menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2012/2013

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Surju Põhikool 21 16 21 15 41 (42)
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 27 9 17 8 35 (35)
3. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20 11 4 8 29 (31)
4. Gustav Adolfi Gümnaasium 2 13 22 1 26 (33)
5. Narva Vanalinna Riigikool 14 1 0 17 26 (32)
6. Aruküla Põhikool 18 12 13 0 26 (28)
7. Kambja Põhikool 24 13 0 8 26 (27)
8. Tallinna 32. Keskkool 14 9 13 11 25 (29)
9. Pärnu Vanalinna Põhikool 17 8 16 14 21 (21)
10. Kahtla Lasteaed-Põhikool 18 3 14 2 21 (21)
11. Viljandi Jakobsoni Kool 19 0 1 0 19 (20)
12. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 6 17 9 18 (31)
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 0 3 3 16 17 (17)
14. Tallinna Reaalkool 7 3 10 5 15 (17)
15. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 0 2 0 13 15 (15)
16. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 0 0 13 0 13 (15)
17. Palupera Põhikool 11 2 0 0 11 (15)
18. Tõstamaa Keskkool 0 0 0 11 11 (14)
19. Kose Gümnaasium 8 2 2 0 10 (12)
20. Nõo Reaalgümnaasium 5 7 7 5 10 (11)
21. Olustvere Põhikool 9 2 0 0 9 (9)
22. Muhu Põhikool 8 6 0 0 9 (9)
23. Tallinna Ühisgümnaasium 7 0 1 0 8 (10)
24. Võhma Gümnaasium 8 5 0 3 8 (9)
25. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 1 8 0 1 8 (9)
26. Tallinna Saksa Gümnaasium 3 4 7 1 8 (8)
27. Tallinna Kivimäe Põhikool 1 0 7 0 7 (9)
28. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 3 4 0 0 7 (9)
29. Paikuse Põhikool 2 6 0 2 7 (7)
30. Kihelkonna kool 5 1 0 0 6 (6)
31. Laagri kool 0 0 6 0 6 (6)
32. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 2 1 1 2 5 (5)
33. Paldiski Gümnaasium 0 0 4 0 4 (5)
34. Sillamäe Eesti Põhikool 2 2 0 3 4 (4)
35. Emmaste Põhikool 2 0 0 3 3 (6)
36. Vaida Põhikool 1 1 1 0 3 (4)
37. Viljandi Gümnaasium 2 1 1 1 3 (4)
38. Rapla Ühisgümnaasium 3 0 0 0 3 (4)
39. Liivalaia Gümnaasium 3 2 2 2 3 (3)
40. Viira Kool 0 0 0 3 3 (3)
41. Saue Gümnaasium 0 0 2 0 2 (4)
42. Loksa Gümnaasium 0 1 0 1 2 (3)
43. Ambla Lasteaed-Põhikool 2 0 2 0 2 (2)
44. Nõmme Erakool 0 0 2 0 2 (2)
45. Tartu Variku Kool 0 1 2 2 2 (2)
46. Tallinna Prantsuse Lütseum 0 0 1 1 1 (1)
47. Tallinna Ristiku Põhikool 0 0 1 0 1 (1)
48. Tallinna Õismäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
49. Uulu Põhikool 1 1 1 1 1 (1)
50. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
51. Kehra Gümnaasium 1 0 0 0 1 (1)
52. Tartu Kivilinna Kool 1 0 1 1 1 (1)
53. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 0 1 0 0 1 (1)
54. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
55. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
56. Puudub 0 0 1 0 1 (1)
57. Tallinna 21. Keskkool 0 0 1 0 1 (1)
58. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
59. Laulasmaa Kool 0 0 0 0 0 (6)
60. Tapa Vene Põhikool 0 0 0 0 0 (3)
61. Oru Kool 0 0 0 0 0 (2)
Kokku 300 167 222 170 552 (632)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216