menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 2 1 1 100 95 100 100 300
2. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 2 1 2 2 95 100 95 95 290
3. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 3 5 3 9 92 89 92 85 273
4. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 6 3 9 3 88 92 85 92 272
5. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 45 4 4 10 49 90 90 84 264
6. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 8 15 29 6 86 79 65 88 253
7. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 9 10 13 39 85 84 81 55 250
8. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 13 12 12 17 81 82 82 77 245
9. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 10 - 10 18 84 0 84 76 244
10. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 64 9 26 5 30 85 68 89 242
11. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 21 6 14 65 73 88 80 241
12. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 23 13 5 41 71 81 89 53 241
13. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 12 11 20 19 82 83 74 75 240
14. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 27 7 34 8 67 87 60 86 240
15. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 4 33 7 - 90 61 87 0 238
16. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 72 25 11 13 22 69 83 81 233
17. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 94 18 27 4 0 76 67 90 233
18. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 21 14 49 15 73 80 45 79 232
19. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 20 19 25 20 74 75 69 74 223
20. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 5 30 112 27 89 64 0 67 220
21. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 14 20 30 33 80 74 64 61 218
22. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 70 16 47 7 24 78 47 87 212
23. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 17 - 22 34 77 0 72 60 209
24. Kaspar Lest Kuressaare Gümnaasium 16 26 33 50 78 68 61 44 207
25. Janete Toomik Tallinna 32. Keskkool 37 31 58 11 57 63 36 83 203
26. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 85 22 28 29 9 72 66 65 203
27. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 11 34 - 37 83 60 0 57 200
28. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 54 71 19 12 40 23 75 82 197
29. Rando Lukk Luunja Keskkool 59 59 21 16 35 35 73 78 186
30. Daniel Ilves Luunja Keskkool 46 83 14 42 48 11 80 52 180
31. Max Grigorjev Narva Vanalinna Riigikool 26 32 46 74 68 62 48 20 178
32. Simone Kikerist Muhu Põhikool 75 37 35 32 19 57 59 62 178
33. Iris Sepping Muhu Põhikool 30 48 56 31 64 46 38 63 173
34. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 32 45 40 40 62 49 54 54 170
35. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 44 44 24 55 50 50 70 39 170
36. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 146 28 15 69 0 66 79 25 170
37. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 24 6 83 83 70 88 11 11 169
38. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 43 - 31 44 51 0 63 50 164
39. Mihkel Viitung Tallinna Ühisgümnaasium 154 42 23 54 0 52 71 40 163
40. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 8 18 - 0 86 76 0 162
41. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 53 23 53 46 41 71 41 48 160
42. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 104 39 59 24 0 55 35 70 160
43. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 141 24 16 - 0 70 78 0 148
44. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 18 107 98 23 76 0 0 71 147
45. Arko Kasemets Luunja Keskkool 115 64 36 35 0 30 58 59 147
46. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 42 49 48 58 52 45 46 36 143
47. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 15 57 67 - 79 37 27 0 143
48. Henri Talts Paikuse Põhikool 19 - - 26 75 0 0 68 143
49. Berit Reinol Tallinna 32. Keskkool 77 102 38 25 17 0 56 69 142
50. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 7 101 44 133 87 0 50 0 137
51. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool 25 47 126 76 69 47 0 18 134
52. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 66 36 50 81 28 58 44 13 130
53. Heleri Kikerist Muhu Põhikool 36 56 64 79 58 38 30 15 126
54. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool - 85 37 36 0 9 57 58 124
55. Uku Tominga Surju Põhikool 31 35 - 95 63 59 0 0 122
56. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 39 80 45 77 55 14 49 17 121
57. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 56 76 - 30 38 18 0 64 120
58. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium - 53 81 28 0 41 13 66 120
59. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 49 51 73 63 45 43 21 31 119
60. Annaliise Pedaja Kuressaare Gümnaasium 52 60 80 52 42 34 14 42 118
61. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 33 82 78 53 61 12 16 41 118
62. Kevin Rand Kuressaare Gümnaasium 100 40 57 67 0 54 37 27 118
63. Rico Lohk Aruküla Põhikool 69 - 54 43 25 0 40 51 116
64. Maris Koppel Tallinna 32. Keskkool 71 67 43 57 23 27 51 37 115
65. Nora Paist Muhu Põhikool 22 - 63 84 72 0 31 10 113
66. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 48 27 - - 46 67 0 0 113
67. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - - 55 21 0 0 39 73 112
68. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 60 41 70 75 34 53 24 19 111
69. Henri Viik Surju Põhikool 47 43 - 82 47 51 0 12 110
70. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 68 39 96 27 26 55 0 108
71. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 125 61 62 51 0 33 32 43 108
72. Hele Liise Pallas Muhu Põhikool 41 - 51 85 53 0 43 9 105
73. Sten Lindström Tallinna Reaalkool - 100 42 45 0 0 52 49 101
74. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 74 76 73 59 20 18 21 100
75. Grete Kruuk Tallinna 32. Keskkool 108 54 86 47 0 40 8 47 95
76. Rauno Pohlak Tallinna 32. Keskkool 51 95 65 72 43 0 29 22 94
77. Taavi Tamme Tallinna Ühisgümnaasium - 92 74 22 0 2 20 72 94
78. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 65 69 - 56 29 25 0 38 92
79. Samanta Tsopp Sillamäe Eesti Põhikool 131 117 32 65 0 0 62 29 91
80. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - - 8 90 0 0 86 4 90
81. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 50 77 66 78 44 17 28 16 89
82. Iris Pihlas Kuressaare Gümnaasium 84 90 61 48 10 4 33 46 89
83. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool - 62 69 64 0 32 25 30 87
84. Janeli Lember Kuressaare Gümnaasium 61 105 41 - 33 0 53 0 86
85. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 58 55 89 89 36 39 5 5 80
86. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 93 38 84 80 1 56 10 14 80
87. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool - - 71 38 0 0 23 56 79
88. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 147 - 17 - 0 0 77 0 77
89. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 17 - - 0 77 0 0 77
90. Liis Räim Muhu Põhikool 78 52 79 91 16 42 15 3 73
91. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 63 52 - 0 31 42 0 73
92. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 34 93 90 87 60 1 4 7 71
93. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 55 89 115 68 39 5 0 26 70
94. Karmen Saar Luunja Keskkool - 99 60 59 0 0 34 35 69
95. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 28 127 132 - 66 0 0 0 66
96. Romek Hein Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 29 110 - 0 65 0 0 65
97. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 89 81 102 49 5 13 0 45 63
98. Marcus Cesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium 103 75 77 70 0 19 17 24 60
99. Johan Kaspar Orav Paikuse Põhikool 38 - - - 56 0 0 0 56
100. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 63 70 96 109 31 24 0 0 55
101. Christopher Malk Aruküla Põhikool 40 - - - 54 0 0 0 54
102. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 110 46 - - 0 48 0 0 48
103. Heli- Anne Kotkas Tallinna 32. Keskkool - - 82 61 0 0 12 33 45
104. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 116 50 134 - 0 44 0 0 44
105. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 82 134 72 88 12 0 22 6 40
106. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool - 73 75 103 0 21 19 0 40
107. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 62 88 104 119 32 6 0 0 38
108. Martin Kullerkupp Tallinna 32. Keskkool 57 - - - 37 0 0 0 37
109. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 114 115 92 60 0 0 2 34 36
110. Ralf Johan Kivi Kuressaare Gümnaasium 101 58 127 127 0 36 0 0 36
111. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 88 120 122 66 6 0 0 28 34
112. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium - - - 62 0 0 0 32 32
113. Maris Pikkmets Lõpe Kool 152 65 119 108 0 29 0 0 29
114. Argo Luur Lõpe Kool 144 66 - 104 0 28 0 0 28
115. Oskar Dotsenko Narva Vanalinna Riigikool 68 129 105 93 26 0 0 1 27
116. Marten Leok Aruküla Põhikool 113 110 68 - 0 0 26 0 26
117. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 128 79 114 86 0 15 0 8 23
118. Egert Penu Aruküla Põhikool 127 104 - 71 0 0 0 23 23
119. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 129 72 95 - 0 22 0 0 22
120. Pija-Gisela Kielas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 73 - - - 21 0 0 0 21
121. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium 74 98 113 94 20 0 0 0 20
122. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 76 128 94 110 18 0 0 0 18
123. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 80 - 125 92 14 0 0 2 16
124. Marko Pohlak Aruküla Põhikool - 78 - 113 0 16 0 0 16
125. Aleksandr Bobryshev Narva Vanalinna Riigikool 79 - - - 15 0 0 0 15
126. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 81 123 93 122 13 0 1 0 14
127. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 126 87 88 111 0 7 6 0 13
128. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 83 - 123 97 11 0 0 0 11
129. Elori Orgusaar Surju Põhikool 87 91 - 134 7 3 0 0 10
130. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 102 84 - - 0 10 0 0 10
131. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 109 133 85 121 0 0 9 0 9
132. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 86 97 128 102 8 0 0 0 8
