menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 4 1 1 3 90 100 100 92 292
2. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 2 7 1 95 95 87 100 290
3. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 7 5 24 100 87 89 70 276
4. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 8 4 3 4 86 90 92 90 272
5. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 29 5 2 8 65 89 95 86 270
6. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 9 4 6 89 85 90 88 267
7. Raivo Raja Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 13 12 6 7 81 82 88 87 257
8. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 14 3 48 10 80 92 46 84 256
9. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 19 16 16 2 75 78 78 95 251
10. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 7 39 22 13 87 55 72 81 240
11. Doris Pajumäe Peetri Lasteaed-Põhikool 30 8 11 25 64 86 83 69 238
12. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 25 14 9 26 69 80 85 68 234
13. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 3 18 37 44 92 76 57 50 225
14. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 43 10 10 39 51 84 84 55 223
15. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 11 42 20 30 83 52 74 64 221
16. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 26 20 78 15 68 74 16 79 221
17. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 33 44 17 12 61 50 77 82 220
18. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 20 - 14 34 74 0 80 60 214
19. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 54 17 38 17 40 77 56 77 210
20. Joel Uustal Viljandi Jakobsoni Kool 17 38 128 18 77 56 0 76 209
21. Markus Veia Aruküla Põhikool 18 29 26 - 76 65 68 0 209
22. Kenri Koort Kambja Põhikool 12 48 - 14 82 46 0 80 208
23. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 72 19 40 19 22 75 54 75 204
24. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 15 40 23 99 79 54 71 0 204
25. Andero Öövel Peetri Lasteaed-Põhikool - 21 41 16 0 73 53 78 204
26. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 50 41 13 27 44 53 81 67 201
27. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 35 22 54 28 59 72 40 66 197
28. Karro Soosaar Kambja Põhikool 16 47 36 35 78 47 58 59 195
29. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 32 27 34 42 62 67 60 52 189
30. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 23 39 32 50 71 55 62 188
31. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 9 6 88 79 85 88 6 15 188
32. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 93 26 42 33 1 68 52 61 181
33. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - 60 21 20 0 34 73 74 181
34. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 23 56 24 115 71 38 70 0 179
35. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 67 28 32 45 27 66 62 49 177
36. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 10 76 59 36 84 18 35 58 177
37. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 70 44 11 42 24 50 83 175
38. Kaarel Saik Tallinna Ühisgümnaasium 21 57 29 110 73 37 65 0 175
39. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 40 15 52 - 54 79 42 0 175
40. Joonas Palu Kambja Põhikool 51 13 46 112 43 81 48 0 172
41. Miko Pärn Muhu Põhikool 45 35 57 31 49 59 37 63 171
42. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 39 37 35 75 55 57 59 19 171
43. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 46 55 12 - 48 39 82 0 169
44. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool - 11 - 9 0 83 0 85 168
45. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 84 30 56 29 10 64 38 65 167
46. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 22 54 47 49 72 40 47 45 164
47. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 123 33 81 5 0 61 13 89 163
48. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 89 24 8 - 5 70 86 0 161
49. Hedi-Riin Kivikas Viljandi Jakobsoni Kool 28 64 55 41 66 30 39 53 158
50. Kristjan Säärits Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 63 86 19 43 31 8 75 51 157
51. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 106 49 33 46 0 45 61 48 154
52. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 65 18 82 45 29 76 12 150
53. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 97 51 27 58 0 43 67 36 146
54. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 55 31 53 - 39 63 41 0 143
55. Janeli Kivimurd Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 31 112 94 21 63 0 0 73 136
56. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 79 175 15 54 15 0 79 40 134
57. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 36 71 58 55 58 23 36 39 133
58. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 47 34 79 76 47 60 15 18 125
59. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 80 148 31 48 14 0 63 46 123
60. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 34 77 102 51 60 17 0 43 120
61. Mikk Korkmann Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 38 32 93 - 56 62 1 0 119
62. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium 24 45 - - 70 49 0 0 119
63. Jaana Luts Lustivere Põhikool 131 25 65 78 0 69 29 16 114
64. Rando Lukk Luunja Keskkool 88 92 45 37 6 2 49 57 112
65. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 37 43 - - 57 51 0 0 108
66. Alex Nurmberg Muhu Põhikool 133 63 110 23 0 31 0 71 102
67. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 6 80 - - 88 14 0 0 102
68. Rasmus Kana Kambja Põhikool 59 105 63 59 35 0 31 35 101
69. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 137 66 28 - 0 28 66 0 94
70. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 41 67 82 92 53 27 12 2 92
71. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 103 75 30 - 0 19 64 0 83
72. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 56 97 76 69 38 0 18 25 81
73. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 48 62 98 93 46 32 0 1 79
74. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 58 - 53 0 36 0 41 77
75. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Gümnaasium 95 53 61 - 0 41 33 0 74
76. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 66 176 66 77 28 0 28 17 73
77. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 135 68 - 47 0 26 0 47 73
78. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 22 0 0 0 72 72
79. Denis Petrov Tartu Variku Kool 96 73 77 63 0 21 17 31 69
80. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 139 165 25 - 0 0 69 0 69
81. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 94 89 43 83 0 5 51 11 67
82. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 27 178 157 - 67 0 0 0 67
83. Kristjan Link Surju Põhikool 71 52 - 132 23 42 0 0 65
84. Caroliis Miks Palupera Põhikool 42 83 - - 52 11 0 0 63
85. Romet Ereline Kambja Põhikool 53 74 121 146 41 20 0 0 61
86. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 111 145 62 66 0 0 32 28 60
87. Egert Vene Tallinna Ühisgümnaasium 57 72 105 168 37 22 0 0 59
88. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 73 95 95 57 21 0 0 37 58
89. Rico Lohk Aruküla Põhikool - 36 - - 0 58 0 0 58
90. Johanna Keerd Muhu Põhikool 99 81 72 72 0 13 22 22 57
91. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 104 116 70 61 0 0 24 33 57
92. Joonatan Jürisson Muhu Põhikool 114 - 99 38 0 0 0 56 56
93. Oliver Luup Muhu Põhikool 101 50 83 116 0 44 11 0 55
94. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 74 93 60 - 20 1 34 0 55
95. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 86 69 75 84 8 25 19 10 54
96. Johannes Kask Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 40 0 0 0 54 54
97. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 60 90 129 81 34 4 0 13 51
98. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 83 136 - 56 11 0 0 38 49
99. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 116 114 67 73 0 0 27 21 48
100. Barbara Roon Olustvere Põhikool 146 46 136 153 0 48 0 0 48
101. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 82 120 85 70 12 0 9 24 45
102. Erik Presnov Kehra Gümnaasium 186 161 49 147 0 0 45 0 45
103. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 165 149 158 50 0 0 0 44 44
104. Kevin Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool 147 - 50 - 0 0 44 0 44
105. Martin Kaaber Tallinna Pääsküla Kool - - 51 105 0 0 43 0 43
106. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 142 133 150 52 0 0 0 42 42
107. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool - 124 84 62 0 0 10 32 42
108. Erik Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 68 - 80 - 26 0 14 0 40
109. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 92 59 - - 2 35 0 0 37
110. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 58 - - - 36 0 0 0 36
111. Daniel Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 108 111 127 60 0 0 0 34 34
112. Danjel Juškin Palupera Põhikool 65 - 89 100 29 0 5 0 34
113. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 178 87 71 91 0 7 23 3 33
114. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 61 98 132 - 33 0 0 0 33
115. Mark Richard Jürna Tallinna Ühisgümnaasium 70 - - 85 24 0 0 9 33
116. Triinu Kull Palupera Põhikool - 61 - 120 0 33 0 0 33
117. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 78 78 155 101 16 16 0 0 32
118. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 62 - 103 107 32 0 0 0 32
119. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 144 166 86 71 0 0 8 23 31
120. Raiko Soe Viljandi Jakobsoni Kool 77 - 131 80 17 0 0 14 31
121. Tuudur Tilk Rapla Ühisgümnaasium 75 82 - - 19 12 0 0 31
122. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 150 123 137 64 0 0 0 30 30
123. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 156 - 64 104 0 0 30 0 30
124. Henry Niemann Pärnu Rääma Põhikool 64 - 177 164 30 0 0 0 30
125. Deimo Sarapson Palupera Põhikool 201 - 118 65 0 0 0 29 29
126. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 90 - 69 - 4 0 25 0 29
127. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - 96 92 68 0 0 2 26 28
128. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 127 125 106 67 0 0 0 27 27
129. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 141 146 68 108 0 0 26 0 26
130. Uku Tominga Surju Põhikool 132 100 74 89 0 0 20 5 25
131. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
132. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 169 101 73 121 0 0 21 0 21
133. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 182 159 154 74 0 0 0 20 20
134. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 76 - - - 18 0 0 0 18
135. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 152 79 139 137 0 15 0 0 15
136. Gregory Kenneth Pekka Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 81 109 123 - 13 0 0 0 13
137. Uku Alvela Aruküla Põhikool 172 84 - - 0 10 0 0 10
138. Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool 85 130 119 149 9 0 0 0 9
139. Christopher Malk Aruküla Põhikool 189 85 - - 0 9 0 0 9
140. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 167 129 - 86 0 0 0 8 8
141. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 87 155 111 117 7 0 0 0 7
142. Kusti Sammul Nõo Põhikool 191 94 87 106 0 0 7 0 7
143. Kaspar Viin Kambja Põhikool 159 - 115 87 0 0 0 7 7
144. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 113 88 114 94 0 6 0 0 6
145. Cristo Teder Palupera Põhikool 125 103 96 88 0 0 0 6 6
146. Siim Viies Olustvere Põhikool 168 119 170 90 0 0 0 4 4
147. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 155 - 90 145 0 0 4 0 4
148. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 126 91 - 134 0 3 0 0 3
149. Markus Loopere Aruküla Põhikool 91 132 - 141 3 0 0 0 3
150. Andri Aarna Palupera Põhikool - - 91 97 0 0 3 0 3
151. Germo Rebane Kambja Põhikool 102 126 135 109 0 0 0 0 0
152. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 143 104 142 113 0 0 0 0 0
153. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 128 102 161 128 0 0 0 0 0
154. Annabel Alaver Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 138 143 120 129 0 0 0 0 0
155. Kristjan Konts Kuuste Kool 196 115 101 133 0 0 0 0 0
156. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 176 150 108 118 0 0 0 0 0
157. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 107 138 151 162 0 0 0 0 0
158. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 163 164 107 124 0 0 0 0 0
159. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 185 117 163 96 0 0 0 0 0
160. Karel Allik Pärnu Rääma Põhikool 158 137 133 139 0 0 0 0 0
161. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 177 167 109 119 0 0 0 0 0
162. Martin Valvas Tartu Variku Kool 124 179 143 131 0 0 0 0 0
163. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 164 163 138 123 0 0 0 0 0
164. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 160 162 134 140 0 0 0 0 0
165. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 117 139 178 170 0 0 0 0 0
166. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 145 135 175 161 0 0 0 0 0
167. Rico Akiro Kaio Nõo Põhikool 166 168 168 126 0 0 0 0 0
168. Tiia Tomson Kuuste Kool 205 158 146 122 0 0 0 0 0
169. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 193 151 140 167 0 0 0 0 0
170. Lauri Kask Luunja Keskkool 175 172 171 155 0 0 0 0 0
171. Arko Kasemets Luunja Keskkool 180 170 169 154 0 0 0 0 0
172. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 184 187 167 158 0 0 0 0 0
173. Karel Kangur Luunja Keskkool 195 182 173 151 0 0 0 0 0
174. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 197 183 174 148 0 0 0 0 0
175. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 151 106 112 - 0 0 0 0 0
176. Karl Lepist Kambja Põhikool 118 113 156 - 0 0 0 0 0
177. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium - 153 141 95 0 0 0 0 0
178. Armin Moks Kolga Kool 109 128 160 - 0 0 0 0 0
179. Sandra Rähni Kambja Põhikool 130 110 159 - 0 0 0 0 0
180. Magnus Saarna Palupera Põhikool 136 - 144 127 0 0 0 0 0
181. Markus Teder Palupera Põhikool 157 - 116 142 0 0 0 0 0
182. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 170 122 126 - 0 0 0 0 0
183. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 141 145 144 0 0 0 0 0
184. Henry Lukk Kambja Põhikool 149 - 125 160 0 0 0 0 0
185. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool - 169 113 152 0 0 0 0 0
186. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 161 - 147 143 0 0 0 0 0
187. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 187 142 124 - 0 0 0 0 0
188. Tanel Viks Kehra Gümnaasium 115 177 164 - 0 0 0 0 0
189. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 183 118 - 165 0 0 0 0 0
190. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium 188 152 - 130 0 0 0 0 0
191. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 179 186 166 - 0 0 0 0 0
192. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 206 - 172 159 0 0 0 0 0
193. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 204 188 176 - 0 0 0 0 0
194. Egert Penu Aruküla Põhikool 105 108 - - 0 0 0 0 0
195. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool 120 - 100 - 0 0 0 0 0
196. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool - - 149 98 0 0 0 0 0
197. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - 134 122 - 0 0 0 0 0
198. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium - 107 - 156 0 0 0 0 0
199. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool - 156 117 - 0 0 0 0 0
200. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 134 140 - - 0 0 0 0 0
201. Eve Riivik Palupera Põhikool 140 - - 136 0 0 0 0 0
202. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 173 - - 103 0 0 0 0 0
203. Taivo Kask Lustivere Põhikool 129 154 - - 0 0 0 0 0
204. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool - - 130 166 0 0 0 0 0
205. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 174 - - 125 0 0 0 0 0
206. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 162 - - 138 0 0 0 0 0
207. Daniel Ilves Luunja Keskkool - 174 - 135 0 0 0 0 0
208. Robin Kalde Lõpe Kool - - 162 150 0 0 0 0 0
209. Matheas Trilljärv Kolga Kool - 181 153 - 0 0 0 0 0
210. Marti Leis Aruküla Põhikool 194 147 - - 0 0 0 0 0
211. Karel Kutsar Nõo Põhikool - 173 - 169 0 0 0 0 0
212. Merili Kütt Kehra Gümnaasium - 184 - 163 0 0 0 0 0
213. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 200 - 165 - 0 0 0 0 0
214. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium 202 180 - - 0 0 0 0 0
215. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - - 97 - 0 0 0 0 0
216. Markus Meiner Aruküla Põhikool 98 - - - 0 0 0 0 0
217. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool - 99 - - 0 0 0 0 0
218. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 100 - - - 0 0 0 0 0
219. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 102 0 0 0 0 0
220. Carmel Uibopuu Peetri Lasteaed-Põhikool - - 104 - 0 0 0 0 0
221. Nora Paist Muhu Põhikool 110 - - - 0 0 0 0 0
222. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool - - - 111 0 0 0 0 0
223. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 112 - - - 0 0 0 0 0
224. Tarmo Põldsalu Palupera Põhikool - - - 114 0 0 0 0 0
225. Sander Ivanenko Tartu Variku Kool 119 - - - 0 0 0 0 0
226. Romet Noor Muhu Põhikool - 121 - - 0 0 0 0 0
227. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 121 - - - 0 0 0 0 0
228. Sandra Sügav Lustivere Põhikool 122 - - - 0 0 0 0 0
229. Karl Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 127 - - 0 0 0 0 0
230. Susanna Sule Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 131 - - 0 0 0 0 0
231. Ivan Kleštšin Tartu Kivilinna Kool - 144 - - 0 0 0 0 0
232. Renaldo Aarna Palupera Põhikool - - 148 - 0 0 0 0 0
233. Eke Ruut Koolmeister Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 148 - - - 0 0 0 0 0
234. Kaspar Paulus Palupera Põhikool - - 152 - 0 0 0 0 0
235. Liis Räim Muhu Põhikool 153 - - - 0 0 0 0 0
236. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 154 - - - 0 0 0 0 0
237. Marten Oberg Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 157 - - 0 0 0 0 0
238. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium - - - 157 0 0 0 0 0
239. Romek Hein Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 160 - - 0 0 0 0 0
240. Karsten mattias Soomets Olustvere Põhikool - 171 - - 0 0 0 0 0
241. Ragne Reinsalu Kose Gümnaasium 171 - - - 0 0 0 0 0
242. Markus August Lilleberg Aruküla Põhikool 181 - - - 0 0 0 0 0
243. Johan Marcus Tamberg Rapla Ühisgümnaasium - 185 - - 0 0 0 0 0
244. Erik Rosenberg Aruküla Põhikool 190 - - - 0 0 0 0 0
245. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool 192 - - - 0 0 0 0 0
246. Remy Raudsepp Võru Kreutzwaldi Kool 198 - - - 0 0 0 0 0
247. Chris Taimar Kõlu Võru Kreutzwaldi Kool 199 - - - 0 0 0 0 0
248. Emilia Juss Võru Kreutzwaldi Kool 203 - - - 0 0 0 0 0
249. Märt Mändla Ambla Lasteaed-Põhikool 207 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1661 20
2. Tallinna Reaalkool 1403 12
3. Viljandi Jakobsoni Kool 1261 22
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1190 16
5. Tallinna Pääsküla Kool 1167 6
6. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1135 7
7. Kambja Põhikool 1050 13
8. Muhu Põhikool 993 12
9. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 799 6
10. Aruküla Põhikool 795 14
11. Narva Kesklinna Gümnaasium 523 3
12. Olustvere Põhikool 450 7
13. Tallinna 32. Keskkool 311 3
14. Lustivere Põhikool 268 4
15. Tallinna Ühisgümnaasium 267 10
16. Kehra Gümnaasium 233 10
17. Palupera Põhikool 176 13
18. Narva Vanalinna Riigikool 169 3
19. Kuressaare Gümnaasium 168 7
20. Rapla Ühisgümnaasium 150 4
21. Surju Põhikool 148 3
22. Ilmatsalu Põhikool 123 1
23. Luunja Keskkool 123 8
24. Lõpe Kool 108 2
25. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 74 5
26. Tartu Variku Kool 69 3
27. Pärnu Rääma Põhikool 39 10
28. Ambla Lasteaed-Põhikool 33 4
29. Nõo Põhikool 28 5
30. Pärnu Vanalinna Põhikool 4 1
31. Kolga Kool 0 4
32. Gustav Adolfi Gümnaasium 0 3
33. Kose Gümnaasium 0 1
34. Kuuste Kool 0 2
35. Võru Kreutzwaldi Kool 0 3
36. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 1
37. Tartu Kivilinna Kool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235