menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 1 3 2 100 100 92 95 387
2. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 2 2 1 6 95 95 100 88 378
3. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 4 3 2 3 90 92 95 92 369
4. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 3 4 14 9 92 90 80 85 347
5. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 6 16 4 4 88 78 90 90 346
6. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 11 11 14 87 83 83 80 333
7. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 17 14 12 17 77 80 82 77 316
8. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 10 32 10 22 84 62 84 72 302
9. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 38 18 20 5 56 76 74 89 295
10. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool 27 27 22 11 67 67 72 83 289
11. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 25 24 38 13 69 70 56 81 276
12. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 5 41 46 16 89 53 48 78 268
13. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 9 21 53 31 85 73 41 63 262
14. Erko Jonne Tõugjas Tallinna 32. Keskkool 13 49 19 36 81 45 75 58 259
15. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 24 43 24 28 70 51 70 66 257
16. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 29 30 41 25 65 64 53 69 251
17. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 5 7 20 0 89 87 74 250
18. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 12 33 28 54 82 61 66 40 249
19. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 41 23 8 56 53 71 86 38 248
20. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 20 8 75 26 74 86 19 68 247
21. Mairo Trump Aruküla Põhikool 21 17 65 27 73 77 29 67 246
22. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 23 36 35 38 71 58 59 56 244
23. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 48 13 23 40 46 81 71 238
24. Karl Kevin Keskküla Tallinna 32. Keskkool 15 31 29 66 79 63 65 28 235
25. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 19 60 27 41 75 34 67 53 229
26. Artur Sammal Sillamäe Eesti Põhikool 33 46 50 29 61 48 44 65 218
27. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool - 34 15 15 0 60 79 79 218
28. Rando Lukk Luunja Keskkool 22 - 32 10 72 0 62 84 218
29. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 8 65 36 57 86 29 58 37 210
30. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - 12 30 35 0 82 64 59 205
31. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 74 40 33 32 20 54 61 62 197
32. Rico Lohk Aruküla Põhikool 16 - 37 34 78 0 57 60 195
33. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 53 15 21 - 41 79 73 0 193
34. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool - 26 9 55 0 68 85 39 192
35. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 14 42 92 40 80 52 2 54 188
36. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 70 9 - 21 24 85 0 73 182
37. Triinu Pikkmets Lõpe Kool - 45 18 39 0 49 76 55 180
38. Riho Kuusmaa Aruküla Põhikool 58 37 68 37 36 57 26 57 176
39. Rudolf Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool 46 53 57 46 48 41 37 48 174
40. Danjel Juškin Palupera Põhikool 26 52 64 61 68 42 30 33 173
41. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 28 29 - 52 66 65 0 42 173
42. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - 20 47 42 0 74 47 52 173
43. Johannes Paju Aruküla Põhikool 31 - 49 30 63 0 45 64 172
44. Marcus Veer Tallinna 32. Keskkool 40 22 - 49 54 72 0 45 171
45. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool - - 5 12 0 0 89 82 171
46. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool - 13 - 8 0 81 0 86 167
47. Eva-Marta Piibor Tallinna 32. Keskkool 37 35 52 - 57 59 42 0 158
48. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool - 7 - 24 0 87 0 70 157
49. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool - 10 25 - 0 84 69 0 153
50. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool - - 16 19 0 0 78 75 153
51. Mariliis Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 51 63 51 34 43 31 43 151
52. Simone Kikerist Muhu Põhikool - - 31 7 0 0 63 87 150
53. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 11 - 71 53 83 0 23 41 147
54. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool - 47 - 1 0 47 0 100 147
55. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium - 25 17 - 0 69 77 0 146
56. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 38 6 - 0 56 88 0 144
57. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 39 74 77 50 55 20 17 142
58. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool - - 34 18 0 0 60 76 136
59. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 30 64 54 - 64 30 40 0 134
60. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 55 67 63 32 39 27 31 129
61. Argo Luur Lõpe Kool 43 67 - 43 51 27 0 51 129
62. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 34 82 86 50 60 12 8 44 124
63. Taavi Tamme Tallinna Ühisgümnaasium 61 44 - 59 33 50 0 35 118
64. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 61 88 71 52 33 6 23 114
65. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - 28 - 47 0 66 0 47 113
66. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 52 - 26 - 42 0 68 0 110
67. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 - 40 60 19 0 54 34 107
68. Kirke Konnapere Tallinna 32. Keskkool 48 - 39 - 46 0 55 0 101
69. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - - 23 64 0 0 71 30 101
70. Marleen Meiner Aruküla Põhikool 36 - 51 - 58 0 43 0 101
71. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 65 50 - 69 29 44 0 25 98
72. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 - 59 - 62 0 35 0 97
73. Robin Altmäe Lõpe Kool - 58 72 58 0 36 22 36 94
74. Hendrik Kangur Aruküla Põhikool 45 80 81 80 49 14 13 14 90
75. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 78 60 83 28 16 34 11 89
76. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool - 6 - - 0 88 0 0 88
77. Jan Jorke Ellam Tallinna Ühisgümnaasium - 56 45 - 0 38 49 0 87
78. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 55 74 70 - 39 20 24 0 83
79. Gennady Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 63 71 66 - 31 23 28 0 82
80. Kaili Jaago Tallinna 32. Keskkool 50 57 - - 44 37 0 0 81
81. Chris Martin Linder Lõpe Kool 39 72 91 - 55 22 3 0 80
82. Jane-Ly Kookmaa Tallinna 32. Keskkool 49 63 - - 45 31 0 0 76
83. Remy-Martin Raamets Tartu Variku Kool 18 - - - 76 0 0 0 76
84. Enely Vahur Lõpe Kool - 68 77 62 0 26 17 32 75
85. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool - 19 - - 0 75 0 0 75
86. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium - 59 56 - 0 35 38 0 73
87. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 48 68 0 0 46 26 72
88. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool - - 44 73 0 0 50 21 71
89. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - 84 - 33 0 10 0 61 71
90. Marti Leis Aruküla Põhikool - - 43 75 0 0 51 19 70
91. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 51 70 - - 43 24 0 0 67
92. Uku Tominga Surju Põhikool - 66 58 - 0 28 36 0 64
93. Maris Pikkmets Lõpe Kool - - 61 65 0 0 33 29 62
94. Christopher Malk Aruküla Põhikool 35 - - - 59 0 0 0 59
95. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool - - 42 - 0 0 52 0 52
96. Mona Liivamägi Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 44 0 0 0 50 50
97. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - - - 45 0 0 0 49 49
98. Evelina Ivanova Narva Vanalinna Riigikool 73 79 82 - 21 15 12 0 48
99. Martin Valvas Tartu Variku Kool - 62 78 - 0 32 16 0 48
100. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool 57 - - 84 37 0 0 10 47
101. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool - - 62 79 0 0 32 15 47
102. Pavel Perepjolkin Aruküla Põhikool 47 - - - 47 0 0 0 47
103. Joonatan Jürisson Muhu Põhikool - - - 48 0 0 0 46 46
104. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 64 - 90 85 30 0 4 9 43
105. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool - 73 - 74 0 21 0 20 41
106. Marcus Cesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium - 54 - - 0 40 0 0 40
107. Brigitta Puusta Aruküla Põhikool - 69 80 - 0 25 14 0 39
108. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool - - 55 - 0 0 39 0 39
109. Artur Aleksejev Narva Vanalinna Riigikool 56 - - - 38 0 0 0 38
110. Egon Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 59 - - - 35 0 0 0 35
111. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 69 - 89 - 25 0 5 0 30
112. Sander Tähemaa Surju Põhikool - 81 79 - 0 13 15 0 28
113. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 - - - 27 0 0 0 27
114. Karl Marten Titson Lõpe Kool - - - 67 0 0 0 27 27
115. Valeria Sultanova Sillamäe Eesti Põhikool - 75 87 - 0 19 7 0 26
116. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 68 - - - 26 0 0 0 26
117. Andre Merilepp Tallinna 32. Keskkool - - 69 - 0 0 25 0 25
118. Kertu Kangur Lõpe Kool - - - 70 0 0 0 24 24
119. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 71 - - - 23 0 0 0 23
120. Martis Muuli Tallinna 32. Keskkool 72 - - - 22 0 0 0 22
121. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 72 0 0 0 22 22
122. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool - - 73 - 0 0 21 0 21
123. Mattis Vrager Tallinna 32. Keskkool - 76 - - 0 18 0 0 18
124. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - - 76 - 0 0 18 0 18
125. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 76 0 0 0 18 18
126. Erko Tiimann Palupera Põhikool - 77 - - 0 17 0 0 17
127. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 78 0 0 0 16 16
128. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 81 0 0 0 13 13
129. Henri Venne Olustvere Põhikool - - - 82 0 0 0 12 12
130. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - - 83 - 0 0 11 0 11
131. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool - 83 - - 0 11 0 0 11
132. Markus Heiter Surju Põhikool - - 84 - 0 0 10 0 10
133. Grete Liina Tuuksam Tallinna Ühisgümnaasium - - 85 - 0 0 9 0 9
134. Egert Penu Aruküla Põhikool - 85 - - 0 9 0 0 9
135. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 86 0 0 0 8 8
136. Elori Orgusaar Surju Põhikool - - 93 - 0 0 1 0 1

