menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2018/2019

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Reaalkool 35 32 29 31 52 (60)
2. Tallinna 32. Keskkool 30 19 20 18 46 (52)
3. Kuressaare Gümnaasium 23 13 13 12 41 (48)
4. Tallinna Pääsküla Kool 37 22 25 24 40 (61)
5. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 10 13 4 21 37 (43)
6. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 14 23 8 36 (46)
7. Jüri Gümnaasium 7 30 0 0 36 (38)
8. Saaremaa Ühisgümnaasium 26 33 25 29 35 (45)
9. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 34 33 33 33 34 (35)
10. Aruküla Põhikool 25 16 14 0 32 (37)
11. Viljandi Jakobsoni Kool 30 1 12 0 31 (40)
12. Tallinna Kesklinna Põhikool 14 20 13 11 31 (35)
13. Kolga Kool 27 8 4 8 31 (32)
14. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 27 0 0 27 (49)
15. Nõo Põhikool 22 17 15 12 26 (31)
16. Saue Gümnaasium 0 0 26 0 26 (27)
17. Tartu Kivilinna Kool 14 10 6 6 26 (27)
18. Tartu Veeriku Kool 8 13 6 10 24 (26)
19. Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 4 14 7 22 (22)
20. Luunja Keskkool 11 4 11 7 20 (23)
21. Palupera Põhikool 19 8 0 0 19 (24)
22. Tallinna Nõmme Gümnaasium 17 12 13 13 18 (21)
23. Nõo Reaalgümnaasium 15 10 10 9 18 (18)
24. Tallinna Nõmme Põhikool 1 1 15 0 17 (18)
25. Kambja Põhikool 15 13 0 0 17 (17)
26. Põlva Kool 0 17 0 0 17 (17)
27. Tallinna Ühisgümnaasium 13 10 4 1 16 (31)
28. Tallinna Heleni Kool 15 0 0 0 15 (18)
29. Kärla Põhikool 15 0 0 0 15 (15)
30. Peetri Lasteaed-Põhikool 14 11 13 13 14 (18)
31. Võru Kreutzwaldi Kool 11 0 0 5 14 (14)
32. Surju Põhikool 6 6 8 13 13 (27)
33. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 13 0 13 (15)
34. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 8 0 0 13 (15)
35. Pärnu Rääma Põhikool 13 13 13 13 13 (14)
36. Lõpe Kool 0 12 0 9 12 (14)
37. Avatud Kool 9 10 11 6 12 (13)
38. Läänemaa Ühisgümnaasium 11 7 7 7 12 (12)
39. Kuuste Kool 12 12 12 12 12 (12)
40. Tallinna Saksa Gümnaasium 9 10 9 9 10 (16)
41. Gustav Adolfi Gümnaasium 2 2 9 3 10 (11)
42. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 10 0 1 10 (10)
43. Tartu Aleksander Puškini Kool 0 0 0 10 10 (10)
44. Imavere Põhikool 10 0 0 0 10 (10)
45. Pärnu Koidula Gümnaasium 1 8 1 1 8 (9)
46. Järveküla kool 0 7 0 0 7 (14)
47. Audru kool 1 6 0 0 7 (8)
48. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 7 0 7 (8)
49. Püha Johannese kool 6 4 6 6 7 (7)
50. Tartu Tamme Kool 0 6 0 0 6 (14)
51. Kehra Gümnaasium 6 6 5 5 6 (8)
52. Pärnu Mai kool 1 5 1 1 5 (6)
53. Paikuse Põhikool 1 4 0 0 5 (5)
54. Tartu Erakool 0 5 0 0 5 (5)
55. Tallinna 53. Keskkool 0 3 0 0 3 (4)
56. Nõmme Erakool 0 1 3 1 3 (3)
57. Laagri kool 0 2 1 0 3 (3)
58. Tartu Kesklinna Kool 3 3 2 2 3 (3)
59. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 0 0 0 2 (2)
60. Rakvere Waldorfkool 2 2 2 2 2 (2)
61. Pärnu Raeküla Kool 0 0 0 2 2 (2)
62. Tallinna Inglise Kolledž 2 2 2 2 2 (2)
63. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 1 2 0 2 (2)
64. Keila kool 2 0 0 0 2 (2)
65. Tallinna Juudi Kool 0 1 0 0 1 (1)
66. Tallinna Arte Gümnaasium 0 1 1 0 1 (1)
67. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 0 1 0 0 1 (1)
68. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
69. Gaia kool 0 0 1 0 1 (1)
70. Tartu Variku Kool 1 0 0 0 1 (1)
71. Esku-Kamari Kool 0 0 0 0 0 (8)
72. Tallinna Tehnikagümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
73. Narva Kreenholmi Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 635 569 465 383 1076 (1292)
Osalenud koole 49 56 45 39
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2753
Ürituste kalender
21.05.2020
Rendžu-gomoku suveoote segasari
29.05.2020
Sudoku GP 2020 6. voor
12.06.2020
Loogika GP 2020 6. voor
13.06.2020
Renju June Cup (Juuni karikas rendžus)
26.06.2020
Sudoku GP 2020 7. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2438
2. nastjabus 1389
Male TOP 5
1. TheAnswer 2856
2. Tooresvana 2735
3. Pikk 2728
4. antsuonu 2617
5. meemager 2609

Vene kabe TOP 5
1. wild 2811
2. rickyross 2538
3. Paksmagu 2506
4. rong 2495
5. karambuli8 2495

Gomoku TOP 5
1. allever 3139
2. brenetikas 3010
3. matu97 2967
4. ants 2963
5. AlQaholic 2786

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3213
2. TiiT 3198
3. brigita 3061
4. ElXouny 2400
5. antsuonu 2374