menu_top
menu_bottom


Algkooli parimad mõttesportlased aastal 2018/2019

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 12 23 2 4 238 213 282 270 1003
2. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 10 43 4 8 239 165 269 261 934
3. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 22 48 8 3 211 150 263 274 898
4. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 23 39 3 18 209 169 272 233 883
5. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 3 18 53 17 270 222 146 237 875
6. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 11 53 20 22 238 136 214 221 809
7. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 38 52 13 10 169 145 230 251 795
8. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 19 89 11 9 221 70 245 252 788
9. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 56 47 24 2 116 152 199 279 746
10. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 34 59 10 29 175 120 249 200 744
11. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 30 102 6 15 183 45 268 240 736
12. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 21 79 16 32 212 88 226 191 717
13. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 66 28 58 12 91 192 136 246 665
14. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 91 50 50 300 62 149 153 664
15. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 49 42 28 42 138 166 184 163 651
16. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 80 26 14 65 79 204 228 107 618
17. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 15 60 7 - 236 115 265 - 616
18. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17 96 1 105 232 54 300 28 614
19. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 48 58 54 41 141 123 146 165 575
20. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 6 148 49 44 259 - 151 159 569
21. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 47 103 19 40 142 44 216 165 567
22. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 32 10 65 - 177 247 126 - 550
23. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 42 19 82 70 152 221 78 85 536
24. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 62 44 62 60 96 163 130 127 516
25. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 61 41 43 59 113 164 161 497
26. Oskad Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 174 97 37 5 - 51 174 268 493
27. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 33 49 45 - 176 148 158 - 482
28. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 26 14 91 - 189 226 66 - 481
29. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 104 26 45 69 43 194 157 463
30. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 28 75 39 117 186 95 165 13 459
31. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 16 16 - - 234 223 - - 457
32. Johannes Männik Nõo Põhikool 40 85 86 63 162 78 73 116 429
33. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 276 - 46 6 - - 158 266 424
34. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 54 66 95 54 122 106 54 140 422
35. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 76 146 71 19 81 1 111 227 420
36. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 162 161 25 24 - - 195 210 405
37. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 39 21 - - 168 217 - - 385
38. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 67 40 74 - 91 169 104 - 364
39. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 224 190 42 31 - - 162 196 358
40. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 140 139 67 37 20 7 120 182 329
41. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 68 99 35 128 90 50 178 6 324
42. Paula Arula Tallinna Reaalkool 236 - 60 34 - - 136 185 321
43. Lilian Elisabeth Kaurit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 144 129 29 66 18 14 184 102 318
44. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 27 149 87 86 186 - 73 58 317
45. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool - 22 - 67 - 214 - 95 309
46. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 154 - - 1 8 - - 300 308
47. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 36 82 98 124 172 80 46 7 305
48. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium 161 154 80 21 1 - 80 222 303
49. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 77 84 137 53 80 78 3 140 301
50. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool - 1 - - - 300 - - 300
51. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 158 202 5 108 3 - 269 22 294
52. William Kotka Tallinna Reaalkool 88 50 129 83 70 148 12 62 292
53. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 58 33 - - 109 182 - - 291
54. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 79 63 118 76 79 110 20 78 287
55. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium - 2 - - - 285 - - 285
56. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 2 - - - 277 - - - 277
57. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool 70 - - 36 90 - - 182 272
58. Hans-Georg Köösel Pärnu Mai kool - 3 - - - 269 - - 269
59. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 4 - - - 269 - - - 269
60. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 5 - - - 269 - - - 269
61. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 96 - - 26 64 - - 202 266
62. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool - 4 - - - 265 - - 265
63. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 5 - - - 265 - - 265
64. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 55 83 93 - 119 79 64 - 262
65. Sten Ove Mihelson Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 7 - - - 262 262
66. Marko Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool 266 6 - - - 258 - - 258
67. Kertu Karba Tartu Erakool - 7 - - - 257 - - 257
68. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium 59 256 151 49 101 - - 154 255
69. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium - 8 - - - 255 - - 255
70. Karel Kissand Pärnu Vanalinna Põhikool 7 - - - 253 - - - 253
71. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium - 9 - - - 252 - - 252
72. Kristjan Lääne Püha Johannese kool - - 9 - - - 250 - 250
73. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool - - - 11 - - - 249 249
74. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool - 36 - 80 - 174 - 72 246
75. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 8 - - - 246 - - - 246
76. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - - - 13 - - - 245 245
77. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 98 77 121 78 62 91 18 73 244
78. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 131 24 - - 30 213 - - 243
79. Kätriin Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 9 - - - 242 - - - 242
80. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 52 65 - 156 133 108 - - 241
81. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool - - - 14 - - - 241 241
82. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool 152 214 15 - 12 - 227 - 239
83. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - - - 16 - - - 238 238
84. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 31 93 - - 179 58 - - 237
85. Karl Stefan Kivistik Jüri Gümnaasium 13 - - - 237 - - - 237
86. Teele Peerna Tallinna Kesklinna Põhikool 14 - - - 237 - - - 237
87. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 134 159 100 39 26 - 43 166 235
88. Karl Peeter Peri Tallinna Nõmme Põhikool - - 12 - - - 233 - 233
89. Välja Hendrik Audru kool - 11 - - - 233 - - 233
90. Lev Liubchenko Põlva Kool - 12 - - - 231 - - 231
91. Elisabeth Valdmann Jüri Gümnaasium 18 - - - 229 - - - 229
92. Andreas Kompus Aruküla Põhikool - 13 - - - 229 - - 229
93. Andreas Aus Pärnu Mai kool - 15 - - - 223 - - 223
94. Sander Aasma Jüri Gümnaasium - 17 - - - 223 - - 223
95. Paula Tammi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 214 - - 20 - - - 222 222
96. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 25 185 122 120 193 - 17 10 220
97. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 17 - - - 220 - 220
98. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 20 - - - 219 - - - 219
99. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool - - 57 74 - - 137 81 218
100. Harri Pikkmets Lõpe Kool - 20 - 153 - 218 - - 218
101. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 168 168 114 33 - - 29 188 217
102. Marten-Kristo Sonist Saue Gümnaasium - - 18 - - - 217 - 217
103. Kristo Kolossov Tartu Veeriku Kool 101 - 143 47 60 - - 154 214
104. Miia Saar Tallinna Reaalkool - - - 23 - - - 212 212
105. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool - - 21 - - - 211 - 211
106. Rasmus Kraav Tartu Veeriku Kool 94 126 63 161 65 16 129 - 210
107. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 205 - 47 88 - - 156 54 210
108. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - 22 - - - 210 - 210
109. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 86 - 59 - 73 - 136 - 209
110. Mirell Mercedes Vonder Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 25 - - - 209 209
111. Patrik Sebastian Karilaid Tallinna Kesklinna Põhikool - 25 - - - 207 - - 207
112. Reiko Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - - 23 - - - 205 - 205
113. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool 24 - - - 203 - - - 203
114. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 91 81 186 89 69 81 - 52 202
115. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 155 142 90 62 7 5 66 123 201
116. Grete Kask Nõo Põhikool - 155 - 28 - - - 201 201
117. Elleya Leppik Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 27 - - - 201 201
118. Gregor Pilter Pärnu Vanalinna Põhikool - 27 - - - 199 - - 199
119. Helena Maddison Tartu Veeriku Kool - 261 - 30 - - - 196 196
120. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 81 135 72 - 78 10 106 - 194
121. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 29 - - - 192 - - 192
122. Kristo Kolks Saue Gümnaasium - - 27 - - - 191 - 191
123. Mihkel Möller Tallinna Kesklinna Põhikool - 30 - - - 189 - - 189
124. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 167 143 99 56 - 5 45 137 187
125. Grevo Luup Paikuse Põhikool - 31 - - - 186 - - 186
126. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool - 32 - - - 185 - - 185
127. Rasmus Kröönström Kolga Kool 29 - - - 185 - - - 185
128. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 35 - - - 184 184
129. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 120 231 79 84 39 - 81 62 182
130. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium - - 30 - - - 182 - 182
131. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium - - 31 - - - 179 - 179
132. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium - - 32 - - - 179 - 179
133. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - 33 - - - 179 - 179
134. Liivar Lätt Tartu Veeriku Kool 138 - - 46 22 - - 156 178
135. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium - 276 34 - - - 178 - 178
136. Arthur Marti Animägi Tallinna Kesklinna Põhikool - 35 - - - 177 - - 177
137. Karl Uukkivi Tallinna Kesklinna Põhikool - 34 - - - 177 - - 177
138. Lisette Sepp Kuressaare Gümnaasium - - - 38 - - - 175 175
139. Pirbi Andrena Aarna Tallinna Kivimäe Põhikool - - 36 - - - 175 - 175
140. Eliise Kõrgessaar Keila kool 35 - - - 175 - - - 175
141. Cathleen Alloja Jüri Gümnaasium - 37 - - - 173 - - 173
142. Kermo Ratut Lõpe Kool - 38 - 145 - 171 - - 171
143. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool - 158 52 110 - - 148 22 170
144. Matias Kosemets Kolga Kool 37 173 - 170 170 - - - 170
145. Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium - 41 - - - 168 - - 168
146. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool - - 38 - - - 168 - 168
147. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 46 174 150 113 149 - - 18 167
148. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium - - 40 - - - 164 - 164
149. Janne-Liis Tamm Audru kool - 45 - - - 162 - - 162
150. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool - - 43 - - - 162 - 162
151. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 169 - 44 - - - 161 - 161
152. Sayid Vihalem Tallinna Heleni Kool 41 - - - 161 - - - 161
153. Artur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 171 109 101 72 - 32 43 82 157
154. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 51 140 124 - 133 7 16 - 156
155. Liis Marii Vaher Põlva Kool - 46 - - - 155 - - 155
156. Joonatan Kirschbaum Võru Kreutzwaldi Kool - - - 48 - - - 154 154
157. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium - - 48 - - - 153 - 153
158. Vlada Makovei Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 51 - - - 153 153
159. Kert Hüvato Võru Kreutzwaldi Kool 43 - - - 152 - - - 152
160. Evert Rannamaa Jüri Gümnaasium 44 - - - 152 - - - 152
161. Tevon Sild Jüri Gümnaasium 45 - - - 150 - - - 150
162. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 176 - 51 - - - 148 - 148
163. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium - 51 - - - 147 - - 147
164. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium - - 55 - - - 145 - 145
165. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 111 188 77 134 52 - 87 3 142
166. Riin Eller Tallinna 32. Keskkool - - - 52 - - - 142 142
167. Marten Midri Saue Gümnaasium - - 56 - - - 141 - 141
168. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 93 87 - - 68 71 - - 139
169. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool - - - 55 - - - 137 137
170. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 50 - - - 135 - - - 135
171. Helene Jentson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 61 - - - 134 - 134
172. Märten Uljas Kärla Põhikool 53 - - - 133 - - - 133
173. Remmel Andero Audru kool - 54 - - - 132 - - 132
174. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 57 - - - 130 130
175. Trevor Thomas Andreson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 58 - - - 130 130
176. Ivan Rozhanskiy Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 59 - - - 129 129
177. Raimond Lillemaa Pärnu Mai kool - 55 - - - 129 - - 129
178. Mirell Kouru Jakob Westholmi Gümnaasium - - 64 - - - 128 - 128
179. Gregory Melsas Saue Gümnaasium - - 66 - - - 126 - 126
180. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 61 - - - 126 126
181. Rico Lõhmus Tartu Veeriku Kool 74 265 104 - 84 - 41 - 125
182. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 56 - - - 124 - - 124
183. Karl Kompus Aruküla Põhikool - 57 - - - 124 - - 124
184. Marissa Reiter Saue Gümnaasium - - 68 - - - 119 - 119
185. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 64 120 - - 96 21 - - 117
186. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 69 - - - 116 - 116
187. Eliise Loit Tallinna 32. Keskkool - - 70 - - - 116 - 116
188. Eva-Lotta Orglaan Kuressaare Gümnaasium - - - 64 - - - 115 115
189. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 57 178 159 - 111 - - - 111
190. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - 62 - 159 - 111 - - 111
191. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 64 - - - 109 - - 109
192. Uku Vili Tallinna Reaalkool - 67 - - - 106 - - 106
193. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 73 - - - 106 - 106
194. Enriko Lutsar Põlva Kool - 68 - - - 105 - - 105
195. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - 69 - - - 103 - - 103
196. Mairold Valk Jakob Westholmi Gümnaasium - - 75 - - - 101 - 101
197. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool - 70 - - - 100 - - 100
198. Feliks Šamonin Järveküla kool - 71 - - - 100 - - 100
199. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium - - 76 - - - 99 - 99
200. Magnus Pala Põlva Kool - 72 - - - 98 - - 98
201. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 109 125 156 104 53 16 - 28 97
202. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 60 219 - - 97 - - - 97
203. Krete Siimsaare Tartu Veeriku Kool 61 213 - - 97 - - - 97
204. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 73 - - - 96 - - 96
205. Asmo Aasma Tallinna 32. Keskkool 63 - - - 96 - - - 96
206. Karoliina Karba Tartu Erakool - 74 - - - 96 - - 96
207. Anna Hamburg Kuressaare Gümnaasium 65 227 - - 94 - - - 94
208. Romet Saarniit Jüri Gümnaasium - 76 - - - 92 - - 92
209. Jako Joosu Määr Tallinna Heleni Kool 69 - - - 90 - - - 90
210. Joonas Piiritalo Tallinna 32. Keskkool 199 - - 68 - - - 89 89
211. Johannes Ots Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 78 - - - 88 - - 88
212. Eleanor Leedo Kuressaare Gümnaasium - - - 69 - - - 88 88
213. Mattias Pastak Tartu Kivilinna Kool 71 - - - 87 - - - 87
214. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 89 122 - - 69 17 - - 86
215. Albert Reinman Tallinna Reaalkool 72 - - - 86 - - - 86
216. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 92 167 141 116 68 - - 17 85
217. Hanno Klimov Jüri Gümnaasium 73 - - - 85 - - - 85
218. Anita Golovko Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 71 - - - 83 83
219. Indrek Reisko Kuressaare Gümnaasium - - 78 - - - 83 - 83
220. Ott Herman Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 209 209 - 73 - - - 82 82
221. Martin Belov Põlva Kool - 80 - - - 82 - - 82
222. Martin Koppel Võru Kreutzwaldi Kool 75 - - - 82 - - - 82
223. Ethel Meier Tallinna Reaalkool 235 - 198 75 - - - 81 81
224. Mirell Raudkar Tallinna Heleni Kool 78 - - - 80 - - - 80
225. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool - - 81 - - - 79 - 79
226. Danylo Verves Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 77 - - - 78 78
227. Mirjam Kallikorm Tallinna Nõmme Gümnaasium 82 - - - 78 - - - 78
228. Prait Kivilo Saue Gümnaasium - - 83 - - - 77 - 77
229. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 148 92 - - 15 61 - - 76
230. Harri Aldošin Võru Kreutzwaldi Kool 83 - - - 76 - - - 76
231. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 84 224 162 144 75 - - - 75
232. Augustus Kasak Jakob Westholmi Gümnaasium - - 84 - - - 75 - 75
233. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 85 - - - 74 - 74
234. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium - 86 - - - 73 - - 73
235. Trisden Eding Tallinna 32. Keskkool 85 - - - 73 - - - 73
236. Mirjam Kittus Tartu Veeriku Kool - - - 79 - - - 72 72
237. Uljana Jaskevitš Viljandi Jakobsoni Kool 87 - - - 72 - - - 72
238. Rico Mattis Reinhold Jakob Westholmi Gümnaasium - - 88 - - - 72 - 72
239. Elizaveta Verves Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 81 - - - 72 72
240. Ilja Jekimenko Avatud Kool 255 88 189 - - 71 - - 71
241. Anette Kalde Lõpe Kool - 112 - 93 - 30 - 40 70
242. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 99 187 - 129 62 - - 5 67
243. Mariin Mägi Tartu Kivilinna Kool - - - 82 - - - 67 67
244. Marie Lomann Saue Gümnaasium - - 89 - - - 67 - 67
245. Lisandra Šapkin Audru kool - 90 - - - 65 - - 65
246. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 95 - - - 65 - - - 65
247. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium - - 92 - - - 64 - 64
248. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 97 - - - 63 - - - 63
249. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 108 137 - - 53 9 - - 62
250. Sander Vallik Kahtla Lasteaed-Põhikool 100 - - - 61 - - - 61
251. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 110 234 153 123 53 - - 7 60
252. Elina Eenmäe Nõo Põhikool - - - 85 - - - 60 60
253. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 102 160 - - 59 - - - 59
254. Kaspar Toom Jüri Gümnaasium 104 - - - 58 - - - 58
255. Jesper Kond Saue Gümnaasium - - 94 - - - 57 - 57
256. Genert Saua Võru Kreutzwaldi Kool 106 - - - 57 - - - 57
257. Jasmiin Nau Tallinna Reaalkool - - - 87 - - - 57 57
258. Siim Saadla Tallinna Pääsküla Kool 105 - - - 57 - - - 57
259. Lisandra Jants Palupera Põhikool 107 250 - - 56 - - - 56
260. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 94 - - - 55 - - 55
261. Romet Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 95 - - - 55 - - 55
262. Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium - - 96 - - - 52 - 52
263. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 221 98 - - - 51 - - 51
264. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 136 116 - - 25 26 - - 51
265. Pentma Oskar Audru kool - 100 - - - 49 - - 49
266. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 112 254 199 168 49 - - - 49
267. Harry Kabral Tallinna Heleni Kool 113 - - - 49 - - - 49
268. Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium 114 - - - 48 - - - 48
269. Mattias Lauring Avatud Kool 246 262 97 165 - - 47 - 47
270. Simmo Hendrik Sisask Põlva Kool - 101 - - - 46 - - 46
271. Rasmus Tool Kuressaare Gümnaasium 115 - - - 45 - - - 45
272. Karita Kuldsaar Saaremaa Ühisgümnaasium - 236 - 90 - - - 45 45