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1600 18
2. Tallinna Reaalkool 1523 9
3. Viljandi Jakobsoni Kool 1517 12
4. Tallinna 32. Keskkool 1342 14
5. Aruküla Põhikool 1216 13
6. Lõpe Kool 900 12
7. Peetri Lasteaed-Põhikool 815 7
8. Tallinna Ühisgümnaasium 796 8
9. Sillamäe Eesti Põhikool 726 5
10. Narva Vanalinna Riigikool 587 8
11. Muhu Põhikool 520 4
12. Luunja Keskkool 442 4
13. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 387 1
14. Kose Gümnaasium 346 1
15. Gustav Adolfi Gümnaasium 240 7
16. Palupera Põhikool 190 2
17. Tartu Variku Kool 165 3
18. Surju Põhikool 142 5
19. Olustvere Põhikool 130 3


Aktiivseid kasutajaid: 2424
Ürituste kalender
23.02.2018
Sudoku GP 2018 2. voor
04.03.2018
Juunioride Eesti meistrivõistlused bridžis
09.03.2018
Loogika GP 2018 2. voor
10.03.2018
Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2018
10.03.2018
Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2369
2. Albert007 2111
3. rakett69 2084
4. tennispall 2078
5. mark2002 2029
Male TOP 5
1. sokrates 2667
2. tellis53 2654
3. Tooresvana 2644
4. antsuonu 2626
5. lodu 2611

Vene kabe TOP 5
1. hendrik 2635
2. Ianton 2603
3. Vilhelmiine7 2597
4. Rahumees07 2595
5. Ruut 2580

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. georgr 2675
4. ikla 2581
5. kuakua 2544

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3347
2. brigita 2835
3. Kubix 2610
4. poffic 2583
5. pisipaha 2427