menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 2 1 1 100 95 100 100 300
2. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 1 2 3 95 100 95 92 290
3. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 5 12 2 92 89 82 95 276
4. Kristina Mumm Kolga Kool 8 6 3 6 86 88 92 88 268
5. Markus Veia Aruküla Põhikool 4 16 8 4 90 78 86 90 266
6. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 3 15 7 85 92 79 87 264
7. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 20 11 5 5 74 83 89 89 261
8. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 27 7 13 89 67 87 81 257
9. Kristen Loid Kambja Põhikool 16 10 6 17 78 84 88 77 250
10. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 10 31 17 8 84 63 77 86 247
11. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 13 12 29 11 81 82 65 83 246
12. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 220 4 13 22 0 90 81 72 243
13. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 15 20 26 10 79 74 68 84 237
14. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 86 21 21 9 8 73 73 85 231
15. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 12 15 51 25 82 79 43 69 230
16. Igor Nikitin Olustvere Põhikool - 8 16 28 0 86 78 66 230
17. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 54 22 11 27 40 72 83 67 222
18. Joel Uustal Viljandi Jakobsoni Kool 6 18 37 - 88 76 57 0 221
19. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 18 30 67 14 76 64 27 80 220
20. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool - 34 14 20 0 60 80 74 214
21. Joonas Palu Kambja Põhikool 34 13 22 58 60 81 72 36 213
22. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 7 36 28 78 87 58 66 16 211
23. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 24 24 48 24 70 70 46 70 210
24. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 40 17 - 16 54 77 0 78 209
25. Miko Pärn Muhu Põhikool 50 14 90 12 44 80 4 82 206
26. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 21 32 25 35 73 62 69 59 204
27. Kenri Koort Kambja Põhikool 41 35 4 76 53 59 90 18 202
28. Karro Soosaar Kambja Põhikool 25 74 10 50 69 20 84 44 197
29. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 19 - 40 30 75 0 54 64 193
30. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 32 - 43 15 62 0 51 79 192
31. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 11 204 30 51 83 0 64 43 190
32. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium - 49 9 36 0 45 85 58 188
33. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 35 33 33 33 59 61 61 61 183
34. Johanna Keerd Muhu Põhikool 17 28 54 74 77 66 40 20 183
35. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool - 53 20 26 0 41 74 68 183
36. Artur Tamm Ülenurme Gümnaasium 134 60 27 21 0 34 67 73 174
37. Janete Toomik Tallinna 32. Keskkool 56 25 46 42 38 69 48 52 169
38. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 69 9 35 - 25 85 59 0 169
39. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 47 44 24 47 47 50 70 47 167
40. Angelika Palm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 84 65 19 31 10 29 75 63 167
41. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 51 48 69 18 43 46 25 76 165
42. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 103 46 34 40 0 48 60 54 162
43. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 36 41 44 49 58 53 50 45 161
44. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 52 51 18 65 42 43 76 29 161
45. Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 61 73 42 19 33 21 52 75 160
46. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 112 7 60 59 0 87 34 35 156
47. Ott-Kristopher Fuks Kose Gümnaasium 44 39 137 45 50 55 0 49 154
48. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 63 37 36 - 31 57 58 0 146
49. Andre Lõhmus Palupera Põhikool 85 59 41 43 9 35 53 51 139
50. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 114 57 45 44 0 37 49 50 136
51. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 37 72 64 46 57 22 30 48 135
52. Siim Maran Kolga Kool 39 195 79 32 55 0 15 62 132
53. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 55 94 31 67 39 0 63 27 129
54. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 129 62 38 53 0 32 56 41 129
55. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 27 105 108 34 67 0 0 60 127
56. Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium - 76 39 41 0 18 55 53 126
57. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 28 99 77 52 66 0 17 42 125
58. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool 58 58 47 - 36 36 47 0 119
59. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 19 - 54 0 75 0 40 115
60. Angeelika Kruus Kambja Põhikool - 50 80 39 0 44 14 55 113
61. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool - 45 32 - 0 49 62 0 111
62. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 68 74 37 0 26 20 57 103
63. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 30 137 55 - 64 0 39 0 103
64. Deimo Sarapson Palupera Põhikool 74 52 58 77 20 42 36 17 98
65. Rasmus Kana Kambja Põhikool 107 40 84 60 0 54 10 34 98
66. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 140 38 - 55 0 56 0 39 95
67. Liliana Liik Kallavere Keskkool 42 83 65 - 52 11 29 0 92
68. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 45 77 73 73 49 17 21 21 91
69. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 29 92 71 120 65 2 23 0 90
70. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool - - 23 75 0 0 71 19 90
71. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 33 100 134 72 61 0 0 22 83
72. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 46 93 63 125 48 1 31 0 80
73. Romek Hein Rapla Vesiroosi Kool - 71 52 79 0 23 42 15 80
74. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 14 198 - 127 80 0 0 0 80
75. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 22 115 88 121 72 0 6 0 78
76. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Kool 186 103 56 57 0 0 38 37 75
77. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 158 75 - 38 0 19 0 56 75
78. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 26 - - 88 68 0 0 6 74
79. Oliver Luup Muhu Põhikool 167 67 106 48 0 27 0 46 73
80. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool - 116 86 29 0 0 8 65 73
81. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium - 187 59 56 0 0 35 38 73
82. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 93 23 - 96 1 71 0 0 72
83. Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 123 26 91 - 0 68 3 0 71
84. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Kool 224 120 - 23 0 0 0 71 71
85. Kaspar Lest Kuressaare Gümnaasium 23 - - - 71 0 0 0 71
86. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 43 144 76 98 51 0 18 0 69
87. Keron Kappet Kambja Põhikool 38 98 104 82 56 0 0 12 68
88. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 65 - 87 62 29 0 7 32 68
89. Caroliis Miks Palupera Põhikool 31 89 - - 63 5 0 0 68
90. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 124 42 92 81 0 52 2 13 67
91. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 53 139 189 68 41 0 0 26 67
92. Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium 72 - 49 118 22 0 45 0 67
93. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool - 29 - - 0 65 0 0 65
94. Karl Renno Jänes Kolga Kool - 54 - 70 0 40 0 24 64
95. Rico Lohk Aruküla Põhikool 83 43 - - 11 51 0 0 62
96. Maike Kadaja Kuressaare Gümnaasium 57 211 70 166 37 0 24 0 61
97. Armin Moks Kolga Kool 59 69 - 97 35 25 0 0 60
98. Rannar Zirk Nõo Põhikool 66 64 - 179 28 30 0 0 58
99. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 60 156 82 83 34 0 12 11 57
100. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 71 66 144 89 23 28 0 5 56
101. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 48 101 125 86 46 0 0 8 54
102. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 80 55 96 - 14 39 0 0 53
103. Rando Lukk Luunja Keskkool 108 79 61 102 0 15 33 0 48
104. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 91 109 50 110 3 0 44 0 47
105. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 221 47 - 106 0 47 0 0 47
106. Harri Laani Kuressaare Gümnaasium 199 149 78 64 0 0 16 30 46
107. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool - 81 122 61 0 13 0 33 46
108. Karro Virola Kallavere Keskkool 49 - - - 45 0 0 0 45
109. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - 53 - 0 0 41 0 41
110. Markus Loopere Aruküla Põhikool 78 70 115 - 16 24 0 0 40
111. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 64 147 131 85 30 0 0 9 39
112. Georg Andreas Vogelainen Ülenurme Gümnaasium - 56 138 173 0 38 0 0 38
113. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 98 127 57 109 0 0 37 0 37
114. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 122 90 154 63 0 4 0 31 35
115. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 155 61 93 101 0 33 1 0 34
116. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool - - 62 - 0 0 32 0 32
117. Carl Eric Reinsberg Tallinna Reaalkool 62 - - - 32 0 0 0 32
118. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium - 63 - 95 0 31 0 0 31
119. Jaana Luts Lustivere Põhikool 173 178 66 92 0 0 28 2 30
120. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 209 - - 66 0 0 0 28 28
121. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 67 - - - 27 0 0 0 27
122. Marten Oberg Rapla Vesiroosi Kool 185 161 68 103 0 0 26 0 26
123. Susanna Sults Muhu Põhikool 68 - - - 26 0 0 0 26
124. Ave Riivik Palupera Põhikool 99 134 133 69 0 0 0 25 25
125. Roby Skirgailo Ülenurme Gümnaasium 70 96 142 116 24 0 0 0 24
126. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool - 150 - 71 0 0 0 23 23
127. Danjel Juškin Palupera Põhikool - - 72 151 0 0 22 0 22
128. Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool 73 184 - - 21 0 0 0 21
129. Tanel Viks Kehra Gümnaasium - - 75 124 0 0 19 0 19
130. Elori Orgusaar Surju Põhikool 75 208 - - 19 0 0 0 19
131. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 76 106 - 123 18 0 0 0 18
132. Mihkel Marten Rüütli Nõo Põhikool 77 - - - 17 0 0 0 17
133. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 139 78 105 147 0 16 0 0 16
134. Karel Udras Ülenurme Gümnaasium 96 88 - 84 0 6 0 10 16
135. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 79 - - - 15 0 0 0 15
136. NIkolai Treeiberg Kolga Kool - 192 117 80 0 0 0 14 14
137. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - 80 140 - 0 14 0 0 14
138. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 81 110 121 - 13 0 0 0 13
139. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - - 81 122 0 0 13 0 13
140. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 105 82 94 - 0 12 0 0 12
141. Hele Liise Pallas Muhu Põhikool 82 - - - 12 0 0 0 12
142. Artur Kostin Kehra Gümnaasium - 181 83 152 0 0 11 0 11
143. Cristin Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool 211 84 167 154 0 10 0 0 10
144. Eve Riivik Palupera Põhikool - 85 111 142 0 9 0 0 9
145. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool - - 85 163 0 0 9 0 9
146. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 147 86 165 - 0 8 0 0 8
147. Kristjan Kriisa Ülenurme Gümnaasium 97 114 132 87 0 0 0 7 7
148. Markus Niilus Nõo Põhikool 143 87 139 149 0 7 0 0 7
149. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 87 - - - 7 0 0 0 7
150. Andri Siilbek Kambja Põhikool 88 - 127 - 6 0 0 0 6
151. Robin Kalde Lõpe Kool 132 163 89 177 0 0 5 0 5
152. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 89 - - - 5 0 0 0 5
153. Kirsika Rahu Kuressaare Gümnaasium 90 196 157 130 4 0 0 0 4
154. Merili Kütt Kehra Gümnaasium - - 162 90 0 0 0 4 4
155. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool - - 118 91 0 0 0 3 3
