menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 3 3 2 2 92 92 95 95 282
3. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 2 7 5 12 95 87 89 82 271
4. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 5 8 3 15 89 86 92 79 267
5. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 15 5 18 3 79 89 76 92 260
6. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 8 6 45 9 86 88 49 85 259
7. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 6 2 19 133 88 95 75 0 258
8. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 17 28 10 6 77 66 84 88 249
9. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 45 17 11 8 49 77 83 86 246
10. Richard Lambur Kose Gümnaasium 4 10 22 70 90 84 72 24 246
11. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 100 23 17 83 0 71 77 231
12. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 121 34 8 10 0 60 86 84 230
13. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 10 25 17 - 84 69 77 0 230
14. Sonja Sepping Muhu Põhikool 14 24 15 39 80 70 79 55 229
15. Martti Miks Palupera Põhikool 22 18 14 22 72 76 80 72 228
16. Alari Altjõe Kose Gümnaasium 33 16 20 19 61 78 74 75 227
17. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 72 21 27 7 22 73 67 87 227
18. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 46 9 38 11 48 85 56 83 224
19. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 7 42 - 14 87 52 0 80 219
20. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 16 23 25 25 78 71 69 69 218
21. Henri Vaga Tartu Variku Kool 27 93 7 31 67 1 87 63 217
22. Markus Valgerist Nõo Põhikool 29 13 - 23 65 81 0 71 217
23. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 12 43 37 18 82 51 57 76 215
24. Iris Sepping Muhu Põhikool 21 63 21 29 73 31 73 65 211
25. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 13 60 43 16 81 34 51 78 210
26. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 20 61 24 28 74 33 70 66 210
27. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Kool 55 22 12 76 39 72 82 18 193
28. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 31 47 13 60 63 47 81 34 191
29. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 34 40 30 33 60 54 64 61 185
30. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 38 15 - 45 56 79 0 49 184
31. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 30 67 93 4 64 27 1 90 181
32. Silver Ots Muhu Põhikool 37 37 28 75 57 57 66 19 180
33. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 179 29 44 30 0 65 50 64 179
34. Kevin Jõgeda Kose Gümnaasium 24 55 - 27 70 39 0 67 176
35. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 26 62 34 47 68 32 60 47 175
36. Arko Pajo Rapla Vesiroosi Kool - 26 48 34 0 68 46 60 174
37. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium - - 4 13 0 0 90 81 171
38. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 18 35 64 91 76 59 30 3 165
39. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 97 32 70 20 0 62 24 74 160
40. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 89 32 5 0 5 62 89 156
41. Emma-Maria Kirsimäe Viljandi Jakobsoni Kool - 27 6 - 0 67 88 0 155
42. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 96 12 54 63 0 82 40 31 153
43. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 51 39 42 45 43 55 52 152
44. Rasmus Randala Nõo Põhikool 61 33 89 36 33 61 5 58 152
45. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 23 14 - 107 71 80 0 0 151
46. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Kool 39 - 16 78 55 0 78 16 149
47. Ly Kure Tartu Variku Kool 67 30 118 37 27 64 0 57 148
48. Alina Volkova Sillamäe Eesti Põhikool 19 91 - 24 75 3 0 70 148
49. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool - 44 51 40 0 50 43 54 147
50. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 51 11 74 88 43 83 20 6 146
51. Gregor Tammik Rapla Vesiroosi Kool - 48 36 55 0 46 58 39 143
52. Johannes Männik Nõo Põhikool 50 36 55 - 44 58 39 0 141
53. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 74 19 53 77 20 75 41 17 136
54. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 107 90 31 32 0 4 63 62 129
55. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 60 52 75 44 34 42 19 50 126
56. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 71 82 41 50 23 12 53 44 120
57. Markus Liik Tallinna 32. Keskkool 98 88 33 41 0 6 61 53 120
58. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 20 72 71 6 74 22 23 119
59. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 85 107 26 54 9 0 68 40 117
60. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 28 76 91 62 66 18 3 32 116
61. Siim Saar Aruküla Põhikool - 39 71 56 0 55 23 38 116
62. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 71 81 53 51 23 13 41 115
63. Madis Saksakulm Muhu Põhikool 62 66 42 82 32 28 52 12 112
64. Ossi Nieminen Kose Gümnaasium - 41 98 43 0 53 0 51 104
65. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool 35 106 50 142 59 0 44 0 103
66. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 64 - 77 38 30 0 17 56 103
67. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool - 59 - 26 0 35 0 68 103
68. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 36 49 - - 58 45 0 0 103
69. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool - 158 29 59 0 0 65 35 100
70. Patrik Vilbiks Kose Gümnaasium 25 97 - 64 69 0 0 30 99
71. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 41 110 84 61 53 0 10 33 96
72. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 44 69 129 74 50 25 0 20 95
73. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 92 31 - 65 2 63 0 29 94
74. Aston Parol Nõo Põhikool 153 85 9 - 0 9 85 0 94
75. Liis Marii Rool Tallinna Prantsuse Lütseum - 4 - - 0 90 0 0 90
76. Polina Daško Narva Vanalinna Riigikool 102 81 65 48 0 13 29 46 88
77. Timofey Vassilenko Narva Vanalinna Riigikool 79 86 66 51 15 8 28 43 86
78. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Kool - 53 85 58 0 41 9 36 86
79. Liya Rogolevskaja Viljandi Jakobsoni Kool - 46 57 - 0 48 37 0 85
80. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 9 - 142 - 85 0 0 0 85
81. Robert Uustalu Tartu Kivilinna Kool 58 149 - 49 36 0 0 45 81
82. Anni Nurmberg Muhu Põhikool - 80 40 87 0 14 54 7 75
83. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 57 130 - 57 37 0 0 37 74
84. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Kool - - 62 52 0 0 32 42 74
85. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool - 140 96 21 0 0 0 73 73
86. Laureen Kiisk Tallinna Ühisgümnaasium - 94 83 35 0 0 11 59 70
87. Robin Hansen Tallinna Ühisgümnaasium 42 87 115 84 52 7 0 10 69
88. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 68 122 56 89 26 0 38 5 69
89. Mirtel Tombak Tartu Variku Kool 127 50 69 - 0 44 25 0 69
90. Indrek Jaaska Kuressaare Gümnaasium 83 38 - - 11 56 0 0 67
91. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 32 113 90 96 62 0 4 0 66
92. Ergo Boisen Kose Gümnaasium 48 75 124 140 46 19 0 0 65
93. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 130 112 61 68 0 0 33 26 59
94. Robin Laurend Kolga Kool 138 101 35 153 0 0 59 0 59
95. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool - 77 52 146 0 17 42 0 59
96. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 65 153 92 67 29 0 2 27 58
97. Aron Esben Lementa Tartu Variku Kool - 68 63 - 0 26 31 0 57
98. Oskar Härmaste Rapla Vesiroosi Kool 54 - 78 - 40 0 16 0 56
99. Villem Vackermann Laagri kool 76 57 156 - 18 37 0 0 55
