 70 29 10 136 91 189 245 661
17. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 3 110 91 5 284 44 58 263 649
18. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium 20 9 38 - 219 258 170 - 647
19. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 116 97 5 14 39 61 267 239 606
20. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 36 41 99 16 156 161 50 232 599
21. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 13 65 84 33 239 100 68 176 583
22. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 54 - 42 1 127 - 156 300 583
23. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 64 53 45 43 109 128 152 151 540
24. Kristjan Link Surju Põhikool 90 31 51 50 73 191 138 131 533
25. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 9 35 134 75 248 177 15 84 524
26. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 - 7 112 225 - 262 36 523
27. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 25 146 53 27 198 3 125 194 520
28. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 46 34 23 - 139 177 204 - 520
29. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 35 119 54 24 156 33 124 203 516
30. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 65 117 21 35 101 36 206 173 516
31. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 8 190 109 18 248 - 37 229 514
32. Uku Tominga Surju Põhikool 80 26 61 61 84 199 108 111 502
33. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 83 17 - 192 76 225 - 493
34. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 44 40 70 74 145 164 97 84 490
35. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 11 14 - - 250 235 - 485
36. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 72 21 102 49 91 213 49 131 484
37. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 95 25 76 57 66 202 80 121 469
38. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 24 57 41 - 199 114 156 - 469
39. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 105 77 12 68 48 83 241 97 469
40. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 43 64 53 77 147 106 127 457
41. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 235 63 37 38 - 102 170 167 439
42. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 81 74 65 40 82 85 105 162 434
43. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 39 76 26 - 152 83 194 - 429
44. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - 84 3 82 - 75 272 75 422
45. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 141 - 39 17 16 - 169 232 417
46. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 58 121 59 44 120 29 110 151 410
47. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 - 25 77 123 - 194 81 398
48. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 22 80 57 - 203 81 112 - 396
49. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 121 82 69 37 33 77 97 168 375
50. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 12 - 52 - 243 - 128 - 371
51. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 159 129 30 45 4 20 186 150 360
52. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 71 124 68 47 93 26 98 141 358
53. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 31 32 - - 171 184 - - 355
54. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 6 - 67 - 251 - 102 - 353
55. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 10 104 132 109 246 47 17 40 350
56. Martti Miks Palupera Põhikool 21 51 - - 214 134 - - 348
57. Aston Parol Nõo Põhikool 96 54 105 63 65 119 43 109 336
58. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 33 - 35 - 159 - 172 - 331
59. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 120 58 80 69 35 112 78 91 316
60. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool 138 67 27 - 21 99 191 - 311
61. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 50 85 86 111 133 74 66 37 310
62. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 18 - 81 - 229 - 75 304
63. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 73 105 110 56 91 46 37 124 298
64. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 287 - - - 287
65. Grete Olde Tallinna Reaalkool - 2 - - - 285 - - 285
66. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 109 68 50 - 46 97 141 - 284
67. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 3 - - - 279 279
68. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 4 - - - 279 - - - 279
69. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 70 42 164 121 94 158 - 25 277
70. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 30 86 183 125 183 73 - 20 276
71. Nikita Brezgin Gustav Adolfi Gümnaasium - - 4 - - - 270 - 270
72. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool 5 - - - 270 - - - 270
73. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool - 5 - - - 268 - - 268
74. Karl Erik Olde Tallinna Tehnikagümnaasium - 7 - - - 263 - - 263
75. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium - - 8 - - - 262 - 262
76. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool 52 - 101 78 129 - 50 80 259
77. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 63 89 188 80 110 69 - 79 258
78. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 60 48 - - 117 139 - - 256
79. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 115 125 32 133 41 25 177 12 255
80. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 99 75 92 96 55 84 56 59 254
81. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 48 - 56 - 138 - 116 - 254
82. Sander Teras Saaremaa Ühisgümnaasium 76 111 81 106 88 43 77 42 250
83. Siim Saarse  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 9 - - - 249 249
84. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 12 - - - 249 - - 249
85. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 86 39 - - 80 165 - - 245
86. Henrik Hõbemägi Tallinna Vaba Waldorfkool 130 88 78 93 26 70 80 67 243
87. Liisbeth Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 12 - - - 242 242
88. Merilin Arumets Kehra Gümnaasium 100 173 165 31 55 - - 186 241
89. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - 14 - - - 238 - - 238
90. Jakob Luts Jüri Gümnaasium - 15 - - - 237 - - 237
91. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool 59 122 74 - 118 29 88 - 235
92. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 18 - 138 - 221 - 10 - 231
93. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 78 187 82 92 87 - 76 68 231
94. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 16 - - - 231 - - 231
95. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 17 - - - 230 - - 230
96. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool - - 16 - - - 228 - 228
97. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium - 19 - - - 225 - - 225
98. Tiia Tomson Kuuste Kool 165 127 107 41 - 24 41 159 224
99. Tormi Kull Jüri Gümnaasium - 20 - - - 224 - - 224
100. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - 18 - - - 220 - 220
101. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 19 - - - 220 - - - 220
102. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 19 - - - 219 - 219
103. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - - - 19 - - - 216 216
104. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 82 182 73 110 82 - 91 39 212
105. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool - - - 21 - - - 210 210
106. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium - 22 - - - 208 - - 208
107. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 23 - - - 207 - - 207
108. Kärt Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 22 - - - 206 206
109. Marta-Johanna Arst Tartu Kivilinna Kool - - - 23 - - - 206 206
110. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 27 - - 135 193 - - 11 204
111. Pavel Semenkov Kehra Gümnaasium 113 126 127 60 43 25 20 115 203
112. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 74 149 156 62 90 - - 110 200
113. Jan Silver Leis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 25 - - - 200 200
114. Kauri Kappet Tallinna Kivimäe Põhikool - - 24 - - - 197 - 197
115. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 107 71 96 136 47 88 51 10 196
116. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 156 161 198 29 6 - - 189 195
117. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 29 - - - 193 - - 193
118. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 30 - - - 193 - - 193
119. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 66 - 72 - 101 - 91 - 192
120. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 192 - 113 42 - - 34 155 189
121. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 146 107 182 52 13 45 - 130 188
122. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 79 66 - - 86 99 - - 185
123. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 110 98 75 - 46 57 82 - 185
124. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 55 85 - - 117 67 - 184
125. Karmen Kuusik Tallinna Nõmme Põhikool 29 - - - 184 - - - 184
126. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool - 33 - - - 183 - - 183
127. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 53 - 93 - 129 - 54 - 183
128. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 148 61 89 - 11 104 63 - 178
129. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 84 - 71 - 81 - 96 - 177
130. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool - - - 32 - - - 177 177
131. Johannes Paju Aruküla Põhikool - - 33 - - - 176 - 176
132. Triini Lille Aruküla Põhikool - - 34 - - - 175 - 175
133. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool - - - 34 - - - 174 174
134. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 167 - 103 54 - - 48 125 173
135. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 62 96 - - 110 62 - - 172
136. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 248 36 - - - 171 - - 171
137. Mihkel Viires Nõmme Erakool - - 36 - - - 171 - 171
138. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 41 - 135 - 150 - 15 - 165
139. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 83 79 - - 82 82 - - 164
140. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 216 154 116 51 - - 33 130 163
141. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool - - 40 - - - 160 - 160
142. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 51 - 187 115 129 - - 30 159
143. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 213 95 100 105 - 63 50 44 157
144. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 93 72 - - 71 86 - - 157
145. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool - - 43 - - - 155 - 155
146. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 38 - - - 155 - - - 155
147. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 40 - - - 151 - - - 151
148. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 104 - - 66 49 - - 101 150
149. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 43 170 - - 148 - - - 148
150. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium - - 48 - - - 148 - 148
151. Karl Elias Saue Tallinna Reaalkool - 45 - - - 146 - - 146
152. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 45 - - - 144 - - - 144
153. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 101 115 98 - 55 38 51 - 144
154. Kaspar Maanus Maamets Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 46 - - - 144 - - 144
155. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium - - 49 - - - 143 - 143
156. Mirtel Salujõe Tallinna Pääsküla Kool - - - 46 - - - 143 143
157. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 47 - - - 141 - - 141
158. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 47 - - - 139 - - - 139
159. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 127 59 - - 30 108 - - 138
160. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 49 - - - 138 - - 138
161. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 108 133 142 91 46 16 7 68 137
162. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 92 - 87 - 71 - 65 - 136
163. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 131 175 60 - 25 - 109 - 134
164. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium - 52 - - - 134 - - 134
165. Siim Saar Aruküla Põhikool 87 - 97 - 80 - 51 - 131
166. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 135 - 63 - 22 - 107 - 129
167. Kristjan Konts Kuuste Kool 132 134 157 70 24 15 - 88 127
168. Marleen Aleksandrov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 55 - - - 125 125
169. Kusti Sammul Nõo Põhikool 106 93 136 - 47 64 13 - 124
170. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 55 - - - 124 - - - 124
171. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 147 91 114 137 12 67 33 10 122
172. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 58 - - - 118 118
173. Eerika Hinno Aruküla Põhikool - - 55 - - - 117 - 117
174. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 170 185 158 59 - - - 116 116
175. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 243 56 176 - - 115 - - 115
176. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool - - 58 - - - 111 - 111
177. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium - 112 - 90 - 42 - 69 111
178. Marten Leok Aruküla Põhikool 161 - 62 - 2 - 108 - 110
179. Armin Moks Kolga Kool 152 164 - 67 7 - - 101 108
180. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 118 189 130 101 37 - 18 52 107
181. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 60 - - - 107 - - 107
182. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool - - - 64 - - - 106 106
183. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 188 165 166 65 - - - 104 104
184. Johan-Markus Koitsaar Kehra Gümnaasium 209 118 168 88 - 34 - 69 103
185. Art Hendrik Tiit Gustav Adolfi Gümnaasium - 101 - 99 - 49 - 54 103
186. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool - - 66 - - - 102 - 102
187. Marie Pärn Jüri Gümnaasium - 64 - - - 101 - - 101
188. Sandra Sügav Lustivere Põhikool 67 - - - 99 - - - 99
189. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 68 - - - 99 - - - 99
190. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 77 - 139 - 88 - 9 - 97
191. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 174 123 85 - - 22 74 96
192. Danjel Juškin Palupera Põhikool 69 - - - 95 - - - 95
193. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - 69 - - - 93 - - 93
194. Ants Liivamägi Kuuste Kool 142 87 146 149 15 71 4 1 91
195. Triinu Kull Palupera Põhikool 75 - - - 90 - - - 90
196. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 94 176 171 128 70 - - 17 87
197. Tuuli Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 71 - - - 87 87
198. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 256 73 - - - 86 - - 86
199. Lotta Liisa Soosaar Tartu Kivilinna Kool - - - 72 - - - 85 85
200. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool - - - 73 - - - 85 85
201. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 214 78 - - - 83 - - 83
202. Matheas Trilljärv Kolga Kool 149 148 - 89 11 1 - 69 81
203. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 76 - - - 81 81
204. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - - 154 79 - - - 80 80
205. Uku Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium - - 77 - - - 80 - 80
206. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 98 144 185 138 62 7 - 10 79
207. Pavel Perepjolkin Aruküla Põhikool - - 79 - - - 79 - 79
208. Robin Kalde Lõpe Kool 259 81 - - - 78 - - 78
209. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 144 - 88 - 14 - 63 - 77
210. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 126 139 112 - 31 11 35 - 77
211. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool 89 - 191 - 76 - - - 76
212. Karoliine Vijard Kehra Gümnaasium 129 166 126 117 26 - 21 28 75
213. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool - - - 83 - - - 74 74
214. Kevin Kubilius Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 84 - - - 74 74
215. Isabel Põldma Võru Kreutzwaldi Kool - - - 86 - - - 73 73
216. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 231 - 83 - - - 72 - 72
217. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 91 - - - 72 - - - 72
218. Heleriin Mikkelsaar Võru Kreutzwaldi Kool - - - 87 - - - 72 72
219. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 97 188 144 - 65 - 6 - 71
220. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 145 99 169 - 14 56 - - 70
221. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium - 123 - 107 - 27 - 42 69
222. Rasmus Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 90 - - - 68 - - 68
223. Roven Lebbin Tallinna Saksa Gümnaasium 227 92 - - - 67 - - 67
224. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 137 108 - - 21 44 - - 65
225. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 234 94 - - - 64 - - 64
226. Iiris Ehalill Riistop Tallinna Pääsküla Kool - - - 94 - - - 64 64
227. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 178 153 175 95 - - - 63 63
228. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 117 - 121 - 39 - 23 - 62
229. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 176 - 90 - - - 59 - 59
230. Milana Leoke-Bosenko Kehra Gümnaasium 174 172 149 98 - - 3 55 58
231. Kirke Kask Nõo Põhikool - - - 97 - - - 58 58
232. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 139 178 131 127 19 - 17 19 55
233. Markus Klais Jüri Gümnaasium - 100 - - - 55 - - 55
234. Eve Riivik Palupera Põhikool 102 - - - 54 - - - 54
235. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 198 151 170 100 - - - 53 53
236. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 103 - - - 53 - - - 53
237. Arko Kasemets Luunja Keskkool 196 - 94 - - - 52 - 52
238. Henry Vesilind Aruküla Põhikool - - 95 - - - 52 - 52
239. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 172 143 104 - - 7 43 - 50
240. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 128 - 128 - 29 - 19 - 48
241. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool - 102 - - - 48 - - 48
242. Pärtel Andres Sooniste Pärnu Vabakool - 103 - - - 48 - - 48
243. Hermet Toonikus Lõpe Kool - 109 - 147 - 44 - 3 47
244. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 102 - - - 46 46
245. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 106 - - - 46 - - 46
246. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 193 179 180 103 - - - 45 45
247. Sten Kraun Viljandi Jakobsoni Kool 111 - 193 - 45 - - - 45
248. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 112 - - - 45 - - - 45
249. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 166 136 133 129 - 13 16 15 44
250. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 157 113 173 - 5 39 - - 44
251. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 104 - - - 44 44
252. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 133 130 - - 24 19 - - 43
253. Liina Jaanus Saue Gümnaasium - - 106 - - - 43 - 43
254. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 114 - 194 - 42 - - - 42
255. Kaur Ehrlich Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 108 - - - 41 41
256. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 244 - 117 142 - - 30 8 38
257. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 250 114 - - - 38 - - 38
258. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool - - 108 - - - 38 - 38
259. Adriana Pilisner Nõo Põhikool 236 142 150 119 - 9 2 26 37
260. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 228 - 111 - - - 37 - 37
261. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 116 - - - 37 - - 37