133. Maria-­Liisa Kuusikmaa Kuressaare Gümnaasium 124 86 - 105 0 8 0 0 8
134. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 140 96 87 128 0 0 7 0 7
135. Kristina Teern Kuressaare Gümnaasium 90 109 - - 4 0 0 0 4
136. Gerttu Johanna Riik Pärnu Vanalinna Põhikool 97 - 91 - 0 0 3 0 3
137. Deivid Simson Narva Vanalinna Riigikool 91 124 - - 3 0 0 0 3
138. Aristel Toomjärv Kuressaare Gümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
139. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 105 113 111 98 0 0 0 0 0
140. Henri Oraver Tallinna Ühisgümnaasium 142 122 97 99 0 0 0 0 0
141. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 99 130 139 101 0 0 0 0 0
142. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 121 112 117 120 0 0 0 0 0
143. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 118 118 116 125 0 0 0 0 0
144. Birgit Laurson Luunja Keskkool 120 131 130 118 0 0 0 0 0
145. Markus Pikkof Tallinna Ühisgümnaasium 159 114 135 112 0 0 0 0 0
146. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 108 100 106 0 0 0 0 0
147. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool - 106 103 107 0 0 0 0 0
148. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 106 - 101 115 0 0 0 0 0
149. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 95 111 121 - 0 0 0 0 0
150. Svetlana Suchkova Narva Vanalinna Riigikool 122 94 120 - 0 0 0 0 0
151. Andi Brauer Kuressaare Gümnaasium 98 126 124 - 0 0 0 0 0
152. Enely Vahur Lõpe Kool 136 116 109 - 0 0 0 0 0
153. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 155 119 - 100 0 0 0 0 0
154. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 119 - 133 123 0 0 0 0 0
155. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 139 - 137 116 0 0 0 0 0
156. Sander Tähemaa Surju Põhikool 145 136 - 124 0 0 0 0 0
157. Kertu Kangur Lõpe Kool 160 135 - 131 0 0 0 0 0
158. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 153 146 129 - 0 0 0 0 0
159. Pavel Knjazev Narva Vanalinna Riigikool 112 103 - - 0 0 0 0 0
160. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 107 114 0 0 0 0 0
161. Marta Keskküla Pärnu Vanalinna Põhikool 123 - 99 - 0 0 0 0 0
162. Alver Ellemäe Luunja Keskkool - 125 - 117 0 0 0 0 0
163. Markus Järve Luunja Keskkool - - 118 130 0 0 0 0 0
164. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool 143 - 108 - 0 0 0 0 0
165. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 121 - 132 0 0 0 0 0
166. Andre Uibomäe Surju Põhikool 133 138 - - 0 0 0 0 0
167. Aivar Allik Lõpe Kool - 143 - 129 0 0 0 0 0
168. Timo Pipper Aruküla Põhikool - 137 138 - 0 0 0 0 0
169. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 138 139 - - 0 0 0 0 0
170. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool - 144 136 - 0 0 0 0 0
171. Oskar Tärnov Tallinna Kesklinna Põhikool 150 142 - - 0 0 0 0 0
172. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool 151 141 - - 0 0 0 0 0
173. Sandra Ristikivi Surju Põhikool 157 145 - - 0 0 0 0 0
174. Aleks Andresen-Nool Tartu Variku Kool 96 - - - 0 0 0 0 0
175. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Gümnaasium - - 106 - 0 0 0 0 0
176. Pavel Sinitsin Narva Vanalinna Riigikool 107 - - - 0 0 0 0 0
177. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 111 - - - 0 0 0 0 0
178. Jaanus Vainjärv Tartu Variku Kool 117 - - - 0 0 0 0 0
179. Liis Juhansoo Surju Põhikool - - - 126 0 0 0 0 0
180. Adriana Surina Narva Vanalinna Riigikool 130 - - - 0 0 0 0 0
181. Kristofer Rünt Pärnu Vanalinna Põhikool - - 131 - 0 0 0 0 0
182. Natali Vedro Tallinna Ühisgümnaasium - 132 - - 0 0 0 0 0
183. Lume Tuum Surju Põhikool 132 - - - 0 0 0 0 0
184. Kaisa Põltsam Surju Põhikool 134 - - - 0 0 0 0 0
185. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 135 - - - 0 0 0 0 0
186. Kristjan Link Surju Põhikool 137 - - - 0 0 0 0 0
187. Joonatan Parmas Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 140 - - 0 0 0 0 0
188. Marta Voskressenskaja Narva Vanalinna Riigikool 148 - - - 0 0 0 0 0
189. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 149 - - - 0 0 0 0 0
190. Mark Eeri Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 156 - - - 0 0 0 0 0
191. Gert Plooman Tallinna Kesklinna Põhikool 158 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1655 12
2. Viljandi Jakobsoni Kool 1541 14
3. Muhu Põhikool 1252 9
4. Tallinna 32. Keskkool 1161 15
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1141 15
6. Tallinna Pääsküla Kool 865 4
7. Tallinna Ühisgümnaasium 855 13
8. Luunja Keskkool 831 14
9. Kuressaare Gümnaasium 802 12
10. Narva Vanalinna Riigikool 678 16
11. Aruküla Põhikool 664 9
12. Narva Kesklinna Gümnaasium 530 2
13. Paikuse Põhikool 447 4
14. Sillamäe Eesti Põhikool 419 4
15. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 416 2
16. Lõpe Kool 406 9
17. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 377 6
18. Surju Põhikool 334 13
19. Ilmatsalu Põhikool 212 1
20. Rakvere Waldorfkool 147 1
21. Tartu Waldorfgümnaasium 135 1
22. Pärnu Vanalinna Põhikool 90 4
23. Tartu Variku Kool 0 3
24. Gustav Adolfi Gümnaasium 0 2
25. Tallinna Kesklinna Põhikool 0 5
26. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216