menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 1 2 2 100 100 95 95 295
2. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 2 8 1 4 95 86 100 90 285
3. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 3 2 22 7 92 95 72 87 274
4. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 5 5 4 11 89 89 90 83 268
5. Kristen Loid Kambja Põhikool 9 17 3 5 85 77 92 89 266
6. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 19 4 25 1 75 90 69 100 265
7. Kristina Mumm Kolga Kool 4 15 9 24 90 79 85 70 254
8. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 6 6 18 65 88 88 76 252
9. Markus Veia Aruküla Põhikool 12 14 12 12 82 80 82 82 246
10. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 174 28 7 3 0 66 87 92 245
11. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 24 11 71 88 70 83 23 241
12. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 178 18 17 8 0 76 77 86 239
13. Ivar Äkke Muhu Põhikool 8 22 15 43 86 72 79 51 237
14. Hanno Mets Lustivere Põhikool 7 36 32 9 87 58 62 85 234
15. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 14 13 28 50 80 81 66 44 227
16. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 21 16 64 19 73 78 30 75 226
17. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 26 30 5 28 68 64 89 66 223
18. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 31 9 26 33 63 85 68 61 216
19. Timmu Õunapuu Konguta Kool 175 12 24 31 0 82 70 63 215
20. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 27 26 - 14 67 68 0 80 215
21. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 7 27 34 0 87 67 60 214
22. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 32 55 18 21 62 39 76 73 211
23. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 28 70 14 32 66 24 80 62 208
24. Karro Soosaar Kambja Põhikool 24 51 23 30 70 43 71 64 205
25. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 54 3 52 25 40 92 42 69 203
26. Karl-Martin Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 10 57 16 - 84 37 78 0 199
27. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 13 52 20 - 81 42 74 0 197
28. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 58 76 13 15 36 18 81 79 196
29. Kenri Koort Kambja Põhikool 16 46 35 37 78 48 59 57 194
30. Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 18 34 - 36 76 60 0 58 194
31. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 73 19 44 26 21 75 50 68 193
32. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 55 27 8 74 39 67 86 20 192
33. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 52 21 47 23 42 73 47 71 191
34. Miko Pärn Muhu Põhikool 30 75 46 17 64 19 48 77 189
35. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 45 10 40 45 49 84 54 49 187
36. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 47 39 10 52 47 55 84 42 186
37. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 37 66 48 16 57 28 46 78 181
38. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 38 20 69 47 56 74 25 47 177
39. Ekke Valge Kuressaare Gümnaasium 59 25 30 75 35 69 64 19 168
40. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 41 67 34 42 53 27 60 52 165
41. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 23 56 39 65 71 38 55 29 164
42. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 11 60 53 0 83 34 41 158
43. Joel Uustal Olustvere Põhikool 11 23 - - 83 71 0 0 154
44. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 33 32 65 86 61 62 29 8 152
45. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 94 40 61 29 0 54 33 65 152
46. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 42 37 55 85 52 57 39 9 148
47. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 168 64 36 35 0 30 58 59 147
48. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 119 71 21 44 0 23 73 50 146
49. Joonas Palu Kambja Põhikool 60 62 38 39 34 32 56 55 145
50. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 94 75 22 50 0 19 72 141
51. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool - 90 45 10 0 4 49 84 137
52. Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium 50 48 49 108 44 46 45 0 135
53. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 15 120 41 - 79 0 53 0 132
54. Mari Tiitson Kuressaare Gümnaasium 40 45 72 - 54 49 22 0 125
55. Tarmo Tamm Palupera Põhikool 35 53 - 72 59 41 0 22 122
56. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - - 29 38 0 0 65 56 121
57. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 132 137 19 49 0 0 75 45 120
58. Caroliis Miks Palupera Põhikool 22 - - 46 72 0 0 48 120
59. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 34 65 97 64 60 29 0 30 119
60. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - 68 6 0 0 26 88 114
61. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 39 83 74 57 55 11 20 37 112
62. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 122 29 57 87 0 65 37 7 109
63. Karl Pärtel Aasrand Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 38 42 - 0 56 52 0 108
64. Joonas Laanpere Kolga Kool 65 33 - 82 29 61 0 12 102
65. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool - 93 79 13 0 1 15 81 97
66. Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium - 89 59 40 0 5 35 54 94
67. Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium 101 73 53 66 0 21 41 28 90
68. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 80 35 78 101 14 59 16 0 89
69. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 90 - 56 48 4 0 38 46 88
70. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool 57 43 - - 37 51 0 0 88
71. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 17 - 85 117 77 0 9 0 86
72. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool 164 44 - 58 0 50 0 36 86
73. Sander Niilo Aruküla Põhikool 53 54 - 91 41 40 0 3 84
74. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 75 86 63 63 19 8 31 31 81
75. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 74 97 76 51 20 0 18 43 81
76. Ave Riivik Palupera Põhikool 20 95 - 89 74 0 0 5 79
77. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - - 54 56 0 0 40 38 78
78. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 105 79 50 76 0 15 44 18 77
79. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 46 78 81 - 48 16 13 0 77
80. Mälton Gabriel Kambja Põhikool - 105 58 54 0 0 36 40 76
81. Elisabeth Merendi Viljandi Jakobsoni Kool - - - 20 0 0 0 74 74
82. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 56 87 84 69 38 7 10 25 73
83. Jarko Kuub Aruküla Põhikool 77 59 - 73 17 35 0 21 73
84. Maike Kadaja Kuressaare Gümnaasium 67 82 66 77 27 12 28 17 72
85. Jaana Luts Lustivere Põhikool 121 85 31 122 0 9 63 0 72
86. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool - 157 33 84 0 0 61 10 71
87. Pavel Zorin Haabersti Vene Gümnaasium 25 - - - 69 0 0 0 69
88. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 27 0 0 0 67 67
89. Andre Lõhmus Palupera Põhikool - 63 - 60 0 31 0 34 65
90. Keron Kappet Kambja Põhikool 142 136 37 88 0 0 57 6 63
91. Siim Maran Kolga Kool 64 61 - - 30 33 0 0 63
92. Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool - 31 - - 0 63 0 0 63
93. Oliver Luup Muhu Põhikool 87 47 88 102 7 47 6 0 60
94. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 81 69 73 90 13 25 21 4 59
95. Lonaly Jüriado Kuressaare Gümnaasium 88 42 - 99 6 52 0 0 58
96. Veiko Jõõts Aruküla Põhikool 36 99 - - 58 0 0 0 58
97. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 78 - 67 83 16 0 27 11 54
98. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 165 - - 41 0 0 0 53 53
99. Maris Algvere Lõpe Kool - 41 - - 0 53 0 0 53
100. Holger Naarits Kose Gümnaasium 116 - 43 - 0 0 51 0 51
101. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 43 122 - - 51 0 0 0 51
102. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 62 98 80 - 32 0 14 0 46
103. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 48 113 102 - 46 0 0 0 46
104. Roland Kravtšuk Viljandi Jakobsoni Kool - 50 - 92 0 44 0 2 46
105. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 86 74 77 106 8 20 17 0 45
106. Barbara Roon Olustvere Põhikool 49 104 - 129 45 0 0 0 45
107. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 76 - - 67 18 0 0 27 45
108. Helgor Rohukots Ambla Lasteaed-Põhikool 182 49 - - 0 45 0 0 45
109. Romet Ereline Kambja Põhikool 125 117 51 125 0 0 43 0 43
110. Karel Objartel Palupera Põhikool 51 - - - 43 0 0 0 43
111. Roland Käsi Kambja Põhikool 91 114 - 55 3 0 0 39 42
112. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 124 80 87 78 0 14 7 16 37
113. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool 111 58 - 123 0 36 0 0 36
114. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 120 107 - 59 0 0 0 35 35
115. Steven Pehter Ülenurme Gümnaasium 98 92 62 116 0 2 32 0 34
116. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 118 60 - 104 0 34 0 0 34
117. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 61 0 0 0 33 33
118. Martin Valvas Tartu Variku Kool 61 - - - 33 0 0 0 33
119. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool 144 - - 62 0 0 0 32 32
120. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 63 - - - 31 0 0 0 31
