menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi parimad mõttesportlased aastal 2018/2019

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
Kabe Male Gomoku Sudoku Kabe Male Gomoku Sudoku
1. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 6 3 1 14 264 277 300 241 1082
2. Martin Oja Nõo Reaalgümnaasium 11 7 5 4 247 259 268 271 1045
3. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 8 24 3 12 255 204 280 247 986
4. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool 10 22 4 17 250 211 276 233 970
5. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 3 14 19 20 274 244 230 220 968
6. Johanna Keerd Nõo Reaalgümnaasium 13 15 10 15 236 244 249 235 964
7. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium 28 18 24 6 205 230 223 270 928
8. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 18 30 16 5 225 192 236 271 924
9. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 26 34 15 2 208 181 236 282 907
10. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 30 38 8 9 202 173 255 255 885
11. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 29 23 17 18 203 204 234 230 871
12. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 33 28 7 23 199 195 262 212 868
13. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 37 26 13 16 191 202 239 233 865
14. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 20 32 2 25 221 187 285 171 864
15. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 21 8 21 27 218 254 227 145 844
16. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 32 31 23 22 201 188 227 214 830
17. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 35 41 11 19 194 161 243 223 821
18. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 38 43 22 13 186 151 227 247 811
19. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 39 29 27 21 181 193 203 218 795
20. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium 22 42 26 24 215 161 215 203 794
21. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 27 37 14 26 207 174 239 156 776
22. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 36 21 25 28 192 221 221 139 773
23. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 41 13 6 30 161 245 266 80 752
24. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium 15 - 18 3 229 - 231 274 734
25. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 16 4 32 32 226 266 152 76 720
26. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 1 5 33 - 300 262 151 - 713
27. Liis Klimov Nõo Reaalgümnaasium 24 - 20 7 213 - 229 266 708
28. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 31 19 - 8 202 226 - 257 685
29. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 23 20 12 - 213 222 240 - 675
30. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium 4 44 31 - 273 150 152 - 575
31. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium 7 45 30 - 264 143 155 - 562
32. Margareth Olde Tallinna Reaalkool 9 1 - - 254 300 - - 554
33. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 25 33 34 - 212 182 136 - 530
34. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 48 35 9 - 70 179 255 - 504
35. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium 40 39 29 - 167 167 159 - 493
36. Gert Jõgiste Nõo Reaalgümnaasium 19 17 - - 224 231 - - 455
37. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 12 25 - - 242 203 - - 445
38. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 34 27 - - 196 200 - - 396
39. Grete Olde Tallinna Reaalkool 45 2 - - 86 285 - - 371
40. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium 43 - - 10 106 - - 251 357
41. Ketlin Õunap Nõo Reaalgümnaasium 5 52 - - 269 60 - - 329
42. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium - - - 1 - - - 300 300
43. Karl-Alex Sokolov Läänemaa Ühisgümnaasium 51 47 36 37 63 107 64 60 294
44. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 - - - 290 - - - 290
45. Mait Raudsepp Läänemaa Ühisgümnaasium 50 51 37 36 65 68 63 66 262
46. Markus Rene Hakkaja Pärnu Koidula Gümnaasium - 6 - - - 261 - - 261
47. Erik Pedak Läänemaa Ühisgümnaasium 52 46 - 34 56 133 - 70 259
48. Eero Maisa Tallinna Pääsküla Kool 42 50 - 35 115 69 - 68 252
49. Tarvi Langus Nõo Reaalgümnaasium - - - 11 - - - 249 249
50. Sander Kasela Pärnu Koidula Gümnaasium - 9 - - - 248 - - 248
51. Kaur Erik Kais Pärnu Koidula Gümnaasium - 10 - - - 248 - - 248
52. Rasmus Roosleht Pärnu Koidula Gümnaasium - 11 - - - 248 - - 248
53. Robin Pihelgas Pärnu Koidula Gümnaasium - 12 - - - 246 - - 246
54. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 44 - 35 33 88 - 82 75 245
55. Karl-Mattias Prangli Pärnu Koidula Gümnaasium - 16 - - - 237 - - 237
56. Robert Valdmaa Nõo Reaalgümnaasium 14 - - - 234 - - - 234
57. Helemeel Assmann Nõo Reaalgümnaasium 17 - - - 226 - - - 226
58. Triin Kivisikk Nõo Reaalgümnaasium - - 28 - - - 194 - 194
59. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 54 53 - 29 48 55 - 89 192
60. Stein-Marten Pool Pärnu Koidula Gümnaasium - 36 - - - 179 - - 179
61. Rasmus Koppel Pärnumaa Kutsehariduskeskus - 40 - - - 165 - - 165
62. Sander Saska Läänemaa Ühisgümnaasium 47 - - 31 71 - - 78 149
63. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool - 48 - - - 87 - - 87
64. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool - 49 - - - 86 - - 86
65. Eduard Petrov Läänemaa Ühisgümnaasium 46 - - - 75 - - - 75
66. Markus Häidberg Läänemaa Ühisgümnaasium 49 - - - 68 - - - 68
67. Arti Saral Läänemaa Ühisgümnaasium - - 38 - - - 61 - 61
68. Aleks Fedotov Läänemaa Ühisgümnaasium 53 - - - 51 - - - 51

Koolide arvestuses:
*Summeeritud on kooli viie parima õpilase koondtulemused mõttespordi olümpiaadil
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 4427 12
2. Nõo Reaalgümnaasium 4384 18
3. Läänemaa Ühisgümnaasium 3570 12
4. Kehra Gümnaasium 2647 4
5. Pärnu Koidula Gümnaasium 2087 8
6. Tallinna Inglise Kolledž 1644 2
7. Tallinna Pääsküla Kool 1467 3
8. Kuressaare Gümnaasium 1345 3
9. Tallinna Reaalkool 1012 3
10. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 290 1
11. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 165 1
12. Tallinna Juudi Kool 86 1