menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2019/2020

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Saue Gümnaasium 5 0 48 5 49 (68)
2. Tallinna 32. Keskkool 34 22 21 20 48 (48)
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 42 42 43 46 (49)
4. Tallinna Reaalkool 28 35 29 28 45 (47)
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 24 20 13 42 (50)
6. Jüri Gümnaasium 7 36 0 0 42 (43)
7. Kuressaare Gümnaasium 25 9 9 13 39 (45)
8. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 16 4 21 38 (48)
9. Viljandi Jakobsoni Kool 36 3 9 1 36 (50)
10. Emmaste Põhikool 30 12 24 13 35 (38)
11. Tallinna Pääsküla Kool 32 21 21 18 32 (64)
12. Saaremaa Ühisgümnaasium 30 30 30 30 32 (39)
13. Tartu Kesklinna Kool 5 27 3 9 31 (31)
14. Nõo Reaalgümnaasium 23 17 16 19 30 (31)
15. Võru Kreutzwaldi Kool 12 2 1 17 28 (31)
16. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 26 0 0 26 (37)
17. Aruküla Põhikool 21 9 12 0 26 (32)
18. Jakob Westholmi Gümnaasium 1 0 23 2 25 (82)
19. Nõo Põhikool 19 15 13 11 24 (28)
20. Kahtla Lasteaed-Põhikool 21 9 15 8 24 (24)
21. Avatud Kool 19 22 20 16 23 (27)
22. Tallinna Kesklinna Põhikool 9 18 7 7 23 (24)
23. Kolga Kool 16 3 6 5 23 (23)
24. Maardu Gümnaasium 14 7 0 11 21 (27)
25. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 11 0 0 21 (24)
26. Tallinna 53. Keskkool 2 17 1 2 21 (22)
27. Tartu Veeriku Kool 9 6 4 6 19 (23)
28. Põlva Kool 10 9 0 0 18 (33)
29. Tallinna Nõmme Gümnaasium 15 14 16 14 17 (22)
30. Ülenurme Gümnaasium 10 10 4 5 17 (19)
31. Parksepa Keskkool 15 9 12 9 16 (17)
32. Pühajärve Põhikool 16 10 4 6 16 (16)
33. Tartu Kivilinna Kool 9 3 7 3 15 (28)
34. Lõpe Kool 0 12 0 11 14 (15)
35. Läänemaa Ühisgümnaasium 6 11 10 5 13 (14)
36. Palupera Põhikool 11 8 0 0 12 (14)
37. Järveküla kool 1 12 0 0 12 (12)
38. Tallinna Saksa Gümnaasium 9 7 9 9 11 (20)
39. Viimsi kool 9 5 9 8 11 (12)
40. Vormsi Lasteaed-Põhikool 10 6 11 7 11 (12)
41. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 6 0 0 11 (11)
42. Luunja Keskkool 5 3 7 0 10 (12)
43. Pärnu Koidula Gümnaasium 1 10 1 1 10 (10)
44. Imavere Põhikool 9 0 0 0 9 (11)
45. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 2 8 0 9 (11)
46. Surju Põhikool 9 9 9 9 9 (9)
47. Märjamaa Gümnaasium 8 8 0 1 9 (9)
48. Kuuste Kool 8 7 7 7 8 (9)
49. Kärla Põhikool 6 0 7 0 7 (8)
50. Tartu Erakool 1 7 1 0 7 (7)
51. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 7 0 1 7 (7)
52. Tallinna Nõmme Põhikool 0 0 6 0 6 (7)
53. Kehra Gümnaasium 6 6 6 6 6 (6)
54. Narva Keeltelütseum 3 2 1 2 5 (6)
55. Alavere Põhikool 5 2 5 5 5 (5)
56. Rapla Vesiroosi Kool 4 0 0 0 4 (8)
57. Tartu Kristlik Põhikool 0 4 0 0 4 (5)
58. Pärnu Mai kool 2 4 1 1 4 (4)
59. Gustav Adolfi Gümnaasium 2 2 3 3 4 (4)
60. Tartu Variku Kool 1 2 0 0 3 (4)
61. Paikuse Põhikool 0 3 0 0 3 (3)
62. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 3 0 3 (3)
63. Püha Johannese kool 0 0 3 1 3 (3)
64. Järva-Jaani Gümnaasium 1 1 2 1 2 (4)
65. Tallinna Arte Gümnaasium 1 2 2 1 2 (2)
66. Audru kool 0 2 0 0 2 (2)
67. Keila kool 2 0 0 0 2 (2)
68. Tallinna Ühisgümnaasium 1 0 0 0 1 (29)
69. Laagri kool 0 1 0 0 1 (3)
70. Rakvere Waldorfkool 1 0 0 0 1 (2)
71. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1 1 1 1 1 (2)
72. Haabersti Vene Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
73. Gaia kool 1 1 1 1 1 (1)
74. Tallinna Tehnikagümnaasium 0 1 0 0 1 (1)
75. Pelgulinna Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
76. Kõrveküla Põhikool 1 1 0 0 1 (1)
Kokku 691 650 536 437 1195 (1502)
Osalenud koole 63 64 53 49
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 2666
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
03.08.2020
Noorte MM rendžus ja gomokus
07.08.2020
Loogika GP 2020 7. voor
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. hollinger 3105
2. piraat 3030
3. KAS 3026
4. TheAnswer 2961
5. antsuonu 2751

Vene kabe TOP 5
1. Paksmagu 2709
2. Ruut 2559
3. Patreze 2468
4. hulkur 2377
5. piraaja 2339

Gomoku TOP 5
1. zukole 2708
2. Rauno1003 2526
3. lz9 2219
4. olivervalk 2213
5. antsuonu 2178

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3180
2. brigita 2995
3. Fred76 2682
4. 2ez4rtz 2522
5. Eerik33 2366