273. Karoliine Kranberg Tallinna Reaalkool 229 232 132 99 - - 9 35 44
274. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 240 141 113 127 - 6 32 6 44
275. Riko Tarum Tallinna Heleni Kool 116 - - - 44 - - - 44
276. Marten Ristisaar Aruküla Põhikool 226 145 105 - - 3 41 - 44
277. Risto Peetri Tallinna Heleni Kool 117 - - - 43 - - - 43
278. Marita Shornikova Nõo Põhikool 118 - - - 43 - - - 43
279. Sofia Beril Gündüz Saaremaa Ühisgümnaasium - 237 - 91 - - - 43 43
280. Maarek Valdre Tallinna Nõmme Põhikool - - 102 - - - 43 - 43
281. Siimon Hermanson Avatud Kool 268 259 103 152 - - 42 - 42
282. Kaur Antson Nõo Põhikool 204 164 171 92 - - - 41 41
283. Juhan Ivask Nõo Põhikool 137 177 - 115 23 - - 17 40
284. Otto Tunnel Tallinna Kivimäe Põhikool - - 106 - - - 40 - 40
285. Laur-Marcus Lehtjõe Tallinna Heleni Kool 119 - - - 40 - - - 40
286. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 164 121 149 109 - 17 - 22 39
287. Timo Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - 107 - - - 39 - 39
288. Jete Krupinš Kuressaare Gümnaasium - - - 94 - - - 38 38
289. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium - - 108 - - - 38 - 38
290. Kimo Viik Aruküla Põhikool 121 212 - - 38 - - - 38
291. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium - 105 - - - 38 - - 38
292. Ida-Liisa Välli Gaia kool - - 109 - - - 38 - 38
293. Hugo Tarto Nõo Põhikool 188 163 148 95 - - - 37 37
294. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 175 171 145 96 - - - 37 37
295. Johan Tammets Kolga Kool - 106 - - - 37 - - 37
296. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 223 - 110 - - - 37 - 37
297. Lovise Pärna Kuressaare Gümnaasium - - 144 97 - - - 36 36
298. Kristiina Andreas Kuressaare Gümnaasium - - - 98 - - - 36 36
299. Lisete Unt Jüri Gümnaasium - 107 - - - 36 - - 36
300. Ruudi Reinumägi Põltsamaa Ühisgümnaasium - 108 - - - 36 - - 36
301. Meribel Nõuakas Tallinna Heleni Kool 122 - - - 35 - - - 35
302. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool 123 - - - 35 - - - 35
303. Tristan Tormi Tuul Laagri kool - - 111 - - - 35 - 35
304. Karl Markus Pallopson Viljandi Jakobsoni Kool 124 - - - 35 - - - 35
305. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 125 179 172 - 34 - - - 34
306. Hanna-Liisa Ujuk Tartu Veeriku Kool - - - 100 - - - 34 34
307. Oskar Saaremäel Jakob Westholmi Gümnaasium - - 112 - - - 34 - 34
308. Janett Leppik Aruküla Põhikool 126 - - - 33 - - - 33
309. Karola Raja Tallinna 32. Keskkool 127 - 152 - 32 - - - 32
310. Lev Beškin Tallinna Saksa Gümnaasium 247 244 188 101 - - - 32 32
311. Deivis Daniel Rebane Viljandi Jakobsoni Kool 128 - - - 32 - - - 32
312. Braien Bairamov Jüri Gümnaasium - 110 - - - 31 - - 31
313. Keitlyn Tammik Audru kool - 111 - - - 31 - - 31
314. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 129 - - - 30 - - - 30
315. Mariel Moks Kolga Kool 130 - - - 30 - - - 30
316. Mattias Mihkel Mikson Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 102 - - - 30 30
317. Andreas Esnar Järveküla kool - 113 - - - 30 - - 30
318. Björn Vegard Maddison Tallinna Reaalkool 258 240 - 103 - - - 29 29
319. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 114 - - - 28 - - 28
320. Keijo Mohnja Surju Põhikool - 247 115 142 - - 27 - 27
321. Johannes Aus Kuressaare Gümnaasium 132 - - - 27 - - - 27
322. Liisa Kiier Kuressaare Gümnaasium - - - 106 - - - 27 27
323. Kate Paukson Tallinna Heleni Kool 133 - - - 26 - - - 26
324. Kaisa Morgenson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 115 - - - 26 - - 26
325. Ramon Mägi Kuressaare Gümnaasium 219 117 - - - 25 - - 25
326. Kristofer Rohi Kuressaare Gümnaasium 135 - - - 25 - - - 25
327. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool - 118 - - - 24 - - 24
328. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 163 184 146 107 - - - 23 23
329. Madis Ivask Nõo Põhikool 141 176 - 131 19 - - 4 23
330. Mati Urb Tartu Veeriku Kool - - 116 - - - 23 - 23
331. Sander Urbla Nõo Põhikool 172 170 117 - - - 22 - 22
332. Hendrik Tens Tartu Veeriku Kool - 119 - - - 22 - - 22
333. Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium - - - 111 - - - 22 22
334. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 248 - 112 - - - 22 22
335. Linda Liis Kannukene Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 139 201 163 141 21 - - - 21
336. Karla Pikkmets Lõpe Kool - 131 - 122 - 12 - 8 20
337. Orm Kaspar Maksimovski Tallinna Nõmme Gümnaasium 249 255 127 132 - - 15 4 19
338. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 142 - - - 19 - - - 19
339. Sten Kask Surju Põhikool 273 - 119 167 - - 19 - 19
340. Hans-Kristjan Piirsalu Nõo Põhikool - - 120 - - - 19 - 19
341. Ramses Valsberg Tallinna Pääsküla Kool 143 - - - 19 - - - 19
342. Ralf Rebane Võru Kreutzwaldi Kool 145 - - - 18 - - - 18
343. Oleksii Rybalko Tartu Aleksander Puškini Kool - - - 114 - - - 18 18
344. Mariana Rudometov Kuuste Kool 216 200 123 150 - - 17 - 17
345. Nora Nummert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 123 - - - 17 - - 17
346. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 146 - - - 17 - - - 17
347. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool - 206 125 143 - - 16 - 16
