menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2014/2015

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Gustav Adolfi Gümnaasium 7 29 37 4 50 (56)
2. Ülenurme Gümnaasium 24 19 9 17 50 (54)
3. Kuressaare Gümnaasium 27 15 21 8 46 (52)
4. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 11 8 39 3 44 (61)
5. Narva Vanalinna Riigikool 16 23 0 17 38 (45)
6. Tallinna Reaalkool 21 17 23 18 32 (35)
7. Tallinna 32. Keskkool 17 7 7 8 28 (29)
8. Surju Põhikool 20 12 17 3 27 (34)
9. Tallinna Ühisgümnaasium 24 9 1 1 27 (29)
10. Kahtla Lasteaed-Põhikool 21 11 21 14 27 (27)
11. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 26 0 26 (28)
12. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 8 4 16 24 (27)
13. Aruküla Põhikool 20 15 15 5 22 (22)
14. Peetri Lasteaed-Põhikool 16 17 14 12 21 (51)
15. Saue Gümnaasium 0 0 20 0 20 (23)
16. Viljandi Jakobsoni Kool 20 0 11 0 20 (21)
17. Luunja Keskkool 14 6 11 6 19 (22)
18. Kambja Põhikool 15 12 0 0 18 (25)
19. Lõpe Kool 15 15 12 8 18 (18)
20. Tallinna Kesklinna Põhikool 5 13 0 2 16 (23)
21. Nõo Reaalgümnaasium 9 12 5 8 16 (18)
22. Muhu Põhikool 14 8 0 0 15 (15)
23. Pärnu Mai kool 0 13 0 0 13 (21)
24. Tallinna Juudi Kool 8 6 8 3 11 (22)
25. Laagri kool 0 0 11 0 11 (16)
26. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8 0 0 3 11 (11)
27. Rapla Ühisgümnaasium 2 7 2 1 10 (15)
28. Kehra Gümnaasium 10 10 9 8 10 (11)
29. Sillamäe Eesti Põhikool 6 3 4 2 9 (10)
30. Viljandi Gümnaasium 8 1 1 1 9 (9)
31. Haabersti Vene Gümnaasium 3 8 0 2 8 (30)
32. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 3 3 2 8 (16)
33. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 8 0 8 (11)
34. Paikuse Põhikool 4 8 0 0 8 (9)
35. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 8 0 0 8 (8)
36. Palupera Põhikool 8 1 0 0 8 (8)
37. Kose Gümnaasium 6 2 1 0 8 (8)
38. Kolga Kool 7 8 1 1 8 (8)
39. Rapla Vesiroosi Kool 7 0 0 0 7 (11)
40. Tallinna Nõmme Põhikool 0 3 4 0 7 (10)
41. Tartu Variku Kool 5 4 2 1 7 (7)
42. Ambla Lasteaed-Põhikool 7 7 7 7 7 (7)
43. Tallinna Pääsküla Kool 5 0 2 0 7 (7)
44. Olustvere Põhikool 6 0 0 0 6 (7)
45. Narva Kesklinna Gümnaasium 5 6 5 5 6 (6)
46. Tallinna Inglise Kolledž 4 1 5 3 5 (9)
47. Kõrveküla Põhikool 5 5 5 5 5 (5)
48. Maidla kool 3 0 4 3 4 (10)
49. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 4 2 3 2 4 (4)
50. Lustivere Põhikool 3 1 0 0 3 (3)
51. Pärnu Koidula Gümnaasium 1 3 0 0 3 (3)
52. Võhma Gümnaasium 2 1 0 0 2 (4)
53. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 2 0 2 (3)
54. Tallinna Arte Gümnaasium 0 0 2 0 2 (2)
55. Tallinna Südalinna Kool 2 2 2 1 2 (2)
56. Nõmme Erakool 0 0 2 0 2 (2)
57. Tallinna Humanitaargümnaasium 0 0 1 0 1 (2)
58. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 0 1 0 1 (2)
59. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
60. Tallinna Muusikakeskkool 0 0 1 0 1 (1)
61. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 0 1 0 0 1 (1)
62. Tartu Waldorfgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
63. Rakvere Waldorfkool 1 1 1 1 1 (1)
64. Konguta Kool 1 0 0 0 1 (1)
65. Tallinna Tehnikagümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
66. Tallinna Prantsuse Lütseum 1 1 1 1 1 (1)
67. Kadrina Keskkool 1 1 1 1 1 (1)
68. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
69. Pärnu Linna Spordikool 0 1 0 0 1 (1)
70. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
71. Ilmatsalu Põhikool 1 1 1 1 1 (1)
Kokku 466 377 398 206 848 (1047)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444