menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 3 5 2 95 92 89 95 371
2. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 4 17 4 88 90 77 90 345
3. Markus Veia Aruküla Põhikool 4 12 8 8 90 82 86 86 344
4. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 5 17 3 12 89 77 92 82 340
5. Ivar Äkke Muhu Põhikool 8 7 10 20 86 87 84 74 331
6. Alari Hommik Viljandi Jakobsoni Kool 3 35 7 7 92 59 87 87 325
7. Kristen Loid Kambja Põhikool 18 19 16 5 76 75 78 89 318
8. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 7 27 19 6 87 67 75 88 317
9. Kevin Reichenbach Viljandi Jakobsoni Kool 23 18 9 13 71 76 85 81 313
10. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 10 6 37 29 84 88 57 65 294
11. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 9 21 35 22 85 73 59 72 289
12. Tanel Riivik Palupera Põhikool 37 15 12 24 57 79 82 70 288
13. Johanna Keerd Muhu Põhikool 28 31 11 30 66 63 83 64 276
14. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 16 32 22 32 78 62 72 62 274
15. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool - 5 6 3 0 89 88 92 269
16. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 47 25 13 27 47 69 81 67 264
17. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 34 40 32 10 60 54 62 84 260
18. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 19 30 41 26 75 64 53 68 260
19. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 116 8 4 11 0 86 90 83 259
20. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 38 11 34 36 56 83 60 58 257
21. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 12 - 1 19 82 0 100 75 257
22. Stefan Airapetjan Viljandi Jakobsoni Kool 43 10 59 9 51 84 35 85 255
23. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 15 54 48 18 79 40 46 76 241
24. Martin Jaani Kambja Põhikool 53 38 29 17 41 56 65 77 239
25. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 37 2 25 0 57 95 69 221
26. Joonas Palu Kambja Põhikool 50 46 24 47 44 48 70 47 209
27. Igor Nikitin Olustvere Põhikool - 36 21 21 0 58 73 73 204
28. Miko Pärn Muhu Põhikool 20 - 43 15 74 0 51 79 204
29. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 29 39 49 56 65 55 45 38 203
30. Karl Jaagup Kask Tallinna Nõmme Põhikool - 1 - 1 0 100 0 100 200
31. Roland Käsi Kambja Põhikool 59 53 53 14 35 41 41 80 197
32. Eva Limbak Kambja Põhikool 88 23 27 41 6 71 67 53 197
33. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 1 9 - - 100 85 0 0 185
34. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 60 75 20 39 34 19 74 55 182
35. Caroliis Miks Palupera Põhikool 39 51 45 60 55 43 49 34 181
36. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 33 24 62 78 61 70 32 16 179
37. Karro Soosaar Kambja Põhikool 31 68 51 48 63 26 43 46 178
38. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 35 48 61 54 59 46 33 40 178
39. Romet Ereline Kambja Põhikool 72 45 38 43 22 49 56 51 178
40. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 44 60 33 27 50 34 61 172
41. Denis Petrov Tartu Variku Kool 68 26 42 72 26 68 52 22 168
42. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 119 20 57 37 0 74 37 57 168
43. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 25 91 39 58 69 3 55 36 163
44. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 79 71 33 31 15 23 61 63 162
45. Joel Uustal Olustvere Põhikool - 41 56 23 0 53 38 71 162
46. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium - 47 36 51 0 47 58 43 148
47. Helar Oolberg Luunja Keskkool 17 28 - - 77 66 0 0 143
48. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium - 22 23 - 0 72 71 0 143
49. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 27 79 64 67 67 15 30 27 139
50. Barbara Roon Olustvere Põhikool - 86 15 42 0 8 79 52 139
51. Marleen Nõu Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 94 30 61 40 0 64 33 137
52. Kardo Sõukand Kambja Põhikool 45 87 68 40 49 7 26 54 136
53. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 71 84 58 28 23 10 36 66 135
54. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 42 55 76 69 52 39 18 25 134
55. Artur Tuttar Pärnu Vanalinna Põhikool 64 77 54 50 30 17 40 44 131
56. Joonas Annok Viljandi Jakobsoni Kool 41 - - 16 53 0 0 78 131
57. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 11 60 82 - 83 34 12 0 129
58. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 83 34 55 76 11 60 39 18 128
59. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool - 43 18 - 0 51 76 0 127
60. Tarvi Remmelgas Kambja Põhikool 48 13 - - 46 81 0 0 127
61. Keron Kappet Kambja Põhikool 91 59 47 53 3 35 47 41 126
62. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13 49 - - 81 45 0 0 126
63. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 65 76 67 44 29 18 27 50 124
64. Artur Okruzko Tartu Variku Kool - 63 14 - 0 31 80 0 111
65. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 83 40 - 43 11 54 0 108
66. Gen-Horret Rand Viljandi Jakobsoni Kool 57 69 50 - 37 25 44 0 106
67. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 109 58 25 - 0 36 69 0 105
68. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool - - 26 59 0 0 68 35 103
69. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - 52 - 35 0 42 0 59 101
70. Kenri Koort Kambja Põhikool - 50 70 63 0 44 24 31 99
71. Mait Käos Palupera Põhikool 26 - 71 87 68 0 23 7 98
72. Mihkel Käärik Kambja Põhikool 61 95 75 49 33 0 19 45 97
73. Andreas Tulva Tabasalu Ühisgümnaasium - 2 - - 0 95 0 0 95
74. Mälton Gabriel Kambja Põhikool 92 93 44 57 2 1 50 37 90
75. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 111 108 28 74 0 0 66 20 86
76. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool - 73 78 46 0 21 16 48 85
77. Ave Riivik Palupera Põhikool 52 101 66 80 42 0 28 14 84
78. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 36 - - 68 58 0 0 26 84
79. Kevin Tubli Kambja Põhikool 80 81 81 52 14 13 13 42 82
80. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 73 106 94 34 21 0 0 60 81
81. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 14 128 - - 80 0 0 0 80
82. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool - 14 - - 0 80 0 0 80
83. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - 16 - - 0 78 0 0 78
84. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 56 57 - - 38 37 0 0 75
85. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 21 124 - - 73 0 0 0 73
86. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 62 85 63 - 32 9 31 0 72
87. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 70 - 46 - 24 0 48 0 72
88. Valeria Prede Tallinna 32. Keskkool 22 - - - 72 0 0 0 72
89. Laura Jõgar Kõrveküla Põhikool 24 99 - - 70 0 0 0 70
90. Jelissei Zahharov Sillamäe Eesti Põhikool 102 64 97 55 0 30 0 39 69
91. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 74 82 91 62 20 12 3 32 67
92. Vuhk Vuht Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 29 - - 0 65 0 0 65
93. Riin Rand Luunja Keskkool 30 - - - 64 0 0 0 64
94. Martin Kalvet Aruküla Põhikool - - 31 - 0 0 63 0 63
95. Kristopher Kaup Tartu Veeriku Kool 32 105 - - 62 0 0 0 62