156. Kadi Sammul Nõo Põhikool - 91 126 - 0 3 0 0 3
157. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
158. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium - 172 - 93 0 0 0 1 1
159. Romet Ereline Kambja Põhikool 128 132 107 94 0 0 0 0 0
160. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 146 133 98 113 0 0 0 0 0
161. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 120 177 99 114 0 0 0 0 0
162. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 115 146 109 140 0 0 0 0 0
163. Andris Roland Saar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 127 138 145 115 0 0 0 0 0
164. Barbara Roon Olustvere Põhikool 130 119 173 157 0 0 0 0 0
165. Karina Andrejeva Kallavere Keskkool 111 188 147 135 0 0 0 0 0
166. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 116 128 172 172 0 0 0 0 0
167. Annabel Kuusik Ülenurme Gümnaasium 200 157 101 148 0 0 0 0 0
168. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 166 200 100 158 0 0 0 0 0
169. Deele Vint Ülenurme Gümnaasium 171 165 168 143 0 0 0 0 0
170. Hain Särg Nõo Põhikool 141 189 163 167 0 0 0 0 0
171. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 182 190 170 144 0 0 0 0 0
172. Kaarup Vares Nõo Põhikool 170 199 176 145 0 0 0 0 0
173. Mathias Meelandi Ülenurme Gümnaasium 208 215 112 165 0 0 0 0 0
174. Uku Morten Laurits Kolga Kool 163 209 187 162 0 0 0 0 0
175. Robi Varul Kolga Kool 174 207 186 160 0 0 0 0 0
176. Ronaldo Lipp Pärnu Vanalinna Põhikool 193 191 175 175 0 0 0 0 0
177. Kerdo Kivistik Pärnu Vanalinna Põhikool 207 194 183 161 0 0 0 0 0
178. Raimo Valgerist Nõo Põhikool 217 186 181 169 0 0 0 0 0
179. Lisbeth Männiste Pärnu Vanalinna Põhikool 218 175 190 176 0 0 0 0 0
180. William Wa Õunpuu Kolga Kool 222 203 191 153 0 0 0 0 0
181. Karel Kutsar Nõo Põhikool 219 213 188 170 0 0 0 0 0
182. Anri Raudsepp Kolga Kool - 151 97 104 0 0 0 0 0
183. Holger Naarits Kose Gümnaasium - 107 130 117 0 0 0 0 0
184. Kevin Kütt Nõo Põhikool - 113 135 128 0 0 0 0 0
185. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 101 170 - 119 0 0 0 0 0
186. Joosep Kalme Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 151 102 - 138 0 0 0 0 0
187. Kaidur Kesa Palupera Põhikool - 143 119 133 0 0 0 0 0
188. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium - 111 153 132 0 0 0 0 0
189. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 144 - 146 107 0 0 0 0 0
190. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 156 - 136 112 0 0 0 0 0
191. Hans Peep Tallinna Lilleküla Gümnaasium 117 129 159 - 0 0 0 0 0
192. Magnus Saarna Palupera Põhikool - 117 150 139 0 0 0 0 0
193. Kusti Sammul Nõo Põhikool - 173 129 105 0 0 0 0 0
194. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium - 97 148 171 0 0 0 0 0
195. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 106 153 169 - 0 0 0 0 0
196. Sisandra Põdra Lõpe Kool 169 160 - 99 0 0 0 0 0
197. Mait Juuse Kallavere Keskkool 178 167 120 - 0 0 0 0 0
198. Gerto Lipetski Kolga Kool 161 130 - 174 0 0 0 0 0
199. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - 210 123 137 0 0 0 0 0
200. Erich-Mark Tšupin Kallavere Keskkool 189 158 128 - 0 0 0 0 0
201. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium - 179 171 126 0 0 0 0 0
202. Aleks Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 212 - 158 108 0 0 0 0 0
203. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium - 185 161 136 0 0 0 0 0
204. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium - 140 180 180 0 0 0 0 0
205. Katerine Kaing Kehra Gümnaasium - 180 182 146 0 0 0 0 0
206. Mia Metsaots Kallavere Keskkool 205 206 113 - 0 0 0 0 0
207. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 157 218 152 - 0 0 0 0 0
208. Õnn Mölder Kuressaare Gümnaasium 135 217 179 - 0 0 0 0 0
209. Herky Eduard Hansalu Pärnu Vanalinna Põhikool 216 - 177 178 0 0 0 0 0
210. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - 95 100 0 0 0 0 0
