menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2018/2019

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Tallinna Reaalkool 35 32 29 31 52 (60)
2. Tallinna 32. Keskkool 30 19 20 18 46 (52)
3. Kuressaare Gümnaasium 23 13 13 12 41 (48)
4. Tallinna Pääsküla Kool 37 22 25 24 40 (61)
5. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 10 13 4 21 37 (43)
6. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 14 23 8 36 (46)
7. Jüri Gümnaasium 7 30 0 0 36 (38)
8. Saaremaa Ühisgümnaasium 26 33 25 29 35 (45)
9. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 34 33 33 33 34 (35)
10. Aruküla Põhikool 25 16 14 0 32 (37)
11. Viljandi Jakobsoni Kool 30 1 12 0 31 (40)
12. Tallinna Kesklinna Põhikool 14 20 13 11 31 (35)
13. Kolga Kool 27 8 4 8 31 (32)
14. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 27 0 0 27 (49)
15. Nõo Põhikool 22 17 15 12 26 (31)
16. Saue Gümnaasium 0 0 26 0 26 (27)
17. Tartu Kivilinna Kool 14 10 6 6 26 (27)
18. Tartu Veeriku Kool 8 13 6 10 24 (26)
19. Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 4 14 7 22 (22)
20. Luunja Keskkool 11 4 11 7 20 (23)
21. Palupera Põhikool 19 8 0 0 19 (24)
22. Tallinna Nõmme Gümnaasium 17 12 13 13 18 (21)
23. Nõo Reaalgümnaasium 15 10 10 9 18 (18)
24. Tallinna Nõmme Põhikool 1 1 15 0 17 (18)
25. Kambja Põhikool 15 13 0 0 17 (17)
26. Põlva Kool 0 17 0 0 17 (17)
27. Tallinna Ühisgümnaasium 13 10 4 1 16 (31)
28. Tallinna Heleni Kool 15 0 0 0 15 (18)
29. Kärla Põhikool 15 0 0 0 15 (15)
30. Peetri Lasteaed-Põhikool 14 11 13 13 14 (18)
31. Võru Kreutzwaldi Kool 11 0 0 5 14 (14)
32. Surju Põhikool 6 6 8 13 13 (27)
33. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 0 13 0 13 (15)
34. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 8 0 0 13 (15)
35. Pärnu Rääma Põhikool 13 13 13 13 13 (14)
36. Lõpe Kool 0 12 0 9 12 (14)
37. Avatud Kool 9 10 11 6 12 (13)
38. Läänemaa Ühisgümnaasium 11 7 7 7 12 (12)
39. Kuuste Kool 12 12 12 12 12 (12)
40. Tallinna Saksa Gümnaasium 9 10 9 9 10 (16)
41. Gustav Adolfi Gümnaasium 2 2 9 3 10 (11)
42. Imavere Põhikool 10 0 0 0 10 (10)
43. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 10 0 1 10 (10)
44. Tartu Aleksander Puškini Kool 0 0 0 10 10 (10)
45. Pärnu Koidula Gümnaasium 1 8 1 1 8 (9)
46. Järveküla kool 0 7 0 0 7 (14)
47. Audru kool 1 6 0 0 7 (8)
48. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 0 7 0 7 (8)
49. Püha Johannese kool 6 4 6 6 7 (7)
50. Tartu Tamme Kool 0 6 0 0 6 (14)
51. Kehra Gümnaasium 6 6 5 5 6 (8)
52. Pärnu Mai kool 1 5 1 1 5 (6)
53. Paikuse Põhikool 1 4 0 0 5 (5)
54. Tartu Erakool 0 5 0 0 5 (5)
55. Tallinna 53. Keskkool 0 3 0 0 3 (4)
56. Nõmme Erakool 0 1 3 1 3 (3)
57. Tartu Kesklinna Kool 3 3 2 2 3 (3)
58. Laagri kool 0 2 1 0 3 (3)
59. Pärnu Raeküla Kool 0 0 0 2 2 (2)
60. Rakvere Waldorfkool 2 2 2 2 2 (2)
61. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 0 0 0 2 (2)
62. Keila kool 2 0 0 0 2 (2)
63. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 1 2 0 2 (2)
64. Tallinna Inglise Kolledž 2 2 2 2 2 (2)
65. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
66. Pärnumaa Kutsehariduskeskus 0 1 0 0 1 (1)
67. Tallinna Arte Gümnaasium 0 1 1 0 1 (1)
68. Gaia kool 0 0 1 0 1 (1)
69. Tallinna Juudi Kool 0 1 0 0 1 (1)
70. Tartu Variku Kool 1 0 0 0 1 (1)
71. Esku-Kamari Kool 0 0 0 0 0 (8)
72. Tallinna Tehnikagümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
73. Narva Kreenholmi Gümnaasium 0 0 0 0 0 (1)
Kokku 635 569 465 383 1076 (1292)
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444