96. Kirke Vaino Tallinna Nõmme Põhikool - 33 - - 0 61 0 0 61
97. Karlo Leok Aruküla Põhikool 77 117 80 65 17 0 14 29 60
98. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool - 89 69 64 0 5 25 30 60
99. Markus Loopere Aruküla Põhikool 95 118 - 38 0 0 0 56 56
100. Silvester Org Kambja Põhikool - 111 88 45 0 0 6 49 55
101. Maikhel Arme Kambja Põhikool 81 88 83 70 13 6 11 24 54
102. Agor Aasa Pärnu Vanalinna Põhikool 40 98 - - 54 0 0 0 54
103. Anton Põldmaa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 42 - - 0 52 0 0 52
104. Aaron Teesaar Kambja Põhikool - 72 65 - 0 22 29 0 51
105. Karl Lepist Kambja Põhikool - 66 - 71 0 28 0 23 51
106. Teele Toomjõe Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 44 122 - - 50 0 0 0 50
107. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool - 100 73 66 0 0 21 28 49
108. Grete Pakler Luunja Keskkool 46 - - - 48 0 0 0 48
109. Rene Kärner Tallinna 32. Keskkool 49 - - - 45 0 0 0 45
110. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 82 - 74 82 12 0 20 12 44
111. Anastassia Golovanova Sillamäe Eesti Põhikool - 67 - 77 0 27 0 17 44
112. Kerttu-Helery Jääger Kose Gümnaasium - - 52 - 0 0 42 0 42
113. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 90 97 77 75 4 0 17 19 40
114. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 63 - 86 - 31 0 8 0 39
115. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 55 116 - - 39 0 0 0 39
116. Karol Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - 56 - - 0 38 0 0 38
117. Kaie Ennemuist Kahtla Lasteaed-Põhikool 117 78 - 73 0 16 0 21 37
118. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 66 - - 85 28 0 0 9 37
119. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 58 - - - 36 0 0 0 36
120. Karl Viies Olustvere Põhikool - - 72 81 0 0 22 13 35
121. Koit Krusberg Tartu Veeriku Kool - 61 - - 0 33 0 0 33
122. Germo Mäenurm Surju Põhikool - 62 - - 0 32 0 0 32
123. Risto Pastak Palupera Põhikool 78 103 - 79 16 0 0 15 31
124. Robert Kuks Tallinna Reaalkool - 80 79 - 0 14 15 0 29
125. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool - 65 - - 0 29 0 0 29
126. Mihkel Jaas Karu Tallinna Ühisgümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
127. Kariina Grauberg Lagedi Kool - 70 - - 0 24 0 0 24
128. Jüri Veltmann Lõpe Kool 85 121 - 83 9 0 0 11 20
129. Marko Lepik Kose Gümnaasium - 74 - - 0 20 0 0 20
130. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 75 - - - 19 0 0 0 19
131. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 76 - - - 18 0 0 0 18
132. Tauri Kiis Olustvere Põhikool - - 85 86 0 0 9 8 17
133. Siim Viies Olustvere Põhikool - 92 93 84 0 2 1 10 13
134. Zino Sadam Viljandi Jakobsoni Kool 112 - 84 - 0 0 10 0 10
135. Mikk Rätsep Tartu Veeriku Kool 84 - - - 10 0 0 0 10
136. Mihkel Reinula Tartu Veeriku Kool 86 - - - 8 0 0 0 8
137. Oskar Heiter Surju Põhikool 108 102 87 - 0 0 7 0 7
138. Karel Objartel Palupera Põhikool - - 92 89 0 0 2 5 7
139. Rainer Vabrit Surju Põhikool 87 112 - - 7 0 0 0 7
140. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 88 0 0 0 6 6
141. Erkki Isand Surju Põhikool 114 109 89 - 0 0 5 0 5
142. Marie-Eliise Kasemaa Tallinna Ühisgümnaasium 89 - - - 5 0 0 0 5
143. Arti Oad Surju Põhikool - 104 90 - 0 0 4 0 4
144. Iris Peterson Kambja Põhikool 106 90 - - 0 4 0 0 4
145. Eva Brigita Varrak Tallinna 32. Keskkool 93 - - - 1 0 0 0 1
146. Kenno Mat Luunja Keskkool 100 113 98 - 0 0 0 0 0
147. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 99 110 - - 0 0 0 0 0
148. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 98 115 - - 0 0 0 0 0
149. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 119 95 - 0 0 0 0 0
150. Aigar Koger Luunja Keskkool 115 127 - - 0 0 0 0 0
151. Heinar Mitt Tallinna 32. Keskkool 94 - - - 0 0 0 0 0
152. Rainer Valo Võhma Gümnaasium - 96 - - 0 0 0 0 0
153. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - 96 - 0 0 0 0 0
154. Ott Martens Viljandi Jakobsoni Kool 96 - - - 0 0 0 0 0
155. Karmen Käos Palupera Põhikool 97 - - - 0 0 0 0 0
156. Rando Kübar Tallinna 32. Keskkool 101 - - - 0 0 0 0 0
157. Jan Kaius Lomp Tallinna 32. Keskkool 103 - - - 0 0 0 0 0
158. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 104 - - - 0 0 0 0 0
159. Maria Ivanova Luunja Keskkool 105 - - - 0 0 0 0 0
160. Pavel Timofejev Narva Vanalinna Riigikool 107 - - - 0 0 0 0 0
161. Kristjan Kattus Luunja Keskkool - 107 - - 0 0 0 0 0
162. Brait Susi Tartu Veeriku Kool 110 - - - 0 0 0 0 0
163. Janely Tähemaa Surju Põhikool 113 - - - 0 0 0 0 0
164. Egert Rumjantsev Luunja Keskkool - 114 - - 0 0 0 0 0
165. Karlis-Dimo Mamedov Luunja Keskkool 118 - - - 0 0 0 0 0
166. Karl Johannes Laanesaar Luunja Keskkool - 120 - - 0 0 0 0 0
167. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - 123 - - 0 0 0 0 0
168. Hanna-Liisa Murd Luunja Keskkool - 125 - - 0 0 0 0 0
169. Joonas Pärnalaas Luunja Keskkool - 126 - - 0 0 0 0 0
170. Martin Liiva Viira Kool - 129 - - 0 0 0 0 0
171. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool - 130 - - 0 0 0 0 0
172. Kasandra Grossthal Luunja Keskkool - 131 - - 0 0 0 0 0
173. Heilika Põhjala Luunja Keskkool - 132 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Viljandi Jakobsoni Kool 1491 12
2. Kambja Põhikool 1381 22
3. Aruküla Põhikool 1362 12
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1292 10
5. Muhu Põhikool 1105 4
6. Pärnu Vanalinna Põhikool 908 10
7. Palupera Põhikool 803 9
8. Peetri Lasteaed-Põhikool 683 7
9. Tallinna 32. Keskkool 664 9
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 643 3
11. Olustvere Põhikool 617 8
12. Ambla Lasteaed-Põhikool 543 4
13. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 421 2
14. Tallinna Ühisgümnaasium 401 5
15. Kose Gümnaasium 334 4
16. Tallinna Südalinna Kool 317 1
17. Tartu Variku Kool 279 2
18. Sillamäe Eesti Põhikool 275 3
19. Tallinna Nõmme Põhikool 261 2
20. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 257 1
21. Luunja Keskkool 255 14
22. Tallinna Reaalkool 186 6
23. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 117 2
24. Tartu Veeriku Kool 113 5
25. Tabasalu Ühisgümnaasium 95 1
26. Kõrveküla Põhikool 70 1
27. Surju Põhikool 55 6
28. Narva Vanalinna Riigikool 39 2
29. Lagedi Kool 24 1
30. Lõpe Kool 20 1
31. Võhma Gümnaasium 0 3
32. Viira Kool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2404
Ürituste kalender
23.02.2018
Sudoku GP 2018 2. voor
04.03.2018
Juunioride Eesti meistrivõistlused bridžis
09.03.2018
Loogika GP 2018 2. voor
10.03.2018
Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2018
10.03.2018
Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2387
2. Albert007 2112
3. rakett69 2086
4. tennispall 2081
5. mark2002 2028
Male TOP 5
1. piraat 2832
2. UFOMEN 2690
3. muhvn 2690
4. tellis53 2689
5. antsuonu 2677

Vene kabe TOP 5
1. hendrik 2635
2. Rahumees07 2606
3. Ruut 2602
4. Vilhelmiine7 2597
5. Ianton 2585

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. georgr 2691
4. ikla 2581
5. kuakua 2544

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3347
2. brigita 2835
3. Kubix 2615
4. poffic 2583
5. Metsmees 2437