121. Danjel Juškin Palupera Põhikool 66 111 - - 28 0 0 0 28
122. Daniil Skrinda Narva Kesklinna Gümnaasium - 159 98 68 0 0 0 26 26
123. Harri Laani Kuressaare Gümnaasium 68 132 - 134 26 0 0 0 26
124. Marko Lepik Kose Gümnaasium 103 68 - - 0 26 0 0 26
125. Birke Padar Ülenurme Gümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
126. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 108 124 83 81 0 0 11 13 24
127. Markus Loopere Aruküla Põhikool - 118 70 111 0 0 24 0 24
128. Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool - - - 70 0 0 0 24 24
129. Joosep Praks Kuressaare Gümnaasium 70 - - - 24 0 0 0 24
130. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 126 129 71 114 0 0 23 0 23
131. Kelli Avarmaa Surju Põhikool 71 106 - 105 23 0 0 0 23
132. Marcus Puust Kuressaare Gümnaasium 72 108 - - 22 0 0 0 22
133. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 72 - - 0 22 0 0 22
134. Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 136 77 94 97 0 17 0 0 17
135. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 89 84 - 115 5 10 0 0 15
136. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 134 - - 79 0 0 0 15 15
137. Sander Naarits Kose Gümnaasium 79 - - - 15 0 0 0 15
138. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 107 131 - 80 0 0 0 14 14
139. Aleksander Aleksandrov Lõpe Kool - 81 - - 0 13 0 0 13
140. Kristjan Kriisa Ülenurme Gümnaasium 135 125 82 103 0 0 12 0 12
141. Aksel Heiskonen Kose Gümnaasium 82 - - - 12 0 0 0 12
142. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 83 - - - 11 0 0 0 11
143. Martin Jaani Kambja Põhikool 84 109 - 94 10 0 0 0 10
144. Artur Treiberg Kolga Kool 85 116 - 107 9 0 0 0 9
145. Karl Taaniel Vähi Kambja Põhikool - - 86 - 0 0 8 0 8
146. Deimo Sarapson Palupera Põhikool - 88 - - 0 6 0 0 6
147. Sisandra Põdra Lõpe Kool 148 121 89 124 0 0 5 0 5
148. Richard Poklonov Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 102 - 90 121 0 0 4 0 4
149. Roobert Reinumängi Aruküla Põhikool - 91 - 127 0 3 0 0 3
150. Robin Kalde Lõpe Kool 155 - 91 - 0 0 3 0 3
151. Õnn Mölder Kuressaare Gümnaasium 109 - 92 - 0 0 2 0 2
152. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 92 - - - 2 0 0 0 2
153. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 159 150 93 - 0 0 1 0 1
154. Eric Toom Kuressaare Gümnaasium 93 141 - - 1 0 0 0 1
155. Mikk Truve Tallinna Reaalkool - - - 93 0 0 0 1 1
156. Carlis Henrich Aduson Ülenurme Gümnaasium 127 128 106 132 0 0 0 0 0
157. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 97 96 - 128 0 0 0 0 0
158. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium - 115 95 119 0 0 0 0 0
159. Kristo Saaliste Surju Põhikool 131 102 - 118 0 0 0 0 0
160. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium - 130 99 131 0 0 0 0 0
161. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium 140 140 100 - 0 0 0 0 0
162. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 161 110 - 112 0 0 0 0 0
163. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 133 127 - 126 0 0 0 0 0
164. Oskar Heiter Surju Põhikool 179 112 - 109 0 0 0 0 0
165. Vimme Susi Varul Kolga Kool 166 145 - 96 0 0 0 0 0
166. August Uustalu Kehra Gümnaasium 181 156 101 - 0 0 0 0 0
167. Elo Tärno Maidla kool 171 152 - 135 0 0 0 0 0
168. Monica Männistu Maidla kool 172 154 - 133 0 0 0 0 0
169. Rain Saarva Ülenurme Gümnaasium 96 - 105 - 0 0 0 0 0
170. Ethel-Meriel Soodla Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 106 - - 100 0 0 0 0 0
171. Rasmus Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 113 100 - - 0 0 0 0 0
172. Märt Rosenthal Ülenurme Gümnaasium 99 139 - - 0 0 0 0 0
173. Adelii Martin Kehra Gümnaasium 145 - 103 - 0 0 0 0 0
174. Heleny Parts Surju Põhikool 117 135 - - 0 0 0 0 0
175. Jaspar Pallum Ülenurme Gümnaasium 123 134 - - 0 0 0 0 0
176. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - 155 104 - 0 0 0 0 0
177. Johanna Lisette Viskar Kolga Kool 162 101 - - 0 0 0 0 0
178. Karl Viies Olustvere Põhikool 114 151 - - 0 0 0 0 0
179. Andreas Möksi Ülenurme Gümnaasium 143 126 - - 0 0 0 0 0
180. Egert Tiidor Ülenurme Gümnaasium 150 149 - - 0 0 0 0 0
181. Margit Stogov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 167 144 - - 0 0 0 0 0
182. Anett Kreinin Ülenurme Gümnaasium 163 148 - - 0 0 0 0 0
183. Artjom Pugatchov Kehra Gümnaasium 173 143 - - 0 0 0 0 0
184. Robin Rivet Tallinna Lilleküla Gümnaasium 177 158 - - 0 0 0 0 0
185. Ragne Lukken Tallinna Lilleküla Gümnaasium 183 153 - - 0 0 0 0 0
186. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 95 - - - 0 0 0 0 0
187. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 95 0 0 0 0 0
188. Jüri Veltmann Lõpe Kool - - 96 - 0 0 0 0 0
189. Martin Kalvet Aruküla Põhikool - - - 98 0 0 0 0 0
190. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 100 - - - 0 0 0 0 0
191. Robert Kuks Tallinna Reaalkool - 103 - - 0 0 0 0 0
192. NIkolai Treeiberg Kolga Kool 104 - - - 0 0 0 0 0
193. Raiko Kinsigo Tartu Variku Kool 110 - - - 0 0 0 0 0
194. Erko Olumets Tallinna Reaalkool - - - 110 0 0 0 0 0
195. Marko Helandi Haabersti Vene Gümnaasium 112 - - - 0 0 0 0 0
196. Germo Mäenurm Surju Põhikool - - - 113 0 0 0 0 0
197. Caspar Vaerand Rapla Ühisgümnaasium 115 - - - 0 0 0 0 0
198. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 119 - - 0 0 0 0 0
199. Arti Oad Surju Põhikool - - - 120 0 0 0 0 0
200. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - 123 - - 0 0 0 0 0
201. Rivo Ringmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 128 - - - 0 0 0 0 0
202. Ivan Ananjev Haabersti Vene Gümnaasium 129 - - - 0 0 0 0 0
203. Nikita Šumejev Tallinna Juudi Kool 130 - - - 0 0 0 0 0
204. Hans Heiki Metsamaa Kuressaare Gümnaasium - - - 130 0 0 0 0 0
205. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - 133 - - 0 0 0 0 0
206. Loona Kaljumäe Ülenurme Gümnaasium 137 - - - 0 0 0 0 0
207. Älis Värva Ülenurme Gümnaasium 138 - - - 0 0 0 0 0
208. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium - 138 - - 0 0 0 0 0
209. Britt Koger Surju Põhikool 139 - - - 0 0 0 0 0
210. Sofia Volkova Tallinna Juudi Kool 141 - - - 0 0 0 0 0
211. Brigite Helena Sarapuu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 142 - - 0 0 0 0 0
212. Breta Mandel Maidla kool - 146 - - 0 0 0 0 0
213. Poline Feldman Tallinna Juudi Kool 146 - - - 0 0 0 0 0
214. Nikita Kurašov Tallinna Juudi Kool 147 - - - 0 0 0 0 0
215. Marius Unger Kehra Gümnaasium - 147 - - 0 0 0 0 0
216. Lizell Eksi Ülenurme Gümnaasium 149 - - - 0 0 0 0 0
217. Mark Dorfman Tallinna Juudi Kool 151 - - - 0 0 0 0 0
218. Robert Gammer Tallinna Juudi Kool 152 - - - 0 0 0 0 0
219. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 153 - - - 0 0 0 0 0
220. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 154 - - - 0 0 0 0 0
221. Jane Kask Ülenurme Gümnaasium 156 - - - 0 0 0 0 0
222. Hannes Laar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 157 - - - 0 0 0 0 0
223. Sandra Rähni Kambja Põhikool 158 - - - 0 0 0 0 0
224. Sten Arthur Laane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 160 - - - 0 0 0 0 0
225. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 169 - - - 0 0 0 0 0
226. Mati-Matias Sivula Ülenurme Gümnaasium 170 - - - 0 0 0 0 0
227. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 176 - - - 0 0 0 0 0
228. Mattias Tammi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 180 - - - 0 0 0 0 0
229. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium 184 - - - 0 0 0 0 0
230. Ralf Grossfeldt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 185 - - - 0 0 0 0 0
231. Keijo-Johann Norden Kehra Gümnaasium 186 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1211 15
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1206 6
3. Kambja Põhikool 1158 15
4. Aruküla Põhikool 1081 11
5. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1072 6
6. Ülenurme Gümnaasium 954 24
7. Muhu Põhikool 857 5
8. Kuressaare Gümnaasium 839 14
9. Viljandi Jakobsoni Kool 831 6
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 750 8
11. Ambla Lasteaed-Põhikool 557 7
12. Olustvere Põhikool 500 6
13. Palupera Põhikool 498 8
14. Kolga Kool 498 7
15. Lustivere Põhikool 483 3
16. Kose Gümnaasium 475 6
17. Narva Kesklinna Gümnaasium 452 3
18. Tallinna Ühisgümnaasium 395 3
19. Tallinna Pääsküla Kool 351 1
20. Tallinna Reaalkool 302 6
21. Tallinna Südalinna Kool 287 1
22. Tallinna Prantsuse Lütseum 256 1
23. Tallinna 32. Keskkool 250 2
24. Gustav Adolfi Gümnaasium 241 4
25. Konguta Kool 215 1
26. Sillamäe Eesti Põhikool 166 2
27. Pärnu Vanalinna Põhikool 139 2
28. Kõrveküla Põhikool 126 5
29. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 108 1
30. Lõpe Kool 75 6
31. Haabersti Vene Gümnaasium 69 3
32. Kehra Gümnaasium 46 10
33. Võhma Gümnaasium 42 2
34. Tartu Variku Kool 33 2
35. Surju Põhikool 23 7
36. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 9
37. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 0 1
38. Rapla Ühisgümnaasium 0 1
39. Tallinna Juudi Kool 0 8
40. Maidla kool 0 3


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216