menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2015/2016

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Ühisgümnaasium 37 23 0 4 44 (57)
2. Ülenurme Gümnaasium 21 20 17 17 44 (53)
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 4 34 8 41 (55)
4. Kuressaare Gümnaasium 25 12 11 4 36 (38)
5. Tallinna Reaalkool 19 18 24 20 35 (49)
6. Aruküla Põhikool 27 15 17 4 35 (38)
7. Narva Vanalinna Riigikool 9 17 0 12 31 (31)
8. Nõo Põhikool 27 21 17 13 30 (33)
9. Tallinna 32. Keskkool 14 8 6 12 27 (27)
10. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 26 0 0 26 (41)
11. Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 7 17 7 26 (27)
12. Tallinna Kesklinna Põhikool 8 18 0 3 25 (31)
13. Kambja Põhikool 15 20 0 0 24 (24)
14. Kolga Kool 17 16 2 3 23 (33)
15. Gustav Adolfi Gümnaasium 5 8 21 5 22 (34)
16. Surju Põhikool 16 12 20 6 22 (25)
17. Luunja Keskkool 18 7 12 6 22 (24)
18. Jüri Gümnaasium 0 22 0 0 22 (23)
19. Kallavere Keskkool 18 13 11 4 21 (24)
20. Lõpe Kool 17 17 11 16 21 (22)
21. Viljandi Jakobsoni Kool 20 0 13 0 21 (22)
22. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10 0 0 13 19 (19)
23. Palupera Põhikool 17 5 0 0 18 (24)
24. Peetri Lasteaed-Põhikool 18 17 15 17 18 (18)
25. Tallinna Juudi Kool 10 10 11 3 16 (22)
26. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 16 0 16 (19)
27. Pärnu Mai kool 0 15 0 0 15 (16)
28. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 5 3 11 15 (15)
29. Nõo Reaalgümnaasium 8 10 8 6 14 (15)
30. Muhu Põhikool 14 10 6 0 14 (14)
31. Kehra Gümnaasium 13 13 11 12 13 (13)
32. Rapla Vesiroosi Kool 12 0 0 0 12 (14)
33. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 11 0 0 11 (12)
34. Pärnu Koidula Gümnaasium 0 11 0 0 11 (11)
35. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 2 0 2 10 (10)
36. Kose Gümnaasium 9 0 0 0 9 (12)
37. Tallinna Nõmme Põhikool 0 1 7 0 8 (10)
38. Sillamäe Eesti Põhikool 6 8 2 0 8 (8)
39. Narva Kesklinna Gümnaasium 8 8 8 8 8 (8)
40. Tallinna Pääsküla Kool 6 0 2 0 8 (8)
41. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 7 0 7 (7)
42. Saue Gümnaasium 0 0 7 0 7 (7)
43. Laagri kool 0 0 6 0 6 (11)
44. Ambla Lasteaed-Põhikool 5 5 5 5 6 (7)
45. Olustvere Põhikool 5 0 2 0 6 (6)
46. Loksa Gümnaasium 4 2 0 0 5 (7)
47. Paikuse Põhikool 4 5 0 0 5 (5)
48. Pärnu Ülejõe Põhikool 0 4 0 0 4 (5)
49. Tallinna Kivimäe Põhikool 1 1 4 1 4 (5)
50. Kõrveküla Põhikool 4 4 4 4 4 (4)
51. Nõmme Erakool 0 0 4 0 4 (4)
52. Paldiski Gümnaasium 0 0 2 0 2 (3)
53. Lustivere Põhikool 2 1 0 0 2 (2)
54. Tallinna Inglise Kolledž 2 2 2 2 2 (2)
55. Tallinna Merekalda Kool 2 2 2 2 2 (2)
56. Viljandi Gümnaasium 1 0 0 0 1 (3)
57. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 1 1 1 1 1 (2)
58. Tallinna Arte Gümnaasium 0 1 0 0 1 (2)
59. Valga Põhikool 0 0 1 1 1 (1)
60. Ilmatsalu Põhikool 1 1 1 1 1 (1)
61. Tartu Waldorfgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
62. Pärnu Ühisgümnaasium 0 0 0 1 1 (1)
63. Tallinna Südalinna Kool 1 1 1 1 1 (1)
64. Rapla Ühisgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
65. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
66. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1 1 1 1 1 (1)
67. Rakvere Waldorfkool 1 1 1 1 1 (1)
68. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
69. Tallinna Prantsuse Lütseum 0 0 1 1 1 (1)
70. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 0 0 0 0 (2)
71. Tõrva Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 530 465 378 241 921 (1077)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444