menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2017/2018

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Reaalkool 31 33 31 35 44 (47)
2. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11 16 4 28 43 (60)
3. Tallinna Pääsküla Kool 37 24 25 27 42 (47)
4. Tallinna 32. Keskkool 26 13 17 16 39 (46)
5. Aruküla Põhikool 19 8 18 0 34 (41)
6. Saaremaa Ühisgümnaasium 23 27 23 24 30 (43)
7. Nõo Põhikool 25 21 18 13 30 (32)
8. Jüri Gümnaasium 0 28 0 0 28 (31)
9. Viljandi Jakobsoni Kool 26 0 13 0 26 (32)
10. Tartu Kivilinna Kool 14 11 6 5 26 (30)
11. Tallinna Ühisgümnaasium 22 16 2 1 26 (30)
12. Surju Põhikool 16 15 23 19 26 (27)
13. Kahtla Lasteaed-Põhikool 25 6 18 11 25 (25)
14. Kuressaare Gümnaasium 18 12 7 3 24 (29)
15. Kolga Kool 19 8 4 5 24 (25)
16. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 24 24 24 24 (24)
17. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 22 0 0 22 (38)
18. Tallinna Kesklinna Põhikool 14 13 9 9 20 (24)
19. Võru Kreutzwaldi Kool 12 4 0 4 19 (33)
20. Saue Gümnaasium 0 0 19 0 19 (21)
21. Luunja Keskkool 10 6 12 3 18 (21)
22. Tallinna Nõmme Gümnaasium 13 10 15 8 17 (21)
23. Peetri Lasteaed-Põhikool 16 14 15 15 17 (21)
24. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9 10 9 4 17 (21)
25. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 14 0 14 (19)
26. Kehra Gümnaasium 14 13 13 12 14 (14)
27. Pärnu Rääma Põhikool 13 14 13 14 14 (14)
28. Palupera Põhikool 13 4 0 0 13 (19)
29. Tallinna Saksa Gümnaasium 10 10 4 9 13 (16)
30. Lõpe Kool 1 11 0 10 13 (15)
31. Nõo Reaalgümnaasium 9 2 0 2 13 (15)
32. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 13 0 1 13 (14)
33. Gustav Adolfi Gümnaasium 5 6 10 6 13 (13)
34. Tallinna Nõmme Põhikool 1 0 10 0 11 (13)
35. Rapla Vesiroosi Kool 11 0 0 0 11 (11)
36. Pärnu Koidula Gümnaasium 2 8 2 1 8 (10)
37. Kuuste Kool 8 8 8 8 8 (8)
38. Tartu Erakool 1 6 1 0 6 (10)
39. Olustvere Põhikool 6 0 0 0 6 (6)
40. Audru kool 0 6 0 0 6 (6)
41. Pärnu Vanalinna Põhikool 1 5 0 0 6 (6)
42. Laagri kool 0 0 5 0 5 (7)
43. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 4 0 4 (5)
44. Narva Vanalinna Riigikool 0 4 0 0 4 (5)
45. Paikuse Põhikool 1 3 0 0 4 (4)
46. Tartu Variku Kool 4 2 0 0 4 (4)
47. Nõmme Erakool 0 1 4 1 4 (4)
48. Uulu Põhikool 0 3 0 0 3 (4)
49. Rapla Ühisgümnaasium 0 3 0 0 3 (3)
50. Tallinna Inglise Kolledž 3 3 3 3 3 (3)
51. Ambla Lasteaed-Põhikool 3 3 3 2 3 (3)
52. Tallinna Tehnikagümnaasium 2 3 2 1 3 (3)
53. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 0 0 0 2 (2)
54. Tallinna Prantsuse Lütseum 2 2 2 2 2 (2)
55. Pärnu Raeküla Kool 0 0 0 2 2 (2)
56. Läänemaa Ühisgümnaasium 1 1 1 2 2 (2)
57. Tartu Kesklinna Kool 2 1 1 1 2 (2)
58. Lustivere Põhikool 2 0 0 0 2 (2)
59. Rakvere Waldorfkool 1 1 1 1 1 (1)
60. Tartu Waldorfgümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
61. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
62. Tallinna Vaba Waldorfkool 1 1 1 1 1 (1)
63. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
64. Tallinna Arte Gümnaasium 0 1 1 0 1 (1)
65. Pärnu Ühisgümnaasium 1 0 0 0 1 (1)
66. Pärnu Mai kool 1 1 1 1 1 (1)
67. Pärnu Vabakool 0 1 0 0 1 (1)
68. Püha Johannese kool 0 0 1 0 1 (1)
69. Tallinna Heleni Kool 0 0 1 0 1 (1)
70. Tallinna Juudi Kool 0 0 0 0 0 (1)
71. Avinurme Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 532 482 421 335 885 (1048)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444