348. Karl Johann Haabma Tartu Veeriku Kool - 124 - - - 16 - - 16
349. Taavi Tammaru Tallinna Nõmme Põhikool - - 126 - - - 16 - 16
350. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool 147 - - - 16 - - - 16
351. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 127 - - - 15 - - 15
352. Karl Kristjan Reinholm Järveküla kool - 128 - - - 14 - - 14
353. Kaisa Vahstein Kuressaare Gümnaasium 149 - - - 13 - - - 13
354. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 286 278 202 119 - - - 13 13
355. Roby Vesik Lõpe Kool - 130 - 163 - 13 - - 13
356. Taago Mairold Jacobi Tartu Kivilinna Kool 150 - - - 13 - - - 13
357. Uku Laansalu Kärla Põhikool 151 - - - 13 - - - 13
358. Ketlin Papp Luunja Keskkool - - - 118 - - - 13 13
359. Vincent Mesias Pärnu Vanalinna Põhikool 153 - - - 12 - - - 12
360. Mathias Konts Saue Gümnaasium - - 128 - - - 12 - 12
361. Eerik Lutsar Põlva Kool - 132 - - - 11 - - 11
362. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 133 - - - 11 - - 11
363. Atko Hartvig Mölder Pärnu Vanalinna Põhikool 191 134 - - - 10 - - 10
364. Villem Frederik Mellis Jakob Westholmi Gümnaasium - - 130 - - - 10 - 10
365. Aleksandra Uue Kuressaare Gümnaasium - - 176 121 - - - 9 9
366. Robin Martti Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium - 136 - - - 9 - - 9
367. Lisete Jakobson Jüri Gümnaasium - 138 - - - 9 - - 9
368. Eke Kaur Aavik Tallinna Nõmme Põhikool - - 131 - - - 9 - 9
369. Mirjam Sepp Tallinna Reaalkool - - 133 - - - 8 - 8
370. Hendrik Kohl Saue Gümnaasium - - 134 - - - 7 - 7
371. Tormi Evert Tartu Veeriku Kool - - - 125 - - - 7 7
372. Stefan Padrak Avatud Kool 156 246 193 - 7 - - - 7
373. Kaisa Varep Surju Põhikool - - - 126 - - - 7 7
374. Daniel Habarov Avatud Kool 262 245 135 158 - - 5 - 5
375. Emiilia Kuuskmann Jüri Gümnaasium - 144 - - - 5 - - 5
376. Marko Kuusekänd Surju Põhikool - - - 130 - - - 5 5
377. Karl Laul Kuressaare Gümnaasium 184 - 136 - - - 4 - 4
378. Mia Vaikre Kolga Kool 157 - - - 4 - - - 4
379. Kevin Kiviselg Surju Põhikool - - - 133 - - - 4 4
380. Oliver Freienthal Aruküla Põhikool 159 215 - - 3 - - - 3
381. Kaisa Reena Linnupõld Tallinna Reaalkool - - - 135 - - - 3 3
382. Anni Vili Tallinna Reaalkool - - 138 - - - 2 - 2
383. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool - - 139 - - - 2 - 2
384. Liisi - Marii Mürk Kolga Kool 160 - - - 2 - - - 2
385. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 234 - - 136 - - - 2 2
386. Lennart Lumi Tallinna Nõmme Põhikool - - 140 - - - 2 - 2
387. Karl-Oskar Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 137 - - - 1 1
388. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 233 207 166 138 - - - - 0
389. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 213 229 165 140 - - - - 0
390. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 271 210 167 139 - - - - 0
391. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 201 - 157 147 - - - - 0
392. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 196 198 168 - - - - - 0
393. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 179 156 - - - - - - 0
394. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool 195 172 - - - - - - 0
395. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 183 197 - - - - - - 0
396. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 181 204 - - - - - - 0
397. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool 208 235 178 - - - - - 0
398. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 225 274 179 172 - - - - 0
399. Johannes Lokko Luunja Keskkool 230 - 160 - - - - - 0
400. Jasmine Äniline Tallinna Pääsküla Kool 200 223 - - - - - - 0
401. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium 269 264 177 171 - - - - 0
402. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 227 226 201 - - - - - 0
403. Einri Lembinen Saue Gümnaasium - - 142 - - - - - 0
404. Richard Oliver Allmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 147 - - - - - - 0
405. Helin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 242 243 183 166 - - - - 0
406. Nita Tamm Saue Gümnaasium - - 147 - - - - - 0
407. Doris Valk Tartu Veeriku Kool - 150 - - - - - - 0
408. Anete Lepalaan Tallinna 32. Keskkool 165 - - - - - - - 0
409. Ako Monticelli Tallinna Reaalkool - 151 - - - - - - 0
410. Mia Tintso Kahtla Lasteaed-Põhikool 166 - - - - - - - 0
411. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium - 152 - - - - - - 0
412. Hanna Saarmann Tallinna Saksa Gümnaasium 217 252 207 - - - - - 0
413. Leelo Tarto Nõo Põhikool - - 154 - - - - - 0
414. Kaur Suni Põltsamaa Ühisgümnaasium - 153 - - - - - - 0
415. Mark Demjanov Avatud Kool 265 267 187 160 - - - - 0
416. Kendro Saar Pärnu Vanalinna Põhikool - 157 - - - - - - 0
417. Christan Lääne Avatud Kool 260 260 204 164 - - - - 0
418. Tristan Tammik Võru Kreutzwaldi Kool 170 - - - - - - - 0
419. Kaisa Leet Tallinna Heleni Kool 173 - - - - - - - 0
420. Daniil Pojev Avatud Kool 264 269 200 162 - - - - 0
421. Aronemo Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 162 - - - - - - 0
422. Meleri Laurits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 165 - - - - - - 0
423. Bertha Laul Kuressaare Gümnaasium 177 - - - - - - - 0
