menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 1 1 2 - 35 35 32 0 102
2. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 11 7 9 29 22 26 24 101
3. Eke Tominga Surju Põhikool 19 2 3 8 14 32 30 25 101
4. Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 20 8 4 5 13 25 29 28 95
5. Ivar Äkke Muhu Põhikool 3 7 47 1 30 26 0 35 91
6. Kevin Reichenbach Viljandi Jakobsoni Kool 29 4 19 3 4 29 14 30 77
7. Kevin Järvet Aruküla Põhikool - 5 11 6 0 28 22 27 77
8. Mario Mihkelson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 20 25 15 32 13 8 18 71
9. Alari Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 11 10 12 29 22 23 21 4 70
10. Joel Uustal Olustvere Põhikool 13 22 16 12 20 11 17 21 69
11. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 73 32 1 2 0 1 35 32 68
12. Henri Kristian Kirsip Aruküla Põhikool 28 29 8 4 5 4 25 29 63
13. Markus Reinsoo Kihelkonna kool - 9 13 18 0 24 20 15 59
14. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15 19 39 14 18 14 0 19 51
15. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 59 72 6 11 0 0 27 22 49
16. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 31 14 10 30 2 19 23 3 47
17. Hannes Jürgens Aruküla Põhikool 5 16 68 45 28 17 0 0 45
18. Genert Karu Pärnu Vanalinna Põhikool 17 86 5 54 16 0 28 0 44
19. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 65 15 17 24 0 18 16 9 43
20. Markus Veia Aruküla Põhikool - 31 14 13 0 2 19 20 41
21. Stefan Airapetjan Viljandi Jakobsoni Kool - 3 31 25 0 30 2 8 40
22. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 7 90 22 43 26 0 11 0 37
23. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 14 114 15 53 19 0 18 0 37
24. Georg-Romet Topkin Liivalaia Gümnaasium 24 84 9 - 9 0 24 0 33
25. Sander Lonks Kihelkonna kool - 13 20 - 0 20 13 0 33
26. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 18 104 28 22 15 0 5 11 31
27. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 23 12 84 77 10 21 0 0 31
28. Mait Käos Palupera Põhikool - - 27 10 0 0 6 23 29
29. Tanel Riivik Palupera Põhikool 21 30 - 20 12 3 0 13 28
30. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 32 6 - - 1 27 0 0 28
31. Eleonora Vaher Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16 40 23 66 17 0 10 0 27
32. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 6 65 61 38 27 0 0 0 27
33. Artur Lõhmus Palupera Põhikool 22 17 54 - 11 16 0 0 27
34. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool - 71 40 7 0 0 0 26 26
35. Carl Aluoja Peetri Lasteaed-Põhikool 8 - - - 25 0 0 0 25
36. Kreete Kivirand Kose Gümnaasium 9 82 75 - 24 0 0 0 24
37. Roger Teor Viljandi Jakobsoni Kool 10 - - - 23 0 0 0 23
38. Liise Marie Reinik Tallinna Kivimäe Põhikool 12 - - - 21 0 0 0 21
39. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 42 127 - 16 0 0 0 17 17
40. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - - 17 0 0 0 16 16
41. Georg Sander Kontus Aruküla Põhikool - - 18 46 0 0 15 0 15
42. Anton Põldmaa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 98 18 - - 0 15 0 0 15
43. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 67 47 24 28 0 0 9 5 14
44. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 36 26 - 26 0 7 0 7 14
45. Karro Soosaar Kambja Põhikool 84 81 - 19 0 0 0 14 14
46. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 48 58 21 62 0 0 12 0 12
47. Martin Kalvet Aruküla Põhikool - 70 36 21 0 0 0 12 12
48. Mark Solovjov Kambja Põhikool 33 21 - - 0 12 0 0 12
49. Ott Martens Viljandi Jakobsoni Kool 44 23 37 39 0 10 0 0 10
50. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 81 74 48 23 0 0 0 10 10
51. Heigo Siilbek Kambja Põhikool 83 24 - 33 0 9 0 0 9
52. Cristhel Kraav Tallinna 32. Keskkool 25 51 74 61 8 0 0 0 8
53. Rasmus Pärn Paikuse Põhikool - 25 57 - 0 8 0 0 8
54. Markus Saadik Peetri Lasteaed-Põhikool 111 43 26 - 0 0 7 0 7
55. Sandra Freitag Peetri Lasteaed-Põhikool 26 - - - 7 0 0 0 7