262. Gerto Lipetski Kolga Kool 119 163 - - 36 - - - 36
263. Eerik Rudometov Kuuste Kool 168 131 140 141 - 18 8 8 34
264. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 215 140 122 153 - 11 23 - 34
265. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 242 135 190 126 - 14 - 20 34
266. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 113 - - - 33 33
267. Andri Aarna Palupera Põhikool 122 - - - 33 - - - 33
268. Eleriin Lind Aruküla Põhikool - - 115 - - - 33 - 33
269. Barbara Roon Olustvere Põhikool 123 - - - 33 - - - 33
270. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 138 - 124 - 11 - 21 32
271. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 124 - - - 32 - - - 32
272. Maris Koppel Tallinna 32. Keskkool 255 - - 114 - - - 32 32
273. Andres Kull Palupera Põhikool 187 120 - - - 31 - - 31
274. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 125 - - - 31 - - - 31
275. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 217 147 161 116 - 1 - 29 30
276. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 221 171 129 134 - - 19 11 30
277. Marek Nõlvak Ambla Lasteaed-Põhikool 205 180 184 118 - - - 28 28
278. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool - - 118 - - - 28 - 28
279. Tom-Robin Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 226 183 119 - - - 27 - 27
280. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 203 192 192 120 - - - 26 26
281. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 140 - 141 - 18 - 8 - 26
282. Egert Penu Aruküla Põhikool - - 120 - - - 25 - 25
283. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 202 128 181 150 - 23 - 1 24
284. Remo Rohult Tallinna 32. Keskkool 190 - - 122 - - - 23 23
285. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 134 - - - 23 - - - 23
286. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 197 152 201 123 - - - 22 22
287. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium - - 124 - - - 22 - 22
288. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 136 - - - 22 - - - 22
289. Karolin Kongo Tallinna Nõmme Põhikool - - 125 - - - 22 - 22
290. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool 218 132 167 - - 18 - - 18
291. Hendrik Hermandi Kolga Kool 150 145 - - 9 7 - - 16
292. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 219 156 177 130 - - - 15 15
293. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 143 - - - 15 - - - 15
294. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool - - - 131 - - - 14 14
295. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium 222 137 - - - 13 - - 13
296. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 233 - 137 - - - 13 - 13
297. Anti Arjukese Luunja Keskkool 153 - 143 - 6 - 6 - 12
298. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 246 193 - 132 - - - 12 12
299. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 239 141 - - - 9 - - 9
300. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium 241 184 - 140 - - - 9 9
301. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool - 181 - 139 - - - 9 9
302. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 151 - 189 - 8 - - - 8
303. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 223 167 186 143 - - - 7 7
304. Sofia Rutiku Kolga Kool 154 - - - 6 - - - 6
305. Taivo Kask Lustivere Põhikool 155 - - - 6 - - - 6
306. Karel Kutsar Nõo Põhikool 194 162 172 144 - - - 5 5
307. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool - - 145 - - - 5 - 5
308. Annette Nahkur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 158 - - - 5 - - - 5
309. Helga Drobaha Kehra Gümnaasium 173 177 159 145 - - - 4 4
310. Kenneth Lass Kehra Gümnaasium 185 169 152 146 - - 1 3 4
311. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 249 168 148 151 - - 4 - 4
312. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 251 - 147 - - - 4 - 4
313. Lisette Moks Kolga Kool 160 - - - 4 - - - 4
314. Magnus Saarna Palupera Põhikool 162 - - - 2 - - - 2
315. Birgit Laurson Luunja Keskkool - - 151 - - - 1 - 1
316. Tim Martin Siling Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 148 - - - 1 1
317. Kaspar Paulus Palupera Põhikool 163 - - - 1 - - - 1
318. Christopher Malk Aruküla Põhikool - - 153 - - - 1 - 1
319. Kevin Rull Pärnu Rääma Põhikool 179 158 179 155 - - - - 0
320. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 184 150 196 152 - - - - 0
321. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 183 - 160 - - - - - 0
322. Märt Eepold Kolga Kool 177 159 - - - - - - 0
323. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 191 - 174 - - - - - 0
324. Erki Pärna Tartu Kivilinna Kool 201 160 - - - - - - 0
325. Richard Sarap Nõo Põhikool 200 - 178 - - - - - 0
326. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool 207 155 - - - - - - 0
327. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 208 157 - - - - - - 0
328. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 164 - - - - - - - 0
329. Indrek Männik Luunja Keskkool - - 155 - - - - - 0
330. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 169 - - - - - - - 0
331. Tobias Vainumäe Tartu Kivilinna Kool - - 162 - - - - - 0
332. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 171 - - - - - - - 0
333. Kristofer Kevväi Nõo Põhikool 175 - - - - - - - 0
334. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium - - 163 - - - - - 0
335. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 180 - - - - - - - 0
336. Hendrik Uuemaa Palupera Põhikool 182 - - - - - - - 0
337. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 181 - - - - - - - 0
338. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 186 - - - - - - - 0
339. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool 206 - 197 - - - - - 0
340. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 189 - - - - - - - 0
341. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 247 - 204 154 - - - - 0
342. Ene-Liis Hanson Tallinna 32. Keskkool 195 - - - - - - - 0
343. Karoliina Kärsin Võru Kreutzwaldi Kool 199 - - - - - - - 0
344. Andres Tammistu Tallinna Ühisgümnaasium 204 - - - - - - - 0
345. Ott Müürsepp Tallinna Saksa Gümnaasium 240 191 - - - - - - 0
346. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 232 - 202 - - - - - 0
347. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 210 - - - - - - - 0
348. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium 211 - - - - - - - 0
349. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 212 - - - - - - - 0
350. Mark William Mugra Tartu Kivilinna Kool - 195 205 - - - - - 0
351. Siim Viies Olustvere Põhikool 220 - - - - - - - 0
352. Erik Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 224 - - - - - - - 0
353. Kristin Odrats Tartu Kivilinna Kool 225 - - - - - - - 0
354. Tarko Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 186 - - - - - - 0
355. Annabel Allas Võru Kreutzwaldi Kool 229 - - - - - - - 0
356. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - - 195 - - - - - 0
357. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 230 - - - - - - - 0
358. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Kool - - 199 - - - - - 0
359. Uku Alvela Aruküla Põhikool - - 200 - - - - - 0
360. Paul- Egert Peensalu Kolga Kool - 194 - - - - - - 0
361. Sander Punt Võru Kreutzwaldi Kool - 196 - - - - - - 0
362. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 237 - - - - - - - 0
363. Hanno-Laur Kunnus Võru Kreutzwaldi Kool 238 - - - - - - - 0
364. Annabel Trees Nõo Põhikool - - 203 - - - - - 0
365. Gert Paaskivi Kuressaare Gümnaasium - - 206 - - - - - 0
366. Aksel Brik Tartu Kivilinna Kool 245 - - - - - - - 0
367. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 252 - - - - - - - 0
368. Kerttu-Riin Petrov Tartu Kivilinna Kool 253 - - - - - - - 0
369. Marta Kivilo Võru Kreutzwaldi Kool 254 - - - - - - - 0
370. Romario Taimre Tallinna Pääsküla Kool 257 - - - - - - - 0
371. Aleksandra Suits Tartu Kivilinna Kool 258 - - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 4321 17
2. Saaremaa Ühisgümnaasium 3146 9
3. Peetri Lasteaed-Põhikool 2910 17
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 2820 19
5. Tallinna Pääsküla Kool 2419 23
6. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 2397 7
7. Gustav Adolfi Gümnaasium 2199 11
8. Tallinna 32. Keskkool 2135 14
9. Kehra Gümnaasium 1738 12
10. Surju Põhikool 1377 4
11. Viljandi Jakobsoni Kool 1303 19
12. Nõo Põhikool 1284 15
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1280 17
14. Luunja Keskkool 1256 12
15. Jüri Gümnaasium 1154 9
16. Tallinna Tehnikagümnaasium 910 2
17. Tartu Kivilinna Kool 865 13
18. Aruküla Põhikool 846 21
19. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 802 5
20. Palupera Põhikool 772 11
21. Tartu Waldorfgümnaasium 766 1
22. Kuressaare Gümnaasium 760 10
23. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 754 6
24. Nõmme Erakool 753 3
25. Pärnu Rääma Põhikool 746 13
26. Kuuste Kool 520 5
27. Tallinna Arte Gümnaasium 485 1
28. Tallinna Nõmme Põhikool 434 3
29. Lõpe Kool 419 5
30. Tallinna Kesklinna Põhikool 387 6
31. Tallinna Ühisgümnaasium 347 7
32. Põltsamaa Ühisgümnaasium 331 2
33. Narva Vanalinna Riigikool 316 2
34. Pärnu Raeküla Kool 295 2
35. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 287 1
36. Olustvere Põhikool 274 6
37. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 262 1
38. Kolga Kool 255 10
39. Tallinna Vaba Waldorfkool 243 1
40. Tabasalu Ühisgümnaasium 220 1
41. Pärnu Vanalinna Põhikool 198 2
42. Tallinna Saksa Gümnaasium 198 6
43. Tallinna Kivimäe Põhikool 197 1
44. Võru Kreutzwaldi Kool 145 7
45. Paikuse Põhikool 130 2
46. Ambla Lasteaed-Põhikool 129 3
47. Lustivere Põhikool 105 2
48. Pärnu Vabakool 48 1
49. Saue Gümnaasium 43 1
50. Jakob Westholmi Gümnaasium 22 3