menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 1 1 1 - 100 100 100 0 300
2. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 2 2 2 - 95 95 95 0 285
3. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 3 3 4 2 92 92 90 95 279
4. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 4 12 7 1 90 82 87 100 277
5. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 8 5 3 5 86 89 92 89 270
6. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 6 11 5 4 88 83 89 90 267
7. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium 5 15 8 3 89 79 86 92 267
8. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 13 4 9 6 81 90 85 88 263
9. Henrik Haavamäe Tallinna Inglise Kolledž 7 6 11 - 87 88 83 0 258
10. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 9 14 6 10 85 80 88 84 257
11. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 14 7 - 8 80 87 0 86 253
12. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 12 10 10 13 82 84 84 81 250
13. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 11 9 - 12 83 85 0 82 250
14. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 17 18 14 7 77 76 80 87 244
15. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 16 16 15 9 78 78 79 85 242
16. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium - 13 19 14 0 81 75 80 236
17. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 21 17 - 11 73 77 0 83 233
18. Daniil Petrof Kallavere Keskkool 18 20 16 - 76 74 78 0 228
19. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 22 21 18 16 72 73 76 78 227
20. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 26 19 13 - 68 75 81 0 224
21. Robert Kuks Tallinna Reaalkool - 8 - 17 0 86 0 77 163
22. Georg Nero Tallinna Reaalkool - - 12 15 0 0 82 79 161
23. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 27 - 17 - 67 0 77 0 144
24. Alari Hommik Viljandi Gümnaasium 10 - - - 84 0 0 0 84
25. Alari-Fedi Liik Kallavere Keskkool 15 - - - 79 0 0 0 79
26. Sergei Saal Kallavere Keskkool 19 - - - 75 0 0 0 75
27. Aleks Hansar Tallinna Juudi Kool 20 - - - 74 0 0 0 74
28. Kristjan Raud Nõo Reaalgümnaasium 23 - - - 71 0 0 0 71
29. Sevastjan Gretšits Tallinna Juudi Kool 24 - - - 70 0 0 0 70
30. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 25 - - - 69 0 0 0 69

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1670 8
2. Tallinna Reaalkool 1043 4
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 849 3
4. Tallinna Inglise Kolledž 614 2
5. Kuressaare Gümnaasium 605 2
6. Kallavere Keskkool 382 3
7. Rapla Ühisgümnaasium 331 1
8. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 300 1
9. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 233 1
10. Narva Kesklinna Gümnaasium 224 1
11. Tallinna Juudi Kool 213 3
12. Viljandi Gümnaasium 84 1


Aktiivseid kasutajaid: 2728
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
03.08.2020
Noorte MM rendžus ja gomokus
07.08.2020
Loogika GP 2020 7. voor
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. antsuonu 2752
2. Vultur 2659
3. meemager 2586
4. LevorukiJDzo 2523
5. kraska 2514

Vene kabe TOP 5
1. wild 2903
2. Paksmagu 2709
3. karambuli8 2643
4. rong 2560
5. Ruut 2559

Gomoku TOP 5
1. ikla 2793
2. zukole 2708
3. Rauno1003 2526
4. lz9 2251
5. olivervalk 2213

Sudoku TOP 5
1. brigita 2995
2. 2ez4rtz 2522
3. Eerik33 2366
4. kraska 2351
5. antsuonu 2342