menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Artjom Afanasjev Nõo Reaalgümnaasium 1 2 1 1 100 95 100 100 300
2. Merilii Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 1 2 2 92 100 95 95 290
3. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 2 5 5 5 95 89 89 89 273
4. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 13 3 3 6 81 92 92 88 272
5. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 6 9 9 3 88 85 85 92 265
6. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 11 7 4 13 83 87 90 81 260
7. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 8 20 8 7 86 74 86 87 259
8. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 5 - 10 10 89 0 84 84 257
9. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 12 8 6 15 82 86 88 79 256
10. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 14 4 - 8 80 90 0 86 256
11. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 10 14 15 4 84 80 79 90 254
12. Ketlin Õunap Nõo Reaalgümnaasium 4 13 17 12 90 81 77 82 253
13. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 16 12 14 14 78 82 80 80 242
14. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium - 16 18 11 0 78 76 83 237
15. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 18 26 23 9 76 68 71 85 232
16. Ave Riivik Nõo Reaalgümnaasium 24 18 19 16 70 76 75 78 229
17. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium 23 21 12 - 71 73 82 0 226
18. Margerite Mesila Saaremaa Ühisgümnaasium 27 24 26 17 67 70 68 77 215
19. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium - 27 21 19 0 67 73 75 215
20. Margus Morševitski Lihula Gümnaasium 26 29 24 18 68 65 70 76 214
21. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium 29 28 25 21 65 66 69 73 208
22. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 7 11 - - 87 83 0 0 170
23. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium 9 - 11 - 85 0 83 0 168
24. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 6 16 - 0 88 78 0 166
25. Jan Veeret Rapla Ühisgümnaasium 17 10 - - 77 84 0 0 161
26. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 22 - 7 - 72 0 87 0 159
27. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 15 19 - - 79 75 0 0 154
28. Mikk Päeske Läänemaa Ühisgümnaasium 21 17 - - 73 77 0 0 150
29. Annika Jaakson Nõo Reaalgümnaasium - - 22 20 0 0 72 74 146
30. Karl-C. Rebane Läänemaa Ühisgümnaasium 25 23 - - 69 71 0 0 140
31. Kristiina Teinemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 28 25 - - 66 69 0 0 135
32. Risto Veemees Kuressaare Gümnaasium - - 13 - 0 0 81 0 81
33. Raivo Roos Läänemaa Ühisgümnaasium - 15 - - 0 79 0 0 79
34. Antti Antikainen Läänemaa Ühisgümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75
35. Miko Sein Nõo Reaalgümnaasium - - 20 - 0 0 74 0 74
36. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
37. Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž - 22 - - 0 72 0 0 72

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1537 8
2. Saaremaa Ühisgümnaasium 1403 5
3. Läänemaa Ühisgümnaasium 932 6
4. Tallinna Reaalkool 861 3
5. Tallinna Prantsuse Lütseum 661 2
6. Tallinna Inglise Kolledž 407 2
7. Rapla Ühisgümnaasium 387 2
8. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 382 1
9. Tallinna Pääsküla Kool 350 1
10. Kuressaare Gümnaasium 318 2
11. Lihula Gümnaasium 279 1
12. Tallinna Tehnikagümnaasium 256 1
13. Gustav Adolfi Gümnaasium 244 2
14. Narva Kesklinna Gümnaasium 154 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444