menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 3 1 2 2 92 100 95 95 290
2. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 1 2 4 6 100 95 90 88 285
3. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 4 3 1 3 90 92 100 92 284
4. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 5 7 1 95 89 87 100 284
5. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 10 4 6 32 84 90 88 62 262
6. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 7 7 14 15 87 87 80 79 254
7. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 13 15 5 13 81 79 89 81 251
8. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 6 21 24 4 88 73 70 90 251
9. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 5 18 8 34 89 76 86 60 251
10. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 15 25 3 16 79 69 92 78 249
11. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 23 17 11 9 71 77 83 85 245
12. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 36 14 17 10 58 80 77 84 241
13. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 25 13 9 20 69 81 85 74 240
14. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 16 12 23 21 78 82 71 73 233
15. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 40 9 34 8 54 85 60 86 231
16. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 8 8 36 49 86 86 58 45 230
17. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 31 35 13 11 63 59 81 83 227
18. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 18 59 12 26 76 35 82 68 226
19. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 24 60 15 17 70 34 79 77 226
20. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 17 19 22 33 77 75 72 61 224
21. Alari Altjõe Kose Gümnaasium 29 16 50 14 65 78 44 80 223
22. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 35 6 - 25 59 88 0 69 216
23. Rasmus Ründva Tallinna Kivimäe Põhikool 19 34 19 35 75 60 75 59 210
24. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 9 27 77 38 85 67 17 56 208
25. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 30 28 21 44 64 66 73 50 203
26. Richard Lambur Kose Gümnaasium 28 45 16 36 66 49 78 58 202
27. Alina Volkova Sillamäe Eesti Põhikool 38 11 69 37 56 83 25 57 196
28. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 39 58 28 22 55 36 66 72 193
29. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 20 53 64 19 74 41 30 75 190
30. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool - 20 65 7 0 74 29 87 190
31. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 10 30 53 0 84 64 41 189
32. Iris Sepping Muhu Põhikool 41 39 - 18 53 55 0 76 184
33. Martti Miks Palupera Põhikool - 64 10 24 0 30 84 70 184
34. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 60 33 18 51 34 61 76 43 180
35. Romet Noor Muhu Põhikool 34 40 39 72 60 54 55 22 169
36. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 52 37 25 152 42 57 69 0 168
37. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 58 24 33 81 36 70 61 13 167
38. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 11 32 - 73 83 62 0 21 166
39. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 48 22 60 50 46 72 34 44 162
40. Patrik Vilbiks Kose Gümnaasium 70 29 26 106 24 65 68 0 157
41. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 37 57 35 54 57 37 59 40 156
42. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 49 70 56 27 45 24 38 67 150
43. Uku Tominga Surju Põhikool 123 23 71 39 0 71 23 55 149
44. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 63 41 53 42 31 53 41 52 146
45. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 87 44 20 76 7 50 74 18 142
46. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 27 65 54 61 67 29 40 33 140
47. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool - 75 37 30 0 19 57 64 140
48. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 33 30 83 92 61 64 11 2 136
49. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool 57 43 58 48 37 51 36 46 134
