menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 1 2 1 1 100 95 100 100 300
2. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 3 5 3 4 92 89 92 90 274
3. Brigid-Ly Palkman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 5 9 5 2 89 85 89 95 273
4. Karl Jaagup Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 2 4 - 7 95 90 0 87 272
5. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 4 8 13 3 90 86 81 92 268
6. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 14 7 4 17 80 87 90 77 257
7. Uku Eelmäe Tallinna Ühisgümnaasium 19 14 6 5 75 80 88 89 257
8. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 8 10 9 11 86 84 85 83 255
9. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 11 11 7 12 83 83 87 82 253
10. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 7 20 16 6 87 74 78 88 253
11. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 16 13 20 8 78 81 74 86 245
12. Helene Tismus Tallinna Ühisgümnaasium - 19 11 10 0 75 83 84 242
13. Toomas Sander Tallinna Ühisgümnaasium 17 16 12 13 77 78 82 81 241
14. Marie-Eliise Jürisoo Tallinna Ühisgümnaasium 26 15 18 9 68 79 76 85 240
15. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 9 12 22 - 85 82 72 0 239
16. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 18 25 19 15 76 69 75 79 230
17. Nikita Savtšenko Tallinna Ühisgümnaasium 22 30 14 20 72 64 80 74 226
18. Jan- Bert Kaljuste Tallinna Ühisgümnaasium 33 - 10 14 61 0 84 80 225
19. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 27 34 17 19 67 60 77 75 219
20. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 34 22 8 - 60 72 86 0 218
21. Minna-Annabel Tismus Tallinna Ühisgümnaasium 20 21 24 - 74 73 70 0 217
22. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium - 28 23 18 0 66 71 76 213
23. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 25 29 15 - 69 65 79 0 213
24. Thomas Kipper Viljandi Gümnaasium 23 24 25 - 71 70 69 0 210
25. Hendrik Tamm Pärnu Koidula Gümnaasium - 1 2 - 0 100 95 0 195
26. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium 6 - 21 - 88 0 73 0 161
27. Harri Kramm Tallinna Ühisgümnaasium 21 18 - - 73 76 0 0 149
28. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium - 23 - 16 0 71 0 78 149
29. Adena Anton Viljandi Gümnaasium 24 26 - - 70 68 0 0 138
30. Hanneloore Suurman Tallinna Inglise Kolledž - 32 26 - 0 62 68 0 130
31. Karmen Kase Tallinna Inglise Kolledž 30 31 - - 64 63 0 0 127
32. Laura Greete Luide Tallinna Inglise Kolledž 28 33 - - 66 61 0 0 127
33. Mihkel Tomberg Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium - 3 - - 0 92 0 0 92
34. Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium - 6 - - 0 88 0 0 88
35. Stefan Airapetjan Viljandi Gümnaasium 10 - - - 84 0 0 0 84
36. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 12 - - - 82 0 0 0 82
37. Allan Kask Viljandi Gümnaasium 13 - - - 81 0 0 0 81
38. Alari Hommik Viljandi Gümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
39. Eleriin Vungi Viljandi Gümnaasium - 17 - - 0 77 0 0 77
40. Carl-Eric Salm Viljandi Gümnaasium - 27 - - 0 67 0 0 67
41. Jaanus Gorain Viljandi Gümnaasium 29 - - - 65 0 0 0 65
42. Helena Aksberg Kadrina Keskkool 31 - - - 63 0 0 0 63
43. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 32 - - - 62 0 0 0 62

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1626 9
2. Tallinna Ühisgümnaasium 1595 8
3. Tallinna Reaalkool 780 3
4. Viljandi Gümnaasium 736 8
5. Tallinna Inglise Kolledž 683 4
6. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 543 3
7. Kuressaare Gümnaasium 395 1
8. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 358 1
9. Rapla Ühisgümnaasium 338 1
10. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 319 1
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 272 1
12. Pärnu Koidula Gümnaasium 195 1
13. Tallinna Südalinna Kool 82 1
14. Kadrina Keskkool 63 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509