menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Kabe 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool - 1 1 1 0 100 100 100 300
2. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 3 3 2 0 92 92 95 279
3. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 8 2 2 12 86 95 95 82 276
4. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2 10 7 5 95 84 87 89 271
5. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 4 4 4 6 90 90 90 88 270
6. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 10 26 13 3 84 68 81 92 257
7. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 13 17 10 13 81 77 84 81 246
8. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 6 12 19 75 88 82 75 245
9. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 21 30 6 10 73 64 88 84 245
10. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 3 38 32 4 92 56 62 90 244
11. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 6 11 29 25 88 83 65 69 240
12. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 5 27 16 39 89 67 78 55 234
13. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 17 22 17 15 77 72 77 79 233
14. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 23 5 21 43 71 89 73 51 233
15. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 81 18 21 83 13 76 73 232
16. Teele Peerna Tallinna Reaalkool 28 18 5 54 66 76 89 40 231
17. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 14 40 43 7 80 54 51 87 221
18. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 12 45 71 9 82 49 23 85 216
19. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 46 29 25 18 48 65 69 76 210
20. Hendrik Jaska Tallinna Reaalkool 18 61 34 23 76 33 60 71 207
21. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 9 51 100 20 85 43 0 74 202
22. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 31 62 44 8 63 32 50 86 199
23. Henri Vaga Tartu Variku Kool 38 19 - 29 56 75 0 65 196
24. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 50 32 39 16 44 62 55 78 195
25. Markus Valgerist Nõo Põhikool 1 66 - 28 100 28 0 66 194
26. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 76 7 42 42 18 87 52 52 191
27. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Gümnaasium 27 89 31 34 67 5 63 60 190
28. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 22 36 35 - 72 58 59 0 189
29. Andre Aasmäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 92 20 14 61 2 74 80 33 187
30. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium - 47 19 32 0 47 75 62 184
31. EvaLisa Poola Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 35 27 41 0 59 67 53 179
32. Kristo Krivonogov Surju Põhikool - 13 28 64 0 81 66 30 177
33. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 41 39 108 30 53 55 0 64 172
34. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 15 59 156 37 79 35 0 57 171
35. Robin Laurend Kolga Kool 68 57 11 44 26 37 83 50 170
36. Brit Marii Sinisalu Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 15 52 46 0 79 42 48 169
37. Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 54 33 26 0 40 61 68 169
38. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 56 9 - 49 38 85 0 45 168
39. Johannes Männik Nõo Põhikool 7 31 109 79 87 63 0 15 165
40. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool - 16 72 31 0 78 22 63 163
41. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 26 33 121 63 68 61 0 31 160
42. Han Oscar Sündema Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 49 62 11 0 45 32 83 160
43. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 53 23 65 47 41 71 29 47 159
44. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 37 65 26 160 57 29 68 0 154
45. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 64 36 70 64 30 58 24 152
46. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 82 68 47 17 12 26 47 77 150
47. Robin Hansen Tallinna Ühisgümnaasium 51 8 74 - 43 86 20 0 149
48. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 63 180 15 57 31 0 79 37 147
49. Gregor Tammik Rapla Vesiroosi Gümnaasium 20 177 23 112 74 0 71 0 145
50. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 59 58 48 35 35 36 46 59 141
51. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool - 43 8 91 0 51 86 3 140
52. Mia Liis Lindal Rapla Vesiroosi Gümnaasium 61 60 22 62 33 34 72 32 139
53. Mart Pääsukene Saaremaa Ühisgümnaasium 186 52 37 58 0 42 57 36 135
54. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 71 25 53 77 23 69 41 17 133
55. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 40 70 41 - 54 24 53 0 131
56. Ly Kure Tartu Variku Kool 29 28 - - 65 66 0 0 131
57. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 24 72 77 56 70 22 17 38 130
58. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 55 61 88 52 39 33 6 124
59. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 53 45 96 34 41 49 0 124
60. Eliise Tamberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 81 42 51 68 13 52 43 26 121
61. Lisete Pärtel Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 14 111 53 0 80 0 41 121
62. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 183 46 - 22 0 48 0 72 120
63. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 25 79 59 83 69 15 35 11 119
64. Laureen Kiisk Tallinna Ühisgümnaasium 16 74 73 84 78 20 21 10 119
65. Holger Orav Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 65 - 58 45 29 0 36 49 114
66. Kaur Antson Nõo Põhikool 163 41 - 33 0 53 0 61 114
67. Margus Silluta Tallinna Ühisgümnaasium 34 83 124 52 60 11 0 42 113
68. Mattias Pastak Tartu Kivilinna Kool 32 44 - 147 62 50 0 0 112
69. Oskar Joost Viljandi Jakobsoni Kool - 56 20 - 0 38 74 0 112
70. Martin Koppel Võru Kreutzwaldi Kool 134 166 46 38 0 0 48 56 104
71. Hendrik Veisner Tartu Variku Kool 57 101 - 27 37 0 0 67 104
72. Triinu Grüner Rapla Vesiroosi Gümnaasium - 48 38 - 0 46 56 0 102
73. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 69 88 24 93 25 6 70 1 101
74. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 102 34 54 130 0 60 40 0 100
75. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 154 37 161 55 0 57 0 39 96
76. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 35 108 87 65 59 0 7 29 95
77. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 39 67 - 82 55 27 0 12 94
78. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 144 123 82 14 0 0 12 80 92
79. Emma-Maria Kirsimäe Viljandi Jakobsoni Kool - - 9 - 0 0 85 0 85
80. Mark Mevon Henry Väli Kuressaare Gümnaasium 48 - 57 101 46 0 37 0 83
81. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 108 - 55 51 0 0 39 43 82
82. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool - 12 - - 0 82 0 0 82
83. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 91 86 - 24 3 8 0 70 81
84. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 83 85 - 40 11 9 0 54 74
85. Paul Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 82 123 166 61 12 0 0 73
86. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 167 21 147 - 0 73 0 0 73
87. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 24 138 162 0 70 0 0 70
88. Jarleen Hermann Kuuste Kool 43 110 76 105 51 0 18 0 69
89. Karl Sören Tamm Tallinna Reaalkool 64 76 129 73 30 18 0 21 69
90. Madis Ivask Nõo Põhikool 67 103 67 80 27 0 27 14 68
91. Juhan Ivask Nõo Põhikool - 80 78 59 0 14 16 35 65
92. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 54 111 - 69 40 0 0 25 65
93. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 45 136 79 113 49 0 15 0 64
94. Sebastian Orav Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 156 - 30 - 0 0 64 0 64
95. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 139 97 94 36 0 0 0 58 58
96. Matias Kosemets Kolga Kool 36 119 128 141 58 0 0 0 58
97. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool - 71 60 - 0 23 34 0 57
98. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 113 102 40 104 0 0 54 0 54
99. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 58 78 96 137 36 16 0 0 52
100. Rayan Tõnts Pärnu Rääma Põhikool 44 133 162 157 50 0 0 0 50
101. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 47 124 122 98 47 0 0 0 47
102. Kert Gebruk Kolga Kool 89 75 75 86 5 19 19 8 46
103. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 55 87 107 118 39 7 0 0 46
104. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 172 116 101 48 0 0 0 46 46
105. Sander Rünkla Tallinna Reaalkool 49 141 140 111 45 0 0 0 45
106. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 77 171 66 138 17 0 28 0 45
107. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium - - 49 - 0 0 45 0 45
108. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 122 94 50 102 0 0 44 0 44
109. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 112 - 132 50 0 0 0 44 44
110. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 150 50 - 156 0 44 0 0 44
111. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 87 63 90 148 7 31 4 0 42
112. Kadi Goos Võru Kreutzwaldi Kool 52 - - - 42 0 0 0 42
113. Romel Savi Luunja Keskkool 72 77 - 142 22 17 0 0 39
114. Kertu Eepold Kolga Kool 148 147 56 108 0 0 38 0 38
115. Loore-Liis Kundla Aruküla Põhikool 84 114 141 67 10 0 0 27 37
116. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 97 93 106 60 0 1 0 34 35
117. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 122 80 81 8 0 14 13 35
118. Marcus Miina Kuuste Kool 149 91 63 158 0 3 31 0 34
119. Otto Haug Tallinna Nõmme Gümnaasium 62 98 126 131 32 0 0 0 32
120. Oliver Blokk Tallinna Saksa Gümnaasium - - 64 - 0 0 30 0 30
121. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 70 - - 89 24 0 0 5 29