50. Christopher Malk Aruküla Põhikool 14 - 40 - 80 0 54 0 134
51. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 47 108 59 46 47 0 35 48 130
52. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 32 90 46 77 62 4 48 17 127
53. Henri Jõgiso Kose Gümnaasium 50 62 48 - 44 32 46 0 122
54. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 89 32 74 38 5 62 20 120
55. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool - 52 38 75 0 42 56 19 117
56. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Gümnaasium 117 47 - 28 0 47 0 66 113
57. Samanta Tsopp Sillamäe Eesti Põhikool 46 94 41 83 48 0 53 11 112
58. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 59 109 31 80 35 0 63 14 112
59. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 42 73 94 57 52 21 0 37 110
60. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 104 38 104 40 0 56 0 54 110
61. Karl Kompus Aruküla Põhikool - - 73 5 0 0 21 89 110
62. Anastasia Liukonen Tallinna 32. Keskkool 61 31 87 82 33 63 7 12 108
63. Patrik Kompus Aruküla Põhikool - - 68 12 0 0 26 82 108
64. Ene-Liis Hanson Tallinna 32. Keskkool 44 68 101 63 50 26 0 31 107
65. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 103 - 52 31 0 0 42 63 105
66. Johannes Männik Nõo Põhikool 75 36 67 90 19 58 27 4 104
67. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 21 - 66 144 73 0 28 0 101
68. Aleksandr Levin Loksa Gümnaasium - 131 45 43 0 0 49 51 100
69. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 92 48 - 45 2 46 0 49 97
70. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 71 26 - 89 23 68 0 5 96
71. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 12 80 - 153 82 14 0 0 96
72. Kermo Krindal Kose Gümnaasium 78 78 51 59 16 16 43 35 94
73. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 72 61 90 55 22 33 4 39 94
74. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - 67 27 - 0 27 67 0 94
75. Sander Urbla Nõo Põhikool 64 55 95 70 30 39 0 24 93
76. Ragne Reinsalu Kose Gümnaasium 45 104 55 93 49 0 39 1 89
77. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 88 46 62 95 6 48 32 0 86
78. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 62 76 84 60 32 18 10 34 84
79. Arko Pajo Rapla Vesiroosi Gümnaasium 99 81 - 23 0 13 0 71 84
80. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 86 108 130 72 8 0 0 80
81. Kristiar Papstel Kallavere Keskkool 102 63 47 108 0 31 47 0 78
82. Melissa Lokk Luunja Keskkool 101 82 - 29 0 12 0 65 77
83. Andres Kull Palupera Põhikool - 42 - 69 0 52 0 25 77
84. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 148 51 61 98 0 43 33 0 76
85. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 111 71 43 113 0 23 51 0 74
86. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool - 134 29 85 0 0 65 9 74
87. Kertu Kangur Lõpe Kool - 66 49 97 0 28 45 0 73
88. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 90 79 76 58 4 15 18 36 69
89. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 82 - 85 47 12 0 9 47 68
90. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 26 121 113 - 68 0 0 0 68
91. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 43 123 79 114 51 0 15 0 66
92. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 81 128 42 124 13 0 52 0 65
93. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool - - 82 41 0 0 12 53 65
94. Egert Penu Aruküla Põhikool 74 49 - - 20 45 0 0 65
95. Kevin Jõgeda Kose Gümnaasium 91 85 63 71 3 9 31 23 63
96. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 54 72 - 110 40 22 0 0 62
97. Raimond Metsalu Kuressaare Gümnaasium 133 74 - 52 0 20 0 42 62
98. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 53 - 74 - 41 0 20 0 61
99. Arko Kasemets Luunja Keskkool 51 112 81 99 43 0 13 0 56
100. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 100 101 57 79 0 0 37 15 52
101. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 140 105 44 96 0 0 50 0 50
102. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool - 111 72 67 0 0 22 27 49
103. Argo Luur Lõpe Kool 79 77 80 86 15 17 14 8 46
104. Aivar Allik Lõpe Kool - 50 99 - 0 44 0 0 44
105. Markus August Lilleberg Aruküla Põhikool 97 54 98 - 0 40 0 0 40
106. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 55 - - 109 39 0 0 0 39
107. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 98 103 86 64 0 0 8 30 38
108. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool - 56 125 129 0 38 0 0 38
109. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 96 - - 56 0 0 0 38 38
110. Gregor Metsa Surju Põhikool - - 88 65 0 0 6 29 35
111. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool 85 69 - - 9 25 0 0 34
112. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 94 110 122 62 0 0 0 32 32
113. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 65 129 - 127 29 0 0 0 29
114. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 142 87 89 78 0 7 5 16 28
115. Varvara Kuznetsova Narva Vanalinna Riigikool 66 130 109 111 28 0 0 0 28
116. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium - - - 66 0 0 0 28 28
117. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 115 106 93 68 0 0 1 26 27
118. Maksim Sadekov Narva Kesklinna Gümnaasium 67 - - - 27 0 0 0 27
119. Anette Paenurm Aruküla Põhikool 68 - - - 26 0 0 0 26
120. Anti Arjukese Luunja Keskkool 69 127 107 119 25 0 0 0 25
121. Oskar Lemendik Tallinna Kesklinna Põhikool 118 - 70 - 0 0 24 0 24
122. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool 73 - 131 132 21 0 0 0 21
123. Uku Alvela Aruküla Põhikool - 92 75 - 0 2 19 0 21
124. Eliise Tiisler Tallinna Kesklinna Põhikool 76 - - - 18 0 0 0 18
125. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 77 122 139 147 17 0 0 0 17
126. Semen Boldyrev Loksa Gümnaasium - 143 78 - 0 0 16 0 16
127. Ketlin Mutso Luunja Keskkool 86 124 128 87 8 0 0 7 15
128. Oskar Härmaste Rapla Vesiroosi Gümnaasium 80 99 - - 14 0 0 0 14
129. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 134 83 143 141 0 11 0 0 11
130. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium 83 97 147 - 11 0 0 0 11
131. Daniel Ilves Luunja Keskkool 84 117 100 107 10 0 0 0 10
132. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 109 102 132 84 0 0 0 10 10
133. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 131 84 137 148 0 10 0 0 10
134. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 121 91 115 91 0 3 0 3 6
135. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 106 118 111 88 0 0 0 6 6
136. Brigitta Puusta Aruküla Põhikool - 88 - - 0 6 0 0 6
137. Britta-Liis Vogt Narva Vanalinna Riigikool 89 135 - 121 5 0 0 0 5
138. Robin Laurend Kolga Kool 135 - 91 150 0 0 3 0 3
139. Kristjan Johannes Karhunen Luunja Keskkool 125 133 92 120 0 0 2 0 2
140. Georg Hendrik Viira Nõo Põhikool 105 93 - 102 0 1 0 0 1
141. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 93 - - - 1 0 0 0 1
142. Kris-Martin Viigisalu Kallavere Keskkool 116 114 102 117 0 0 0 0 0
143. Ilya Aleksandrov Narva Vanalinna Riigikool 119 113 121 103 0 0 0 0 0
144. Polina Daško Narva Vanalinna Riigikool 114 125 124 105 0 0 0 0 0
145. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 147 95 112 125 0 0 0 0 0
146. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 137 116 118 112 0 0 0 0 0
147. Marta Männiste Tallinna Ühisgümnaasium 138 119 123 133 0 0 0 0 0
148. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 112 136 135 143 0 0 0 0 0
149. Danila Jašin Loksa Gümnaasium 139 139 134 128 0 0 0 0 0
150. Birgit Moks Kolga Kool 144 146 140 139 0 0 0 0 0
151. Kert Gebruk Kolga Kool 149 145 146 142 0 0 0 0 0
152. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium - 120 97 123 0 0 0 0 0
153. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 113 100 127 - 0 0 0 0 0
154. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 - 119 116 0 0 0 0 0