211. Grete Kruuk Tallinna 32. Keskkool 102 95 - - 0 0 0 0 0
212. Andra Salumaa Kallavere Keskkool 113 126 - - 0 0 0 0 0
213. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium - - 110 129 0 0 0 0 0
214. Matheas Trilljärv Kolga Kool 95 - - 150 0 0 0 0 0
215. Liisi Viirmaa Kallavere Keskkool - 148 102 - 0 0 0 0 0
216. Dmitri Mitskevits Tallinna Juudi Kool 131 131 - - 0 0 0 0 0
217. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium - - 103 168 0 0 0 0 0
218. Gregory Kenneth Pekka Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 133 141 - - 0 0 0 0 0
219. Kevin Rand Kuressaare Gümnaasium - 162 116 - 0 0 0 0 0
220. Renaldo Aarna Palupera Põhikool - 135 143 - 0 0 0 0 0
221. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium - 124 155 - 0 0 0 0 0
222. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool - 121 160 - 0 0 0 0 0
223. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 162 122 - - 0 0 0 0 0
224. Karl Andreas Puniste Ülenurme Gümnaasium 121 - 166 - 0 0 0 0 0
225. Liisi Pella Kallavere Keskkool 119 168 - - 0 0 0 0 0
226. Karmen Saar Luunja Keskkool 138 - 156 - 0 0 0 0 0
227. Jürgen Smidt Nõo Põhikool 149 - - 155 0 0 0 0 0
228. Anette Janson Kallavere Keskkool 154 152 - - 0 0 0 0 0
229. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium - 169 - 141 0 0 0 0 0
230. Patrick Liik Nõo Põhikool 137 - 174 - 0 0 0 0 0
231. Kaur Oskar Vanaselja Nõo Põhikool - 164 151 - 0 0 0 0 0
232. Birthe Lall Surju Põhikool - 174 141 - 0 0 0 0 0
233. Marti Leis Aruküla Põhikool 184 142 - - 0 0 0 0 0
234. Mihkel Jaas Karu Tallinna Ühisgümnaasium 172 155 - - 0 0 0 0 0
235. Susanna Sule Rapla Vesiroosi Kool - 176 - 159 0 0 0 0 0
236. Jüri Veltmann Lõpe Kool 204 - - 131 0 0 0 0 0
237. Marylii Eikla Kallavere Keskkool 192 145 - - 0 0 0 0 0
238. Silver Hinno Tallinna Merekalda Kool 159 182 - - 0 0 0 0 0
239. Merilyn Tenno Kuressaare Gümnaasium 136 212 - - 0 0 0 0 0
240. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 202 159 - - 0 0 0 0 0
241. Maris Pikkmets Lõpe Kool 183 - 178 - 0 0 0 0 0
242. Rene Soomets Kehra Gümnaasium - 202 - 164 0 0 0 0 0
243. Hendrik Treufeldt Ülenurme Gümnaasium - 183 184 - 0 0 0 0 0
244. Jane Kask Ülenurme Gümnaasium 165 205 - - 0 0 0 0 0
245. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 214 166 - - 0 0 0 0 0
246. Enely Vahur Lõpe Kool 196 197 - - 0 0 0 0 0
247. Andren Kaju Ülenurme Gümnaasium - 214 185 - 0 0 0 0 0
248. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 94 - - - 0 0 0 0 0
249. Tom Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 - - - 0 0 0 0 0
250. Aira Sepp Tallinna Ühisgümnaasium - 104 - - 0 0 0 0 0
251. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium 104 - - - 0 0 0 0 0
252. Carlos Gross Tallinna Ühisgümnaasium - 108 - - 0 0 0 0 0
253. Alex Kristian Ridar Tallinna Juudi Kool 109 - - - 0 0 0 0 0
254. Marcus Caesar Luberg Tallinna Ühisgümnaasium 110 - - - 0 0 0 0 0
255. Anne-Liis Sazonov Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 111 0 0 0 0 0
256. Henri Viik Surju Põhikool - 112 - - 0 0 0 0 0
257. Robert Ira Viljandi Jakobsoni Kool - - 114 - 0 0 0 0 0
258. Greete Viik Surju Põhikool - 118 - - 0 0 0 0 0
259. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool 118 - - - 0 0 0 0 0
260. Margus Pikkmets Lõpe Kool - 123 - - 0 0 0 0 0
261. Raiko Lemberg Palupera Põhikool - - 124 - 0 0 0 0 0
262. Rainer Sõstar Kallavere Keskkool - 125 - - 0 0 0 0 0
263. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium 125 - - - 0 0 0 0 0
264. Kadri Liis Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 126 - - - 0 0 0 0 0
265. Artur Shumilo Kehra Gümnaasium - - - 134 0 0 0 0 0
266. Sandra Rähni Kambja Põhikool - 136 - - 0 0 0 0 0
267. Marcus Ellervee Kallavere Keskkool 142 - - - 0 0 0 0 0
268. Oliver-Aleksander Otti Tallinna Ühisgümnaasium 145 - - - 0 0 0 0 0
269. Liis Räim Muhu Põhikool 148 - - - 0 0 0 0 0
270. Cristo Teder Palupera Põhikool - - 149 - 0 0 0 0 0