100. Henri Jõgiso Kose Gümnaasium - - 67 66 0 0 27 28 55
101. Sander Valk Viljandi Jakobsoni Kool 40 - - - 54 0 0 0 54
102. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 80 118 59 114 14 0 35 0 49
103. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 124 45 - 123 0 49 0 0 49
104. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 162 124 - 46 0 0 0 48 48
105. Eliise Siimon Viljandi Jakobsoni Kool - - 46 - 0 0 48 0 48
106. Gaabriel Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool 47 156 - 110 47 0 0 0 47
107. Pille-Riin Plakk Kolga Kool - 181 47 173 0 0 47 0 47
108. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - 56 128 86 0 38 0 8 46
109. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 103 108 49 168 0 0 45 0 45
110. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 79 94 116 28 15 0 0 43
111. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 52 157 - 102 42 0 0 0 42
112. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 82 65 168 151 12 29 0 0 41
113. Sander Urbla Nõo Põhikool 53 163 107 - 41 0 0 0 41
114. Arabella Mainla Tartu Variku Kool 111 54 114 - 0 40 0 0 40
115. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 56 135 113 105 38 0 0 0 38
116. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 117 119 58 126 0 0 36 0 36
117. Markus Heiter Surju Põhikool - 58 - - 0 36 0 0 36
118. Lisette Moks Kolga Kool 81 72 110 - 13 22 0 0 35
119. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 59 150 - - 35 0 0 0 35
120. Miko Pukk Kuressaare Gümnaasium 99 173 60 98 0 0 34 0 34
121. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 86 99 80 83 8 0 14 11 33
122. Andres Kull Palupera Põhikool 78 98 123 79 16 0 0 15 31
123. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 63 96 121 - 31 0 0 0 31
124. Mark Mevon Henry Väli Kuressaare Gümnaasium 115 64 151 106 0 30 0 0 30
125. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 77 105 82 94 17 0 12 0 29
126. Melissa Lokk Luunja Keskkool - - 68 - 0 0 26 0 26
127. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 69 - - 132 25 0 0 0 25
128. Kai Kommel Muhu Põhikool - - 159 69 0 0 0 25 25
129. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool 104 70 - 111 0 24 0 0 24
130. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool 70 - - - 24 0 0 0 24
131. Marten Leok Aruküla Põhikool 110 121 111 72 0 0 0 22 22
132. Rafael Zeinalov Narva Vanalinna Riigikool 120 123 97 73 0 0 0 21 21
133. Marissa Kaarin Kaasik Kahtla Lasteaed-Põhikool 114 133 73 174 0 0 21 0 21
134. Nora Kivimägi Tallinna 32. Keskkool 95 73 - - 0 21 0 0 21
135. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool 73 154 - - 21 0 0 0 21
136. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool - 74 - - 0 20 0 0 20
137. Kaspar Kontson Tallinna 32. Keskkool 75 - - - 19 0 0 0 19
138. Henry Eerik Kuressaare Gümnaasium - 161 76 - 0 0 18 0 18
139. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 105 78 103 - 0 16 0 0 16
140. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - 117 79 104 0 0 15 0 15
141. Kasper Eke Raju Kuressaare Gümnaasium 118 127 - 80 0 0 0 14 14
142. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium 143 172 100 81 0 0 0 13 13
143. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 133 83 - 108 0 11 0 0 11
144. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 84 194 - 165 10 0 0 0 10
145. Frenk Valov Valga Põhikool - 84 155 - 0 10 0 0 10
146. Kert Robert Rannamets Rapla Vesiroosi Kool - 159 125 85 0 0 0 9 9
147. Kertu Eepold Kolga Kool 173 102 86 172 0 0 8 0 8
148. Kermo Krindal Kose Gümnaasium 87 - - 120 7 0 0 0 7
149. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 146 87 - 0 0 7 0 7
150. Ketlin Mutso Luunja Keskkool - 111 88 97 0 0 6 0 6