424. Raimond Paatsi Tartu Veeriku Kool 178 - - - - - - - 0
425. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 180 - - - - - - - 0
426. Marten Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 182 - - - - - - - 0
427. Oliver Vähk Tartu Veeriku Kool - 166 - - - - - - 0
428. Getter Kuusk Tallinna 32. Keskkool - 239 - 151 - - - - 0
429. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 185 - - - - - - - 0
430. Maikel Averjanov Põltsamaa Ühisgümnaasium - 169 - - - - - - 0
431. Travis Tiitus Kuressaare Gümnaasium 186 - - - - - - - 0
432. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 187 - - - - - - - 0
433. Kevin Teeväli Tartu Veeriku Kool - 175 - - - - - - 0
434. Rasmus Küttis Tallinna 32. Keskkool 189 - - - - - - - 0
435. Karl Ranet Kusmin Pärnu Vanalinna Põhikool 190 - - - - - - - 0
436. Oliver Juus Tartu Kivilinna Kool 192 - - - - - - - 0
437. Robin Öpik Nõo Põhikool 193 - - - - - - - 0
438. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 194 - - - - - - - 0
439. Mirell Vohtla Tartu Veeriku Kool - - 192 146 - - - - 0
440. Anni Kirss Tallinna Kivimäe Põhikool - - 155 - - - - - 0
441. Rando Karin Tallinna 32. Keskkool - - 158 - - - - - 0
442. Jakob Lillemaa Saue Gümnaasium - - 161 - - - - - 0
443. Holger Klore Jüri Gümnaasium - 180 - - - - - - 0
444. Silver Järvela Põlva Kool - 181 - - - - - - 0
445. Mattias Aal Tartu Veeriku Kool - 182 - - - - - - 0
446. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 183 - - - - - - 0
447. Joosep Konsen Saue Gümnaasium - - 164 - - - - - 0
448. Oliver Talts Kolga Kool 197 - - - - - - - 0
449. Jaspar Friedrich Karp Aruküla Põhikool 198 - - - - - - - 0
450. Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium - - 181 173 - - - - 0
451. Emili Vainu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 186 - - - - - - 0
452. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium 202 - - - - - - - 0
453. Mia Grete Pärnamägi Jüri Gümnaasium - 189 - - - - - - 0
454. Märten Leemet Tartu Veeriku Kool 203 - - - - - - - 0
455. Oliver Järvela Põlva Kool - 191 - - - - - - 0
456. Elis Sitsmann Põltsamaa Ühisgümnaasium - 192 - - - - - - 0
457. Henri Jürgens Kuressaare Gümnaasium 267 217 - - - - - - 0
458. Liisa Raasild Põltsamaa Ühisgümnaasium - 193 - - - - - - 0
459. Kaarel Sibul Jüri Gümnaasium - 194 - - - - - - 0
460. Villu Sillak Tallinna 32. Keskkool 222 270 - - - - - - 0
461. Markor Leiner Kuressaare Gümnaasium - 195 - - - - - - 0
462. Oskar Randmaa Põltsamaa Ühisgümnaasium - 196 - - - - - - 0
463. Aleksander Eilaste Jüri Gümnaasium - 199 - - - - - - 0
464. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium - 289 180 - - - - - 0
465. Henri Hütter Nõo Põhikool 206 - - - - - - - 0
466. Mathias Kukk Tartu Veeriku Kool - 203 - - - - - - 0
467. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 207 - - - - - - - 0
468. Kert Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 205 - - - - - - 0
469. Maribel Müürisepp Saaremaa Ühisgümnaasium 285 225 - - - - - - 0
470. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 210 - - - - - - - 0
471. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 284 230 - - - - - - 0
472. Maarja Oras Põlva Kool - 208 - - - - - - 0
473. Alice Hirvesaar Pärnu Vanalinna Põhikool 211 - - - - - - - 0
474. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool 212 - - - - - - - 0
475. Sten Valm Lõpe Kool - 242 - 155 - - - - 0
476. Pia-Penelope Koppel Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 148 - - - - 0
477. Säde Lindma Tartu Veeriku Kool - - - 149 - - - - 0
478. Andri Raidla Surju Põhikool - - 197 154 - - - - 0
479. Raimond Vanatalu Tallinna Pääsküla Kool 215 - - - - - - - 0
480. Alex Gontšarenko Lõpe Kool - 211 - - - - - - 0
481. Liam Põldvere Jakob Westholmi Gümnaasium - - 169 - - - - - 0
482. Deisy Klimov Kuressaare Gümnaasium - - 170 - - - - - 0
483. Raner Tiirmaa Tartu Veeriku Kool - - 173 - - - - - 0
484. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 248 - 194 - - - - - 0
485. Robin Len Saue Gümnaasium - - 174 - - - - - 0
486. Klen Süld Järveküla kool - 216 - - - - - - 0
487. Kertu Russingu Luunja Keskkool - - 175 - - - - - 0
488. Silver Lepik Kuressaare Gümnaasium 218 - - - - - - - 0
489. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool 257 241 - - - - - - 0
490. Sara Väljan Võru Kreutzwaldi Kool 220 - - - - - - - 0
491. Ramon Magero Avatud Kool - 271 182 - - - - - 0
492. Lennart Mällo Tallinna Reaalkool - 218 - - - - - - 0
493. Tänis Päldre Põltsamaa Ühisgümnaasium - 220 - - - - - - 0
494. Emma Pung Põltsamaa Ühisgümnaasium - 221 - - - - - - 0
495. Mark Lipp Järveküla kool - 222 - - - - - - 0
496. Enriko Jants Palupera Põhikool 263 257 - - - - - - 0
497. Kirill Kruze Aruküla Põhikool 244 277 - - - - - - 0
498. Georgi Rotar Avatud Kool 274 - 203 - - - - - 0
499. Julius Raid Tallinna Reaalkool 228 - - - - - - - 0
500. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - 228 - - - - - - 0
501. Ralf Orason Tallinna Pääsküla Kool 231 - - - - - - - 0
502. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium 232 - - - - - - - 0
503. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium - 233 - - - - - - 0
504. Ingeli-Leona Lindre Tallinna Kesklinna Põhikool - 238 - - - - - - 0