271. Mihkel Kulu Ülenurme Gümnaasium 150 - - - 0 0 0 0 0
272. Mihkel Viitung Tallinna Ühisgümnaasium 152 - - - 0 0 0 0 0
273. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 153 - - - 0 0 0 0 0
274. Kärolin Hamburg Rapla Vesiroosi Kool - 154 - - 0 0 0 0 0
275. Laura Maria Nessel Lõpe Kool - - - 156 0 0 0 0 0
276. Risto Voor Nõo Põhikool 160 - - - 0 0 0 0 0
277. Kalli Kolberg Nõo Põhikool 164 - - - 0 0 0 0 0
278. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 164 - 0 0 0 0 0
279. Mihkel Vaher Tallinna Lilleküla Gümnaasium 168 - - - 0 0 0 0 0
280. Grete Oad Surju Põhikool - 171 - - 0 0 0 0 0
281. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 175 - - - 0 0 0 0 0
282. Hendrik Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium 176 - - - 0 0 0 0 0
283. Liza Pokk Tallinna Juudi Kool 177 - - - 0 0 0 0 0
284. Ander Sinimäe Tallinna Ühisgümnaasium 179 - - - 0 0 0 0 0
285. Stella Maria Repnau Tallinna Lilleküla Gümnaasium 180 - - - 0 0 0 0 0
286. Markus Pikkof Tallinna Ühisgümnaasium 181 - - - 0 0 0 0 0
287. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium 187 - - - 0 0 0 0 0
288. Markkus Hipponen Ülenurme Gümnaasium 188 - - - 0 0 0 0 0
289. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 190 - - - 0 0 0 0 0
290. Nikita Palutar Tallinna Juudi Kool 191 - - - 0 0 0 0 0
291. Raiko Rajalaane Tallinna Ühisgümnaasium - 193 - - 0 0 0 0 0
292. Henri Oraver Tallinna Ühisgümnaasium 194 - - - 0 0 0 0 0
293. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 195 - - - 0 0 0 0 0
294. Maria Rüster Tallinna Lilleküla Gümnaasium 197 - - - 0 0 0 0 0
295. Ornella Mundi Nõo Põhikool 198 - - - 0 0 0 0 0
296. Jarek Heinsoo Tallinna Lilleküla Gümnaasium 201 - - - 0 0 0 0 0
297. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium - 201 - - 0 0 0 0 0
298. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 203 - - - 0 0 0 0 0
299. Karl Otto Lillemets Tallinna Ühisgümnaasium 206 - - - 0 0 0 0 0
300. Mark Sprudž Tallinna Juudi Kool 210 - - - 0 0 0 0 0
301. Taavi Laidna Tallinna Lilleküla Gümnaasium 213 - - - 0 0 0 0 0
302. Tarko Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 215 - - - 0 0 0 0 0
303. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Kool - 216 - - 0 0 0 0 0
304. Alexander Sigurjonsson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 223 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1576 18
2. Kambja Põhikool 1346 15
3. Narva Kesklinna Gümnaasium 1341 6
4. Viljandi Jakobsoni Kool 1183 12
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1030 9
6. Aruküla Põhikool 1007 9
7. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 977 9
8. Ülenurme Gümnaasium 891 21
9. Muhu Põhikool 844 8
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 797 3
11. Kolga Kool 624 11
12. Kuressaare Gümnaasium 532 14
13. Palupera Põhikool 458 12
14. Tallinna 32. Keskkool 427 4
15. Ambla Lasteaed-Põhikool 354 5
16. Tallinna Ühisgümnaasium 286 24
17. Tallinna Südalinna Kool 273 1
18. Rapla Vesiroosi Kool 252 7
19. Tallinna Pääsküla Kool 243 1
20. Olustvere Põhikool 233 5
21. Lõpe Kool 194 10
22. Gustav Adolfi Gümnaasium 188 2
23. Kose Gümnaasium 154 2
24. Nõo Põhikool 148 18
25. Kallavere Keskkool 137 13
26. Sillamäe Eesti Põhikool 126 2
27. Kehra Gümnaasium 107 13
28. Lustivere Põhikool 97 2
29. Luunja Keskkool 48 3
30. Tallinna Reaalkool 41 3
31. Kõrveküla Põhikool 39 4
32. Tallinna Merekalda Kool 21 2
33. Surju Põhikool 19 5
34. Paikuse Põhikool 15 3
35. Pärnu Vanalinna Põhikool 10 5
36. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 16
37. Tallinna Juudi Kool 0 7


Aktiivseid kasutajaid: 2741
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2395
2. brenetikas 2324
3. DanielHab 1528
4. MihkelNormak 1430
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2565
3. piraaja 2503
4. kostja 2500
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2848
4. Rambo96 2483
5. allever 2408