menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 3 1 1 1 30 35 35 35 135
2. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 4 3 4 3 29 30 29 30 118
3. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 5 4 6 6 28 29 27 27 111
4. Teele Vahtra Võhma Gümnaasium 8 6 7 5 25 27 26 28 106
5. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 1 2 2 - 35 32 32 0 99
6. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 13 7 8 10 20 26 25 23 94
7. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 15 14 5 7 18 19 28 26 91
8. Aare Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 5 3 - 32 28 30 0 90
9. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 12 21 9 11 21 12 24 22 79
10. Sanar Sutt Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7 9 15 - 26 24 18 0 68
11. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6 15 17 - 27 18 16 0 61
12. Kristiina Orgla Tallinna Ühisgümnaasium 17 13 12 - 16 20 21 0 57
13. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium 22 11 14 - 11 22 19 0 52
14. Jakob-Engol Ringas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 18 19 13 - 15 14 20 0 49
15. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium - - 10 8 0 0 23 25 48
16. Ene Ly Juganson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 - - 9 22 0 0 24 46
17. Danno Nool Nõo Reaalgümnaasium - 10 11 - 0 23 22 0 45
18. Mihkel Nuut Kilingi-Nõmme Gümnaasium 24 18 - 13 9 15 0 20 44
19. Kelli Hramov Võhma Gümnaasium 23 17 16 - 10 16 17 0 43
20. Taavet Ollino Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14 - - 12 19 0 0 21 40
21. Jeffery Lõhmus Võhma Gümnaasium 21 8 - - 12 25 0 0 37
22. Birgit Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 2 0 0 0 32 32
23. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium - - - 4 0 0 0 29 29
24. Rene Lehismets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 19 22 - - 14 11 0 0 25
25. Gert Sumeri Viljandi Gümnaasium 9 - - - 24 0 0 0 24
26. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 16 - - 6 17 0 0 23
27. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 - - - 23 0 0 0 23
28. Kai Triin Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 25 20 - - 8 13 0 0 21
29. Triin Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 12 - - 0 21 0 0 21
30. Taivo Kokkar Viljandi Gümnaasium 16 - - - 17 0 0 0 17
31. Mart Leesi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20 - - - 13 0 0 0 13
32. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 26 - - - 7 0 0 0 7
33. Laura Onton Liivalaia Gümnaasium 28 - - - 5 0 0 0 5

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 420 5
2. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 349 10
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 286 5
4. Tallinna Ühisgümnaasium 269 4
5. Võhma Gümnaasium 186 3
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 120 2
7. Viljandi Gümnaasium 41 2
8. Liivalaia Gümnaasium 12 2


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216