menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaadil osalejad aastal 2019/2020

Kool Kabe Male Gomoku Sudoku Erinevate õpilaste arv
1. Saue Gümnaasium 5 0 48 5 49 (68)
2. Tallinna 32. Keskkool 34 22 21 20 48 (48)
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 42 42 43 46 (49)
4. Tallinna Reaalkool 28 35 29 28 45 (47)
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 24 20 13 42 (50)
6. Jüri Gümnaasium 7 36 0 0 42 (43)
7. Kuressaare Gümnaasium 25 9 9 13 39 (45)
8. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 16 4 21 38 (48)
9. Viljandi Jakobsoni Kool 36 3 9 1 36 (50)
10. Emmaste Põhikool 30 12 24 13 35 (38)
11. Tallinna Pääsküla Kool 32 21 21 18 32 (64)
12. Saaremaa Ühisgümnaasium 30 30 30 30 32 (39)
13. Tartu Kesklinna Kool 5 27 3 9 31 (31)
14. Nõo Reaalgümnaasium 23 17 16 19 30 (31)
15. Võru Kreutzwaldi Kool 12 2 1 17 28 (31)
16. Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 26 0 0 26 (37)
17. Aruküla Põhikool 21 9 12 0 26 (32)
18. Jakob Westholmi Gümnaasium 1 0 23 2 25 (82)
19. Nõo Põhikool 19 15 13 11 24 (28)
20. Kahtla Lasteaed-Põhikool 21 9 15 8 24 (24)
21. Avatud Kool 19 22 20 16 23 (27)
22. Tallinna Kesklinna Põhikool 9 18 7 7 23 (24)
23. Kolga Kool 16 3 6 5 23 (23)
24. Maardu Gümnaasium 14 7 0 11 21 (27)
25. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 11 0 0 21 (24)
26. Tallinna 53. Keskkool 2 17 1 2 21 (22)
27. Tartu Veeriku Kool 9 6 4 6 19 (23)
28. Põlva Kool 10 9 0 0 18 (33)
29. Tallinna Nõmme Gümnaasium 15 14 16 14 17 (22)
30. Ülenurme Gümnaasium 10 10 4 5 17 (19)
31. Parksepa Keskkool 15 9 12 9 16 (17)
32. Pühajärve Põhikool 16 10 4 6 16 (16)
33. Tartu Kivilinna Kool 9 3 7 3 15 (28)
34. Lõpe Kool 0 12 0 11 14 (15)
35. Läänemaa Ühisgümnaasium 6 11 10 5 13 (14)
36. Palupera Põhikool 11 8 0 0 12 (14)
37. Järveküla kool 1 12 0 0 12 (12)
38. Tallinna Saksa Gümnaasium 9 7 9 9 11 (20)
39. Vormsi Lasteaed-Põhikool 10 6 11 7 11 (12)
40. Viimsi kool 9 5 9 8 11 (12)
41. Pärnu Vanalinna Põhikool 6 6 0 0 11 (11)
42. Luunja Keskkool 5 3 7 0 10 (12)
43. Pärnu Koidula Gümnaasium 1 10 1 1 10 (10)
44. Tallinna Kivimäe Põhikool 0 2 8 0 9 (11)
45. Imavere Põhikool 9 0 0 0 9 (11)
46. Surju Põhikool 9 9 9 9 9 (9)
47. Märjamaa Gümnaasium 8 8 0 1 9 (9)
48. Kuuste Kool 8 7 7 7 8 (9)
49. Kärla Põhikool 6 0 7 0 7 (8)
50. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 0 7 0 1 7 (7)
51. Tartu Erakool 1 7 1 0 7 (7)
52. Tallinna Nõmme Põhikool 0 0 6 0 6 (7)
53. Kehra Gümnaasium 6 6 6 6 6 (6)
54. Narva Keeltelütseum 3 2 1 2 5 (6)
55. Alavere Põhikool 5 2 5 5 5 (5)
56. Rapla Vesiroosi Kool 4 0 0 0 4 (8)
57. Tartu Kristlik Põhikool 0 4 0 0 4 (5)
58. Gustav Adolfi Gümnaasium 2 2 3 3 4 (4)
59. Pärnu Mai kool 2 4 1 1 4 (4)
60. Tartu Variku Kool 1 2 0 0 3 (4)
61. Paikuse Põhikool 0 3 0 0 3 (3)
62. Tabasalu Ühisgümnaasium 0 0 3 0 3 (3)
63. Püha Johannese kool 0 0 3 1 3 (3)
64. Järva-Jaani Gümnaasium 1 1 2 1 2 (4)
65. Tallinna Arte Gümnaasium 1 2 2 1 2 (2)
66. Audru kool 0 2 0 0 2 (2)
67. Keila kool 2 0 0 0 2 (2)
68. Tallinna Ühisgümnaasium 1 0 0 0 1 (29)
69. Laagri kool 0 1 0 0 1 (3)
70. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1 1 1 1 1 (2)
71. Rakvere Waldorfkool 1 0 0 0 1 (2)
72. Kõrveküla Põhikool 1 1 0 0 1 (1)
73. Gaia kool 1 1 1 1 1 (1)
74. Haabersti Vene Gümnaasium 0 0 1 0 1 (1)
75. Tallinna Tehnikagümnaasium 0 1 0 0 1 (1)
76. Pelgulinna Gümnaasium 1 1 1 1 1 (1)
Kokku 691 650 536 437 1195 (1502)
Osalenud koole 63 64 53 49
* Tabelis on toodud turniiridel osalenud õpilaste arv, sulgudes on toodud registreeritud õpilaste arv.


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416