155. Milana Homjakova Narva Vanalinna Riigikool 122 115 110 - 0 0 0 0 0
156. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 124 98 129 - 0 0 0 0 0
157. Romel Savi Luunja Keskkool 127 - 116 131 0 0 0 0 0
158. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 108 - 117 149 0 0 0 0 0
159. Greteliis Rein Luunja Keskkool 129 - 133 115 0 0 0 0 0
160. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium - 144 130 122 0 0 0 0 0
161. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 128 137 136 - 0 0 0 0 0
162. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 141 - 142 146 0 0 0 0 0
163. Markus Teder Palupera Põhikool - - 114 118 0 0 0 0 0
164. Alexander Liigsoo Kuressaare Gümnaasium 107 142 - - 0 0 0 0 0
165. Oskar Kuik Aruküla Põhikool - 132 120 - 0 0 0 0 0
166. Anastasija Kosareva Loksa Gümnaasium - - 126 134 0 0 0 0 0
167. Kermo Ratut Lõpe Kool 146 126 - - 0 0 0 0 0
168. Liisbeth Vaima Kuressaare Gümnaasium 132 140 - - 0 0 0 0 0
169. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 150 - - 126 0 0 0 0 0
170. Annabel Tubli Tallinna Ühisgümnaasium 145 - - 135 0 0 0 0 0
171. Sander Priit Kostjutsenko Kuressaare Gümnaasium 136 - - 145 0 0 0 0 0
172. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium 143 141 - - 0 0 0 0 0
173. Märt Eepold Kolga Kool - - 141 154 0 0 0 0 0
174. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool - - 144 155 0 0 0 0 0
175. Steven Viigand Rapla Vesiroosi Gümnaasium - - - 94 0 0 0 0 0
176. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 95 - - - 0 0 0 0 0
177. Anastasija Popova Narva Vanalinna Riigikool - - 96 - 0 0 0 0 0
178. Tristen Mardo Aruküla Põhikool - 96 - - 0 0 0 0 0
179. Markus Heiter Surju Põhikool - - - 100 0 0 0 0 0
180. Kristjan Link Surju Põhikool - - - 101 0 0 0 0 0
181. Hermet Toonikus Lõpe Kool - - 103 - 0 0 0 0 0
182. Robin Mittenbritt Surju Põhikool - - - 104 0 0 0 0 0
183. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool - - 105 - 0 0 0 0 0
184. Alari Allik Lõpe Kool - - 106 - 0 0 0 0 0
185. Tarmo Põldsalu Palupera Põhikool - 107 - - 0 0 0 0 0
186. Egon Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 120 - - - 0 0 0 0 0
187. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 126 - - - 0 0 0 0 0
188. Axel Pärnoja Kuressaare Gümnaasium 130 - - - 0 0 0 0 0
189. Piibe Gerne Surju Põhikool - - - 136 0 0 0 0 0
190. Liis Juhansoo Surju Põhikool - - - 137 0 0 0 0 0
191. Aston Parol Nõo Põhikool - - - 138 0 0 0 0 0
192. Lisandra Mohnja Surju Põhikool - - 138 - 0 0 0 0 0
193. Algert Puu-Klauren Tallinna Ühisgümnaasium - 138 - - 0 0 0 0 0
194. Kaisa Varep Surju Põhikool - - - 140 0 0 0 0 0
195. Rahel Ratassepp Tallinna Kesklinna Põhikool - - 145 - 0 0 0 0 0
196. Kevin Kiviselg Surju Põhikool - - - 151 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Pääsküla Kool 1669 5
2. Tallinna Reaalkool 1668 12
3. Viljandi Jakobsoni Kool 1349 8
4. Muhu Põhikool 1338 6
5. Aruküla Põhikool 995 18
6. Kose Gümnaasium 964 7
7. Tallinna 32. Keskkool 873 10
8. Kahtla Lasteaed-Põhikool 873 14
9. Sillamäe Eesti Põhikool 801 4
10. Luunja Keskkool 534 15
11. Nõo Põhikool 522 9
12. Narva Vanalinna Riigikool 489 9
13. Palupera Põhikool 401 5
14. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 400 5
15. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 371 1
16. Surju Põhikool 353 11
17. Lõpe Kool 351 7
18. Tallinna Kivimäe Põhikool 269 1
19. Ilmatsalu Põhikool 225 1
20. Rakvere Waldorfkool 216 1
21. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 177 1
22. Tartu Waldorfgümnaasium 166 1
23. Tallinna Kesklinna Põhikool 151 8
24. Tallinna Ühisgümnaasium 148 13
25. Kuressaare Gümnaasium 130 9
26. Loksa Gümnaasium 116 4
27. Pärnu Vanalinna Põhikool 96 1
28. Kallavere Keskkool 78 2
29. Paikuse Põhikool 74 1
30. Narva Kesklinna Gümnaasium 27 1
31. Kolga Kool 3 6


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216