122. Keijo Mohnja Surju Põhikool 79 181 81 136 15 0 13 0 28
123. Kert Robert Rannamets Rapla Vesiroosi Gümnaasium 95 - 85 75 0 0 9 19 28
124. Caroli Kink Aruküla Põhikool 94 109 - 66 0 0 0 28 28
125. Rihard Veerpalu Tallinna Ühisgümnaasium 66 105 137 - 28 0 0 0 28
126. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - 68 - 0 0 26 0 26
127. Mihkel Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 123 - 69 106 0 0 25 0 25
128. Sander Väärtnõu Tallinna Nõmme Gümnaasium - 69 - 95 0 25 0 0 25
129. Marita Shornikova Nõo Põhikool 103 100 93 71 0 0 1 23 24
130. Martin Laos Tallinna Saksa Gümnaasium - - 70 - 0 0 24 0 24
131. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 72 0 0 0 22 22
132. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 73 159 131 174 21 0 0 0 21
133. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool - 73 142 - 0 21 0 0 21
134. Nelli-Ly Bušujev Võru Kreutzwaldi Kool 74 140 97 119 20 0 0 0 20
135. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 100 106 - 74 0 0 0 20 20
136. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 75 182 - - 19 0 0 0 19
137. Mia Vaikre Kolga Kool 110 127 - 76 0 0 0 18 18
138. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 78 104 - 120 16 0 0 0 16
139. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool - 117 135 78 0 0 0 16 16
140. Delis Utno Tallinna Ühisgümnaasium 80 148 119 110 14 0 0 0 14
141. Sander Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 114 161 83 170 0 0 11 0 11
142. Kädi Ülle Kolga Kool 111 84 112 132 0 10 0 0 10
143. Laura Maria Rohi Kolga Kool 146 125 84 115 0 0 10 0 10
144. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool - 118 88 90 0 0 6 4 10
145. Birgit Moks Kolga Kool 85 138 149 114 9 0 0 0 9
146. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 85 0 0 0 9 9
147. Sander Urbla Nõo Põhikool 90 90 - 100 4 4 0 0 8
148. Miku Tanel Vellet Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 126 - 86 - 0 0 8 0 8
149. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 138 157 104 87 0 0 0 7 7
150. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 88 129 - 121 6 0 0 0 6
151. Roland Jõgi Aruküla Põhikool - - 89 - 0 0 5 0 5
152. Mariel Moks Kolga Kool 104 143 91 135 0 0 3 0 3
153. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 131 107 92 117 0 0 2 0 2
154. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool - 92 110 125 0 2 0 0 2
155. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 98 92 0 0 0 2 2
156. Mirtel Tubli Aruküla Põhikool 93 155 - - 1 0 0 0 1
157. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 109 135 99 94 0 0 0 0 0
158. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 98 154 145 123 0 0 0 0 0
159. Astrid Sang Tallinna Nõmme Gümnaasium 127 149 130 124 0 0 0 0 0
160. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 116 156 127 134 0 0 0 0 0
161. Gregori Järv Tallinna Ühisgümnaasium 117 146 134 151 0 0 0 0 0
162. Alma Boisbourdin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 118 152 153 145 0 0 0 0 0
163. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium 155 170 136 109 0 0 0 0 0
164. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 125 163 146 140 0 0 0 0 0
165. Ingel Kalamees Tallinna Reaalkool 130 134 155 155 0 0 0 0 0
166. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 170 131 139 149 0 0 0 0 0
167. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 168 128 148 163 0 0 0 0 0
168. Kevin Mandel Tartu Kivilinna Kool 166 174 115 154 0 0 0 0 0
169. Hugo Tarto Nõo Põhikool 175 173 120 144 0 0 0 0 0
170. Johanna Simm Tallinna Reaalkool 151 172 150 167 0 0 0 0 0
171. Martin Pint Kahtla Lasteaed-Põhikool - 113 113 103 0 0 0 0 0
172. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - 137 95 99 0 0 0 0 0
173. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 106 115 - 126 0 0 0 0 0
174. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 115 142 - 97 0 0 0 0 0
175. Aleksander Väin Saaremaa Ühisgümnaasium - 132 102 133 0 0 0 0 0
176. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 185 99 103 - 0 0 0 0 0
177. Grethe-Lisette Neltsas Luunja Keskkool 119 145 - 128 0 0 0 0 0
178. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikool 120 - 133 143 0 0 0 0 0
179. Oliver Talts Kolga Kool 124 126 - 150 0 0 0 0 0
180. Ott Kõu Timmusk Tallinna Reaalkool 137 112 151 - 0 0 0 0 0
181. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool 157 - 117 159 0 0 0 0 0
182. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool 143 158 - 153 0 0 0 0 0
183. Andreas Nirk Tallinna Pääsküla Kool 184 164 - 107 0 0 0 0 0
184. Mia-Maria Puusaag Tallinna Reaalkool 158 150 - 152 0 0 0 0 0
185. Oskar Ensling Tallinna 32. Keskkool 147 153 - 161 0 0 0 0 0
186. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 140 - 163 172 0 0 0 0 0
187. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool - 162 152 171 0 0 0 0 0
188. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool - 169 157 168 0 0 0 0 0
189. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool - 167 159 173 0 0 0 0 0
190. Robert Luik Võru Kreutzwaldi Kool 169 175 158 - 0 0 0 0 0
191. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool 181 178 - 164 0 0 0 0 0
192. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 132 95 - - 0 0 0 0 0
193. Kevin Koppel Palupera Põhikool 133 96 - - 0 0 0 0 0
194. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - 105 127 0 0 0 0 0
195. Tristan Link Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 118 122 0 0 0 0 0
196. William Kotka Tallinna Reaalkool 129 - 125 - 0 0 0 0 0
197. Lisanne Õunapuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 145 - 116 - 0 0 0 0 0
198. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool - 120 143 - 0 0 0 0 0
199. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium - 139 - 129 0 0 0 0 0
200. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 144 164 - 0 0 0 0 0
201. Johannes Sten Plaado Võru Kreutzwaldi Kool 136 179 - - 0 0 0 0 0
202. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 165 - 154 - 0 0 0 0 0
203. Berit Satsi Tallinna Pääsküla Kool 176 - 144 - 0 0 0 0 0
204. Sten Kask Surju Põhikool 180 - - 146 0 0 0 0 0
205. Karl Erik Genergard Tallinna Pääsküla Kool 179 151 - - 0 0 0 0 0
206. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 171 - - 165 0 0 0 0 0
207. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium 162 176 - - 0 0 0 0 0
208. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 99 - - - 0 0 0 0 0
209. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 101 - - - 0 0 0 0 0
210. Kaisa Varep Surju Põhikool 105 - - - 0 0 0 0 0
211. Sander Soopalu Palupera Põhikool 107 - - - 0 0 0 0 0
212. Oliver Lõbus Kuressaare Gümnaasium - - 114 - 0 0 0 0 0
213. Karoliina Karba Tartu Erakool - - - 116 0 0 0 0 0
214. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium - 121 - - 0 0 0 0 0
215. Luukas Peeter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 121 - - - 0 0 0 0 0
216. Robin Lall Surju Põhikool 128 - - - 0 0 0 0 0
217. Katariina Leben Aruküla Põhikool - 130 - - 0 0 0 0 0
218. Ragnar Martinson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 135 - - - 0 0 0 0 0
219. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 139 0 0 0 0 0
220. Elisabeth Randkivi Tallinna Nõmme Gümnaasium 141 - - - 0 0 0 0 0
221. Oliver Aiaste Tallinna Kesklinna Põhikool 142 - - - 0 0 0 0 0
222. Richard Sipelgas Surju Põhikool 152 - - - 0 0 0 0 0
223. Lisandra Ott Surju Põhikool 153 - - - 0 0 0 0 0
224. Artur Vilk Surju Põhikool 159 - - - 0 0 0 0 0
225. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool - 160 - - 0 0 0 0 0
226. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 160 - 0 0 0 0 0
227. Grethe-Liis Rubin Surju Põhikool 160 - - - 0 0 0 0 0
228. Risto Ristikivi Surju Põhikool 161 - - - 0 0 0 0 0
229. Kreete Kohtla Surju Põhikool 164 - - - 0 0 0 0 0
230. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium - 165 - - 0 0 0 0 0
231. Janelle-Kristiin Ammermann Tallinna Pääsküla Kool - 168 - - 0 0 0 0 0
232. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 169 0 0 0 0 0
233. Kaisa Marta Krause Tallinna Reaalkool 173 - - - 0 0 0 0 0
234. Joonatan Kirschbaum Võru Kreutzwaldi Kool 174 - - - 0 0 0 0 0
235. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 177 - - - 0 0 0 0 0
236. Helena Basmanov Tallinna Pääsküla Kool 178 - - - 0 0 0 0 0
237. Ketrin Jõerand Tallinna Pääsküla Kool 182 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1576 17
2. Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1330 11
3. Tallinna 32. Keskkool 1314 16
4. Nõo Põhikool 1113 12
5. Viljandi Jakobsoni Kool 1083 7
6. Tallinna Reaalkool 1074 14
7. Tallinna Ühisgümnaasium 1006 14
8. Tallinna Nõmme Gümnaasium 700 13
9. Tallinna Kesklinna Põhikool 588 12
10. Kahtla Lasteaed-Põhikool 578 6
11. Saaremaa Ühisgümnaasium 562 8
12. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 528 4
13. Tallinna Pääsküla Kool 515 16
14. Tartu Variku Kool 496 4
15. Kolga Kool 437 11
16. Tartu Kesklinna Kool 434 2
17. Aruküla Põhikool 364 9
18. Rakvere Waldorfkool 358 1
19. Pärnu Mai kool 358 1
20. Võru Kreutzwaldi Kool 285 8
21. Tartu Kivilinna Kool 269 6
22. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 249 9
23. Surju Põhikool 205 12
24. Paikuse Põhikool 131 1
25. Tallinna Saksa Gümnaasium 125 6
26. Kuressaare Gümnaasium 104 8
27. Kuuste Kool 103 3
28. Pärnu Rääma Põhikool 50 1
29. Luunja Keskkool 39 2
30. Palupera Põhikool 0 2
31. Tartu Erakool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235