menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2013/2014

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 8 31 4 40 (81)
2. Narva Vanalinna Riigikool 10 15 0 22 34 (51)
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 7 8 31 0 32 (46)
4. Aruküla Põhikool 25 13 19 4 31 (50)
5. Tallinna 32. Keskkool 24 10 6 10 30 (41)
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 11 20 11 30 (32)
7. Surju Põhikool 11 14 18 3 28 (40)
8. Tallinna Reaalkool 15 13 15 12 25 (36)
9. Kambja Põhikool 22 13 0 7 25 (32)
10. Tallinna Ühisgümnaasium 21 8 1 1 25 (30)
11. Luunja Keskkool 18 8 6 12 24 (30)
12. Viljandi Jakobsoni Kool 24 0 0 0 24 (25)
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 5 3 14 17 (24)
14. Peetri Lasteaed-Põhikool 14 9 10 9 15 (47)
15. Nõo Reaalgümnaasium 12 11 5 7 15 (17)
16. Lõpe Kool 13 14 11 5 15 (16)
17. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 14 0 14 (17)
18. Pärnu Vanalinna Põhikool 10 8 11 8 12 (23)
19. Palupera Põhikool 11 2 0 0 12 (13)
20. Tabasalu Ühisgümnaasium 1 0 10 0 11 (13)
21. Sillamäe Eesti Põhikool 8 7 10 4 11 (11)
22. Olustvere Põhikool 11 0 0 0 11 (11)
23. Tartu Veeriku Kool 5 3 5 3 10 (22)
24. Viira Kool 1 0 0 9 10 (11)
25. Saue Gümnaasium 0 0 9 0 9 (14)
26. Muhu Põhikool 8 6 0 0 9 (9)
27. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 8 0 0 8 (26)
28. Tartu Variku Kool 5 5 2 3 8 (9)
29. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 0 8 0 0 8 (8)
30. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 7 0 7 (11)
31. Rapla Ühisgümnaasium 1 6 2 0 7 (9)
32. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 0 0 3 6 (15)
33. Laagri kool 0 0 6 0 6 (8)
34. Paikuse Põhikool 0 6 0 0 6 (7)
35. Kose Gümnaasium 5 0 0 0 5 (5)
36. Paldiski Gümnaasium 0 0 4 0 4 (11)
37. Tallinna Inglise Kolledž 2 2 1 1 4 (9)
38. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 2 1 1 0 4 (8)
39. Ambla Lasteaed-Põhikool 4 4 4 0 4 (4)
40. Võhma Gümnaasium 3 3 2 0 3 (5)
41. Nõmme Erakool 0 0 3 0 3 (3)
42. Tallinna Pääsküla Kool 0 0 2 0 2 (4)
43. Tallinna Nõmme Põhikool 2 2 0 0 2 (3)
44. Lustivere Põhikool 0 2 0 0 2 (2)
45. Lagedi Kool 1 2 0 0 2 (2)
46. Tallinna Südalinna Kool 2 2 1 2 2 (2)
47. Pärnu Linna Spordikool 0 1 0 0 1 (1)
48. Vääna-Jõesuu Kool 0 0 1 0 1 (1)
49. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
50. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
51. Tallinna Arte Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
52. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
53. Kõrveküla Põhikool 1 0 0 1 1 (1)
54. Tallinna Prantsuse Lütseum 0 0 1 1 1 (1)
55. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
56. Tartu Kommertsgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
57. Põlva Kool 0 0 0 0 0 (12)
58. Tõstamaa Keskkool 0 0 0 0 0 (11)
59. Tilsi Põhikool 0 0 0 0 0 (10)
60. Avinurme Gümnaasium 0 0 0 0 0 (10)
61. Kihelkonna kool 0 0 0 0 0 (3)
62. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 0 0 0 0 (2)
63. Suure-Jaani Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
64. Viljandi Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
65. Liivalaia Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
66. Pärnu Ülejõe Põhikool 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 343 240 278 158 622 (955)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377