505. Tiffany Šaukštelite Kuressaare Gümnaasium 287 273 - - - - - - 0
506. Bruno Koger Surju Põhikool - - - 157 - - - - 0
507. Emmariin Roos Kärla Põhikool 237 - - - - - - - 0
508. Inger Juhkam Kärla Põhikool 238 - - - - - - - 0
509. Victoria-Elisabeth Tampel Saue Gümnaasium - - 184 - - - - - 0
510. Mark Savchuk Avatud Kool - - 185 - - - - - 0
511. Rasmus Randviir Keila kool 239 - - - - - - - 0
512. Simon Sirg Surju Põhikool - - - 169 - - - - 0
513. Kristofer Arusoo Saue Gümnaasium - - 191 - - - - - 0
514. Ruben Vabarna Jakob Westholmi Gümnaasium - - 190 - - - - - 0
515. Fiia-Franka Uudeväli Tallinna Pääsküla Kool 241 - - - - - - - 0
516. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool 243 - - - - - - - 0
517. Kenneth Lemnits Saue Gümnaasium - - 195 - - - - - 0
518. Kristopher Robin Tamme Jakob Westholmi Gümnaasium - - 196 - - - - - 0
519. Kevin Kabral Tallinna Heleni Kool 245 - - - - - - - 0
520. Raul Rihard Suurhans Tallinna Kesklinna Põhikool - 249 - - - - - - 0
521. Raul Fiorenza Avatud Kool - 251 - - - - - - 0
522. Oskar Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - 253 - - - - - - 0
523. Georg Viilma Kolga Kool 250 - - - - - - - 0
524. Mirtel Lillemets Kärla Põhikool 251 - - - - - - - 0
525. Robert Marten Miller Tallinna Kesklinna Põhikool - - 205 - - - - - 0
526. Andre Sild Tallinna Pääsküla Kool - - 206 - - - - - 0
527. Jürgen Mart Zibo Tallinna Kesklinna Põhikool - 258 - - - - - - 0
528. Eleanora Rebase Kärla Põhikool 252 - - - - - - - 0
529. Karola Käesel Kärla Põhikool 253 - - - - - - - 0
530. Rait Mart Kesküla Kärla Põhikool 254 - - - - - - - 0
531. Erik Leemet Kärla Põhikool 256 - - - - - - - 0
532. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium - 263 - - - - - - 0
533. Reigit Konts Kärla Põhikool 259 - - - - - - - 0
534. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium 261 - - - - - - - 0
535. Helena Basmanov Tallinna Pääsküla Kool - 266 - - - - - - 0
536. Aleksander Lembra Tartu Veeriku Kool - 268 - - - - - - 0
537. Kardo Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 270 - - - - - - - 0
538. Bianka Peensalu Aruküla Põhikool 272 - - - - - - - 0
539. Devon Sell Luunja Keskkool - 272 - - - - - - 0
540. Rasmus Mesila Kärla Põhikool 275 - - - - - - - 0
541. Sandra Seli Tallinna Pääsküla Kool 277 - - - - - - - 0
542. Oliver Ojaste Nõo Põhikool 278 - - - - - - - 0
543. Martin Pereskokov Järveküla kool - 275 - - - - - - 0
544. Regina-Karinee Salumäe Kuressaare Gümnaasium 279 - - - - - - - 0
545. Birgit Freienthal Aruküla Põhikool 280 - - - - - - - 0
546. Kenda Oja Luunja Keskkool 281 - - - - - - - 0
547. Maria Kuusing Võru Kreutzwaldi Kool 282 - - - - - - - 0
548. Heidi Väli Kuressaare Gümnaasium - 279 - - - - - - 0
549. Erik Väljaäär Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 280 - - - - - - 0
550. Nora Miia Mumm Tallinna Pääsküla Kool 283 - - - - - - - 0
551. Merilin Laanjõe Põlva Kool - 281 - - - - - - 0
552. Keitlin Paur Saaremaa Ühisgümnaasium - 282 - - - - - - 0
553. Aleksandr Klepikov Tallinna Ühisgümnaasium - 283 - - - - - - 0
554. Lee Tamm Saaremaa Ühisgümnaasium - 284 - - - - - - 0
555. Elis-Helena Võidula Saaremaa Ühisgümnaasium - 285 - - - - - - 0
556. Janis Kaldmaa Tartu Tamme Kool - 286 - - - - - - 0
557. Mihkel Saar Saaremaa Ühisgümnaasium - 287 - - - - - - 0
558. Margareth Kõnd Tartu Tamme Kool - 288 - - - - - - 0
559. Lorena Rõmmel Tartu Tamme Kool - 290 - - - - - - 0
560. Kristofer Lemsalu Tartu Tamme Kool - 291 - - - - - - 0

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Kesklinna Põhikool 3271 24
2. Tallinna Nõmme Gümnaasium 3156 18
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 3130 16
4. Tallinna Reaalkool 3056 29
5. Nõo Põhikool 2549 18
6. Tallinna 32. Keskkool 1944 30
7. Tallinna Pääsküla Kool 1925 20
8. Tallinna Saksa Gümnaasium 1910 10
9. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1546 21
10. Kuressaare Gümnaasium 1415 33
11. Tartu Kesklinna Kool 1303 3
12. Jüri Gümnaasium 1272 23
13. Viljandi Jakobsoni Kool 1118 9
14. Võru Kreutzwaldi Kool 1068 14
15. Tartu Veeriku Kool 1039 24
16. Tallinna Nõmme Põhikool 1031 12
17. Tartu Kivilinna Kool 1022 11
18. Saue Gümnaasium 979 26
19. Tartu Erakool 918 4
20. Tallinna Ühisgümnaasium 871 13
21. Pärnu Vanalinna Põhikool 829 9
22. Aruküla Põhikool 762 16
23. Jakob Westholmi Gümnaasium 721 13
24. Põlva Kool 671 11
25. Tartu Aleksander Puškini Kool 644 7
26. Audru kool 641 6
27. Pärnu Mai kool 621 3
28. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 614 1
29. Põltsamaa Ühisgümnaasium 594 21
30. Lõpe Kool 590 9
31. Surju Põhikool 517 9
32. Kolga Kool 426 8
33. Tallinna Heleni Kool 424 11
34. Tallinna Kivimäe Põhikool 349 4
35. Palupera Põhikool 347 4
36. Püha Johannese kool 250 1
37. Saaremaa Ühisgümnaasium 206 14
38. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 198 5
39. Paikuse Põhikool 186 1
40. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 178 1
41. Keila kool 175 2
42. Avatud Kool 172 12
43. Kärla Põhikool 146 11
44. Järveküla kool 144 6
45. Kahtla Lasteaed-Põhikool 126 5
46. Gaia kool 38 1
47. Laagri kool 35 1
48. Kuuste Kool 17 1
49. Luunja Keskkool 13 5
50. Tartu Tamme Kool 0 4