56. Anne-Mai Alas Kihelkonna kool - 27 49 36 0 6 0 0 6
57. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 47 46 - 27 0 0 0 6 6
58. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 27 119 78 - 6 0 0 0 6
59. Indrek Kuusk Kambja Põhikool 103 28 - - 0 5 0 0 5
60. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 38 57 29 - 0 0 4 0 4
61. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 39 34 30 56 0 0 3 0 3
62. Alex Prantsen Viljandi Jakobsoni Kool 30 50 59 - 3 0 0 0 3
63. Martin Jaani Kambja Põhikool 61 55 65 31 0 0 0 2 2
64. Zino Sadam Viljandi Jakobsoni Kool 66 44 32 94 0 0 1 0 1
65. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 45 45 - 32 0 0 0 1 1
66. Gerda Valk Kilingi-Nõmme Gümnaasium 40 38 56 55 0 0 0 0 0
67. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 68 41 77 52 0 0 0 0 0
68. Ave Riivik Palupera Põhikool 51 98 60 41 0 0 0 0 0
69. Maris Mändmets Surju Põhikool 78 42 85 48 0 0 0 0 0
70. Hardi Ennika Aruküla Põhikool 55 67 82 49 0 0 0 0 0
71. Roland Käsi Kambja Põhikool 50 61 53 91 0 0 0 0 0
72. Simo Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 53 93 43 74 0 0 0 0 0
73. Arvi Laasme Kilingi-Nõmme Gümnaasium 90 64 69 47 0 0 0 0 0
74. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 34 106 64 68 0 0 0 0 0
75. Kirill Avdejev Sillamäe Eesti Põhikool 64 69 86 59 0 0 0 0 0
76. Robert Tõnisson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 87 97 35 60 0 0 0 0 0
77. Alex Tähemaa Surju Põhikool 97 59 55 76 0 0 0 0 0
78. Kadri Ojaste Surju Põhikool 69 88 62 90 0 0 0 0 0
79. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 75 101 87 57 0 0 0 0 0
80. Ives Tammeaid Muhu Põhikool 74 116 83 50 0 0 0 0 0
81. Erkki Isand Surju Põhikool 89 111 58 72 0 0 0 0 0
82. Andis Orgusaar Surju Põhikool 96 107 80 95 0 0 0 0 0
83. Oskar Heiter Surju Põhikool 109 110 81 93 0 0 0 0 0
84. Anneriin Isand Surju Põhikool 108 117 91 82 0 0 0 0 0
85. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool - 48 38 35 0 0 0 0 0
86. Rainer Valo Võhma Gümnaasium 60 33 45 - 0 0 0 0 0
87. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 76 37 46 - 0 0 0 0 0
88. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 43 53 66 - 0 0 0 0 0
89. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 82 35 51 - 0 0 0 0 0
90. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 56 50 - 0 0 0 0 0
91. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 52 83 41 - 0 0 0 0 0
92. Kristel Alatalo Palupera Põhikool 58 85 - 44 0 0 0 0 0
93. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool - 52 63 75 0 0 0 0 0
94. Tarvi Remmelgas Kambja Põhikool 35 89 - 83 0 0 0 0 0
95. Jüri Uluots Kambja Põhikool 110 63 - 37 0 0 0 0 0
96. Keron Kappet Kambja Põhikool 56 80 - 78 0 0 0 0 0
97. Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool 46 113 - 58 0 0 0 0 0
98. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool - 76 72 70 0 0 0 0 0
99. Robert Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 105 62 52 - 0 0 0 0 0
100. Kristen Loid Kambja Põhikool 63 87 - 71 0 0 0 0 0
101. Sander Naarits Kose Gümnaasium 80 99 - 42 0 0 0 0 0
102. Joonas Palu Kambja Põhikool 57 78 - 86 0 0 0 0 0
103. Magnus Lehiste Kambja Põhikool 86 96 - 40 0 0 0 0 0
104. Kertu Süld Tallinna Reaalkool 71 79 - 79 0 0 0 0 0
105. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium - 112 67 51 0 0 0 0 0
106. Kenri Koort Kambja Põhikool 93 73 - 64 0 0 0 0 0
107. Mihkel Käärik Kambja Põhikool 49 94 - 89 0 0 0 0 0
108. Diana Migur Kilingi-Nõmme Gümnaasium 72 102 70 - 0 0 0 0 0
109. Gränty Reidla Uulu Põhikool 101 66 79 - 0 0 0 0 0
110. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 92 - 93 67 0 0 0 0 0
111. Birgit Kondel Võhma Gümnaasium 94 77 95 - 0 0 0 0 0
112. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 77 109 - 81 0 0 0 0 0
113. Janely Tähemaa Surju Põhikool 85 125 - 87 0 0 0 0 0