151. Vladimir Saveljev Narva Vanalinna Riigikool 89 136 - 136 5 0 0 0 5
152. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 90 143 116 139 4 0 0 0 4
153. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 108 170 - 90 0 0 0 4 4
154. Elisabeth Emmi Tamberg Tallinna Ühisgümnaasium 91 142 147 157 3 0 0 0 3
155. Heleriin Kuus Valga Põhikool - 145 141 92 0 0 0 2 2
156. Regita Rebane Viljandi Jakobsoni Kool - 92 108 - 0 2 0 0 2
157. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 155 129 158 93 0 0 0 1 1
158. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 93 132 - 137 1 0 0 0 1
159. Greteliis Rein Luunja Keskkool 135 115 127 101 0 0 0 0 0
160. Romel Savi Luunja Keskkool 125 137 104 122 0 0 0 0 0
161. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 112 131 131 134 0 0 0 0 0
162. Marcel Vili Luunja Keskkool 100 165 133 117 0 0 0 0 0
163. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 151 155 105 124 0 0 0 0 0
164. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 156 120 101 171 0 0 0 0 0
165. Romet Koodres Luunja Keskkool 116 184 109 148 0 0 0 0 0
166. Britta-Liis Vogt Narva Vanalinna Riigikool 134 144 132 152 0 0 0 0 0
167. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 149 141 149 128 0 0 0 0 0
168. Annabel Trees Nõo Põhikool 122 180 145 127 0 0 0 0 0
169. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool 140 176 120 144 0 0 0 0 0
170. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 128 190 160 103 0 0 0 0 0
171. Kert Gebruk Kolga Kool 158 147 112 167 0 0 0 0 0
172. Kärt Kiiver Luunja Keskkool 150 183 161 99 0 0 0 0 0
173. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 142 168 154 145 0 0 0 0 0
174. Varvara Kuznetsova Narva Vanalinna Riigikool 176 148 144 143 0 0 0 0 0
175. Olivia Pirk Narva Vanalinna Riigikool 180 166 137 130 0 0 0 0 0
176. Laura Maria Rohi Kolga Kool 160 160 164 150 0 0 0 0 0
177. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 174 162 165 141 0 0 0 0 0
178. Kädi Ülle Kolga Kool 171 174 146 154 0 0 0 0 0
179. Carina Kohv Pärnu Rääma Põhikool 154 186 143 162 0 0 0 0 0
180. Birgit Moks Kolga Kool 152 193 157 158 0 0 0 0 0
181. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool - 151 99 109 0 0 0 0 0
182. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium - 126 106 131 0 0 0 0 0
183. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 94 104 - 166 0 0 0 0 0
184. Sofia Rutiku Kolga Kool 113 114 139 - 0 0 0 0 0
185. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool - 134 122 118 0 0 0 0 0
186. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool 106 139 130 - 0 0 0 0 0
187. Oliver Luik Tallinna Reaalkool - 125 135 119 0 0 0 0 0
188. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool - 152 134 113 0 0 0 0 0
189. Juhan Ivask Nõo Põhikool 148 109 153 - 0 0 0 0 0
190. Cordelia Violet Paap Tartu Kivilinna Kool 126 138 - 163 0 0 0 0 0
191. Henrik Leppik Tartu Kivilinna Kool 170 128 - 129 0 0 0 0 0
192. Gert Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 141 185 102 - 0 0 0 0 0
193. Tauri Raid Tartu Variku Kool 145 167 126 - 0 0 0 0 0
194. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium - 177 136 135 0 0 0 0 0
195. Hendrik Veisner Tartu Variku Kool - 195 169 95 0 0 0 0 0
196. Geidi Aadussoo Kuressaare Gümnaasium - 197 95 170 0 0 0 0 0
197. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 136 178 - 155 0 0 0 0 0
198. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium 159 - 166 147 0 0 0 0 0
199. Sven Saarmann Valga Põhikool - 175 163 149 0 0 0 0 0
200. Ekke Kivikas Tartu Kivilinna Kool 157 188 - 156 0 0 0 0 0
201. Laura Lill Tartu Kivilinna Kool 165 192 - 164 0 0 0 0 0
202. Emma Kivikas Tartu Kivilinna Kool 168 196 - 169 0 0 0 0 0
203. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool - 116 - 100 0 0 0 0 0
204. Lillith Kamsakann Tallinna Ühisgümnaasium - 103 140 - 0 0 0 0 0
205. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - - 119 125 0 0 0 0 0
206. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 123 - - 138 0 0 0 0 0
207. Günther Aaron Saarejõe Luunja Keskkool - 164 - 121 0 0 0 0 0
208. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 132 - - 159 0 0 0 0 0
209. Sten Oskar Tamm Luunja Keskkool 177 - - 115 0 0 0 0 0
210. Fredi Paiste Kuressaare Gümnaasium 144 169 - - 0 0 0 0 0
211. Rihard Veerpalu Tallinna Ühisgümnaasium - 171 150 - 0 0 0 0 0
212. Jan Marten Fedorov Kuressaare Gümnaasium - 189 148 - 0 0 0 0 0
213. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool - 191 - 160 0 0 0 0 0
214. Platon Boiko Narva Vanalinna Riigikool 167 187 - - 0 0 0 0 0
215. Melissa Lokk Luunja Keskkool - 95 - - 0 0 0 0 0
216. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 101 - - - 0 0 0 0 0
217. Oliver Lõbus Kuressaare Gümnaasium 109 - - - 0 0 0 0 0
218. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium - - - 112 0 0 0 0 0
219. Mattias Niglas Aruküla Põhikool - - 117 - 0 0 0 0 0
220. Margret Männiste Luunja Keskkool 119 - - - 0 0 0 0 0
221. Carl-Ardon Heidmets Tallinna 32. Keskkool 129 - - - 0 0 0 0 0
222. Jargo Juhanson Luunja Keskkool 131 - - - 0 0 0 0 0
223. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikool 137 - - - 0 0 0 0 0
224. Gert Koppelmann Laagri kool - - 138 - 0 0 0 0 0
225. Kristofer Kevväi Nõo Põhikool 139 - - - 0 0 0 0 0
226. Ursula Nurk Luunja Keskkool 146 - - - 0 0 0 0 0
227. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium 147 - - - 0 0 0 0 0
228. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium - - 152 - 0 0 0 0 0
229. Hanna Maarja Salumets Luunja Keskkool 161 - - - 0 0 0 0 0
230. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 161 0 0 0 0 0
231. Rain Ilves Laagri kool - - 162 - 0 0 0 0 0
232. Annabel Jõgi Tartu Kivilinna Kool 163 - - - 0 0 0 0 0
233. Evar Saul Kuusalu Keskkool 164 - - - 0 0 0 0 0
234. Kent Clark Valge Kuusalu Keskkool 166 - - - 0 0 0 0 0
235. Jaan Suurhans Laagri kool - - 167 - 0 0 0 0 0
236. Markus Järve Luunja Keskkool 169 - - - 0 0 0 0 0
237. Taivar Mägi Luunja Keskkool 172 - - - 0 0 0 0 0
238. Karoliina Kotsar Tartu Variku Kool 175 - - - 0 0 0 0 0
239. Valeria Stretškova Narva Vanalinna Riigikool 178 - - - 0 0 0 0 0
240. Harlis Luks Kuressaare Gümnaasium - 179 - - 0 0 0 0 0
241. Rannar Laup Rapla Ühisgümnaasium - 182 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Pääsküla Kool 1750 14
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1217 8
3. Tallinna 32. Keskkool 1147 15
4. Muhu Põhikool 1107 7
5. Aruküla Põhikool 1088 12
6. Kose Gümnaasium 1033 8
7. Nõo Põhikool 992 14
8. Rapla Vesiroosi Kool 791 7
9. Kahtla Lasteaed-Põhikool 632 8
10. Tallinna Ühisgümnaasium 602 16
11. Narva Vanalinna Riigikool 578 13
12. Viljandi Jakobsoni Kool 572 9
13. Sillamäe Eesti Põhikool 565 4
14. Tartu Variku Kool 532 9
15. Palupera Põhikool 434 3
16. Kuressaare Gümnaasium 360 19
17. Rakvere Waldorfkool 346 1
18. Luunja Keskkool 329 20
19. Tartu Waldorfgümnaasium 287 1
20. Saaremaa Ühisgümnaasium 256 3
21. Tartu Kivilinna Kool 247 13
22. Paikuse Põhikool 239 1
23. Pärnu Mai kool 230 1
24. Lõpe Kool 230 1
25. Kolga Kool 149 9
26. Surju Põhikool 131 2
27. Tartu Kesklinna Kool 129 1
28. Tallinna Prantsuse Lütseum 90 1
29. Tallinna Kesklinna Põhikool 79 5
30. Pärnu Rääma Põhikool 73 3
31. Laagri kool 55 4
32. Tallinna Kivimäe Põhikool 21 1
33. Valga Põhikool 12 3
34. Tallinna Reaalkool 0 2
35. Kuusalu Keskkool 0 2
36. Rapla Ühisgümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377