114. Rainer Vabrit Surju Põhikool 114 129 71 - 0 0 0 0 0
115. Siim Otsa Olustvere Põhikool 119 103 94 - 0 0 0 0 0
116. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 113 122 - 88 0 0 0 0 0
117. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 41 49 - - 0 0 0 0 0
118. Helen Helmet Tartu Kivilinna Kool 37 54 - - 0 0 0 0 0
119. Joonas Annok Viljandi Jakobsoni Kool - 60 33 - 0 0 0 0 0
120. Marek Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool - 68 44 - 0 0 0 0 0
121. Vuhk Vuht Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 106 36 - - 0 0 0 0 0
122. Aivo Menken Parts Peetri Lasteaed-Põhikool 104 39 - - 0 0 0 0 0
123. Maikhel Arme Kambja Põhikool 79 - - 84 0 0 0 0 0
124. Janmar Kasak Kambja Põhikool - 100 - 80 0 0 0 0 0
125. Auris Aleksandrov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 91 92 - - 0 0 0 0 0
126. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 91 - 92 0 0 0 0 0
127. Christo Sillastu Paikuse Põhikool 100 95 - - 0 0 0 0 0
128. Anna Kissametova Pärnu Vanalinna Põhikool - 108 88 - 0 0 0 0 0
129. Elin Hein Pärnu Vanalinna Põhikool - 124 73 - 0 0 0 0 0
130. Marita Jürisson Surju Põhikool 107 - 90 - 0 0 0 0 0
131. Angeliis Pallon Kambja Põhikool 70 130 - - 0 0 0 0 0
132. Ðepilenko. Nastja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 88 115 - - 0 0 0 0 0
133. Kätlin Kase Pärnu Vanalinna Põhikool - 121 92 - 0 0 0 0 0
134. Moona Küüts Pärnu Vanalinna Põhikool - 128 89 - 0 0 0 0 0
135. Gert Leppik Surju Põhikool 112 123 - - 0 0 0 0 0
136. Liisa Palits Surju Põhikool - - 34 - 0 0 0 0 0
137. Meelis Kesperi Palupera Põhikool - - - 34 0 0 0 0 0
138. Karmen Käos Palupera Põhikool - - 42 - 0 0 0 0 0
139. Kris Käos Palupera Põhikool 54 - - - 0 0 0 0 0
140. Kevin Tubli Kambja Põhikool - - - 63 0 0 0 0 0
141. Mälton Gabriel Kambja Põhikool - - - 65 0 0 0 0 0
142. Kristjan Mägi Kambja Põhikool - - - 69 0 0 0 0 0
143. Eva Limbak Kambja Põhikool - - - 73 0 0 0 0 0
144. Remo Rotberg Tallinna 32. Keskkool - 75 - - 0 0 0 0 0
145. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool - - 76 - 0 0 0 0 0
146. Eliise Peegel Aruküla Põhikool - - - 85 0 0 0 0 0
147. Kristina Mägi Kohtla-Järve Maleva Põhikool 95 - - - 0 0 0 0 0
148. Josia Wüthrich Võhma Gümnaasium 99 - - - 0 0 0 0 0
149. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 102 - - - 0 0 0 0 0
150. Kristjan Jatsko Kose Gümnaasium - 105 - - 0 0 0 0 0
151. Kaspar Hiis Emmaste Põhikool 115 - - - 0 0 0 0 0
152. Gerdo Järvpõld Olustvere Põhikool 116 - - - 0 0 0 0 0
153. Liina Kalinina Kohtla-Järve Maleva Põhikool 117 - - - 0 0 0 0 0
154. Sinne Kivimaa Peetri Lasteaed-Põhikool - 118 - - 0 0 0 0 0
155. Marko Pruunlepp Emmaste Põhikool 118 - - - 0 0 0 0 0
156. Artur Heiskonen Kose Gümnaasium - 120 - - 0 0 0 0 0
157. Aet Poolma Vaida Põhikool 120 - - - 0 0 0 0 0
158. Maria Pulk Surju Põhikool - 126 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Aruküla Põhikool 370 14
2. Viljandi Jakobsoni Kool 292 11
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 196 3
4. Pärnu Vanalinna Põhikool 195 12
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 163 10
6. Muhu Põhikool 138 3
7. Surju Põhikool 101 14
8. Palupera Põhikool 101 10
9. Kihelkonna kool 98 3
10. Olustvere Põhikool 69 4
11. Peetri Lasteaed-Põhikool 67 7
12. Kambja Põhikool 62 24
13. Kose Gümnaasium 61 6
14. Tallinna 32. Keskkool 40 5
15. Tallinna Ühisgümnaasium 37 2
16. Liivalaia Gümnaasium 33 1
17. Tallinna Kivimäe Põhikool 21 1
18. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 15 3
19. Sillamäe Eesti Põhikool 12 2
20. Paikuse Põhikool 8 2
21. Kahtla Lasteaed-Põhikool 4 3
22. Ambla Lasteaed-Põhikool 3 2
23. Tartu Kivilinna Kool 0 1
24. Võhma Gümnaasium 0 5
25. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 0 2
26. Uulu Põhikool 0 1
27. Emmaste Põhikool 0 2
28. Vaida Põhikool 0 1
29. Tallinna Reaalkool 0 4


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444